Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

akzuzs
10. jan 2010

Požehnaný nedeľný deň, aj keď upršaný 😉
U nás sa tiež varí ale varím ja 😖 lebo môj mm už nevarieva, to pominulo 😒 Ale o to sú teraz chutnejšie jedlá 😀 Tak chceš vedieť čo to bude? To je super potom to povieš aj tu 🙂 A kope ako futbalista? Už Ti v brušku šťukitalo? Mne skoro stále už ku koncu to bolo až nepríjemné, ale bola to sranda 😀

carmenuska
10. jan 2010

Ahojte, tak aj ja som uz dovarila aj sme dojedli. My sme mali hov. polievku a rezne s kasou. A mm zahlasil ze konecne bravcovina, lebo ze uz mu perie rastie z tych kuracich prs. Cez sviatky som ich robila na vseliake sposoby. tak riska dufam, ze zajtra sa malinke otoci ako ma a ze sa nebude hrat na schovavacku. tesim sa na zajtrajsie spravy od teba. peknu nedelu vsetkym. Och zajtra do roboty po tolkom case.... 😢

akzuzs
10. jan 2010

Ahoj Carm, tak to Ti nezávidim a zvášť až tam....? 😉 Mala si mu dať zapiť redbul aby vzlietol 😀 Keď už tie perie máááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

bettynka222
10. jan 2010

ahojte, hlasim sa 😀

zajtra mam ten druhy skrining, tak potom hodim foto 😉

smejusik je normalne ze si msutna. taky silny smutok sa prekonava postupne a je normalne ze smutis, nemas sa za co ospravedlnovat. vd ti to nemoze byt predsa jedno. uz som sa ta to viackrat pytala.....neda sa oslovit inych ludi? alebo ist do toho ako pestuni a nakoniec dieta adoptovat tak ako to urobili ti co maju vase dievcatko?

darla aj ja som len heterozygot a nepicham heparin. to je individualne, vies? margi je homozygot a nepichala tiez...teda az na konci tehu preventivne 😉

skorki
10. jan 2010

Ahojte vsetky,

Tak ja - sikovnica presikovna, som dnes vyliala plnu nadobu s polievkou rovno do stredu kuchyne...Takze som mala o zabavu postarane. Ani neviem, ci ostalo v tej nasej kuchynke nieco, co nebolo obliate... 😠 😀 😝 Ale, uz je to vsetko vycistene, tak som tusim neumyvala ani pred Vianocami...
Inak - vyhodili sa mi po licach take neprijemne vyrazky. Som z toho dost nestastna, mam uz dost rokov na to,aby som vyzerala ako pubertiacka. Navyse mi naposledy povedala aj kozmeticka, ze sa jej to nepaci, a ze to bude nieco "z vnutra", co sa prejavuje na kozi. Tak asi skocim na kozne, nech sa na mna pozru. 😠 😕
Zelam Vam pekny novy tyzden 🙂

margarita
10. jan 2010

tak betty, tak veru 😉 pichala som si, teda mm mi pichal, ja by som to nedokazala 😀 az posledny mesiac pred porodom. Vsetko je indi-vindi, aj liecba trombofilie. No ved oni nasu carm uz vezmu do parady a predpisu jej nieco site na mieru 🙂

skorki, ja ako pubertiacka vyzeram stale, aj teraz, najma ked mam menzes tak hotova katastrofa 😀 ale ak je to nieco zvnutra, tak sa bojim, ze kozna Ti s tym nepomoze. Cele moje ekzematicke detstvo som stravila s mastickami a tinkturami a tak, a najhorsie som to mala po svatbe 😀 uz som az hnisala, a tvrdili mi, ze alergia, ale figu drevenu 😝 len co mi preliecili chlamydie, tak mam kozu ako babetko 😵
ak je to zvnutra, treba patrat, co to je vnutri, lebo mazanie zvonku pomaha naoko.
Ty moja, a nemas to z tych diet? 😉 vies, ako sa cistis, ze skratka Ti to vyraza von tie skodliviny?

