Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
5. jan 2010

Kocky, akurat som dovolala s hematologickou,mam co najskor prist ku nej, mam trombofiliu....ze mi vsetko vysvetli, po telefone sa to neda, nasadi liecbu...Tak dufam, ze ma vo vasom klube privitate. Neviem ci sa mam radovat ze okrem tej endo sme na nieco prisli alebo co....V piatok tam idem esteze su prazdniny...

skorki
5. jan 2010

Ups, Carm...ani neviem, ako zareagovat. No - urcite je pozitivne, ze to nasli skor, ako si bola tehu, ved bez liecby by to slo asi len tazko. Inak, klobuk dole, rozbehla si to riadne - aj tie vysetrenia, aj ado. Drzim palce, nech Vas to posunie dalej. 😉

rybka13
5. jan 2010

carmenuska, samozrejme hned ma napadlo, ze mozno tou trombofiliou sa nedarilo... 😕
Mozno ked nasadis liecbu, tak skor nez vobec rozbehnete adopciu tak.... hm?
nechcem pokusat ale ja by som to povazovala ako novu nadej... ale adopciu by som mozno rozbehla aj tak..

rybka13
5. jan 2010

ahoj skorki, ako zijes? 🙂

rybka13
5. jan 2010

margi a co je kristinke, prehana ju alebo aj grcka? chudatenko 😅
to je super, ze ocino sa zotavuje 🙂 prajem aby na jar bol ako rybicka 😵
inak margi s tymi knihami mas pravdu, ja som cele tehu citala o porode a priprave a dalej som sa moc nedostala a teraz nestiham nic citat... jedine ze by som tu chvilu denne miesto konika citala knizky 😕

lenkove, dear, ty si spominala pred casom nejaku dobru knihu o svatych, aka to bola prosim ta? rozmyslam, ze ked sa mm pyta, ze co chcem za eminku (u nas je taky nepisany zvyk, ze manzel nieco zene daruje za kazde dieta), vacsinou je to nejaky sperk, alebo zlate nausnicky, ale ja nechcem asi ziadne sperky, radsej nejaku dobru knihu, alebo encyklopediu a rada by som o roznych svatych, ich zivotopisy alebo zaujimavosti z ich zivota, kto viete poradte, alebo aj inu hodnotnu knihu... dikes

kaki, tiez ta verejne chvalim, ze cvicis mojzisku, tesim sa z tvojej pevnej vole...

suzika kde si, ahoj 🙂

akzuzs, no ja nemam asi nadbytok mlieka, lebo mala je casto hladna 😒 aj po kojeni, tak ju dopujem tym co si odstriekam alebo raz za den aj trochou nutrilonu... tak neviem z coho su tie zdurene miesta na prsiach ak nie nadbytkom mlieka 😔 ale uz to mam len na jednom, na pravom, to lave povolilo ufff

riska
5. jan 2010

carm, vitaj v klube mutantiek 😀 suhlasim so skorki, že je dobre, že ti to zistili už teraz a budu ťa pekne sledovať 😉 nezabudni si zapamatať, aku maš mutaciu.... ja si od začiatku picham injekcie a všetko je o.k, tak neboj 😉 a inak blahoželam aj k rozhodnutiu o ado, ty ešte budeš mať tolko detičiek, že ani nebudeš stihať na kona chodit 😵

skorki, hadam len nevypisuješ na forum v pracovnej dobe? 😕 😎 😀

marg, supeeeer, že otca púšťaju domov, tešim sa 🙂 🙂 snad aj kiki bude čoskoro o.k 😉

rybka a eminka 😵 😵

rybka13
5. jan 2010

ahoj riska, prave som na teba myslela o 12.00 🙂 ako sa citis?

riska
5. jan 2010

teda dievčata, ste ma normalne s tými múdrymi knihami naplašili, musim aj ja začať niečo čítať 😵 takže rovno o výchove? 😀 😀 betty a zeleninku stale nemusim, hoci sa snažím 🤐

a aj ja verejne chvalim našu kaki, mojžiška, nova doktorka a jej super triezvy pohlad na všetko určite čoskoro prinesie nejaké prekvapko 😵

riska
5. jan 2010

rybka, ani ja som nezabudla, stale pokračujem 😉 citim sa fajn, v pondelok mam poradnu, tak sa už zase neviem dočkať 😉
a čo tvoj manžel? stara sa o emku?

