Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

vivien2505
19. máj 2010

Myslite v piatok na SMEJKU má skúšky 😉

jaja25
20. máj 2010

Budemeeeeee...

muska30
20. máj 2010

ahojte,
pozerali ste vcera modre z neba? bol tam pribeh mamicky, ktora otehotnela po 15 rokoch, ma 5-rocne trojciatka a po troch rokoch od ich narodenia ju opustil manzel, skutocne smutny pribeh, ale ona je silna zena, ked to musi zvladat sama.
jajka, lenka, na dovolenku do chorvatska sa chystame aj my, deti sa uz tesia 🙂
smejka, myslime na Teba 🙂
suzzika, kaki, moze byt ten deviatnik ku sv. rite?

majkal
20. máj 2010

ahojte,

muska - ja som to pozerala, aj som si poplakala. Niekedy je ten kriz naozaj tazky a takychto ludi naozaj obdivujem. Davaju mi silu ist dalej s vedomim, ze ten moj kriz, je vlastne len taky maly krizik.

smejka - drzim silno palce, zvladnes to 😉

muska30
20. máj 2010

majkal,
ako sa dari synovi v skole? moj skolak sa chysta buduci tyzden na skolsky vylet, uz sa nevie dockat. a pytal si vreckove, ze kolko mu dam, no tak na jeden den, ze by mu stacilo aj 10 eur, no nie je narocny 😲

majkal
20. máj 2010

muska,
dari sa mu dobre 🙂 akurat min.tyzden sme mali triedny aktiv, kde hodnotila ucitelka vysledky. Je sikovny, tak sa tomu tesim a dakujem Panu Bohu 😵 V juni idu cely prvy stupen do skoly v prirode a odporucaju max. 10 Eur vreckove na cely tyzden 😀 Ked si spomeniem, ze ja som ziadne vreckove nedostavala - mozno 20 korun, tak suma 10 Eur na den je fakt "nenarocna" 😀 Muska, a kam idu na vylet?

riska
20. máj 2010

smejka, budeme na teba myslieť.... ty si šikulka 🙂

muska, majkal - zasa dobra tema 🙂 ako dobre, že tento rok nemusim riešiť žiaden výlet 🙂 🙂
no a mate pravdu, dnes su deti velmi "nenaročne" 😀 😀

akzuzs
20. máj 2010

ahojte
Pochválený bud Ježiš Kristus
Včera som úspešne apsolvovala skúšku zo psychológie, nieje to síce naj známka, lae mám to za sebou , lebo som mala na to len 2 dni tak som rada že som rada
Dievčatá tááááááááákto vám trošičku závidim(lebo závidieť sa nemá) tú dovolenku.
RIŠIATKO, už o chvíľu končíš, ale ešte sa len gúľaj drž sa, potom daj vedieť

majkal
20. máj 2010

akzuzs
Naveky AMEN.

gratulujem ku skuske 😉

akzuzs
20. máj 2010

Majkal , Ty si vždy tu o takomto čase, taká som rada, že aspoňs Tebou sa povypŕávam, nesklameš 😉 😀
Čo máš nového a Ty nerobiš, alebo máš net v prácie????
Som ale zvedavá, fuj, fuj, fuj

majkal
20. máj 2010

ja som v praci, ano ... si ma odhalila 😀 😀

akzuzs
20. máj 2010

ha, som jak Šerlok Holms (neviem to presne písať 😅 ) A kde robíš??? . Možno si to aj písala , ale ja som hlava deravá 😀
Nevieš kedy bude pekné počasie?????? 😠 😖 🤐 🤐

majkal
20. máj 2010

robim ucto, takze si na MK prevetravam trosku hlavu 😀 .... ale pocasie predpovedat teda neviem 😒 ... no uz by sa mohlo vycasit, chceme ist cez vikend na chatu a do blata sa mi teda vobec nechce 😖

akzuzs
20. máj 2010

Ani mi nehovor na našej chate je normálne potok , prúd potoka tečie dole kopcom a tam sa ide "užsne"
Ale to je jedno
čo ideteš variť na výken, daj mi typ, lebo ja som neako bez nápadu. Poslednom čase mám pocit, že varí stále to isté a nič nové ma nenapadá

majkal
20. máj 2010

no, musim sa priznat, ze ja nie som velmi dobra kucharka a ked nemusim tak nevarim 😀 Minuly vikend som varila rizoto a tento vikend sa trosku "prizivime" pri babke a dedkovi 😝 Ale minule som uz rozmyslala, ze mam v mrazaku spenat, tak by som ho mohla urobit 😉

majkal
20. máj 2010

u nas najviac fici fazulovy a sosovicovy privarok - v tom by moji chlapi aj spali .... no len horsie je to potom so mnou, lebo ja musim spat v tom vzduchu, ktory potom "znecistuju" 😀

akzuzs
20. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

jaja25
20. máj 2010

Ahojte všetky. Koho detičky nemali ešte kiahne ponúkam druhé kolo- Filip ich dostal tiež, ale zatiaľ je veľmi živý, bez teploty...
Tak mám doma dvoch. Aspoň to všetko zvládneme kým sa Tamarka narodí 😉 . Len boli včera u sestry- nie pri bábatku, ale v byte, tak dúfam že tam nič nezaniesli.

