Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

hviezdickamaria
24. mar 2010

jasne majkuska, mne to tiez veeelmi pomohlo, ked som tu vsetko vyrozpravala 😔

violoncielka
24. mar 2010

Maji jasne ze sa budeme tesit...a len rozpravaj a rozpravaj....kludne aj otravuj🙂
Hviezdicka...tak ked uz inac nedas tak ja sa podujmem na zaplnenie tehulkovskych pozicii. Suhlasis 🙂)). Este sice neviem kedy, ale som sa rozhodla, ze coskoro 🙂)))
Sibe mi
tak ciao krasavice devy slovenske

kaki
24. mar 2010

Ahojte,
nestíham skoro nić koníkovské, ale stíham na Vás myslieť modliť sa a mať Vás rada 😵

Violončielka.... mám nejaký tušák a zdá sa mi že je to blízko 😵

kaki
24. mar 2010

majkuška 🙂
No jasné zbieraj sily aj tu 😵
Nebudem hovoriť že viem čo prežívaš. Ale myslím že to dobre využiješ. 😔

Ja Ti posielam veľkúuuu dávku siiiil🙂
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵
máš? 🙂

majkuska
24. mar 2010

Ďakujem pekne. 🙂

margarita
24. mar 2010

majkuska, mrzi ma velmi, co si si musela prezit. 😒 Dufam, ze Vanesska Ti to aspon trochu ulahcuje, ze Ti robi radost, hoci tato bolest sa - podla mna - neda riadne ani trvalo nikdy vyliecit. Ale aspon zmiernit casom mozno pojde...najma ak by dalsie tehu bolo uspesne. Ale predpokladam, ze vam teraz dali nejaku pauzu od snazenia, ci sa mylim? 😨

hviezdicka, Tebe sa moc tesiiim, aj ze Ta hematologovia tak vzali do parady, to je dobre, byt pod kontrolou lekara je zaklad.
Teda vlastne zaklad je, ze Boh to ma cele v rukach, a lekari mu v tom tak trochu pomahaju 😉

betty sa mozno zase zlakla elektrosmogu, ze sa tak dlho nehlasi, lebo si nekupila nas specialny antismogovy tehu skafander, na ktoreho vyvoji s kaki huzevnato pracujeme dnom i nocou 😀
kaki, tesim sa,ze hoci si tak velmi "busy", predsa sem k nam vzdy najdes cas a chvilku zabludit a hodit nejaky dalsi deviatnik do plena 🙂

vcielka - tesim sa, ze mas v plane obsadit dalsie volne miesta vo vlaku 😉 tak si vyber nejake moc pekne, napr. pri okne, dobre?

zdravim aj vsetky ostatne, menovite nemenovane, pre kratkost casu.

inak mam posledne dni dost sialene, takze ledva stiham nakuknut, nieto este pisat, ale nebojte, modlit sa stiham, lebo na to netreba PC ani net.
😉

bettynka222
24. mar 2010

ahojte 🙂

zijem a margi nebojim sa elektrosmogu, teraz zbieram satelitne ziarenie vonku 😀 lebo je tak kraaaasne 😵

majkuska je mi luto co sa ti stalo ☹

hviezdicka teism sa z teba velmi - po tom vsektom co si si preizla to uz musi vyjst. dufam ze beries kopec listovky a Bciek.

zdravim vsetky, nestihla som vas docitat ale prajem vam vsetko len to dobre 🙂

riska
25. mar 2010

betty, no že si sa nam ozvala, toto nam nerob, pekne pravidelne podavaj spravičky...čo mas nove? 😵

majkuska, len sa prid pekne vyrozpravať, možno sa ti trošicka uľavi na dušičke 😔

hviezdickamaria
25. mar 2010

no vitaj bety 🙂 ahojte dievcata, som tu len tak na skok, bo idem pratat 😎 a bety, beriem 2mg listovky denne (staci?), ale ziadne becka, a zatial ani ziadne lieky a injekcie na trombozu! zmenila som hematologicku a v utorok mi zobrala 8 skumaviek krvy, potom sa uvidi, co s tym... takze tak

pekny den prajem 😅

bettynka222
25. mar 2010

ahojte babule 🙂

risiacik zajtra ideme na 3D, inak nic nove. a zajtra budu aj vyslekdy z hematka, tak uvidime 😉 no ale ty sa pochval. tusim ze uz chodis cvicit 😉 nase dojciace kurzy sa uz zmenili na predporodne a samozrejme tiez cvicim a este som si kupila to EPI-NO...inak uz nic 😉

hviezdicka no ved to by malo stacit 😉 pocuj a ten femibion si nedas? no a teraz mas bciek v sebe este asi dost, ale pri dlhodom brani listovky sa ti mina B12, tak by bolo dobre az zacas pichnut vcelicku 😉 a kedy mas vysledky? od utorka by uz snad mohli byt nie? ved to byva este v ten den, hmmmm?

