Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
27. máj 2009

.. uz mam vetnu skladbu ako hotentot, takze najvyssi cas ist spat...dobru nocku 😉

kaki
28. máj 2009

Ahojte,
skorki, ja som hotentot aj celý deň... Ale Ty nie... To by som si všimla...

Baby bojujte.... za to, čo cítite.... myslím na Vás a modlím sa za Vás. 😉 za maminky, tehulky a mamičky čakateľky.

Margi... dúfam že si už zdravá... myslím na Teba.

smejka
autor
28. máj 2009

skorki i tebe bude dopriate....ale vseobecne sa hovori ze tehulkam je vsetko jedno 😉 ....tak mas zivy dokaz toho v praci....inak i mne hovoria ze som ina,.....ze sa nestresujem ani kvoli praci ani skole.....zeby som bola "tehu"? 😕 😅
kaki bojujeme....spolu s tebou 😉
pozdravujem vsetky 🙂

lenkove
28. máj 2009

dobre rano!
😀 😵

carmenuska
28. máj 2009

Dobre rano
Skorki- moj novy lekar je mm znamy takze on to vsetko vybavil lebo robi v nemocnici, tak to islo velmi rychlo, ked som sa na 100% rozhodla, ze idem tak sme pockali na najblizsi termin ms a hned po ma objednal.PN som teraz druhy tyzden,uz by som aj sla do prace, ale ochorela som-tepltoy a tak...asi nejaky virus z nemocnice som si doniesla 🙂 a som uplne rozbita, no brucho ma uz neboli skoro vobec,sem tam sa mi este pomota hlava takze buduci tyzden este asi zostanem doma,lebo ja skoro vstavama dost dochadzam do prace...A co planujes ju?

margarita
28. máj 2009

ahojte,
pomalicky uz vyzdravievam, ale nexem to zakriknut, lebo aj v sobotu som uz bola akoze ok, a v pondelok sa mi to vratilo...no svina bacily to mam, len co je pravda 😉
dnes som ale napriek tomu s Kristinkou absolvovala prve rehabilitacne cvicenie. Nie zeby sa v tom zrovna vyzivala, aj si poplakala, no bude to boj 😀 ale ja jej nedam pokoj 😎 je to vskutku zazracne dieta: teta rehabka vravela, ze ked ju tu stlaci, tak ma urobit to a to...a nic 😉 skratka ju mala na salame ako skorkin manzel skusku 😀

no citam citam ako zijete, tenisove lopticky lietaju, stangle salamy sa stracaju, tehulky ultrazvukuju a maluju 😉 ,a snazilky bojuju 😎 😎 tak ja len ze stale na vas myslim, aj ked prave nepisem do fora.

A este jeden for vam chcem napisat - je stary, ale mne sa paci a uz sa na nom bavim druhy den:

Mama je len jedna
V škole dá učiteľka deťom úlohu, aby povedali príbeh, ktorý skončí vetou: "Mama je len jedna!". Prihlási sa Anička, známa bifľoška a vraví: "Vždy, keď idem ráno do školy, moja mama ma učeše, aby som bola pekná. Moja mama je veľmi dobrá. Mama je len jedna!"
Prihlási sa Jožinko a vraví: "Moja mama mi každý deň urobí do školy desiatu, aby som nebol hladný. Mama je len jedna!"
Nakoniec sa prihlási Móricko: "Keď som včera prišiel domov, otvoril som dvere a náš byt bol plný dymu od cigariet, na koberci bol fľak od rozliateho červeného vína a mama sedela v obývačke rozčapená v kresle. Zakričala na mňa, aby som jej z chladničky doniesol dve fľaše piva. Otvoril som chladničku a zakričal: Mama, je len jedna!"

violoncielka
28. máj 2009

margi 😀 😀 😀

Rehabilitacne cvicenia? nieco mi asi uniklo.....aj moj brat kazde rano s malym Lukaskom cvicili,lebo mal trosku oslabenu lavu stranu...tiez kazde rano reval ako tur (aj ked boli tu u nas v Italy s nim kazdy den takto cvicievali),bolo to tazke..aj pocut maleho ako ho "tryznis",ale pomohlo to a uz je taky vrtky na obe strany ze jedna radost pozerat...niekedy az moc 😀 .
Pozdravujem ostatne a idem tryznit cello a aj susedov... 😀

riska
28. máj 2009

ahojte 😉
kaki, bojujeme, bojume, vydržime 😵
margi, kiki to zvladne, ona je šikovnica šikovna 😀
violka, ahoj, niečo nove?

