Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
12. dec 2009

Halo, halo, dobre rano 😀 ...vstavame, vstavame!!!
Ja si uz pustam vianocne pesnicky, ze nech sa mi lepsie umyvaju okna 😝 - ale ako spravne napisala Kaki - tesme sa, ze mame co umyvat. Tak uz len dve z tych 3, co mame 😀 a hotovo!

Som rada, ze je Rybke lepsie...no snad to mliecko dorazi...aj ked po cisarskom je to trosku komplikovanejsie, vsak...Moja, myslim na Teba, nech ste co najskor OK a mozte sa tesit vsetci spolu doma!

Krasnu sobotu vsetkym!

skorki
12. dec 2009

No teda, vy stale spite? 😨 🤐 😀
Ja updatujem status - uz len 1 z troch a mam hotovo .... 😉

riska
12. dec 2009

skorki, nespime 😀 ale pri tej tvojej výkonnosti mam normalne vyčitky svedomia 😎 a gratulujem manželovi ku skuškam...aj ste oslavovali? 🙂

marg, otcovi skore uzdravenie, hlavne nech ho rýchlo pustia domov a tam sa už zotavi 😉

aj mne večer pisala rybka, že je jej ovela lepšie, bolesti ustupuju a že eminka je straašne zlata 😵 😵

lenkove
12. dec 2009

ahojte dievcata
ja som vcera stratila penazenku.. alebo m i ju ukradli ☹ mala som tam platobne karty, vodicak, preukaz poistenca a kartu na obedy, za tou mi je najviac luto, na nej som mala 50eur 😢 😢 akurat som vsetko obvolala a nechala blokovat, je to des, vybavovat odznova a za vsetko peniaze 😠 😠

inak, pisala mi Smejka, ze su s Matuskom v nemocke, asi ma salmonelu 😨 a ze vas zdravi.. tak tak 🙂 zelam krasny den 😉 karty nastvali, ale.. sama si za to mozem 😠 😠 😠 😠

rubinka
12. dec 2009

Ahojte, rada by som sa k vám pridala, mám 24 rokov o mimi sa snažíme 5 mesiacov. Občas som z toho už zúfala, ale verím že Boh naše prosby vyslyší 😉

carmenuska
12. dec 2009

Ahojte, tak ja hlasim tiez stav: 4 zo 4 umyte 🙂 🙂 🙂 vsetko upratane, napecene medovniky, prezlecene periny,.....darceky kupene okrem manzela.....To fakt neviem. Jeho nic nepotesi a to, co by ho potesilo sa neda kupit v obchode bohuzial.
Rubinka vitaj nam tu....
Leni?????????????Mne asi nieco uniklo davno som tu nebola. Lady sa pohli tak skoro???

skorki
12. dec 2009

Ahojte,

Carm, teda ja padam z Teba uplne na .... 😀 😀 😀
My sme to po tom tretom okne z troch 😀 zabalili a sli sme do mesta. Na Vianocne trhy, pofotit mesto a nakoniec na pizzu. Vratili sme sa teraz...takze sme moc toho v byte nestihli.
Aj mne pisala Rybka, ze je to lepsie a ze ak sa spusti mliecko a mala nebude mat zltacku, tak mozno ich zajtra pustia. 🙂
Lenka, uf... ☹ 😠 no to mi je strasne luto. To teda "potesi"...a pred Vianocami. No tak vela trpezlivosti pri vybavovani. Mozno sa stane zazrak a este sa najde, alebo aspon niekto posle aspon tie doklady. Verim, ze kartu Ti nik nestihol pouzit...
Smejka ☹ , tak v nemocke...no ziadna slava 😖 . Myslime na Vas!!!