majkal
20. máj 2010

my uz mame kiahne za sebou ... tiez ich mal takto v maji ... tusim som mu ich nasla 8.5. ale zvladol to celkom rychlo a v pohode. Ale moje krstna uz bude mat 15 a este stale kiahne nemal ... tak nech uz ani nedostane 😒

muska30
20. máj 2010

ahojte, ako tu pekne debatite 🙂
jajka, moj syn uz kiahne mal, ako trojrocny a ostali mu aj nejake jazvicky, aj na tvari, aj na chrbte, lebo mal niektore chrasticky dost velke 😒 a myslim, ze ked pojde dcerka do skolky urcite ich tiez v kolektive medzi detmi dostane.

muska30
20. máj 2010

majkal, akzuzs,
my sme mali minuly vikend segedin s knedlou, ale co budem varit tento vikend este veru neviem, ale masova polievka bude urcite, tu maju deti najradsej 😉

majkal
20. máj 2010

no, v nedelu varime masovu polievku aj my .... a k tomu mame skoro stale to iste 😝 pecene kurca, kuracie prsia alebo bravcove na prirodno v tlakaci, alebo na smotane .... sem-tam si urobime plnenu papriku .... no ale tento vikend sme zahlasovali za pastierske kapsicky (vari babka 😀 )

akzuzs
20. máj 2010

Majkal, no, niečo z kuraciny by bolo OK. Minulý týždeň sme mali bravčovinu, predtým hovädzinu, pred tým tiež , no bolo by dobré zmenu. Žena, ešte dajte typa. Je to tu kúúúúúl 😀 Ozaj robili ste už trasenú tortu???? To je sranda
😀 Kiahne, sme nemali, lae keby prišli tak mi je to jedno mal by to za sebou.
Jaja, asi kiahne u očkovanej maminy nie sú nebezpečné ak je tehu, však???? Lebo Ty si tehu a detičky majú kiahne.

majkal
20. máj 2010

akzuzs, trasenu tortu som uz robila 🙂 teraz v nedelu chystam pudingovy kolac, alebo babovku, este uvidim .... dostala som nove recepty tak vyskusam 😉

akzuzs
20. máj 2010

ja rada pečiem tak asi aj ja budem cez výken piecť, len čo s tými kalóriami?????

majkal
20. máj 2010

akzuzs - ved aj tukove bunky musia z niecoho zit 😝 😀 tak im to doprajme 🙂

pojdeme si zabehat a vsetko nadbytocne spalime .... ale ako sa poznam, tak to tak skoro nebude 😀

akzuzs
20. máj 2010

no ja som pred otehut. chodila behávať a to aj 2-3 kiláky ale po pôrode som behávala len asi mesiac, aj som korčulovala na kolieskových a kila šli dole a tie vianoce a pečenie dajú zabrať, no aj by som chcela schudnúť, ale nemám na to chuť. Možno keď bude pekne tak potom. 😀
No ale zasa musím sa obetovať a zjecť ten koláč ako by mal priberať iba môj manžel, nie 😀

majkal
20. máj 2010

tak tak 😀

akzuzs
20. máj 2010

Veru tak no koment 😀
A kto tu ide piecť neakú maškrtu na výkend??????? 😅

margarita
20. máj 2010

ja som nejako vyhladla, ked vas citam 😀
smejka, drz sa, nech to mas uspesne za sebou.
akzuzs, ja sa piect nechystam, lebo mama zajtra urobi rebarborovy kolac a isto ma nabali na vikend, ako to uz ona zvykne 😉

vcera sme boli s Kiki na nasom starom stretku, fajne bolo, tak sa jej tam pacilo, ze tam boli ine deti (5kusov 😀 ) ze vydrzala byt hore ako posledna, hoci je z nich najmladsia 😀 skratka nezmar, zaspala az v aute cestou domov, a pri ukladani do postielky sa este prebrala a zliezla dolu...ale okolo 23 uz zalomila nadobro 🙂