baby, tak my sme sa vratili z FC... a podali sme žiadosť o IVF 😕 spg mame o.k a mne povedal doktor, že aj to moje PCO nie je až take strašne, ako ma všetci strašili... vraj keby som videla origoš pco, tak by som kukala 😅
takže tak a teraz je to už na Nom 🙂

violoncielka
28. máj 2009

Riska som rada,ze si sa rozhodla....
Ja nemam nic nove....venujem sa vsednym zalezitostiam...ako varenie,zehlenie,byciklovanie,behanie,nakupovanie,muzicirovanie,ucenie,ucenie sa,citanie,gaucova kultura...atd 😉

lenkove
28. máj 2009

Riska
no to je vyborne s tym SPG 🙂
a ostatne tiez bude ok, joj, to bude tehuli 😵 😵

riska
28. máj 2009

kočky vdaka, ved uvidime, čo bude, ale na moje prekvapenie mam z toho zatial celkom dobry pocit 😵 inak dokonca aj HP mam celkom v pohode 😕 ved ja som vlastne úplne zdravá 😀 😀
violka, ty mas ale pestry život 😀

emilyz
28. máj 2009

Ahojte holky, uz som tu davno nebola, ale som stastna, ze zo snaziliek sa stali niektore tehulkami! Danka, marione, super, blahozelam a drzim palce!!! 🙂

smejka
autor
28. máj 2009

emilyz ahoj...veru dlho sme ta tu nevideli...ako sa dari?
riska ved vy ste v podstate ok.....este mozno ta imunologia....ci neuvazujete nad tym??

lenkove
28. máj 2009

ahojteeeeee
🙂
ja som bola u kamosky tehule, co bude kazdym dnom rodit a prisla tam ina tehula a bola som rada, ze vdaka Konikovi sa s nimi mozem bavit na urovni.. az dumam ci som normalna 😀 ze tak vsetko o tehu a malych detoch hlcem.. a vobec mi pri nich nebolo smutno, taka som bola rada, ze ja sa mozem zohnut a oni nie 😀 😀
a zajtra mi pride kamoska, spravila som velky nakup a zabudla na chlebik 😀

smejka
autor
28. máj 2009

lenka ved v hlavnom meste zozenies chlieb v kazdom case 😉 .....takze sa uz pripravujes lenka na tehu bez bruska? 😕 😅

lenkove
28. máj 2009

no chlebik zozeniem, ale ordinacia ide 😉

Smejka, nooo, ja som tehu v srdiecku, co si zabudlo? 😀 😀

smejka
autor
28. máj 2009

lenka ozaj co budes robit v nemecku? a co ta tvoja skola?

smejka
autor
28. máj 2009

kasli na ordinaciu...pod na kona 😀

smejka
autor
28. máj 2009

vyludnene 🙄 ...bezi serial 🤐

lenkove
28. máj 2009

Smeji tu~

lenkove
28. máj 2009

jedla som a kecala so spolubyvajucou..
Smejuska, neviem co budem robit a neriesim to.. Pan to zariadi.. On dal nasej hlave rodiny do hlavy, ze ma byt v De, tak to necham na Neho 🙂
potrebujem dopisat pracu... tak do jesene.. a potom.. sa uvidi.. 🙂 😉

smejka
autor
28. máj 2009

lenka ja som vyzvana pozerat telku....ked ja radsej MK 😉 ....ale pre pokoj v rodine.... 😝 😀

lenkove
28. máj 2009

no vidis 😀
idem asi vytriet dlazku, ked zajtra pride navsteva 😵 (je reklama 😀 )

lenkove
29. máj 2009

Dobre ranko dievcata 😀
tak ja sa chystam naposledy do prace a zaroven na navstevu 🙂 pride mi kamoska aj manzel, jej, budeze to radosti.. 😵 😵 😵
v pondelok mame opat Petuniu, az do stredy, tak si spomente ked sa bude dat, ja na net pridem s veeelmi malou pravdepodobnostou! a nabudude napisem asi az z De 😉 no to ubehlooooo 😎
myslim na vas vsetky 😵
krasny a pozehnany den!