Pa 😉

riska
12. dec 2009

carm, no aj ja čumim, si šikulka 🙂 ty si mi tušim už davnejšie slúbila, že prideš aj ku nam umyť okná, pamatáš? 😀 😀 😀

lenka 😔 😔 no teda, to je fakt neprijemnosť, hlavne to nove vybavovanie dokladov 😠 a ked budeš v kontakte so smejkou, že pozdravujeme a matúškovi prajeme rýchle zotavenie sa 😔

skorki, dobre ste to vymysleli, ved okno tam bude aj o týžden 😀

a rybka už ma mliečko 🙂 🙂 ale aj teplotu 😒

carmenuska
12. dec 2009

Riska do kelu a ja ze na to zabudnes.... 😀
To je dobre ze uz ma mlieko, uz budu doma. Inak v ten den porodila moja birmovna mat a ich uz pustili dnes.
Skorki, normalne by som sla na tie trhy pozriet, musi tam byt pekna atmosfera.
Maria - dal ti duphaston ci aj clostil? A Uz nespinis? Ja uz nie,ani brucho ma neboli...Neviem co to bolo.
Baby co kupujete svojim polovickam?????????????????? Mojmu je jedno co si oblecie, cim sa navonia, co mu kupim s tym je spokojny......co mu kazem obliect, to si oblecie......ja fakt neviem...a co varite zajtra?

skorki
12. dec 2009

Carm, no ja varim urcite hrachovu polievku, akurat si pojdem namocit ten hrach. 🙂 A druhe neviem, uvidime do rana, na co budeme mat chut. S darcekom svojmu mm mam uz hotovo. Ale trosku som podcenila pre deti - chalanov. Uvidim, este je trosku cas. Dnes sme sli kupit svokrovi jednu knihu. Vo vybranom knihkupectve ju uz nemali a vo vedlajsom mali posledny kus so znicenym obalom 😖 . Vraj nam ju predaju s 10% zlavou...no ale darujte niekomu na Vianoce taku knihu 😠 . Tak budeme zhanat dalej. Idem nieco robit 🤐 . MM natierai gauc a ja tu surfujem...Hanba mi! Inak, my sme sa "zobudili" - upratujeme o desiatej vecer 😝.

Tesim sa, ze mliecko Rybke dorazilo. No ale ta potvorska teplota... 😒 Dufam, ze to prejde 😔

Dobru nocku 🙂

maria1610
12. dec 2009

Carm, Ty si sikovnica 🙂 A s tym spinenim, mne to preslo asi za 5 dni, ale nedalo mi to a sla som k dokimu, spravil mi sono, nasadil duphaston, clostyl zatial nie - zhodnotil to ako hormonalnu nerovnovahu 😖

Tesim sa s Rybkou, ze uz je lepsie - a teplota moze byt aj pri nastupe laktacie, tak snad to bude len to...

So zajtrajsim obedom mam minimum starosti - hovadziu polievku som navarila dnes na dva dni a mm si zazelal na zajtra vyprazany karfiol

Pekny vecer 🙂

margarita
13. dec 2009

caute
tesim sa, ze rybka uz ma mliecko, a mala Emka sa tomu asi tesi este viac 😀 nech ich skoro pustia domov, doma je predsa len doma 😉

leni, to s tymi dokladmi je ale smola, dufam, ze sa Ti podari vsetko zase vybavit a nik Ta neozbija o peniazky

ja tu len cumim, ako vy umyvate a vypekate...ja okna neumyvam, mam teoriu, ze nech si ich nasa domaca umyje sama,az sa odstahujeme, ved su jej a nie moje 😀 nastastie mame zaluzie skoro stale zatiahnute takze ani tu spinu nevidno 😀

a piect budem ak, tak az nabuduci vikend, ved Kitty aj tak este jest nemoze a mm sa ich naje u nasich a u svokrovcov. Asi si zmenim motto na : Nech ziju lenive gazdinky 😉

u nas dnes tak mierne snezi, a je teda dost mrazivo...no ale ved zase v polke decembra by sa uz patrilo 🙂

zaverom blahozelam vsetkym Luciam, ja viem teda u nas o dvoch, tak tym dvom 😉 a pripadne aj inym utajenym 😎

janula.k
13. dec 2009

Čauko, Luciam vsetko najlepsie k meninkam 😵
ja som vcera tiez dost pracovala...mam oprate oblečko pre malinkeho, uz len pozehlit a dat do skriniek, koliska poskladana, povysavane...a vecer som sa nemohla hybat.. 😝
Inak sme sa pochytili s mm za tu kolisku, lebo to je koliska po nom este a ja som ta chcela kupit novy matrac a on ze naco, ze ten co tam je, je dobry 😠 A potom prisla svokra, ze uz len kupit plachtu na matrac a je to..tak som uz radsej bola ticho..aj ked som sa potom dlho hnevala.. 😔
Carmen, super, ze bolesti prestali...asi to bola ozaj ovu 😕 a co vysledky z hemato? Ja som mojmu mm tiez este nic nekupila, potrebuje novy monitor, tak mu asi poviem, nech si kupi ten a nebudem vymyslat uz nic..