riska - tak sa tesime zajtra na dobre spravy a ja aj na tu Tvoju navstevu uz teraz. 😉

rybka - ako ste okrstili, ved podaj spravy 😎

margarita
10. jan 2010

nejako je to dnes spomalene, tak sa nehnevajte, ze neoslovim kazdu menovite, lebo mi to tu nacitava polhodiny 😒

len sa vam este musim pochvalit, ze som mala tento tyzden taky vrcholne spolocensky 😀 vdaka mm,
ze sa venoval Kiki a tak som mohla vypadnut von s kamoskou v pondelok vecer a dnes vecer tiez s kamoskami z vysky, normalne ze hyrim 🙂
NO a nas maly nezmar dnes spal medzi 8.30-21.00( co bola cez den bdela) dohromady "az" 40 minut za cely den, a preto teraz zalomila uz o 21.00 a nie az o 23.00 ako zvykne. Ja neviem, po kom to to dieta ma 😀 ze cely den sa nezastavi, akoby mala vrtulku v zadku 😀
to len na vysvetlenie, ze preco ma tu uz tak casto nevidno, lebo uz spi len vonku v kociku, tych 40min., a hoci mame mobilny net, tak az taka mobilna s notebookom zase ja nie som 😉

Ale myslim na vsetky a na vsetky vase momentalne aktualne potreby a starosti nech sa skoro vyriesia 🙂

akzuzs
11. jan 2010

Dobré Požehnané ránko!!!!
Na KBS som našla evanjelium na dnešný deň :

Evanjelium podľa Marka - Mk 1,14–20
14Keď Jána uväznili, Ježiš prišiel do Galiley a hlásal Božie evanjelium. 15Hovoril: „Naplnil sa čas a priblížilo sa Božie kráľovstvo. Kajajte sa a verte evanjeliu.“

16Keď raz išiel popri Galilejskom mori, videl Šimona a Ondreja, Šimonovho brata, ako spúšťajú sieť do mora; boli totiž rybármi. 17Ježiš im povedal: „Poďte za mnou a urobím z vás rybárov ľudí.“ 18Oni hneď zanechali siete a išli za ním. 19Ako šiel trochu ďalej, videl Jakuba Zebedejovho a jeho brata Jána - aj oni boli na lodi a opravovali siete - 20a hneď ich povolal. Oni zanechali svojho otca Zebedeja na lodi s nádenníkmi a išli za ním.

smejka
autor
11. jan 2010

ja iba doplnim akzuzs...hodi sa to tak na nasu situaciu 😔
dakujem za podporu...som rada ze vas mam
v sobotu sme oslavili....dam fotky potom
krasny den
lenka kde si?
riska bettynka tesim sa na vase spravicky....hodte na chvilku nejake foto