smejka
autor
29. máj 2009

ahojte 🙂
lenka citit z teba velku radost 😵 ....spolu s nami si tu zdielala smutky za mm a uz je to tu 😵 ....tak si uzite vikend...no najprv sa pekne rozluc v praci 🙂
a vela stastia pri petunii...a nedaj sa znechutit 🙂

riska
29. máj 2009

ahojte, mam chvilu volno a tak vas všetky zdravím a oznamujem, že je piatooooooooook 😀
inak aj vam tie týždne utekaju tak ako mne? 😕

lenka, tak peknu rozlučku a hlavne straaasne držime palce s petuniou, nech neblbne a pekne kvitne 😉
smejka - chapem tvoju zavislosť na MK, ja tiež radšej notebook pre pokoj v rodine niekedy neotvaram 😎 a na imuno ideme k vam do martina, zabudla si? 😉 ale až po dovolenke

emilyz
29. máj 2009

Ahojte, smejka dakujem za opytanie, mam sa dobre, mame za sebou krasnu svadbu 😉 , dopadla super, tak sa tesime z toho aj dalsieho spolocneho zivota 🙂

kaki
29. máj 2009

riska ahooooj....
Držím palce k Vážnemu rozhodnutiu... Si na mojom každodennom zozname.....

Lenkove, dobre sa rozlúč s domovinou 😉 A super že zasa budeš s manželom 😉

Smejka... Skúšky máš už všetky za sebou?

Skorki... trośku sa šetri... Veď robota nie je zajac, neutečie 🙂

ja Vám napíšem neskor o mojej včerajšej veľkodepke... nie som teda práve na seba za včerajšok pyšná... 😔

lenkove
29. máj 2009

Myslienka na den

Ján 21, 15 - 19

V noci predtým, ako Ježiš zomrel, ho Peter trikrát zaprel. Teraz ho Ježiš
privádza k tomu, aby trikrát vyznal svoju lásku. Nie je to preto, že by Peter
potreboval pykať za svoje zapretie alebo že by miloval Ježiša viac ako ostatní
učeníci, alebo že by bol Peter poverený nejakou zvláštnou úlohou a predurčený
na zvláštne mučeníctvo. Viac než čokoľvek iné chcel Ježiš zdôrazniť jednu vec,
ktorá je naozaj podstatná: "Poď za mnou" (Jn 21, 19). Peter sa potreboval
prestať porovnávať s inými a uprieť svoj zrak na Ježiša. Potreboval prestať
s lovením rýb a vrátiť sa k loveniu ľudí. A to isté máme robiť aj my.Choď za
Ježišom. Dnes. Choď za ním, kamkoľvek ťa povedie, a urob to tak, ako tomu dnes
najlepšie rozumieš. Zajtra možno pochopíš viac a lepšie. Boh viedol svätého
Františka z Assisi, aby mu "vybudoval chrám" a František začal ukladaním
kameňov - i keď nie veľmi odborným. Po čase si uvedomil, čo od neho Boh naozaj
chcel. Dôležité však bolo, že začal a bol ochotný sa učiť.Choď za Ježišom. Je
to také jednoduché. On ťa pozná lepšie než ty sám seba. Vie pochopiteľne aj
všetko ostatné. Prenechaj mu Božie "dirigovanie". Nepovoláva ťa k nemožným
úlohám. Činí ťa súcim, aby si mu slúžil po celý svoj život. Schopnosť, s ktorou
si sa narodil, talenty, ktoré rozvíjaš, skúsenosti, ktoré si nadobudol, dary,
ktoré ti skrze svojho Svätého Ducha uštedril - všetko toto zosúlaďuje, aby si
mu mohol vzdávať slávu.Choď za Ježišom. Sústreď sa na to, čo ti hovorí. Zapíš
si to a často si to čítaj. Dávaj Pánovi otázky a usiluj sa o dôkladnejšie
pochopenie. Nespúšťaj zrak zo slov, ktoré ti povedal, a nehľaď na otázky ako
kto ho viac miluje alebo kto mu lepšie slúži, alebo kto má lepšie postavenie
a povolanie. Zapamätaj si: Boh ti dal Ducha Svätého, aby ťa viedol a učil.
Pozvi Ducha do všetkého, čo budeš dnes robiť, a prinesieš bohatú
úrodu.Samozrejme, že narobíš chyby alebo neporozumieš správne tomu, ako to Boh
myslel. Nie je to katastrofa! Duch Svätý ťa jemne presmeruje na cestu, ktorou
by si mal ísť. Len dôveruj Bohu a choď za Ježišom.

Pane Ježišu, verím, že ma miluješ a že máš pre mňa naplánované dobré veci.
Pomôž mi počúvať tvoj hlas a ísť dnes za tebou.

kaki
29. máj 2009

Lenkove ďakujem... Toto som potrebovala 🙂