Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
14. jan 2010

Ahojte, aj ja Vas pozdravujem. A myslim na Vas. A modlim sa za Vas.
Aj ja som ochorela ☹ ale musim pracovat a budovat kapitalizmus dalej 😝
Nastastie nemam crevnu vyrozu ako Skorki, ale len zapalene hrdlo ze nemozem hovorit a brutalne ma boli ucho... ale usi a usta v robote momentalne vraj nepotrebujem 😎

kaki
14. jan 2010

Tesim sa so vsetkych dobrych sprav a hlavne z Vas.... slniecka mile 🙂
Pomarance vsetkych zemi spojte sa! 😀

akzuzs
14. jan 2010

Kaki, no tedá s teba hotová proletárka 😀 😀 😀
Tak sa rýýýýýýýýýýýýchlo vyzdrav, ešte že To je len hrdlo, keby to boli ruky, nemôžeš písať a to nem dobre 😅

kaki
14. jan 2010

Smejka, Skorki.... to je naozaj dolezite. Dakovat a tesit sa z toho co mame.... 😵 Bez ohladu na to co by sme chceli 😵
Margi poriadne si oddychni a nepracuj na tej antivlnovosmogovej kampani stale. 😀

Ano Akzuzs, ja som proletarka, aj ked neviem co to znamena o takomto case a v tomto stave 😀 ...... Ale urcite pises mudro. 🙂

bettynka222
14. jan 2010

margi no kedže mám notebook, tak mám asi fakt smolu 😀

akzuzs číslo úctu neviem naspamat, ale čo by si ešte chcela vedieť? 😀

babulky mám trochu stres lebo svokra už týždeň kŕmi tulavu mačku a tá nám tu teraz oxiduje 😝

bettynka222
14. jan 2010

ahoj kaki 😉

akzuzs
14. jan 2010

Fuj mačky, nič proti nim, ale ja som z nich dostala toxoplazmózu tak preto fuj ale inak sú milé 😀 😀 😀
Proletárka??????? No neviem čo to je ale.....??????Však zisti 😀
Ano, ano, trba z avšetko ďakovať a aj z ato zlé, lebo nás to ponaučuje a varuje a aj posilňuje

bettynka222
14. jan 2010

akzuzs ako si chytila toxo? ako ja sa k nej moc nepriblizujem, ale snaží sa o mna obtietat keď vyjdem von 😝

akzuzs
14. jan 2010

Jój, to sa dlho získava, my sme mali doma 7r. mačku. Ochočenú a na byte, tak to bol dlhý proces a prišla som na to keď už nežila a našťastie nebol asilná, ale lepilo mi keď som sa dočítala aké to môže mať následky 😅 No chvála Bohu to dopadlo OK a ja som mohla mať dieťatko a zdravé tak ešte raz Nech je za to meno Pánovo požehnané od tohoto dňa až na veky vekov AMEN!!!!

NO TY SA NRBOJ,to by si s ňou musela byť 24hod. a tiež jej meniť miesto po potrebe a tak vieš ako na byte aaby bolo čisto. Ale vždy si umy ruky no tebe 100% nič nehrozí 😀 😀 😀 Už si totož tehotná 😀 😀 😀 😀

lenkove
14. jan 2010

ahojte
my sa mame uzasne, mala je ... jednoducho NASE dieta normalne si ma pamatala, veci ako sme sa spolu hrali a tak, ked sme sli prec aj trosku zamrncala 🙂 no uzasna jednoducho... 🙂
profi su tiez velmi zlati, aj ked je to pre nich tazke.. ale verim, ze to vsetko dopadne dobre a hlavne dobre pre malicku.. a cim skor...
nemam teraz cas pisat, ale myslim na vas staaale... a mam vas v srdiecku a modlitbach..

bettynka222
14. jan 2010

akzuzs ale veď pre tehule je to práve nebezpečne lebo hrozí nebezpečenstvo plodu. no ale zachod sa jej cistit nechystam, tak to snáď bude ok.