Meditácia

"Nenechaj sa odradiť! Nepáľ za sebou mosty! Po búrke sa vždy vyjasní." Aké slová použiješ, ak chceš niekoho povzbudiť a neexistuje nijaké vysvetlenie na utrpenie, ktoré postretlo tvojho priateľa alebo milovaného človeka? Pravdepodobne máš nejaký obľúbený žalm, čo ti dáva tú zvláštnu dávku optimizmu, ktorú v tej chvíli tvoj blížny potrebuje. Možno je to príbeh z tvojho vlastného života. Alebo možno potľapkanie po pleci, ktoré je uistením, že si pri ňom.
Čo by si povedal Jánovi Krstiteľovi, keď bol uväznený v žalári a čakal na smrť? Ako by si mu pomohol v jeho hodine núdze, keď ani Ježiš, jeho vlastný bratranec, neprišiel, aby ho zachránil?
Je zaujímavé, že Ján bol vo väzení približne v tom istom čase, keď Ježiš začal svoje verejné účinkovanie. Ján musel uvažovať nad týmto záhadným prepojením, keď sedel v cele väzenia. Viditeľne nastal čas, aby sa "umenšoval" a aby Ježiš "rástol" (Jn 3, 30). Ale zdá sa, že Ján bojoval s týmt o zvratom udalostí. Dokonca poslal svojich učeníkov, aby išli za Ježišom a opýtali sa ho: "Ty si ten, ktorý má prísť, alebo máme čakať iného?" (Mt 11, 3). Ak by bol Ježiš skutočne Mesiášom, kde je dlho očakávané Božie kráľovstvo? A prečo je Ján ešte stále vo väzení?
Ak sa pokúšame rozlúsknuť Boží plán a nedarí sa nám to, neznamená to hneď, že je v ňom nejaký problém. Dokonca aj keď nedokážeme predvídať, ako sa uskutoční Boží zámer, môžeme Bohu veriť a urobiť všetko preto, aby sme dôverovali jeho múdrosti. Nezabúdajme - on je Boh a my sme iba ľudia.
Ak vo svojom živote práve prechádzaš náročným obdobím, vzchop sa. Pamätaj: Boh nie je strojcom utrpenia či zla. Nie je v jeho prirodzenosti spôsobovať choroby alebo zlo. Tieto veci sú prítomné v našom živote, pretože žijeme vo svete, ktorý sa neriadi iba podľa Kristových zákonov. Choroby, smrť, zloba - toto všetko sú znaky narušenia, ktoré so sebou priniesol hriech - nie tvoj nebeský Otec.
Vedz, že každý, kto bohabojne zn áša ťažkosti alebo utrpenie, si zasluhuje úctu. Nikdy nie je jednoduché niesť svoj kríž, ale nikto z nás ho nenesie sám. Ježiš je s nami. Prešiel touto cestou. Zvíťazil. Teraz je tu, aby nám ukázal cestu.

Ó, Pane, ako môžem spoznať tvoje cesty? Chcem sa ti podriadiť. Dôverujem tvojej neochvejnej láske!

Prvá kniha Samuelova 1, 1 - 8; Žalm 116, 12 - 14. 17 - 19

kaki
11. jan 2010

Ahojte,
Teda ☹ ale sa to tu kopí ☹
Stále verím, že zistíme zmysel vo všetkom.... ☹

Hlavne všetkým prajem veľa síl do zvládania všetkých prekážok v bojoch. Nedajme sa odradiť, verme, prosme....

Smejka, ja som mojmu "dvojčiatku" ani nepopriala ☹ akosi v poslednom čase nestíham...
Smejka, Matuškovi prajem aby bol takým šťastným dieťaťom ako doteraz. Nech sa o neho Boh stará ako doteraz 🙂. Veď také veľké veci sa mu stali... dostal rodičov ako ste Vy 🙂 Je požehnaný a je požehnaním aj pre Vás...
Danka všetko najlepšie k narodkám 🙂 nech Vás požehnáva Otec a nech ste silná rodinka 🙂

Carm, aj ja verím v silu Marty 🙂 A verím, že odhalenie Tvojej diagnózy bude požehnaním.
Margi, som rada že zdravie Tvojej rodiny sa začína dávať doporiadku 🙂 Už len to bývanie 🙂
Riska som zvedavá na malinké človiečatko 🙂 či je to on alebo ona 🙂 A ako sa bude volať? 😵
Skorki, pekne sa ten Tvoj manžel o Teba stará... 🙂 Vyvára a hýčka si Ťa. Moj sa momentálne len učí a učí ☹ Ale som na neho pyšná, lebo vidím že ho to stojí kopec síl a nevzdáva sa 🙂

Ja sa chystám tento týždem k novej doktorke. Tak sa trošku bojím ale aj veľa dúfam.... 😉

mimuska77
11. jan 2010

Caute baby aj ja Vás srdečne pozdravujem a želám požehnaný dník 🙂

janula krásny Branko 🙂

Camenuska ja viem asi máš pravdu vydržím ešte tento mesiac a od februára bežím k dokyne,a Ty máš kolko ročkov? 😉

