Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
7. sep 2009

aby nas nezmazali, ze odbocujeme od temy 😀
toto som kedysi mala taku brozurku, a dnes som to nahodou nasla aj na nete,tak sa xem o to s vami podelit.
pre zaneprazdnenych pracujucich a zeny na MD (so znizujucim sa IQ 😉 ) su tam aj obrazky 😀

http://www.vira.cz/glosar/index1.php?sel_id=10

rybka13
7. sep 2009

zaujimava stranka margi 😕 aj tie ine temicky.... dikes

seka
8. sep 2009

No čaute, baby! konečne som sa po víkende dostala aj sem, 🙂 a kým som to aspoň trochu prelúskala, čo sa tu popísalo, tak som sa aj unavila! 😝 teda pospomínali ste toho dosť-cez upratovanie až po váhu.
ale ja vám k obom poveim len toľko, že ja som cez víkend nestihla ani upratať, nakoľko som bola v robote v sobotu a čo sa týka váhy, tak budem radšej tiež ticho-neuškodilo by pár zhodiť dole, a to nemám ani ako vy neiktoré ani pred poôrodom a ani po pôrode-nakoľko sa len snažíme! aj to niekedy zanedbávam, ale keď som tak príšerne unavená večer 😝 😔 🙄

ale ja sa polepším, sľubujem, teraz už čakám na mrchu.....čo ani netuším ekdy príde, pri mojej pravidelnosti!

seka
8. sep 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy- 😲 kde ste všetky spíte? alebo tak húževnato pracujete?????????? 😵

seka
8. sep 2009

jéééééééj, a ešte vám musím napísať: dcérka chodí do poobedňajšej družiny so sestrinou dcérou, a včera že sa v družine modlili (chodí do cirkevnej školy!) a každý mal povedať, že za čo chce poprosiť, a moje dieťa, že ona sa modlí za bábätko čo má maminka v brušku!!! 😅 🙂
podotýkam, že ja ešte nie som tehtoná, aspoň o tom ešte neviem......ale to ste mali počuť ten rozhovor 😲 keď mi hneď večer volala moja mamina, že či je to pravda, že Vikinka s tým prišla zo školy, a že som jej som nič ani nepovedala....a bla bla bla! ale hneď som ju vyviedla z omylu! 😨
tak už viem, čo si aj učiteľka v škole myslí......ale tak keď ony obe by tak chceli aby sme mali bábätko, aby som bola tehotná-už máme aj hračky na poličke odložené, keď raz budeme mať bábätko....jaj zlaté sú tie moje baby! 🙂 🙂

elizka
8. sep 2009

ahooooooooooj...

tak usilovne pracujem, že nemám ani kedy písať 😉 .....včera sa cvičenie nekonalo, tak som trénovala cestu do chladničky a späť 😀 😀 ....riadna zábava,.....ale dnes to poctivo odcvičím

danka24
8. sep 2009

ahojte ..
tak eliz my ta tu vecer spominame a ty sa tak vyprknes na to strasne s tebou .. 😀 😀 tak som zvedava ci aj dnes to tak odflaknes 😀
margi kde ty si?azda na prechadzke s kiki .. 😵

muska30
8. sep 2009

seka, elizka, danka ahojte 🙂

margi, tak aby som neodbocila od temy, hned som si tu stranku pozrela, zatial len obrazky 😀, ved hadam sa dostanem aj dalej 😀

seka, moj maly ma v skole nabozenstvo, vcera dostali obrazok s anjelickom, tak sa tesil a ze sa maju snazit byt dobri 🙂 len jemu sa to vzdy nedari, niekedy je strasne jedovaty a umrncany 😒

muska30
8. sep 2009

danka, rybka, janulka a ostatne tehulky, ja som sa pred porod mojej dcerky modlila ku sv. Gerardovi, je patronom tehotnych zien a ku sv. Giane Berettovej-Mollovej. Mala som planovany cisarsky, ale mala sa narodila tyzden pred terminom, a porod postupoval, tak cisarsky nebol nutny 🙂 Tak, ked na Vas pridu porodne bolesti, mozte sa obratit na nich, urcite Vas vypocuju 🙂