janula.k
13. dec 2009

Margi, dycham ti na krk 😝

margarita
13. dec 2009

vidim, vidim 😀

riska
13. dec 2009

aj ja prajem našim luckám všetko naj naj k meninam 😵 😵 😵

margi, nech žiju tvoje teorie 😀 😀

janulka, tak ty už len na porod čakaj 🙂 a my s tebou 😉 inak ja by som tiež na tvojom mieste chcela nový matrac, nemožeš sa vyhovoriť na roztoče alebo take čosi? 😕

ostatným dobru chuť k obedu a krasnu 3. adventnu nedelu 😵

janula.k
13. dec 2009

ahoj riska 🙂 ze! aj ty si za novy matrac..asi nejaky pozriem a kupim,..mne sa ten co tam je, zda stary a to uz nehovorim o roztococh..proste som vcera bola z toho nervozna. AKoze mm povedal, ze nech kupim, ked chcem, ale zas nechcem posobit, ako nejaka fajnovka, ked im sa zda dobry...ale tu nejde predsa o mna 😠

carmenuska
13. dec 2009

No ahojte, tak u nas to skoncilo klasikou- kurca a ryza, masova polievka....Janulka asi to bola ta ovu.....Ale je mi divne, ze tak skoro. Ja ju mavam normalne v strede cyklua teraz to spinenie bolo 8-12 dc. Tomu nechapem. No ak to bola ovulka tak zasa nic, nevyuzila som to.... 😨 A ja sa priklanam k novemu matracu pre drobca. Ved postel je zaklad, stravi tam najviac casu, kym bude malicky.....tak nech sa mu tam dobre lezi no nie???To ale chlapi nepochopia, im zda vsetko ako zbytocne vyhodene penieze a nekupis to len ptre jedno dieta. Teda dufam, ze chcete viac deticiek. A ked mu bude koliska mala, ja si ju odkupim aj s tym novym matracom ok????Mne sa velmi pacia kolisky, raz ju budeme mat dufam v spalni.
A tiez zelam vsetkym krasnu 3. adventnu nedelu a Luckam vsetko naj....

skorki
13. dec 2009

Ahojte, ahojte 🙂

My sme dnes boli plavat - prvykrat po mojej laparke. A citim sa takto 😵 😵 😵
Uplne mi to padlo super, ani som moc neplavala, len som sa daval masirovat tymi tryskami a pocvicila som si. Vonku krasne snezi a je ziiiiiimaaaaa....Ja sa uz tak strasne tesim na tie Vianoce 🙂

Dufam, ze tu Rybku pustia.
Janulka - viem, ze by si pre dietatko chcela to najlepsie - asi ako kazda maminka... Dufam, ze najdete nejake dobre riesenie... Ozaj a nedaju sa taketo matraciky normalne vyprat, alebo dat vycistit?
Riska, Margi - zdravim 🙂
Carm, sikovnica nasa... 🙂 , co dnes robite?

Uzite si nedelu, pa.

janula.k
13. dec 2009

Prave som dovarila puding mnam 😅 Aj u nas prvy krat snezi...a to som povedala nasmu chlapcekovi este niekedy v oktobri, ze sa moze narodit, az ked bude snezit 😅 tak mm sranduje, ze ci ma ist chystat auto 🤐 Ale ja dufam, ze drobcek si to uz nepamata, alebo vtedy spinkal ked som to hovorila 🙂
Skorki, zavidim kupanie 🙂 a ten matrac..co ja viem..skoda vody a prasku na pranie..ved nove stoja cca 10-15eur..
Carmenuska, velmi rada by som ti kolisku potom predala, ale je to rodinne dedicstvo, chapes... 🙄 A v obchodoch su dnes take nadherne kolisky,..my mame taku obyč, ved potom ked bude komplet, tak sem hodim foto 😉
a Carmen, ved o par dni je tu novy cyklus, tak šup na to 😉

