Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

dadqa86
5. aug 2010

@bettynka222:Mnoo dufam aj ja a dakujem 🙂 😉

darla27
5. aug 2010

Ahojte 🙂
Smejka velmi sa tesim, ze tento krat to vyslo a mate deticky uz u seba, tieto ti boli sudene. 😵
Riska krasne fotecky, Ninka je velka kocica, ved ma byt po kom.
Betty vy uz mate mesiac? 😲 Juuuuuj to leti !

azalka22
6. aug 2010

ahojte dievcata, tu mame fakt uhorkovu sezonu
ako sa vam dari? my-stale rovnako,vcera nam tu posviacali obnovenu kaplnku tak sa tesime
vsetko dobre prajem

dadqa86
6. aug 2010

Ahojte..Pfuu,ale je dnes dusno prsalo u vas? 🙂

azalka22
7. aug 2010

u nas strasna burka v noci.. 😒 teraz je dost chladno,nejakych 16
pekny dnicek prajem vsetkym

dadqa86
7. aug 2010

No aj u nas prsalo v noci aj burka bola a u nas je trosku pod mrakom sem tam vykukne slnko,ale to len tak aby sa ratalo 😒

azalka22
8. aug 2010

dnes ukazovali na tv,ze v litmanovej bola velka put-ja osm na to i zabudla. boli ste niektore?

katy2
8. aug 2010

ahojte, strasne vas chcem poprosit o modlitbe.... od vcera mi manzel lezi na JISke po nahlej mozgovej prihode, je ochrnuty na lavej strane, ma poskodene recove centrum.... mame 14 mesacnu dcerku a pred par dnami sme sa zacali tesit z pozitivneho tehu testu..... Zatial nemam sil, nedokazem sa s tym vyrovnat... prosim, modlite sa.... dakujem pekne....

smejka
autor
8. aug 2010

@katy2 moja 😔
neboj i ked to teraz vyzera hrozne....tak neboj...je mlady a ono sa to obnovi....rec i ochrnutie....viem nebude to hned....chce to cas
myslim na vas....drzte sa.....aj s babatkom v brusku i dcerkou 😔

riska
8. aug 2010

@katy2 😔 😔 😔 budem na vas velmi myslieť, na manžela a aj na teba a tvoje detičky

možno by sme sa mohli špecialne modliť za manžela katy, čo poviete, VS?

violoncielka
8. aug 2010

@katy2 to mi je nesmierne luto ☹. Budem sa za Vas modlit. Viem je to urcite tazke....

kaki
9. aug 2010

@katy2 Ja sa modlím za Tvojho manžela a aj za Vás ako 4 člennú rodinku 😔 Buď silná.... 😔

bettynka222
9. aug 2010

@katy2 musi to byt velmi tazke 😔 ☹ myslime na vas vsetky

janula.k
9. aug 2010

ahojte 🙂
no toto, takato smutna a zaroven radostna sprava...@katy2 verim, ze manzelovi sa polepsi, sme s vami v modlitbach. A gratulujem k pozitivnemu testiku. Ste silni, zvladnete to 😔
a vy moje ostatne ako sa mi mate? violka, teba som tu dlho nevidela, aj kaki 😉 Riska, Bettynka ako sa maju babatka, co kojenie, uz je to lepsie? Smejka, co robia chlapci? 🙂

katy2
9. aug 2010

Dakujem vam za podporu.... Manzel ma upchatu cievu na 99%, co mu ma okyslicovat pravu cast mozgu. Rozpustaju mu to, ale zatial bezvysledne.... Lava ruka, noha su bezvladne, rec je strasne slaba..... 😢
Prosim nadalej o modlitbu za neho, ale i za nas... On je psychicky velmi zle a ja som totalne na dne.... Za sekundu sa nam zmenil zivot naruby..... 😔 😢

margarita
9. aug 2010

katy, nemam slov, len sa idem za vas modlit. To je uz to jedine, co este pomaha.