rybka13
5. jan 2010

Tak sa tesime na spravicky, to by uz mohlo byt vidno pohlavie 🙂 Daj dievca, nech s emkou mozu byt kamosky a chodit do jednej triedy na cirkevnej skole, aby emka necestovala do centra sama 🙂

manzel sa celkom snazi, teda hlavne ju nosi ked sa napapa, lebo emka vobec negrga, tak ju po kazdom kojeni vlacime aj pol hodku, ci predsa len negrgne 😖 a ma casto koliky, natahuje nozky, tvrde brusko a reve 😔

elizka
5. jan 2010

ahojte babulky....

rybka, asi to bolo pre mňa až moc dojímavé 😢 ........ ale já sa v poslednej dobe rozplačem aj keď niekto vyhrá futbalový zápas 😀 .....takže som taký smokľoš .......nové nemám nič....akurát, že nový rok začal veľmi hekticky a dúfam, že to potrvá len do konca marca a potom bude trošku volnejšie......a čo sa týka snažilkovania je to stále to isté, 20 dní snažilkuješ potom príde ms a kolotoč začína od začiatku .....už 11 rokov, ale ešte stále verím, že sa to raz podarí 😵

margi, teším sa, že sa ocino uzdravuje a zároveň som smutná, že Kristínka má virózku 😉

carmenuska, držím vám palce s ado, ale keď prišli na novú dg. tak sa vám to určite podarí aj prirodzene a budete mať naraz dva prírastky 🙂

riska, ako sa ti tá 19 krásne vyníma 😀 ..... však za chvíľku už budeš rodiť.....najbližšie si na rade ty 🙂

smejka, skorki, lenka, pcolka, atď......ahojte

rybka13
5. jan 2010

elizka aj ja revem teraz stale 😔 no a, tak sa vyrev ak mas chut
😉

riska
5. jan 2010

rybka, posnažim sa - s tým dievčatkom 😵
no chuda emka, ako sa tie deti natrapia 😔

elizka, nejako nas zanedbavaš...zasa mas v robote šefa? však nech ide na dovolenku 😀 a veriiim, že raz ta hnusna ms už nepride 😉

elizka
5. jan 2010

riska, ja som tiež povedala, nech ostane aspoň týždeň doma, ale nepočúva 😀 ....... ale ježiško mi doniesol notebuk, tak ešte internet a už budem môcť vypisovať aj doma a viac sa vám venovať 😉 ....už sa veľmi teším, len si neviem vybrať internet 😀

rybka, to bude asi hormónmy 😀 .....len neviem z čoho ích mám rozhádzané já 😀 .....asi z roboty

kaki
5. jan 2010

Ahojte kočuldy 🙂
Elizka... obdivujem Ťa a modlím sa za Teba... Si super vytrvalá a myslím že dary ktoré dostávaš vieš využiť ukážkovo. Verím, že sa staneš mamou... Ako inak? 😵

Margi... takže tata sa zotavuje 😵 Aj Kiki sa vylieči... Pomodlím sa dnes aj za jej zdravie 🙂

Riska... Ja sa teším na typovačky 🙂 Som zvedavá na meno.....

Rybka, ja som rada že nećítaš o výchove a sem tam prídeš sem.

Carmenuška, tak ty si mutantka? Držím palce s ado aj s vyriešením diagnózy. Som rada že sa aj u Vás veci ýbu v pred.

Smejka, Ty si pozitívna osôbka.... 😵 Som rada že si tu teraz viac.... 🙂

A ďakujem že ma chválite, kľudne aj tlieskajte 😀 😀
Ale nie, naozaj sa snažím a ďakujem za podporu 🙂

carmenuska
5. jan 2010

Elizka, klobuk dolu, ja som nevedela, ze vy sa tolko snazite??? A Vam prisli na co???
Riska a co si mam zapamatat, ved trombofilia.....Ci to nestaci??? Ved ja ani neviem co to je. Staci mi, ze je to nieco s krvou. A to sposobuje problemy len v tehotenstve /potraty/ alebo s tym suvisi aj otehotnenie?
Baby, dakujem vam za povzbudenia s ado...stale nad tym rozmyslam, aj ked sme sa uz rozhodli, ci robime dobre....Manzel sa ma pytal prave v telefone ci nepockame, ked teraz prisli na toto....Ale ja chcem ist do toho, ved bude aj tak Božia vôľa a ak Boh dá, tak za tie skoro 3 roky snaženia budeme mat 2 babatká naraz, aby sme neboli škodní nie??? 🙂
Betty vidis ako opakujem po tebe? 😀

akzuzs
5. jan 2010

margarita, neboj Matka Božia Ti Tvoju maličkú ochráni a nebude to vážne. 🙂

carmenuska, aj Ty máš IP a to je super s tými info od MUDr. Strááááááááááááášne moc by som Ti to priala a aj každej snžilke. Z celého srdca! Ale tento rok bude určite Bohom požehnaný na plodnosť. Verím tomu. 😉