Kaki,držím Ti zo srdca palce,neboj nová dokyna nová nádej premenená na skutočnost,kiež by som sa aj ja už rozhodla,či verit starej dokyne,alebo ju zmenit,Bože ja som otrasne nerozhodná,ale nebojte baby myslím na Vás v modlitbách!!!!!!
,
Rybka a ako krstiny rybiatka?A s pupčekom si bola u dokyna? 🙂

mimuska77
11. jan 2010

Smeji mrzí ma to ,ale Pán Vás určite požehná,asi to tak malo byt 😔

riska
11. jan 2010

ahojte 🙂
tak som už tu, ale nemam žiadne nove spravy, lebo kedže idem buduci týžden na ten špeci ultrazvuk, tak mi tentoraz utz nerobila, len ma vyšetrila...takže ešte si musime počkať 😉
kaki, a kedy sa chystaš, ja už som ti držala miesto v čakarni a teba nikde 😀

mimuska, nečakať a konať!!! ak úplne nedôveruješ lekarke, zmen ju 😉 kolko mas rokov?

smejka, vydržať 😔

akzuzs
11. jan 2010

Tak konečne to moje šťastíčko zaspalo a ja sa môžem vrhnúť do učenia ako "hladná ryba" 😢 Prosím Vás dievčata, pomodlite sa za mňa zajtra lebo som neako sa to nie a nie naučiť a modlitby budem asi veľmy potrebovať 🙂

Mimuska77 sk jej nedôveruješ tak ju radšej zmeň. V týchto veciach musíte mať otvorenú komunikáciu a spoľahnutie na to že naozaj robí všetko čo sa len dá.

Riska ides na 3D????? 🙂

Smejka, vďaka 🙂

violoncielka
11. jan 2010

Ahojte dievcatka

Riska tak risiatko sa hra na schovavacku? 😀 😵

Zdravim vsetky ostatne, ja mam v srdci smutok, ale aspon vonku konecne zacina trochu svietit slnko 😵 .

Tak idem trochu poupratovat trinastu komnatu (to je nasa izba navyse, kde ukladam vsetko mozne- len to dospelo do stadia ked sa tam uz neda hybat a ja neviem najst nejake veci 😀 😀 😀 , normalne sa tam bojiiim vstupit)

Ak sa raz budeme musiet odstahovat do vlastneho, neviem neviem kde vsetky tieto haraburdy popchame a to este nemame deti 😅

A este nieco vtipne: predvcerom sme kupili malej neterke uzasnu piskaciu hracku - pes Pluto... no a doma sme zistili ze je to hracka pre psa 😀 . Do kelu, ale bolo to medzi ostatnymi hrackami. Dufam, ze to nie je znamenie aby sme si kupili psa. Ja by som aj chcela golden retrevier, ale nastastie v zmluve mame napisane, ze nemozeme chovat v byte ziadne zviera....skoda ☹

riska
11. jan 2010

akzus, nie na 3D, ale na morfologicky, overiť si, že je babo zdrave....kašlať na 3 aj 4D 😉
takže zajtra máš skušku? 😕

violka, aj my mame taku "bordel izbu", bude z nej detská, ale tiež neviem, kam všetky tie veci dame 🤐
a mysliš, že neterka to zisti, že je to pre psa? ved ešte nevie čitať 😀 😎

akzuzs
11. jan 2010

No tak neako ale ako som vravela veľa si od toho nesľubujem lebo nie som dobre pripravená a ani ma to neako neťahalo.
Aha tak to som nevedela, že exituje taký neaký iba som vedela, že obyčajný, 3D a amniocentéza (ale to je zasa niečo iné) a o 4D som tiež nevedela. No jasna, že bude OK 🙂

