Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

muska30
12. apr 2010

margi,
aj my sme soplavi 😝 teda hlavne ja a deti. A pocasie mame rovnake, uprsane 😒
a Tvoja Kiky je este opatrna, ked nechce chodit sama, ale po case sa rozbehne a nebudes za nou stihat 😀

riska
12. apr 2010

ahojte, aj ja zdravim všetky snažilky a maminky v tomto upršanom počasi 😉
kaki, suhlasim so všetkým 😀 😀 len to potom ešte pripomen....a tiež navrhujem dovtedy ešte niečo za snažilky, ved nam to tu nejako zastalo 😢 možno azalka zas niečo super navrhne ako minule 😉

bettynka222
12. apr 2010

ahojte 😉

zdravim specialne rybicku - som na nu tusim minule zabudla 😕 (a tusim aj na janulku a danusku 😖)....rybi pocuj, uz ani ja nepsim.....dnes v noci dve hodky, ale posledne dva tyzdne som davala tak tri hodky. zeby priprava na matka? 😅 😀

carmenuska
12. apr 2010

Betty ani ja, ani mm sme nemohli dnes v noci spat, sme boli nervozni, lebo skoro rano vstavame a nic...dnes pojdem o 20,00 so sliepkami.
Novidis akzuzs- ale mi je co? A este pojdeme na jednu, ja uz neveim co si mam na tie svadby obliekat, spolocenskych siat mam doma viac ako rifli 😀 stale nieakm chodime, plesy, svadby, oslavy a stale dookola. Alerada tancujem 🙂 aj v skoel mam kruzok 🙂 momentalen cvicime country

smejka
autor
12. apr 2010

ahojte 🙂
tak ako nazivate?
ja sa idem konecne pochvalit...i ked len so skolou ale predsa....konecne mam ukoncenych 6 semestrov a cakaju ma statnice v maji 🙂
inak my zijeme....stale sme v trojici,,,,uvidime kedy rozsirime rady 😉

azalka22
12. apr 2010

ahojte, ja daco vymyslim, ak ma nikto dovtedy nepredbehne [necham sa],nakolko tento tyzden mame busy week v robote, prisla nas pozret hlbkova kontrola na tyzden, tak sme vsetci vyteseni ako muchotravky 😠 😅

bettynka222
12. apr 2010

carmenusik tak asi bol spln alebo co....uz mi viaceri hovorili, ze nemohli spat....ja pojdem asi so sliepkami tiez 😀

smejusik gratulujeeeem 🙂 a prajem ti, aby ste aj rady coskoro rozsirili 😵

akzuzs
12. apr 2010

Ahojte a pekný požehnaný deň teda už koniec dňa VEČER! 😉
Keď som bola tehu.tak som tiež nemohla spávať. O 2:00 som ľahla do postele ako zbitý pes a okamžite som bola KO a o 21:00 som bol aprosím pekne už vyspatá a trvalo to približne 7 mesiacov 😀 Ale keď sa malý narodil tak som spala ako bábo s bábom 😀 Ale čo už 😀

muska30
13. apr 2010

ahojte,
zasa nam prsi 😒 musime nieco vymysliet, ked sa neda ist von 😉 a este stale nam nepresli tie sople 😒
smejka, blahozelam a este s Bozou pomocou zvladnut statnice 😉
a so spanim je to u nas tiez naopak, ked je v noci dcerka hore, tak ja by som najradsej spala, a ked som ja hore, tak mala spi ako dudok 🙂
pekny den vsetkym 😵

kaki
13. apr 2010

No s tým naším deviatnikom som sa samozrejme pomýlila... Ja som myslela že to je apríl 😀 a to je máj 😀 Ale aj máj sa nás dočká 🙂
Takže oprava, poďme sa modliť d 15.4. (štvrtku).

Deviatnik k svätému GERARDOVI.
MODLITBA (ale myslím že bude vypočutá aj modlitba vlastnými slovami):
Ó, sv. Gerard, ty čo si svojim príhovorom, svojimi zásluhami a láskavosťou nespočetné sdcia priviedol k Bohu, ty, čo si bol vyvolený za útechu zarmútených, útočisko chudobných, lekára horých, ty, čo dávaš plakať od radosti tým, čo si ťa uctievajú, vypočuj prosím prosbu, s ktorou sa v dôvere k tebe obraciam. Čítaj v mojom srdci a viď, koľko trpím. Čítaj v mojej duši a uzdrav ma, posilni ma a poteš ma. Ty, čo poznáš môj zármutok, ako ma môžeš vidieť toľko trpieť bez toho, aby si mi prišiel na pomoc? Gerard, príď mi rýchlo na pomoc.Gerard, daj, aby som aj ja bol/a v počte tých, ktorí s tebou milujú, chváli a aďakujú Bohu. Daj, aby som tvoje milosrdenstvá mohol/mohla ospoevovať spolu s tými, ktorí ma milujú a obetujú sa za mňa. Čo ťa to stojí, vypočuť ma? Neprestanem ťa vzývať, dokiaľ ma úplne nevypočuješ. je pravda,že si nezasluhujem tvoju láskavosť, ale vypočuj ma pre lásku, ktorú prechovávaš k Ježišovi a Márii. Amen.

