Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
16. jún 2010

riska trosku ma kopol....ale aj tak som z toho nestastna, neviem ci je to ym pocasim alebo co ze som take precitlivela.
a este mi aj dr hovorila, ze maly sa otocil chrbatkom k mojej chrbtici a vtedy babatko musi dlhsie rotovat a casto sa stava ze aj zle zrotuje....

margi ti ebataty by som mohla skusit aj ja - mne totiz mrkva nechutiiii 😝 a betakaroten potrebujem predsa. kde ich kupujes?

smejka
autor
16. jún 2010

ahojte 🙂
bettynka jej tebe sa to blizi 😉 ...ba uz je to takmer tu 🙂 ...myslim na vas az to zvladnete v pohode 🙂
margaritka tak sa to konecne pohlo a vy mozete planovat a pomaly realizovat 🙂
riska este si vychutnavaj ze Ninka spinka 😉
muska janulka a ostatne pozdravujem 🙂

riska
16. jún 2010

ja iba na skok, volala mi jaja25, tak sa dnes vybrala do poradne o 3 hodiny na jedno zatlačenie bola tamarka na svete 😵 😵 😵 😵 3050g a 49 cm (dufam, že som si to dobre zapamatala)
maminke blahoželame a tamarku vitame na svete 🙂

francis
16. jún 2010

tak super správička jaja blahoželám a želám veľa zdravíčka a síl aj Tamarke 🙂
mala som tušáka,že to bude dnes a je zaujímavý dátum a kuknem a je to tu 😵
všetky vás zdravím a dnes je smutný upršaný dník tak vám prajem slniečko v srdiečkach 😅

carmenuska
16. jún 2010

Ahojte, ja presne viem, kedy sem mam zavitat. Same dobre spravy. Vitam Tamarku /krasne meno/ a gratulujem Margi k pozemku. Pozrela som fotky- vsetky deticky, no jednoducho krasa.
Bettynka- neboj, maly uz nema miesto v takej chudej modelkovskej mamicke 😉 budem na vas mysliet. Ja sa mam tak striedavo oblacno, teraz stojime s bytom, cakame na majstrov. zas sa nam potvrdilo, ze s rodinou nieco dohadovat je najhorsie. Riesim aktualne moje bolesti brucha a spinenie, v piatok pojdem k dokimu, dnes som s nim volala a vyzera to podla mojich opisanych priznakov na zapal alebo cystu. Inak sa nic nepohlo, vsetko po starom, bojujeme z mesiaca na mesiac.

darla27
16. jún 2010

Gratulujem Jaje k narodeniu Tamarky, hlavne nech su obe zdrave a v poriadku. 😵
Riska ty si chodila aj k endokrinologicke? Co si vsetko uzivala pred otehu?
Ja rozmyslam ci sa neobjednam aj k nejakemu hematologovi, kvoli tym dvom mutaciam heterozygot, lebo nemienim zbytocne plytvat IVFkami bez sance na uspech. Neviem.. Co myslis?

Betty nemysli negativne, ved onedlho bude maly na svete a urcite sa bude mat k svetu ako jeho pekna a vesela maminka, nestresuj prosim ta, viem ze asi uz ti lezie vsetko na nervy ked uz sa to blizi, ale vydrz!!! 😉

Margi, tak super ze sa to s tym byvanim zacina krystalizovat, je uzasne ako sa veci konecne zacali zlepsovat
a davat do pohybu.

bettynka222
16. jún 2010

ahojte babulky 🙂

gratulujem jajke 🙂

carmenusiatko dakujem 🙂 to mi je luto s tym spinenim ☹ dufam ze to nebude ta zla cysta 😠 mohol by to byt tumor ako u mna 😵 o majstroch mi ani nehovor....aj nam sa vsetko natahuje 😝

darlusik ked ja sa len bojim o bubacika....a este aj ta nepriazniva poloha....ale snazim sa cvicit aby sa otocil - zatial bez uspechu 😅 😀
tebe drzim palce aby si nas v tehulkovani za par dni vystriedala 😵