No už sa mi ten môj chrúst zobudil a kričí na mňa tak pá VS 🙂

bettynka222
11. jan 2010

ahojte 🙂

skorki vyrazky mozu znacit hormonalny problem - treba skontrolovat, aby si sa k nam skoro pridala 😉 a s polievnaim kuchyne si nerob strosti, ja som dnes ogracala celu dlazku 😅

margi ahooooj. super ze tatino je uz domka 😉 a mas pravdu, vyrakzy byvaju aj z diet. ozaj skorki by to mohla skusit s tym aloe vera gelom, nie? aj ten precistuje a vela snaziliek to pilo...

smejuska, lenuska este som vam chcela napisat, ze by ste vlastne snazilky na dvoch frontoch - o adopciatka aj o prirodzeniatka (to je nazov....😅) a preto potrebujete o to viac podpory, pretoze nasa smejka teraz preziva dvojnasobne sklamanie, ale o to vacsia bude coskoro jej radost 😵

nase babatko sa ma dobre, margi mu privolala rozlicny vek koncatin a vnutornosti a je ot tu 😀 vsteko ma v inom dni ale ajtak je popredu odo mna o tyzden 😀 ozaj a ked sem moc nehcodim, tak to preto, ze ta bylinkarka mi vtedy zakazala chodit k PC, ze to babo moc ozaruje, tak sa vzdycky citim previnilo, ked osm tu 😕 a mate nove foto babatka 😉

margarita
11. jan 2010

pekne, betty, pekne sa nam zaoblujes. a s tymi hodnotami, ja som v tom nevinne, aby bolo jasne 😉
len som vtedy pisala, ze tie uzv hadzu udaje "od buka do buka" a tak sa to moze stat, ze nie su kompatibilne.
Esteze som ja v tehu nebola u bylinkarky, lebo bez MK to neprezijem, a uz teda chapem, preco je teraz Kiki taka hyperaktivna - to bude mat z toho elektrosmogu 😎 co uz narobim...

akzus - pekne nove foto v pase, pomodlime sa za dobre otazky na skuske 😉

vcielka - 😀 aj tu nedaleko nas je taky obchod s potrebami pre psov, a vo vyklade maju super hracie deky s hrazdickami, aj som rozmyslala, ze Kiki kupim, ale je to take drsne, ako rohozka pred dvere 😉 este by sa nam oskrela...no normalne krajsie su ako tie pre deti, aj take plysove zvery su an tom zavesene - na nerozoznanie 😀

riska 😉

mimuska - suhlasim s babami ze doktor, ku ktoremu nemas doveru, je horsi ako ziadny 😎tak ak mas tip na lepsiu - hybaj tam cim skor, fakt - nestracaj cas.

smejka - vela sil, myslime na vas, aby ste sa dali dokopy z toho sklamania, ak sa to vobec da

kaki - super, ze je Tvoj mm taky usilovny, a aj Ty pekne usilovne pojdes k doktorke a kym dostuduje,
mozno ho aj prekvapis najkrajsim darcekom 😉 stihas to? 😀

mimuska77
11. jan 2010

Babule Vy mi dodávate takú silu,lenže ja som k tejto dokyne prešla pred veľa rokmi od jednej,ktorá mi stále hovorila,že je všetko o.k. a táto mi povedala a liečila ma na "zanedbaný zápal"!Len ja k nej idem na prventívku,porobí mi všetky vyšetrenia a viac nič,viem že ja by som jej asi mala povedať,že už som stará kofa a chcem mať bábo,ale ona sa ma na to nepýta,hoci mám 32 rokov,Bože daj mi silu nech sa rozkývem!!!!!!!!!
Je síce prava,že aj mama aj svokra ma nahovárajú k doktorovi chlapovi že je odborník,ale ja som také "teliatko",ja som vždy chcela chodiť k žene hoci sa hovorí,že chlapy sú citlivejší....Do paroma ja sľubujem že s tým niečo urobím mám s toho nervy,pretože mávam aj bolesti a moja dokyna mi povedala,že to je už vekom.... 😢

carmenuska
11. jan 2010

Jeeeej Betty, no uz vidno ze si tehula 😀 To mas tie gate co mi potom pozicias?? 😀 Tak ja uz mam start za sebou v praci a uz zas stary kolotoc.......