danka24
8. sep 2009

muska dakujeme urcite sa obratime k sv.Gerardovi a Giane 😉
no tak muska a seka vase deti musia byt podarene 😀

muska30
8. sep 2009

danka, tak Ti tych svatych odporucam, su spolahlivi 🙂

muska30
8. sep 2009

deti su riadni vymyselnici, ved za chvilu to zistis aj sama 🙂 len treba mat s nimi trpezlivost, ktoru ja vzdy nemam 😒

danka24
8. sep 2009

muska ved nikto nieje dokonaly.. 😉

seka
8. sep 2009

muska, tak s tou trpezlivosťou pri deťoch nie si sama, aj mne niekedy dochádza... 😝 ale aj tak meniť by som ich nemenila nikdy, vzápätí vedia urobiť neičo čím ťa dostanú! sú prefíkané, a potom že deti nemajú rozum, viac ako my dospelí dokopy
ale pravda, je že nikto nie je dokonalý, a vôbec nie je fráza, že sa treba učiť byť dobrým rodičom.......

carmenuska
8. sep 2009

Ahojte, to ste tu toho ale popisali...ja vobec nestiham vas docitat, v skole mame riadnu psychiatriu- riska nabiehame na SkVP a ja som veduca MO 😢 a so z toho blbec..... Ako sa mate? Vsetky vas zdravim, myslim na vas...Dnes sa uz aj ja pomodlim s sv. Marte, minule som zameskala tak si tie utorky budem robit od dnes...
Bety kde si???Ako folikulometria, referuj. Ja som dnes dobrala clostil tak uvidime.

violoncielka
8. sep 2009

Ahojte, tak my sme sa teraz vratili z SK...zase bolo super 🙂 deticky su zlate...a boli sme aj u pani bylinkarky 😵

Co mame nove? moze byt aj IP aby som bola v obraze ako sa mi mavate.. 😉 .

Tak dobru nocku a zajtra vas docitam...

skorki
8. sep 2009

Violka, vitaj.

Napis nam trosku, co TI povedala pani bylinkarka. Tiez o nej uvazujem.

Pa a dobru noc.

margarita
8. sep 2009

skorki, a Ty si este nebola u tej bylinkarky? takto trhas partu? 😀 😎

dani, neboooj, zijem len dnes som mala hekticky den - stale v pohybe odniekal niekam. Ale moc sme sa nepohli 😀 no a vecer som este sla s Kiki na omsu, pomodlit sa specialne k Panne Marii za vas(nas) vsetky.
Dobre, ze ste mi pripomenuli, ze je dnes utorok, a ta Sv.Marta - lebo ja uz zijem nejako mimo cas a priestor 😵

riska
8. sep 2009

ahojte 🙂 violka, aj ja som zvedava 😉
margi, ty trháš partu s bylinkárkou 😀 😀

darla27
8. sep 2009

Ahojte 🙂
No čo už sa to tu schádza, čo? 😀
Violka co ti teta dala?
Riska, Margi a kto tam este od nas z temy bol? 😕
A pozor! Desiata hodina sa blizi, nezabudnut zapalit sviecku a ideme... 😉

margarita
8. sep 2009

no sorry, ale ja som myslela, ze ona je hlavne pre snazilky ta teta bylinkova 😀 ale ak ma aj nieco na dusevne choroby, tak ja tam milerada pojdem 😉

darla, co ja viem tak uz tam boli : pahu, riska, bettynka, kaki a violoncielka...ak som niektoru zabudla, ozvite sa 🙂

margarita
8. sep 2009

jeeeej, zase modlitba pri sviecke a notebooku, parada 😎 sa mi paci to spajanie tradicneho s modernym...

