Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
29. sep 2009

Kaki, zlaticko, prosim, nic nenechavajte na Lenkove ako prezidentku. Ona pise dizertacku, ma toho fakt vela a presne kvoli tomu sa dnes hrozitansky pohadala s manzelom, ze sa vsetko nechava na nu. Prosim. Dakujem 😉

kaki
29. sep 2009

tak počkáme na vyjadrenia ostatných a ja to za Lenkove v pohode spravím 🙂
Ja iba pracujem 🙂 A zdá sa že čo chcem to stihnem 🙂

lenkove
29. sep 2009

No vidis, Kaki. Ty si to vymyslela, ty to urobis istotne najlepsie 🙂 si sikulka 🙂

Inak, pisala som Danuske a prezvonila mi spat 🙂 to znamena, ze aj ona na nas mysli a ze Klarka je poslusna v brusku a ze su stale v nemocnici... Dufam,ze Klarka vydrzi a ze tam Danke nie je velmi smutno..
A Rybka ako?

smejka
autor
29. sep 2009

ahojte 🙂
no ako tak zbezne citam tak je tu obdobie kedy musime zvlast mysliet na nase tehulky 😔 ...danka drzkajte sa...rybka dufam ze ste v poriadku...a ostatne janulka indzes pekne oddychujte tiez....a jasne myslim i na vsetky ktore sa menia zo snaziliek na tehu 🙂
skorki som rada ze si doma a vies na com si 😔 ....nic nie je stratene tak verim ze coskoro pribudnes medzi tehulky 😉
ja som tiez za to aby kaki nam to rozdelila...priznam sa ze v poslednej dobe od unavy niekedy
akosi zanedbavam spolocne modlitby....no myslim na vas stale 🙂

smejka
autor
29. sep 2009

teraz som si citala zamyslenie na dnesny den a je tam pisane ze Jezis pozna kazdeho z nas osobne....ze nas vidi ked sa modlime...no i vtedy ked modlitba je jednou z najposlednejsich veci na ktoru myslime...a pozna nase najhbsie tuzby srdca a chce ich naplnit 😔 ....tak zotrvajme v Jeho blizkosti 😔 🙂

skorki
29. sep 2009

Baby, prisla mi sms od kolegynky - tehulky, co je doma na PNke, ze je na STV cke akurat diskusia s dr. Harbulakom z Gynfivu. Tak som si ho pozrela. Bol strasne zlaty. Tak pekne to uzavrel - ze nech je problem u kohokolvek z paru, ze vzdy je najvacsie bremeno hodene na zenu a ze aj tak si to cele odnesie zena. Bol fakt dost dobry...a rozpraval tak citlivo...och joj... 😔 Inak som Vam nevravela - bol pri mojej operacii a rano nas prepustal. V ramci diskusie mu ani tak nechodili otazky, ako mu zeny pisali e-maily, kde mu posielali fotky deti, ktore sa im podarili po jeho odbornej pomoci alebo mu dakovali. Bolo to mile 😉

kaki
29. sep 2009

Viete čo som Vám spomínala že mm má rozhodnúť o tom či poideme alebo nepoideme na Duchovné cvičenia?
Rozhodol dnes. A klobúky ostávajú na hlavách... Neideme 😔
Aj keď som chíľu verila, že poideme... Nevadí... Veď nemusí byť všetko ako chcem ja. 😉

kaki
29. sep 2009

Smejka pekné zamyslenie... Ja som pre Boha indivíduum 🙂 😀 😵
Skoki, Harbulák je taký frajer? Ja si ale nemyslím že je to jednoznačne tak... Podľa mňa aj chalpi trpia, ale tak po svojom 😔 vnútri...

carmenuska
29. sep 2009

ahojte, nastala zmena planu.....test sa uz nemusel kupovat, zacala som v praci spinit ☹ je mi hrozne, vidim to na riadne hnusnu mrchu!!!!!!!!!!!!!!!!!och joj

carmenuska
29. sep 2009

ale ste zlate,ze ste na mna mysleli,aj napriek tomu sa nevzdavam, aj ked sa citim hrozne, nemusela som robit koli tomu taky poplach

kaki
29. sep 2009

carmenuska ☹ Tá vie kedy prísť.... ☹
Ale neboj... Marta je veľká kamoška s Ježišom... Určite vyprosí.... 😵 Ešte sme neskončili 😉

skorki
29. sep 2009

Carm... 😔 no neva, urcite nabuduce, dufam, ze to nebude teraz moc bolave, a ze to v pohode prezijes.
Kaki - no ano, mas pravdu...uz sa spolieham len na nu.