3 x Otče náš a

Raduj sa, Bohorodička, Panna Mária,
milosti plná, Pán s tebou.
Požehnaná si medzi ženami
a požehnaný je plod tvojho života,
lebo si porodila Krista,
Spasiteľa a Vykupiteľa našich duší.

Ste za? 😵
Nech Pán Boh na príhovor sv. Gerarda pomôže stať sa rodičmi všetkým čo túžia...
Verím, že úprimnou modlitbou a silnou vierou sa nám splní sen. 😵

violoncielka
13. apr 2010

Ahoj baby - Ok Kaki...pridavam sa a dakujem vsetkym co sa pomodlia za "nas". Takze od stvrtka?
Viete ze ste uz aj nam do Italy poslali dazd? ☹ Nie dobre ☹. No nevadi aspon sa mozem viac venovat dietatu 🙂))) (tym som myslela nastroj)
Pekny den vsetkym

azalka22
13. apr 2010

kaki, som za

janula.k
13. apr 2010

ahojte 😉 aj ja som za sv. Gerarda, tiez som sa k nemu modlila denne v trapeni ako snazilka a potom aj ako tehulka..A vysledok poznate 😉
nemam vela casu, ale myslim na vas. Dnes sme sa boli konecne zaockovat, tolko placu bolo ☹
Riska, pekne meno ste vybrali dcerke 😵
Uz sa tak tesim na nove tehulky v temicke 😵

carmenuska
13. apr 2010

ahojte, aj ja som za Gerarda, dufam velmi ze tu aspon jedn pribudne, hned by bolo lepsie take povzbudenie.

carmenuska
13. apr 2010

Ozaj Kaki, ako po tej laparke, uz si uplne fit? Ako so snazenim, co povedali? Idu ti liecit endo, ci netreba?

margarita
13. apr 2010

ja som tiez za, tehulky nam tu treba ako sol 😉

riska
13. apr 2010

ahojte, aj ja samozrejme pridávam, tak od zajtra 🙂 ved už sa to musí prelomiť 😔
janulka, pozdravujem 😵

francis
13. apr 2010

ahojte 😅 pridávam sa aj ja snažilka modlením od zajtra 😎
carmenuska k tomu že ma obdivuješ ďakujem,ale sama nechápem občas ako to zvládam aj nezvládam.Takže recept nemám,ale určite zásluha je viera,ktorá mi veľmi pomáha a môj manžel čo stojí pri mne 🙂 a v dnešnej dobe rozvodov som šťastná,že sme spolu a nezdrhol 😎 takže musíme zaťať zuby a hor sa do boja 😵 a modlenia
Chápem aj teba že 3 roky sa ti už zdajú veľa a želám ti a aj všetkým nech už príde ten malý zázrak 😅
všetky vás pozdravujem a slniečko aspoň v srdiečku keď vonku je dážď 🙂

darla27
13. apr 2010

Caute, som za, aj ked som sa uz aj k sv. Gerardovi modlila, mozme to opat skusit.
Preco sa vlastne modli prave 9 dni?
Dakujem vsetkym za povzbudive slova, som celkom v pohode, aj ked teda moje nadeje na tehotenstvo su na bode mrazu, bojujeme dalej, nic ine nam nezostava. Mozno by bolo rozumnejsie sa zmierit s tym ako to je, ale asi som este do takej fazy nedospela. Kazdopadne je mi jasne, ze ked to bude Bozia vola, raz sa to podari, tak ci onak, ale ci je to skutocne jeho vola?
Neviem...ale chcem verit ze je.
Po tomto deviatniku si dovolujem navrhnut dalsi ,
za stastny a bezproblemovy porod nasich tehuliek co maju uz takmer pred porodom: Risku a Bettynku. 😵

violoncielka
14. apr 2010

Ahojte babenky
prajem vam krasny den 🙂,
Darla paci sa mi tvoje motto 🙂.
Takze Riska idu sa lamat lady? Suhlasim 🙂
majte sa mi krasne