ozaj ako sa ma darla? nieco nove?

zdraivm vsetky, tusim tiez lietate stale po vonku 😀

kaki
25. mar 2010

Ahojte 🙂
len chcem pripomenut ze dnes mame druhy den 🙂 tak myslime pri deviatniku na potreby rodiny a deticky vsetky. 😵
Dnes som mala super den a teraz sup do postele 🙂 Dobru noc 🙂

lenkove
25. mar 2010

ahojte
dnes mame vyrocie, vsimli ste si? Ideme bilancovat? 🙂 a je den pocateho dietata, my sme sa so Skoricou boli modlit za babatka v brusku 🙂

darla27
26. mar 2010

Ahojte 🙂
Hviezdicka, blahozelam, vyzera to tak, ze na Vianoce bude u Vas najkrajsi darcek. 😵
A ak to bude Bozia vola, mozno aj u nas. Dnes idem pre svoje deticky. 😵 - to mam nove Betty. 😉
Prajem krasny den a slniecko aj v dusi. 🙂

violoncielka
26. mar 2010

ahojte Darli tfuj tfuj tfuj.

janula.k
26. mar 2010

ahojte 😵
krasny slnecny den prajem!
mna dnes caka velkonocna spoved, tak sa musim dobre pripravit... 😔
Darli, takze dalsie vianocne dietatko? 😉 velmi ti to zelam 😔
Violka este dietujes? 😅
Mna uz par dni pobolieva mechur, mam take stavy, ze utekam na zachod akoze s plnym mechurom a vycikam len trochu...au au..tak sa snazim prelievat vodou, aby som neskoncila na atb 🙄 Inak vycesavame z Brankovych vlaskov zlte chrasticky, celkom dobre nam to ide..a sme vela vela vonku 🙂
a kde mame Rybicky?

violoncielka
26. mar 2010

Ahoj janulka
juj Branko....chrasticky? to sa robi malym babatkam? Zavidim vam maminy tie prechadzky s kocikmi 😉
Jani uz som to porusila, lebo som davala teraz krem, lenze som dostala z toho taku koznu alergiu (mozno preto, ze je to v kombinacii s hormonmi), ze sa asi vratim k starej dobrej diete.
Aj my by sme sa mali veruze pripravit na velkonocnu spoved...musim to nejak zorganizovat.
Dnes ma caka dost soferovania a vratim sa az okolopolnoci ( v tom lepsom pripade) tak sa idem trochu pripravit, upravit a tak.
Pekny piatoooook vsetkym.
Leni videla som ze mas v nedelu narodky....a vies ze aj mm je 28.3? Tak preto som si to vsimla

hviezdickamaria
26. mar 2010

dobre ranko dievcata, aj u vas taku fuuuuuka??? 😠
Darla a kde si ides po tie detickyky? 🙂 asi nerozumiem 😅 🤐
janula.k aj mne treba ist na spoved 😔 😔 😔 a poriadnu, bo som baaaars nedobra 😢 😠 😒 ☹ 🙂 tak drzim palce 😉
betty, tak listovku uz beriem nejake 4 mesiace vkuse a ziadnu B12 mi nikto nepredpisal, ale v minulom tehotenstve som ju brala, to veru hej 🙂 vysledky z hemato uz asi su, ale doktorka povedala, ze mam prist o tyzden s nimi, takze v utorok tam idem si ich vyzdvihnut a potom k nej na kontrolu s nimi, tak sa tesim, bo som dost nervozna bez liekov 😖

dnes idem navarit naľešniky (u nas v PO sa to tak vola, neviem ako sa to spravne nazyva) 😀 a fazulovu polievku 😝 uz sa tesiiim, tak vam prajem krasny slnkom zaliaty den 🙂