bettynka222
9. aug 2010

@janula.k janulcek ahoooj 😉 ano uz nekojime tri hodky...asi sa mu na zaciatku formvala ta zaklopka. uz ma ani tolko nevyciciava 😀 som ho vtedy na zaciatku zacala davat po papani do vzpriamenej polohy a ked mu stieklo mliecko do bruska, tak pochopil, ze uz je plne 😉 a teraz uz si papkanie reguluje sam. a som sa rozhodla, ze ho uz ani nebudem budit na papanie - ajtak to nema vyznam, lebo ho nic nezobudi. a navyse ked pribera, tak asi mu ten nocny 7 hodinovy (vcera dokonca 10 hodinovy) spanok nesposobuje nejake vyzivove problemy. vcera sice papal iba trikrat, ale dnes uz styrikrat...ale zato sa koji hodinu a pol zakazdym...

@katy2 je mi to velmi luto 😔 nema anhodou nejaku tormbofilnu mutaciu ked sa mu toto stalo? alebo co bolo pricinou nevies?

smejka
autor
9. aug 2010

@katy2 modlitba ma velku silu..... 😔 😔

majkuska
10. aug 2010

Katy veľa sil, budem na vas myslieť v modlitbach.
My sa chystame zajtra do Litmanovej, keďže v nedeľu na 20 vyročie tam isť by to bolo pre mňa nemožne, pretože v take odpustove dni sa neda dostať na horu autom a peško je to hrozne v tehu ďaleko.Tak ideme prosiť za ďalši mesiac tehotenstva

janula.k
10. aug 2010

@bettynka222 parada, ze 7 hodin v noci prespi...ja este aj teraz kojim v noci kazde dve hodiny 😅
@majkuska cozeee? tebe tam svieti 18tt 😵 uz citis aj pohyby? ako sa citis? 🙂
Margi, ako prazdninujete? 🙂

bettynka222
10. aug 2010

@majkuska jeeej 18 tt 😵 pekne pokracujete. uz to musi byt len dobre 😵 😵 😵

@janula.k no, ale pre zmenu cele dni place ☹ boli ho dost brusko malinkeho. dnes mi z toho bolo zle, ani som nemohla jest áko mi ho bolo luto ☹ a som sa tam sekla, 7 hodin neprespal, len bol tolko bez jedla, najprv tri hodky plackal, lebo ho brusko otravovalo a potom s anevedel ulozit...ale vydrzi spinkat v noci pekne to j epravda, ale zas aj to kojenie mam edost dlhe...

janula.k
10. aug 2010

@bettynka222 malinkyyy, musite vydrzat, aj nas brusko bolelo, ale ked sa v troch mesiacoch zacal trosku viac hybat, hlavne teda nozickami, tak uz to bolo lepsie. Aj som si davala pozor co zjem, aj tak ho bolelo, tak potom som uz jedla vsetko. Skus mu davat espumisan kvapky, to vraj pomaha.

bettynka222
10. aug 2010

@janula.k no ved ja mu aj cvicim s nozickami a on sa dost snaiz aj sam tlacit stale. tiez ma napadlo, ze ajtak mu nepomozem ked jem dokola to iste..ovocie som uz dlho nevidela (okram jablcka bez supky 😀)..z nektariniek ho natahuje a melony uz nie su ako v july...pocuj a kedy sa ot zlepsilo - na zaciatku tretieho mesiaca alebo na konci? 😕