lenkove
13. dec 2009

ahojte,
je tu niekto? 😵

janula.k
13. dec 2009

ja ja jááá 😵

lenkove
13. dec 2009

ahoj Janulka!
tak ja najprv zablahozelam vsetkym Lucinkam
potom vam napisem, ze sa naslaaaaaaaaaaaaa penazenkaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵
dalej, ze som bez muza, uz je na sluzobke 😔 a bez auta 😔 a karty mam zablokovane, nastastie mi mm vydel par korun 😵 😵 😀 😀
a co este: aha, zariadujem bytik ako diva 😀
uz mame vybaveneho stolara na postel, ineho na skrinu, este nejako obyvacku vybavit (alebo dame toho isteho, co nam robi skrinu 😉 ), gaucik mame pozicany, pracku ako-tak vyhliadnutu a mozem sa s vami zacat o kocikoch bavit 😀 😵
Janulka, moja.. s tym madracikom ta chapem.. skus sa na neho kriticky pozriet a povedat, ze je prelezany, primakky a podobne 😝 ak nie je, daj ho na mraz, dufam, ze aj u vas mrzne, roztoce nepreziju, len musi poriadne vymrznut 😵

janula.k
13. dec 2009

Leniiii nasla sa penazenka?? ako to? niekto ju priniesol? super!!! A vy ste teraz na SK alebo este prec? A bytik zariadujete tu, ze? Ja ti s kocikom moc nepomozem, na to su tu ine expertky, Margi, Rybka..ale velmi sa tesim 😵

lenkove
13. dec 2009

Janulka,
no bytik na SK 🙂
a penazenku nasiel mm 😕 😵

bettynka222
13. dec 2009

margi myslim na teba, nech mas tatina na vianoce doma a zdraveho 🙂

lenusik to su normalne tehu stavy 😀 ale ved tak to ma byt, nie? ved je to predsa tvoje buduce babatko a rovnako ako tehulky ani ty s istotou nevies ako vsetko dopadne...len On to vsetko vie...ale dobre to dopadneeeeee 😵 jeeej penazenka sa nasla 😵 aj ja stale nieco stracam a moj mm ot ako na potvoru vzdy najde 😀 a vy sa stahujete? 😕

janulcek ved kup novy, daj nanho tu novu plachtu...ved chlapi si take veci nemaju sancu vsimnut 😀

carmenusik super ze ta uz neboli brusko...davaj si na to pozor. a kukni album, dnes som specialne pre tabe nafotila moje supernove tehu gate 🙂

skorki aj ja rozmyslam uz dlhsiu dobu nad kupanim....volakedy to zase vyskusam 🙂

vsetkym Luckam vsetko naaaaaaaj

maria1610
13. dec 2009

Aj ja sa pripájam k blahozelaniam pre Lucky 🙂

Betty, veď Tebe už krásne vykúka bruško 🙂 - prajem už len bezproblemove tehulkovanie 🙂

skorki
14. dec 2009

Pondeloooooooooooook 😀 😀 😀

Dobre ranko, ja dnes opat strasim na nete. Tento cyklus zas raz a znova meriam teplotu, tak som si chcela zaznacit, no a musela som tu nakuknut 😉 . Dnes som nakukla aj ku Grafomaniackam a neuverite, hned rano tam maju dve nove tehule, tak mo to tak potesilo 🙂!
Prajem Vam krasny novy tyzden. A ozaj, viete, ze uz sa len 10 krat vyspime a su tu Vianoce? 😉

lenkove
14. dec 2009

ahojte ano, pondelooook 🙂 🙂 🙂

Skorki, drzim palceky na meraci mesiac.. na krasnu ovulku a po nej dlho vysoke teploty, takych 9 mes 😀

Bettynka, jej, aka si peknucka, ako herecka 🙂 a brusko tam uz je, nas Pan je dobryyyy 😵 😵

muska30
14. dec 2009

ahojte,

lenka, myslela som na Teba, ked si stratila penazenku a potom citam, ze sa nasla, tak vdaka Bohu 😉

bettynka,
skutocne, aka pekna tehulka si, nech babo pekne rastie 🙂

lucky,
blahozelam k vcerajsim meninam, vsetko njlepsie 😉

skorki,
blahozelam manzelovi ku skuske 🙂