muska30
14. apr 2010

ahojte,
pridavam sa ku deviatniku ku sv. Gerardovi, aj ja som sa k nemu modlila pred porodom a pomohol mi 😵 takze urcite sa tu objavia nove tehulky 😵
darluska, myslela som na Teba a verila, ze Ti to vyjde 😔 ale nabuduce sa Vam to uz podari, ved si silna bojovnicka 😵
francis, skutocne mas silnu vieru a nas Pan Ta urcite odmeni 😔
prajem pekny den 😵

hviezdickamaria
14. apr 2010

no ahojte dievcata, uz som tu dlllho nebola, bo chodim ku novembrovkam, ale sem-tam zahliadnem aj tu, ako sa vam dari a ako podrastli tehulky riska a bety 😉
ku sv. Gerardovi som sa zacala minuly tyzden modlit aj ja, lebo mi kamaratka povedala, ze mam vsetky starosti zverit nejakemu svatcovi, ze si mam nejakeho najst a tak som nasla toho vasho Gerarda 😀 ta parada 😅
ja sa mam dobre, minuly tyzden sme sa boli pozriet, ci nam bije srdiecko a bije 🙂, tak nam neostava nic ine, iba verit... 😵 ze uz bude vsetko v poriadku 😎 ne Boze? 😉

tak vam prajem pozehnany aj ked asi na celom svete uprsany den 😠 😉

lakrimosa
14. apr 2010

Ahojte krásky!!! S radosťou sa pridávam k deviatniku a ďakujem vám všetkým, ktoré sa za nás - neúspešné - modlíte!!!!
A nebuďte smutné kvôli daždu - veď je to požehanie pre novú úrodu!
Pekný večer.

darla27
14. apr 2010

Caute 😉
Violka ved bojujeme nie? Az teraz som si uvedomila, ze si davam same "bojovne" motta do pasu,
no snad nepadnem v prvej linii. 😀
Ale ono sa to podari, len musime mat vsetky nervy z ocele, cesta za babom je beh na dlhe trate.
Muska dakujem, tusila som ze to zrejme nebude tak lahke ako som si predstavovala..
Samozrejme ze som si robila iluzie a planovala ze ked porodim v polke decembra budem uz na Vianoce doma
a podobne naivne predstavy. 😝
Ja by som to tak chcela... 🤐 😒
Caka, ma dalsie kolo vysetrovania mojich milovanych protilatok /po stimulke vraj koncentracie stupaju 😢/ a hladanie nejakeho dalsieho alternativneho sposobu liecby mojej hnusoby,
Neviete o niecom zaujimavom co som este nevyskusala ? 😕
Minule ste tu spominali cosi s molekulami.. sem s infoskami. 😉

majkuska
14. apr 2010

Ahojky aj ja sa modlim ku Gerardovi každy deň. A v piatok sa chystame do Litmanovej, tak tam poprosim za všetky veriace snažilky 🙂

majkuska
14. apr 2010

Takže aj ja sa pripajam k deviatniku 🙂

bettynka222
15. apr 2010

ahojte snazilocky, som s vami v deviatniku 🙂

muska30
15. apr 2010

ahojte,
zaciname deviatnik za snazilky 😔

suzzika
15. apr 2010

Včera v noci nám od nášho generálneho definítora, br. Jureho, prišiel tento urgentný mail. Posielam preklad (pôvodný text je nižšie):

“Prosíme Vás o modlitbu za indickú cirkev. Budhistickí extrémisti včera v noci spálili v Indii 20 kostolov. Dnes v noci majú v úmysle zničiť 200 kostolov v provincii Olisabang. Chcú zabiť 200 misionárov v priebehu 24 hodín. Nateraz sa všetci kresťania ukrývajú v dedinách. Prosíme vás o modlitbu za nich a pošlite tento mail kresťanom, ktorých poznáte. Proste Boha o milosrdenstvo pre našich bratov a sestry v Indii. Keď tento odkaz dostanete, prosíme vás, prepošlite túto urgentnú prosbu o modlitbu. Prosíme vás modlite sa za nich a zverte tento problém nášmu všemohúcemu a víťaznému Pánovi!”

p. Trevor, misionár

rivatha
15. apr 2010

Ahojte zienky. Nejakou "nahodou" som tu narazila a len vam chcem povedat, ze je pekne, ako ste sa v tejto teme zisli 🙂 Budem na vas mysliet aj ja, nech sa kazdej z vas dostane to, po com tak velmi tuzi, zdrave babatko v naruci 😵 Opatrujte sa a verte tak ako veril Abraham, ze nic nie je tam hore nemozne! Poznam dievcata, co uz maju deticky, hoci lekari to nevideli nadejne. Tak vas chcem povzbudit, aby ste boli trpezlive 🙂 Pekne dni, papa!