maria1610
26. mar 2010

Darla - drzim palecky 🙂

janula.k
26. mar 2010

Violka, ze stara dobra dieta? Tak uz si sa s nou tusim skamaratila 🙂 Ja som vcera naposedenie zjedla Tatianu bonbonieru, teraz co je ta nova, kokosova mnaaam 😀 jaj, som taka maskrtna 😔
No, tie chrasticky sa vraj zvyknu robit na hlavicke babatkam a do roka sa mozu opakovat viac krat 🙄 A Violka vies co, aj ja som zavidela maminam prechadzky vonku...vzdy ked som bola v praci a isla som do mesta nieco vybavovat, stretla som tolko kocikov, az mi bolo doplacu...a teraz kocikujem aj ja, len ma mrzi, ze zatial nemam taku spolukocikovacku, tak sa na prechadzkach dost nudim 😒 🙂 A takto o rok budes aj ty kocikovat, verim tomu 😉
Hviezdicka, netusim, co su neľašníky, možno Danka by vedela, ale asi to bude nieco k tej fazulovej polievke, ze? nieco ako langoše? 🙂
Leni, vcera bol den pocateho dietata a presne rok, co som bola na kyrete ☹ No dufam, ze nase snazilky oslavili vcerajsi den pocatim dietatka 😵
Maria ahoj 😵

hviezdickamaria
26. mar 2010

naľešniky 😀 sa tusim volaju po slovensky zemiakove placky 😅 . robi sa to zo zemiakov (ako inac), muky, vegety a cesnaku 😝

janula.k
26. mar 2010

jaj ani napisat to neviem 😀 Inak mi to znie ako z ruštiny 😕 zemiakove placky milujem 🙂 hod sem potom jednu 😅

muska30
26. mar 2010

ahojte,
na sv. spoved sa chystame aj my, dufam, ze aj s manzelom 😔

janulka,
take chrasticky mali aj moje deti, a nevedeli sme sa ich zbavit, ale podarilo sa, vdaka salicylovej masticke z lekarne, je velmi dobra, natries nou Brankovi tie supinky vecer pred kupanim,a ked sa bude kupkat mu umy samponom vlasky a lahko sa vycesu 😉 a keby sme susedky, tak sa pridam ku kocikovaniu, ale moja mala uz v kociku nevydrzi, ta uz pobehuje sama 😉

darluska,
prajem vela stastia, aby Vam babenko vyslo 😵 😵 😵

hviezdicka
fazulovu polievku sme mali aj my, a nalisniky mam rada aj ja, mnam 😉

kaki,
modlitba za rodiny je dolezita, dobre, ze sa spolu modlime 😔

violka, stastnu cestu 🙂

prajem pekny piatok, vikend a kvetnu nedelu 😵

danka24
26. mar 2010

ahojte
tak jani musite prist na vychod sa naucit pekne po sarisky 😀 😀 😀
pozdravujem vsetky a myslime na vaas 😵 😵 nestiham citat, co je tu nove?niejake nove tehulky?

smejka
autor
26. mar 2010

ahojte ako sa mavate?
ako prezivate toto postne obdobie?
ja napriek starostiam si to ani neuvedomujem 😝 .....ale tesim sa na Velku noc 😵
vsetky vas pozdravujem a myslim na vas 🙂

margarita
26. mar 2010

darla - tesime sa na dobre spravy od Teba 😉

leni - mozme vediet, ako prisla Skorica k tak milej prezvyke? 🙂

betty - ako bolo na 3D? nejaka velka performance? 😀

smejka - nieco nove? nic sa netopi, ked uz prisla jar? lady sa nehybu? 😕

ja som dnes po spovedi, tak dufam, ze aspon ten tyzden vydrzim, do Velkej noci ako tak v pohode 😀

a vsetky vychodnarky zdravim, a desim sa, ze sa tu na nas zacnu tajne dohovarat tym svojim narecim, a nebudeme vediet, o com tu tocia 😉

darla27
26. mar 2010

Babule dakujem Vam vsetkym, zvladla som to, v brusku mam nainstalovane dve zlaticka. 😵
Viem ze je tato tema rozporuplna a nie vsetci sa stotoznuju s mojim konanim, ale ja to beriem tak, ze ak to nie je vola Bozia,
babo nebude. Viete, ze som mala /a aj teraz ma trapia/ pochybnosti a riesila mnohe dilemy, myslim si vsak, ze taku pokoru a odovzdanost voci Bohu som nikdy nepocitila ako pocitujem teraz, takze snad je to tak, ako ma byt.
Dufam, ze po Velkej Noci sa tu odstartuje velka tehotenska vlna, do ktorej naskocia vsetky snazilky. 😵