majkuska
10. aug 2010

Janulka a Betynka pevne verim, že to už bude dobre. Babetko citim už od 14 tt. aj Vanessku som tak skoro citila, to zrejme kvôli mojej miernej hypoplazii maternice.Ale spočiatku to boli len ďobky, a teraz už začinaju byť pekne šťuchance.
Chvala Bohu citim sa ok, len mi tvrdne občas brucho, niekedy viac, tak mi manžel spušťal magneziovky do žily, dr. mi poradil, aby som sa zbytočne nedostala do nemocky.Vyter mam ok, krčok uzavrety, dr. povedal, že keby sme takto vydržali do konca tak by bolo super. Teraz čakame na vysledky AFP testov, tak uvidime, hadam pomaličky, z tyždňa na tyždeň sa dostaneme do uspešneho konca.Bruško je už vidno 🙂 O tyždeň mame poradňu, tak mi hadam urobi aj UZV, že čo sa to tam vlastne deje s tym myomom, či čo tam videl, hadam to nerastie a nebude nič šarapatiť.

Aj keď sa priznam, že psychicky som už na tom lepšie, keď babetko kopka, tiež mi pomohol sviatok Premenenie Pana a kazeň, no v neposlednom rade aj spoveď a rada o strelne modlitby, ak citim uzkosť, aby som viac dôverovala Bohu, viem, že sa o nas postara.

bettynka222
10. aug 2010

@majkuska myslim na teba a meboj, tvoj Otecko sa o teba naozaj postara 😵 ale si mi pripomenula vsetky tie desy, co som prezivala pocas tehu 😝 uz aby bolo babatko v postielke, vsak? 😅

majkal
11. aug 2010

ahojte vsetky VZ 🙂

@katy2 drzte sa!
@majkuska my ideme do Litmanovej v sobotu. Chcela som ist 5.8. ale nakoniec sme to prelozili, lebo mm nemohol zobrat dovolenku. Cez odpust som ist nechcela - nemusim taketo "davove" akcie .... nedokazala by som sa stisit, aj ked urcite to ma takisto svoju silu.
@bettynka222 coskoro to bolenie bruska prejde, uvidis. Hlavne sa netreba stresovat, aby sa to neprenasalo na drobceka a vydrzat! Tie espumisan kvapky vraj pomahaju, tiez som o nich pocula. No a masirovat a masirovat a cvicit .... 🙂 Ja uz som aj zabudla, ake to je s takym malym drobcom 😒

Vsetkym prajem pozehnany den! 😵

janula.k
11. aug 2010

ahojte 😉
chcem sa opytat, ci tu mate niektora skusenosti s clovekom, ktory je zavisly. 😔 Dozvedeli sme sa totiz, ze moj 36 rocny bratranec je zavisly na automatoch. Som z toho nestastna...je totiz zenaty, ma krasnu dvojrocnu vytuzenu dcerku...a teraz toto...uz bol aj v minulosti zavisly, ale dostal sa z toho..a sme si mysleli, ze ked sa ozenil a ma dieta plus jedno vyzenene..tak je vsetko ok..no nie je 😔 ma strasne vela dlhov a jeho zena o tom vobec nevedela..teda vlastne nikto z rodiny. Vobec nevieme co robit... 😔
Bettynka tusim sa to tak pomalicky zacalo zlepsovat v priebehu toho 4.mesiaca 😉

janula.k
11. aug 2010

@katy2 ako je manzelovi? 😔

janula.k
11. aug 2010

a zabudla som na nase ZUZKY 😵 vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵

katy2
11. aug 2010

ahojte, dakujem z celeho srdca vsetkym za podporu, za modlitby, za duchovnu blizkost... Nech vam to Pan stonasobne odplati svojim pozehnanim.....
manzel sa ma stabilizovane.... cas hra proti nam, lebo tkaniva v mozgu odumieraju a vyzera to, ze zostane dost velky postih.... ma ochrnutu lavu ruku, nohu a rec velmi poskodenu.... ostava nam dufat, ze postupne sa to rehabilitaciou aspon ciastocne upravi.... ale handicap ostane navzdy.... velmi zanho prosim, aby mal dost sil bojovat a neupadal na duchu.....
este raz vam dakujem za kazdu modlitbu..... a nadalej o nu prosim.....