maria1610
16. jún 2010

@carmenuska a nemozes byt tak nahodou tehu??? ja som mala pri chalanoch spinenie a bolesti brucha ako pri MS - moc by som sa tesila, keby to bolo aj u Teba 🙂
@jaja - blahozelam k Tamarke 🙂
@betty - neboj Matko bude v poriadku, ved sa za to modlime 🙂 - drzim palce, nech to mas tak rychlo za sebou ako jaja 🙂

carmenuska
16. jún 2010

Maria- ale ja mam ms dostat az o tyzden, to by bolo nejak skoro nie???? A ked mi doki povedal, ze asi zapal alebo cysta....alebo podl amna nejaka pliaga, lebo sme sa cez tie tepla chodili kupat do Bešeňovej. Ako sa maju chlapci?

bettynka222
16. jún 2010

maria dakujem, si zlata 😵 som si hladala na nete cviky na otocenie babatka...aj som nieco skusala, ale zda za ze bez uspechu 😝
a vy sa ako mate s bubacikmi?

carmenuska
16. jún 2010

Betty neboj!!!!!! Myslime na Teba

bettynka222
16. jún 2010

carmenusik dakujem 🙂 pocuj nemyslim si ze by si mala cystu z besenovej....ci myslis ten zapal? no ved uvidis. kedy ides dokimu?

azalka22
16. jún 2010

jaja gratulujem i ja, betty, teraz silno myslime na teba, zajtrajsia s.o. bude pre teba obetovana 😵

carmenuska
16. jún 2010

Betty - zapal alebo nejaku infekciu som myslela. Nie cystu, to viem ze nemoze byt z vody

bettynka222
16. jún 2010

azalka dakujem, si zlata 🙂 som si hladala na nete o tej polohe do ktorej sa dal....a nvyzera to velmi priaznivo - porod trva dlhsie, je bolestivejsi a najhorsie je, ze ho treba tahat kliestami, vakuom alebo cisarskym, lebo nalieha ovela vacsou castou hlavicky ako pri prednom postaveni. vraj je k tomu potrebna velmi priestranna panva...no som fakt zvedava

carm potom napis co a ako, myslime na teba, cmuk

majkal
17. jún 2010

@jaja25 blahozelaaaaam 😵 😵 😵 a vitam na svete Tamarku 😵 nadherna sprava, hned mam krajsi den 😉

@bettynka222 myslime na Vas v modlitbach .... zvladnete to 😉 Tesime sa na Matka, ze po tolkych babach k nam zavita chalanisko 🙂

vsetky ostatne pozdravujem a modlim sa nadalej za snazilky k BM ... hlavne za tie "prvosnazilky" Nech Vas Pan Boh pozehna 🙂

ja nemam nove nic .... akurat nam je smutno, lebo mame syna v skole v prirode a doma je zrazu hrozne ticho a "nuda". Uz sa tesim na zajtra, ked sa mi vrati 😵

muska30
17. jún 2010

@jaja25 blahozelam k narodeniu Tamarky a prajem vela zdravia 😵 😵 😵 ma pekne miery a maminka nech sa rychlo zotavi 😉

margarita
17. jún 2010

muska, tak ho bereme 😉 😀

margarita
17. jún 2010

aj ja blahozelam jaji a tesim sa, ze rodila tak expresne 😀

betty - bataty dostat napr. v Terne, alebo aj inde, tam, kde su take tie exotickejsie ovocia a zeleniny.

carm, to ma mrzi, nech sa ta pliaga Ti cim skor vylieci a vela trpezlivosti s majstrami. nas tato faza este len caka 🙄

marialucia
17. jún 2010

@jaja BLAHOZELAAAAMMM 🙂 🙂 🙂 @betty myslim na Teba, sväty Gerard bude tam s tebou 😉 @carmenuska este nepoznam trpezlivost s majstrami,ale velmi doverne poznam,ze ked sa vybavuje nieco cez rodinu....achchch 😵 😵 😵 Vsetky Vas zdravim 😵

bettynka222
17. jún 2010

ahojte 🙂

no vraj ma pri pôrode budú nejak polohovať a ak s mu nepodarí otočiť a preraziť tu moju panvu, tak pôjde sekciou. ďakujem že na mna myslite, ste zlate veľmi 😵

kaki
17. jún 2010

Bettynka, kedy to bude? Keď sa Ti rozbehne pôrod? Alebo máš naplánovaný termín?
Myslíme na Teba.