Pa a pekny vecer. Kde ste vsetky? Co je s Rybkou 😨 ?

riska
29. sep 2009

carm 😒 😒 škoda 😔
rybkaaaa 😕

pekný večer všetkým... asi idete ordinovať 🙂 ja mam rada utorky - kvoli marte 😵

bettynka222
29. sep 2009

carmenuska to je skoda ☹ no ale mozno z toho nebude este ms, hmmm? inak ja tomu, co sa deje so mnou uz vazne nerozumiem...najprv 5 dni spinenie, potom 1 a pol dna ms a teraz uz druhy den spinenie alebo psinenie 😀 cha, teraz ma nenachytate, lebo sa snaizm pisat pomalsie. ktovie kolko mi to vydzri, lebo ja aj rozpravam strasne ryyyyyyyychlo

azalka22
29. sep 2009

ahojte dievcata, dnes ako zbity pes, ale predsa, martu mam uz za sebou [do desiatej to nevydrzim pri normalnych zmysloch], omsicka bola za vas, ako obyc. 😉

bettynka222
29. sep 2009

ahoj azalka, dakujeme za omsicku 😉 ja uz idem tiez na martu, lebo do desiatej bud zabudnem alebo zaspim 😕 som dnes tiez mimo... 😝

riska
29. sep 2009

betty - snaizm 😀 😀 😝

riska
29. sep 2009

vydzri 😀 😀 😝

maria1610
29. sep 2009

Carm, to ma fakt mrzi ☹

azalka22
29. sep 2009

riska, ako citam, tak citam, dobre slovo vzniklo 😀

bettynka222
29. sep 2009

riska ty potvorka 😝

riska
29. sep 2009

betty - nie potvora, ale učiteľka 😀 😀

bettynka222
29. sep 2009

oki tak ucitelka...dala by som sem vesleho smajlika...ale nevladzem, tak iba 😝

bettynka222
29. sep 2009

veseleeeeeeeeeeeeeeho

suzzika
30. sep 2009

Ahojte zlatíčka 😵

Janulka mi včera napísala, že sú Danka a Klárka v nemocnici?Len sa nikde neviem dočítať, že prečo? Vieme?Ak by ste niektorá bola s nimi v kontakte tak, že pozdravujem...a samozrejme budem myslieť v modlitbách...nech sa držia...

Ja som sa včera pomodlila prvýkrát k Marte takže skončím trochu neskôr ako vy, ale snáď neva...

A Kaki ak budeš rozdeľovať nejaké modlitby tak ma prosím tiež nejako obdar 😉

U nás inak všetko ok, Zuzanka mala "škôlkovú" krízu, ale dnes už išla bez problémov tak je dobre. Môj mm má zase tiež nejakú krízu /asi stredného veku 😎 /tak je to u nás trochu naštrbené, ale akože nič...to aj vaši chlapi nechcú rozprávať o problémoch a nevedia zo seba vysúkať slovko prepáč, mrzí ma to... 😔 ?

muska30
30. sep 2009

dobre rano,

suzzika,
s mm som mala aj ja blbe obdobie 😖 nakoniec som musela urobit prvy krok ja 😉 a oplatilo sa, hned je lepsie 🙂 ale nie uplne OK 😒 pomaha aj stredajsia modlitba Verim v Boha za manzelov 🙂 tak dnes sa mozes pridat 🙂

skorki
30. sep 2009

Dobre ranko,

Jej - Suzi - dnes si to tu otvorila 😉 A ano - vobec nie ste jedini - co sa chlapskych kriz tyka. Ja som dnes rano tiez miesto "dobreho rana" cistila mm zaludok, lebo som sice na PNke - ale skor si pripadam ako zena /citaj sluzka/ v domacnosti na plny uvazok. No - nejdem to dalej rozvadzat a prikladat polienka do ohna. Ale ten moj sa aspon ospravedlnil, tak som ho vyprevadila do roboty v dobrom... 😉

A podla Muskinho vzoru sa tiez dnes pripojim k "strede za manzelov". 😉

Danke sa zacal skracovat krcok a udajne sa zacala otvarat, preto musela ist do nemocky. To nam dala vediet tusim vo stvrtok min. tyzden. ☹

Babulky pekny den vsetkym 🙂 😉 🙂

muska30
30. sep 2009

snazilky, tehulky, mamulky s detickami prajem pekny den 😵

skorki,
ako sluzka si ja pripadam uz dlho, hlavne ked som uz vyse roka a pol na MD 🙂 to mas ako taky nacvik na buducu MD 🙂

kaki
30. sep 2009

Ahojte, zdravím Vás v tento úžasný deň s menom STREDAAAAAAAAAAAA 😀

Skorki, muska ako slúžka si dosť často pripadám aj ja ☹ To nie som ani na PN ani na MD.
Normálne ma štve že prídeme večer domov a ja musím požehliť, uvariť....
Môj manžel si musí iba oddýchnuť 😠 Lebo bol v práci. A ja som kde bola?

Jediné čo mi na to pomáha, že som hrdá na to ako hladko všetko zvládam a za čo všetko moje slúženie môžem obetovať 😉
A ešte jedna vec: aj sv. Marta slúžila 😵 a starala sa vzorne o domácnosť. 😵

elizka
30. sep 2009

ahojte babulky....

carm, je mi smetno, že ti to asi "nevyšlo" ☹

kaki, újde sa ešte aj mne neaký desiatok??????🙂) 😉

skorki, užívaj si PN domka a oddychuj 🙂 .... ak sa to dá nazvať oddychom keď je žena doma a riadi celú domácnosť 🙂 😵

my sme včera boli navštíviť lekárov, ktorí nás vôbec nepotešili ☹ 😠 .... som z toho veľmi smutná 😢

margi, Kristínka je nádherná 😉 .... ale to hlavne preto, že má nádherných a super rodičou 🙂

lenkove, betty, riska, muška, rybka, violončielka, suzzika a všetky ostatné ....ahooooojte