Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
1. apr 2009

Margi
a dnes kolko prispevkov 🙂 Mas sa dobre? Orlojik papa dobre, neboli ju brusko? 😵

margarita
1. apr 2009

ako vies??? 😀 ale zato moja anglictina je obstojna 😉 a my,klasicki vzdelanci, vieme aj po latinsky 😎

margarita
1. apr 2009

ja sa mam dobre, ale orlojik nam uz blinkal oblukom o pol siedmej ☹ lebo sa nahltala ako sedlak na Vianoce 😀 a nestihala to vsetko poprehltat, chudatko. Nastastie mm uz bol doma a bral to sportovo, ze nech si zvyka a neprejeda sa...len ja, "nanicmama" som sa zase z toho zrutila 😔
tak sme ju supli na brusko, nech si nan sama tlaci a travi...a teraz uz polhodinu na nom spi a ja som sa prisla "ukludnit" sem na MK.

a Ty v robotke ako? este stale je to dnes fajn, malo roboty?

lenkove
1. apr 2009

no jasne, latinisti 🙂

lenkove
1. apr 2009

no teda.. ale ved deticky to normalne robia. Grckaju, boli ich brusko, maju horucky a mama za to nemoze 😅 aspon ja to tak - bezdetne - beriem 😅

a zatial malo prace,musim dopisat jednu spravu, kurnik uz 2 tyzden si ju so sebou nosim 😎

margarita
1. apr 2009

ved hej, deticky to robia, len niektore mamicky to moooooooc osobne prezivaju a davaju si to za vinu, ze je to ich chyba 🙂
tak pis, pis - nech mozes so sebou potom nosit nieco ine.

lucetta
1. apr 2009

ahojte babule 🙂
zdravim vsetky zname aj nezname naozaj po dlhom case. normalne ziram, sme uz v II/jke?
i ked v poslednej dobe velmi neprispievam, casto na vas myslievam. co mate nove a tak...neviem, ci je to mojou zlou organiz.casu alebo je to zmes vsetkeho dokopy, vsetkych okolnisti, aj toho co prezivam, ale akosi mi to nevychadza si zasadnut a s vami pokecat..i ked by som veeeeeeeeeeeeeeeelmi rada.ale ta grilovacka to isti 😀
margi, kristinka rastie ako z vody 😉
margi, lenkove, riska, skorki, danka...a vsetky, ako sa mavate?
riska/ nemas chut zorganizovat nejake stretko este do velkej noci? tebe sa to dari myslim najlepsie zorganizovat 😉
prajem vam krasne dni 😵

skorki
1. apr 2009

Ahojte kocky,

Dakujem za info 😉 , inak, ja ovulku mam /teda aspon podla teploty, a ved uz mi robil aj tu folikulometriu...no uvidime/
Margi - som rada, ze si tu castejsie. Nas orlojik grckal 😕 ? Moje zlate...ale ako pise Lenka - to asi babatka normalne robia. Ale ak ja raz budem mat babatko, tiez to budem tazko prezivat - to je asi tiez normalne. 😔 Myslim na Vas obe.
Riska...ja som tak dufala - ked si mala taky dlhy cyklus...Inak Ta obdivujem ake mas zelezne nervy, ja by som uz stokrat testovala.
Aj ja dufam, ze sa nam Marione ozve a nieco o sebe da vediet.
Carmenuska - uff, to mi je luto, ze mas znova take problemy.
Leni, Violka, Smeji a zvysok - zdravim 😉

Ja uz balim toho svojho "lyziara"... ☹ Inak, ja viem, ze je to strasne detinske, ale ked ostavam sama v byte, ja sa strasne bojim. Normalne musim spat pri zasvietenom svetle a mat pustene radio. To som si-si, co? Pred rokom som bola mesiac na sluzobke ...v byte, kde som sama byvala, museli platit nehorazne vela za elektrinu, v noci som totiz svietila v kazdej miestnosti a mala non stop zapnuty televizor. 🙄 Tieto styri dni ma caka presne to iste. Dobru nocku. 😉

skorki
1. apr 2009

Ahoj Lucetta 😉

riska
1. apr 2009

lucetta, ahoooj, čo je s tebou? 😉

lucetta
1. apr 2009

ahojte skorki , riska

riska
1. apr 2009

no tak dakujem za dôveru lucetta, ja teda niečo zorganizujem 🙂
a verim, že marione sa dnes ozve aj s dobrými správami 🙂
skorki, nie si šiši, ja by som sa bala tiež 😎 a čo budeš tie 4 dni sama robiť? 😵

lucetta
1. apr 2009

ani sama neviem co je so mnou.. 😒 tak sa nejako davam po vsetkych strankach dokopy...

lucetta
1. apr 2009

budem sa tomu stretku fakt velmi tesit...joj, a zajtra mam ist konecne na tu krv na endo... po 2 mesiacoch.som zvedava co sa poriesi.