inak este ftip dna som va, xela - dnes na omsi za nami sedel taky otecko a asi 5 rocne dievcatko. On ju celu kazen zabaval citanim nejakej detskej biblie alebo take daco. Zapocula som len, ze "a tam Jezisko premenil vodu na vino, to bol prvy zazrak, vies?" "ociii, a preco premenil tu vodu na vino?" "no lebo uz nemali vino..."
"aha,....hmmm, a to nemohli pit tu vodu????"
Deti su fakt uzasne logicke bytosti, naco je nam vino, ked mame vodu, neeee? 😀

padam palit 😉

riska
8. sep 2009

jeeej, to sme sa tiež dohodli o 22:00? a ja že hocikedy počas dna 😕 tak idem aj ja

darla27
8. sep 2009

Margi ja si dnes stojim na kabli, preco dusevne choroby? 😀
Ja myslim ze k nej nechodia len snazilky , ale celkovo ludia co maju nejake zdravotne problemy a nevedia si rady.
Inak aj mne sa paci ten utorokovy ritual ze notebook a sviecka. Sme moderne jak hrom. 😀
Inak kupila som si obrazok tej sv.Marty a na zadnej strane je ta modlitba a na konci je napisane ze je taka silna, ze pred ukoncenim tychto 9. utorkov dostanes to, co si vyprosujes nech by to bolo akokolvek tazke.
Teda Vam poviem, to je riadny prislub. Som zvedava kolko nas za 9 tyzdnov bude tehotnych. 🤐 🙂

bettynka222
8. sep 2009

ahojteeeeeeee 😎

carmenuska sono je az zajtra. ale mam divne zvysene teploty...tak som zvedava, co so mnou ten clostil narobil 😕 zajtra ta hned poinformujem 🙂

jeeej viol uz aj ty si tam bola? tusim jej zalozime fanklub 😀

darla ako pise margi, boli sme tam skro vsetky 😀 a inak co sa tyka sv. marty, ja osm ju zmakla uz rano, aj so svieckou, ale nebolo to ono...vecer je to lepsie? takze to ma byt o 22:00?

riska
8. sep 2009

betty, ty budeš predsedníčka toho fanklubu, ok? 😀 😀

darla, snad máš pravdu 😉

no a naša margi a duševne choroby.... 🙂 😉 😎

darla27
8. sep 2009

Ahoj Betty, tiez sa mi zda. 🙂 Kazdej dala nieco ine ako tak sledujem.
O 22,00 sme sa dohodli my, ale myslim ze sa to moze modlit hocikedy cez den, len to ma byt v utorok.

Riska, aj ked to nie je z mojej hlavy , to vies ze to bude pravda. 😉 😵

Prajem Vam dobru noc. 😨 🙂

bettynka222
8. sep 2009

riska plati 😀 ajked ja som teda s tymi obkladmi este nezacala 😝

darla mam otazku k tej modlitbe....tam na konci je napisane 9x sv. Marta pros za nas. tym je myslene co? 😕 😕 😕

margi z dusevnych chorob si nic nerob. ja osm sa pred par dnami nechala nahovorit na nejaku dignostiku, pri ktorej mi pipaki uplne vsetky choroby a potom ma est eta dr. presviedcala, ze ta depresia z potratov sa vo mne tak hlboko zakorenila, ze sa jej uz nezbavim. no tak som jej v duchu "podakovala" za povzbudenie. osobne si myslim, ze nic z toho nebola pravda, len mi chcel apredat tie ich produkty. a preoc som sa nechala na to nahovorit? lebo mi tvrdili, ze tam odhalia pricinu tej hormo nerovnovahy (tiez ma presviedcali, ze je pricinou nie us potraty aleno nieco co potraty sposobilo)....no som blba, ze som tam sla. ale dodeptat som sa od nich nedala 😀

darla27
8. sep 2009

Betty ja uz ano. Ale je to 😝 😝 😝 Musi sa to davat vyslovene na noc?
Na karticke je napisane ze sa ma vyslovit sv. Marta 3 krat, nie 9. Ale to je jedno..
Co nevies? Mas povedat 9 krat sv. Marta pros za nas. 😉
Ty uz si tiez kde-co poskusala ako tak citam. 😅 😉

bettynka222
8. sep 2009

jeeej, tak som to spravne pochopila 😀 len som si to pre istotu chcela overit 😎
ano, obklady sa maju davat na noc, ale ja ked si ich konecne dam, tak asi poobede az do noci. no a co sa tyka tej diagnostily..to ma presvedcil jeden pan kvoli tym hormonom, ze nech do seba zbytocne nepcham tie synteticke. a diagnostiku robila doktorka, takze apson to 😅