azalka22
11. jan 2010

ahojte, VT aj VS - dnes som opat 'skemrala' tam hore, tak snad na niekoho si Jeho pohlad sadne [napr zajtra na skuske] 🙂
betty ty si uz pekna tehula, teda vlastne tehulka

kaki - kedy ides k dr? som zvedava, tak podaj potom info - ja som este nezmenila, nemam ziadne nove info o novej dr, cakam

mimuska - kam chodis k dr.? tiez planujem zmenu, zatial som nepresla k nikomu [mozno pojdeme spolu] -aj mne hovoria, ze chlapi su citlivejsi....

baby drzte palce, nech sa VS vyplnia snicky [aby uz som slzy nemusela susit] 😉

skorki
11. jan 2010

Ahojte vsetky,

Mimuska, ak spravne rozumiem, Ty si svojej dokine nepovedala, ze sa sanzite o mimi? 😨 Ups, mozno by Vam aj nejako zacala radit, len s tym, ze sa nedari, by si asi mala vyrukovat Ty. Inak, ja by som moc neverila, ze bolesti mas koli veku. Ja som uz bola u troch zien a jednom chlapovi. Aj ked sa na zeny nemozem stazovat, predsa len ten muz bol asi najcitlivejsi.Tak drzim palce, nech sa to rozbehne. A kolko sa uz snazite?

Kaki, tak sa drz. Hned podaj spravu, ze co a ako nova dr. Sama som zvedava, ze co Ti povie. 🙂 A budete mat s Riskou rovnaku doktorku, ak som spravne pochopila?
Vcielka, ten Pluto bol dobry. Chichunali sme sa s mm normalne nahlas...

Ja som si dnes do roboty zabudla zobrat svoju kozmeticku tasticku, takze som nemala cim zatierat tie svoje kvietky na tvari...Ked ma prisiel mm vyzdvihnut tak mi so sucitom vravi, ze uz s tou pletou treba nieco robit. Takze kriza. 😀 Ale dievcata mi dnes v praci poradili nejaky zeleny jacmen, vraj sa to pije a precistuje to cely organizmus. Tak poskusam.

Pa moje zlate 🙂

akzuzs
12. jan 2010

🙂 Dobré požehnané ránko!
Snáď ešte nespinkáte 😀

Tak na prebudenie dnešné evanjelium:

Evanjelium podľa Marka - Mk 1,21–28
21Prišli do Kafarnauma. A hneď v sobotu vošiel do synagógy a učil. 22I žasli nad jeho učením, lebo ich učil ako ten, čo má moc, a nie ako zákonníci. 23A práve bol v ich synagóge človek posadnutý nečistým duchom. Ten vykríkol: 24„Čo ťa do nás, Ježiš Nazaretský? Prišiel si nás zničiť? Viem, kto si: Boží Svätý.“ 25Ježiš mu prísne rozkázal: „Mlč a vyjdi z neho!“ 26Nečistý duch ním zalomcoval a s veľkým krikom z neho vyšiel. 27Všetci sa čudovali a jeden druhého sa vypytovali: „Čo je to? Nové učenie s mocou! Aj nečistým duchom rozkazuje a poslúchajú ho.“ 28A chýr o ňom sa hneď rozniesol všade, po celej galilejskej krajine.

akzuzs
12. jan 2010

Mimuska, na čo čakáš?????????????? Musíš jej povedať, alebo ak tak zmeň dok. 😉 Len nech sa niečo pohne
Neboj ono všetko dobre dopadne.