Rybka, ja mám strašne moc kníh a aj všetky 4 časti životopisov o svätých . Ak budeš niečo chcieť dám Ti názvom a spisovateľa.

elizka
5. jan 2010

ahoj kaki, že vytrvalá 😀 😀 😀 .........vytrvalosť a pokora my dosť tak chýbajú, zišlo by sa viacej 😔 .....tomu, že sa to raz podarí ešte stále verím, inák by som sa už asi zbláznila........verím, že aj tebe 😉

carmenuska, ja mám endometriozu ☹ ..... a manželovi pre istotu zistili azoospermiu 😠 😢 ...... čo nám viacej ku "šťastiu" treba 😒 ....... no i snaž sa s takýmito dg........... ale Pánovi nič nie je nemožné, takže dôverujme mu, veď on vie čo je pre nás najlepšie 😔

kaki
5. jan 2010

Elizka, som rada že si... A ak Ty nie si pokorná a vytrvalá tak potom kto?
Si pre mňa povzbudením.... a som rada že nestrácaš nádej a vieru. 😵

V poslednom čase mi stále poletuje v hlave pesnička (ale neviem či poletuje vo vzduchoprázdne alebo medzi myšlienkami 😀): "Keby si mal takúto malú vieru, Vrchy by si prenášal.....Povedal by si tomuto vrchu presuň sa, presuň sa.... a vrch by sa presunul..."

Tak keď sa spojíme, naša viera bude ako zrnko horčičné.... a zázraky budú pokračovať 😵

smejka
autor
5. jan 2010

ahojte 🙂
krasne ste sa rozpisali 🙂
margaritka pozdravujeme otca....doma bude uz lepsie 🙂
elizka veruze si trpezlive ziena....urcite bude vase cakanie odmenene....i napriek diagnozam 😔
kaki ahooj 😵.....tu pesnicku si s Matuskom casto vyspevujeme...on ma strasne rad tieto pesnicky....ale i preto źe chodi do cirkevnej skolky 🙂....tak rybka riska nevahajte potom s cirkevnou skolkou-skolou 😉
lenka ako? kde si?
pozdravujem vas 🙂

kaki
5. jan 2010

Smejka ja som ako Matúško 😵 len o trochu väčšia 🙂 😀

danka24
5. jan 2010

smejka vsetko najlepsie k dnesnym meninkaaaaaaaaaaaaam veela lasky,zdravia,stastia,bozich milosti a nech ste uz 4 😵 😵 a zaroven vsetkym andrejkam blahozelame 😵 😵

elizka
5. jan 2010

smejka, kaki, som rada, že vás mám a že si toto všetko o mne myslíte 😉 ......keď mi je ťažko a som už celkom v úzkych tak viem, že keď prídem ku vám vždy ma povzbudíte a načerpávam novú silu do ďalších dní / i keď málo prispievam a povzbudzujem/......ďakujem .....samozrejme aj ostatným dievčatám.......niekedy stačí len slovíčko a hneď sa cítim lepšie 🙂 ....však mnohé tu máte omnoho väčšie trápenie a starosti 😔

elizka
5. jan 2010

smejka, aj ja blahoželám k dnešným meninám, nevedela som, že si Andrejka 😀 ...... je tu ešte neaká oslávenkyňa??? ak áno, tak gratulujem 😀

kaki
5. jan 2010

Takže to len ja som tu bezstarostná? 😀 😀
Momentálne naozaj viac ďakujem, lebo viem že som doteraz dostala v živote všetko po čo mi srdce pišťalo 🙂
Nikdy ma Boh neopustil... 😵 A nezmení sa to 😵

Smejka, všetko najlepšie, veľa Božích milostí a darov Ti vyprosujem. 😵

carmenuska
5. jan 2010

Ani ja som nevedela, ze smejka je Andrejka. Vsetko najlepsie a vela B. milostí.

smejka
autor
5. jan 2010

dakujeeeem 🙂 ....danuska ty mas ale pamat 🙂
kaki u mna je to podobne s tymi milostami....prosila som a dostala...kopec...i ked nie hned....tak to ma asi byt 😔 😵

kaki
5. jan 2010

Noooooo presne tak... Klopali sme klopali a dostali sme....
Ja klopať neprestanem.... Ani keby čo.... 😀

kaki
5. jan 2010

Ale aj Danka mala meniny... Danka dodatočne všetko najlepšie 😵 a nech maliká bambulka poslúcha a krásne papá, spinká a rastie do krásy a pre radosť 😵

danka24
5. jan 2010

kaki dakujeme pekne 😵 😵 😵 😵
smejka 😵