lucetta
1. apr 2009

baby, co mate nove vy?

riska
1. apr 2009

jeeej, konečne 😉 potom nam daj vediet výsledky, dobre? 😉

skorki
1. apr 2009

Lucci a u nas este ucis? Mohli by sme stihnut niekedy rychlu kavu 😉

lucetta
1. apr 2009

isto dam vediet.
skorki v piatok budem pred 8,oo . stihneme? a mohla by sa rano stavit aj riska 😀

lucetta
1. apr 2009

tak ja balim svestky a idem pomaly domov. zelam vam pekne dni a dufam do skoreho videnia.
riska je to na tebe 😎 pa pa

riska
1. apr 2009

no, posnažím sa 😎 a v piatok to asi nestihnem 😀 😀

marione74
1. apr 2009

ahojte babulky, mala som par dni pauzicku, ale dnes som bola na odbere krvi...

A su taaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂

marione74
1. apr 2009

Podla krvi som tehu. Nemozem tomu nejak uverit, robila som si testy na 8 aj 9 den a vobec nic, jedna ciarka,bola som si na 99% ista, ze nic z toho az kym ma sestricka dnes nezosokovala ze som tehotna a moje hcg je 260 😉
Cakala som ze to bude takych 40 hcg alebo 20 ako pri prvych ineuspesnych ivf a potom klesne, ale 260 vyzera velmi slubne.
V pondelok idem na dalsiu krv ze ci hcg pekne rastie.
Alj kamoska mi hovorila, ze pri hcg 260 byt mali byt // isto aj na teste, tak som sa pohrabala v kosi a pozrela som ci som nemala vcerajsi test po zaruke, ale bol v poriadku 😕 hm zvlastne....
Jedine ze by sa embrysky poriadne zahryzli dnes v noci, lebo som sa o jednej zobudila a brutal ma bolelo brusko, krce ako pri MS ale 15 minut v kuse, myslela som ze budem musiet zobudit muzika, nech ma zoberie na pohotovost alebo co ale potom to preslo. A dnes sa to opakuje, uz uz cakam ze dostanem kramy... 😒 tak dufam ze sa odo mna budu drzat co najdalej ... aspon 9 mesiacov 😉

riska
1. apr 2009

tak som si na teba počkala, a aj tu oficialne blahoželaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marione74
1. apr 2009

chcela som sa Vam dievcata vsetkym podakovat, ze ste mi drzali palce a modlili aj za mna 😉 aj cez moje depky ktorymi som prechadzala posledne 2 tyzdne.
Verim ze aj koli vasim modlitbam sa citim pomerne vyrovnane, dokonca ani ziadna euforia radosti, ma nechyta, lebo sa aj bojim ako to pojde dalej, ale zaroven sa s manzelom uz pokojne tesime, ze konecne su tam 😀 teraz uz vyzera ze isto 🙂 Nevieme ci jedno alebo dve ale su 🙂

Nemam Vas bohuzial cas citat podrobnejsie... skusim vas mrknut cez vikend
Riska tak zorganizuj to stretko ako hovori lucetka!!! (v pond nemozem 😒 )

marione74
1. apr 2009

jeeej dakujem 🙂 som prave chcela povedat ze Riska prva vedela moju spravicku 🙂 🙂 🙂 a dakujem za tvoju krasnu prajnu smsku... riska ja nepochybujem ako som ti povedala do telefonu, ze raz budem behat s kocarmi spolu po Petrzke 🙂

lenkove
1. apr 2009

Marione,
blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nech ti bezkramovost vydrzi dalsich devat mesiacov, juj, ale sa tesim s vami!!!!
🙂 len si v pokojnej radosti prezi tieto dni, aj tie dalsie tehu a potom az do vzdy 🙂 🙂
kedy dalsia kontrola a utz? 🙂

skorki
1. apr 2009

Marioneeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Som stastna...strasne...Totiz, ked si mi pisala cez IP, ja som sa bala, ze uz hadzes flintu do zita. Hlavne po vysledkoch tych blbych testov. Je to krasne, strasne som stastna. Tak, dufam, ze ta bolest dnes v noci to bol len taky riadny hryz maleho embrysteka, ze aby sa mu u Teba dobre 9 mesiacov sedkalo.
No tak drzim palce, nech do pondelka HCG rastie, ako sa ma a patri.

Opatruj sa!!! 🙂

marione74
1. apr 2009

budeme ..... behat spolu 🙂

riska
1. apr 2009

je to strašne povzbudive, ked sa to niekomu podari po tak dlhej dobe a všetkých možných problémoch 😵
ked ja som hrozna, nevydržim čakať, kým sa ludia ozvu sami a dopredu ich otravujem 😝

riska
1. apr 2009

marione, tešim sa na to behanie.... s tým krrrdlom detí 😀