lenkove
27. mar 2010

ahojte
na dnes je krasne zamyslenie 😵
Margi ahoj!
a co vy s Kitty mate nove? A neviete kde je Skorki? A nasa Skorica je preto Skorica, lebo kde bolo tam bolo, bol raz nas prvy komiks a tam bola taka Opica - Skorica 😉 nezbedna a zvedava, cela moja Skorica 🙂

zelam vam vsetkym krasny den!

Myslienka na den

Ezechiel 37, 21 - 28

Pod pojmom prorok si obvykle prestavujeme človeka, ktorý dokáže predpovedať
budúcnosť, človeka, ktorý možno žije zvláštnym spôsobom. Prorok je však niekto,
kto načúva Pánovi a dokáže ostatným povedať, čo mu Boh hovoril. Ezechiel dostal
jasné slovo, ktoré neustále ohlasoval: "Boh je Pán." Nie vládcovia krajín, do
ktorých boli Izraeliti vyhnaní. Ani bohovia tých vládcov. Iba Pán. On jediný má
moc, silu a túžbu uzdraviť a obnoviť svoj ľud.Toto Ezechielovo posolstvo
obsahuje zvláštnu naliehavosť, a to pre stav, v akom sa nachádzali ľudia, ku
ktorým ho Boh poslal. Izrael bol vo vyhnanstve, vyhostený z krajiny, ktorú im
Boh prisľúbil. Vyhnanstvo je život na cudzom, neznámom území. Napriek tomu im
však Pán - jediný pravý Boh - prisľúbil, že ich privedie domov. Už viac nebudú
rozdelení ani znesvätení. Nebudú viac osamotení ani opustení. Nie, Boh
prichádza, aby ich oslobodil a opäť z nich urobil svoj ľud. Chce ich pásť,
nastoliť medzi nimi pokoj a žiť s nimi navždy.Niekoľkí z nás žijú vo vyhnanstve
doslova, no všetci bývame z času na čas vo vyhnanstve z kráľovstva Božieho.
Tieto "krajiny" majú každá svoje vlastné modly. Všetky majú vlastné osobitné
hriechy a, úprimne povedané, značnú hustotu populácie. Môže ísť o vyhnanstvo do
oblasti drogovej či alkoholovej závislosti alebo do sféry zatrpknutosti, hnevu a
vzdoru. Možno ide o krajinu klamstva, ohovárania či okrádania alebo o oblasť
nezdravého súťaženia, chamtivosti a pýchy.V našom vyhnanstve je temnota, ale
Ezechiel má pre nás posolstvo: Boh nás chce priviesť domov! Je jediný pravý Boh,
jediný, ktorý je dostatočne mocný na to, aby nás zachránil a pevne zasadil do
svojho kráľovstva. Nezáleží na tom, aká hlboká a silná je naša bolesť alebo aké
nepoddajné máme srdce; náš Boh je vždy väčší. Jeho zrak na nás spočíva. Naťahuje
k nám svoju ruku.Aj my natiahnime svoju k nemu !

Otče, si môj Pán a Boh. Príď dnes do môjho srdca a založ v ňom svoje
kráľovstvo!

lalia123
27. mar 2010

Dobre ranko,

Tesim sa, ze je vikend. 😵 Milujem ten vikendovy klud s rannou kavou. 😵
Nas dnes caka spoved a naozaj sa na nu tesim. Pripadam si ako take ospliechane a ufulane okno po zime...ved viete si to predstavit 😔
Pozdravujem Vas vsetky.
Lenka, dakujem za zamyslenie.
Darli, tuho, naozaj tuho drzim palce. 😉

lenkove
27. mar 2010

lalia
len pockaj, ked pride drobec, to budes cakat na vikendovy pokoj s rannou kavou tak do dochodku 😀
u nas mm uklada malu, uz hodinu 😀 neviem koho lutovat, ze to nevzdaaaa 😀

lalia123
27. mar 2010

Ahoj Lenka,

Uprimne sa na to tesim 😀 . Tu kavu by som rada ozelela 😉