Jaja 😵 Super, gratuľujem 😵

lenkove
17. jún 2010

ahojte
jaja aj ja blahozelam 😵 😵 krasne sa nam to tu rozrastaaaa 😵 😵

danka24
17. jún 2010

Jaja blahozelam a prajeme veela zdravicka 😵 😵

lucetta
17. jún 2010

ahojte ahojte, dankam lenka, kaki , margi atd atd 😉 myslim na vas, viac duchom ako pismom, momentalne zijeme v cakani na zazrak, takze nic ine neriesime a preto sa u nas ani nic zavratne nedeje.zijeme si kazdy den nanovo a vytesujeme sa , ze sme 😉
betty, tebe sa to uz tiez blizi, budeme na teba mysliet.
vidim, ze je tu kopec novych tvari, takze sa ani neodvazujem niektoru oslovit. veru za posledny cas, co si citam mk len letmo sa tu vela pomenilo a udialo.
tesim sa zo vsetkych deticiek, tych co si uz veselo rastu na svete ale aj tych co rastu v brusku.
joj, kiez by nas bolo stale viac mamin 😉 😎

lakrimosa
17. jún 2010

@jaja25 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pripájam sa ku gratuláciám a teším sa, že ste obe ženy v poriadku. Vždy, keď sem nakuknem, takéto prekvapko. Super!!!!!
@darla27 ako sa ti darí???? myslím na teba, drž sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zdravím vás všetky sem prispievatelky , osobitne betynku.
@bettynka222 neboj sa, všetko bude ok!!!!
Ahojte

muska30
18. jún 2010

@bettynka222 ja som mala syna otoceneho PK, teda nozickami dolu a mala som planovanu sekciu. Pre babatko je to bezpecnejsie, len maminke dlhsie trva, kym, sa da dokopy 😉 a potom pri dcerke som bola rada, ze sa otocila hlavickou dolu a porodila som ju prirodzene 😉 s Bozou pomocou to zvladnete 😵
@lucetta nech sa zazrak podari cim skor 😵

janula.k
18. jún 2010

Ahojte dievcata 😵
v prvom rade vas chcem poprosit o modlitbu za jednu z nas...je v pozehnanom stave a velmi tu modlitbu potrebuje 😔 preto prosiiim modlite sa spolu so mnou za nasu kamaratku, nech tehotenstvo prebieha v poriadku 😵
Jajka, 😵 gratulujem k Tamarke!!! no a ten porod..to ani nestalo za rec 😀 super 🙂
Bettynka, Matko zmenil polohu?? myslim na teba moja 😔

carmenuska
18. jún 2010

Janulka, to je niektora z temy?? Ja som uz doma, cysta to nie je, pobral mi vsetky mozne stery a krv a pravdepodobne je to zapal, kedze mam bolesti a to spinenie. V pondelok budu vysledky, tak budem mudrejsia, mam lieky a podla vysledkov budu dalsie.

bettynka222
18. jún 2010

ahojte 🙂

kaki az ked sa porod rozbehne. ale v pondelok poviem dr, ze nesuhlasim s pokusom o otocenie maleho kliestami - tak sa to robi napriklad v USA. este skusim vybehnut za mojim gyn, nech mi poradi spravne polohovanie pocas prvej doby porodnej, dufam ze to pomoze 😵

jani dal sa do zadneho postavenia a pri porode bude treba sledovat ci sa mu podari natocit spravne, lebo inak by sa vo mne sekol a to by nebolo dobre. no ved uvidime 😉

carmenusik super ze to nie je hnusna cysta 🙂 ale teda ani zapal by to nemusel byt ☹ drz sa a napis nam, oki?

lenka, danka, lucetka, lakrimosa ahojte 🙂 a aj vsetky ostatne 😵