Skorki, ja chodím ku žene a je veľmy citlivá, keď som bola tehotná tak som sem tam natrafila na muža. No ja som strašne v tomto hanblivá a neako som bola vždy napätá. Ale raz v 9m som bol na pozorovaní v nemocnici a tam ma prezerala jedna žena slovenka so zahranič. menom a to bola katastrófa ☹ Tak strašne mi doblížila že som skoro odpadla. Normálne mi bolo do plaču 😢 Keby som raz ak Boh dá mala druhé a budem rodiť a ona by sa tam objavila tak ja neviem ale to nem dopadlo dobré. Suseda pri nej rodila a dala jej klasika stehy, neoboznámila ju a keď po mesiaci po pôrode mala hrozné bolesti išla k svojmu MUDr. ten sa za hlavu chitil že čo za stehy jej dala a že jej zarasatli tak jej ich musel vytrhnúť. 😖 Raz ma aj vyšetroval primár hora chlap 😒 a keď mi povedal aby som si vyliezla na vyšetrovaciu tu tuto tak mi srdco stislo l 😕 lebo som sa ho normálne bála, taký bol ozrutný aj tie ručiska mal hroznée veľké, ale ani som nevedela, že ma vyšetruje, len mi povedal, že som na 1palec otvorená a ja si v duchu že keď u neho s tými rukami na jeden tak v skutočnosti na 2. 🙂 Keby povedal, že rodička je na 10 prstov otvorená, tak je 100% dotrhaná 😅
To je asi jedno či je to muž alebo žena, záleži od povahy a prístupu nielen k robote, ale aj k pacientkam 😉

smejka
autor
12. jan 2010

dobre rano...akzuzs drzim palce....az mas stastie na otazky 🙂 ....mna caka zajtra skuska 😒
pekny den 😎

smejka
autor
12. jan 2010

riska tak buduci tyzden sa tesime na spravicky 🙂
bettynka je z teba krasna drobna tehulka 🙂
violka mna si tiez fajne rozosmiala s tou hrackou 😅 ...a preco ten smutok?
azalka mimuska kaki margaritka a vsetky pozdravujem 🙂
danka dodatocne vela lasky radosti a spokojnosti so svojimi laskami k narodkam 😵

kaki
12. jan 2010

Ahojte,
poslušne hlásim že som sa vrátila od doktorky. Ani som nevedela že toto vyšetrenie môže prebehnúť tak v pohode 😵 Sono zhora zdola 🙂 Všetko bolo 😀
Naozaj som spokojna... A začíname s kolobehom vyšetrení 😀 Neviem či sa z toho teśím... 😅
Ale čo je najdôležitejšie, mám pocit že som bola na správnom mieste v správnom čase.
😵

Takže ĎAKUJEM Vám za modlitby a jednej dobrej duši špeciálne ďakujem za dobré odporúčanie.
A Bohu ďakujem úplne najviac. Postaral sa zasa dobre o mňa 😵

Všetky Vás pozdravujem.
Smejka aj Ty sa hrbíš nad knihami? Držím palce so skúškami... 😵
Skorki, čo s tou tvárou? Nech si zasa skoro krásna ako obrázok 🙂
Mimuska... Ja nie som tá pravá, čo Ti má radiť zmenu doktorky.... (trvalo mi to viac ako rok kým som sa ja rozkývala a pochopila že je to jediné správne riešenie). Ale teraz som naozaj rada že som to spravila. Preto Ti radím naber odvahu a neboj sa. O nič neide.... Ale zver aj túto "drobnosť" Pánovi.... On sa postará 😵

riska
12. jan 2010

kaki, no už som ťa vyzerala 🙂 🙂 🙂 takže si spokojna? som rada 😵 a ake vyšetrenia idete robiť, ved napiiiiiš

riska
12. jan 2010

mimuska, a ty pekne nabehni k doktorke a povedz jej, že sa snažite o mimino.... a možno ťa svojim pristupom aj prekvapí 😵 ak nie, budeš riešiť neskor.... a nečakaj na februar, chod čim skor.... teraz sa už tomu nevyhneš, my ťa tu budeme mať pod palcom 😀

akzuzs, aj ja držim palce 🙂

smejuska, a tebe na zajtra 😉