lenusik tešíme sa s vami 🙂 a prečo je to pre pestunov ťažké? čo si ju chcú nechať?

rybka13
14. jan 2010

ahojte, chcem Vas pozdravit, krstiny dopadli dobre, akurat to bolo velmi vycerpavajuce, tak som cely pondelok ' v ramci moznosti' prespala... a v utorok sa emke zacali silne koliky, akoze mala ich aj predtym, ale stale sa to stupnuje, 😒 takze ak zrovna nespi, tak ju vlacim na rukach, lebo vidim ake ma krce 🙄
Som dufala,ze sa nam to vyhne, ale bohuzial... nevyhne, vraj to prejde po 3 mesiacoch, tak si este uzijeme, co uz, budem dufat, ze skor... nezaberaju ani kvapky na brusko.
Ak stihnem, tak vas docitam, drzkajte sa

akzuzs
15. jan 2010

Dobré požehnané ránko
Evanjelium na dnešný deň

Evanjelium podľa Marka - Mk 2,1–12
1O niekoľko dní znova vošiel do Kafarnauma. Ľudia sa dopočuli, že je v dome, 2a zišlo sa ich toľko, že už nebolo miesta ani predo dvermi. A on im hlásal slovo. 3Tu prišli k nemu s ochrnutým človekom; niesli ho štyria. 4A keď ho pre zástup nemohli priniesť až k nemu, odkryli strechu tam, kde bol, a otvorom spustili lôžko, na ktorom ležal ochrnutý. 5Keď Ježiš videl ich vieru, povedal ochrnutému: „Synu, odpúšťajú sa ti hriechy.“

6Sedeli tam aj niektorí zákonníci a v srdci uvažovali: 7„Čo to tento hovorí? Rúha sa! Kto môže okrem Boha odpúšťať hriechy?“ 8Ježiš hneď svojím duchom spoznal, že tak rozmýšľajú, a povedal im: „Prečo si to myslíte vo svojich srdciach? 9Čo je ľahšie - povedať ochrnutému: »Odpúšťajú sa ti hriechy«, alebo povedať: »Vstaň, vezmi si lôžko a choď!«? 10Ale aby ste vedeli, že Syn človeka má na zemi moc odpúšťať hriechy“ - povedal ochrnutému: 11„Hovorím ti: Vstaň, vezmi si lôžko a choď domov.“ 12A on vstal, hneď si vzal lôžko a pred očami všetkých odišiel. Všetci sa divili, velebili Boha a hovorili: „Také niečo sme ešte nikdy nevideli.“

akzuzs
15. jan 2010

Bety, to neviem, či je to v tehotenstve nebezpečné, lebo som sa s mačkou nestýkala vted, tak som to neriešila, ale preto to že "už si tehula", lebo keď to dostaneš pred tým hrozí, že nemusíš mať deti a najmä v puberte. 😉
Vieš my keď sme ju mali doma , tak s nami spávala, bola pri nás keď sme jedli(nie na stole), často nás olizovala a my sme sa s ňou maznali a to niéje dobre, ale keby sme vedeli čo to môže urobiť tak by ju mama určite nestrpela, aj keď je to milé. A preto nikdy nechcem zvieratko v byte, ale máme rybyčky 😀 😀 😀 A psa už vôbec nie, lebo sa ešte musí aj venčiť a to by sa mi nechcelo ale inak je to tiež zlaté. No s mačkamy sme na 100% skončili, ono aj keď sa o ňu človek stará aj tak ten byt páchne, na to sme prišli rok po tom čo už nebola, lebo sme boli na dovolenke a keď sme sa po mesiaci vrátili a otvorili byt, tak sme cítili mačacinec a vtedy už nebola, tak preto nechcela by som aj mačku. A tiež sme museli maniť dvere a sedačku, lebo to všetko zničila 😕
Ahoj Leni a Rybyčka, super že krstinky dobre dopadli a s malou a kolikamy, no to mávajú vraj detičky do 3 mes. , ale neboj malá ich bude mať už za niecelá dva 😉 😉 Modli sa k Anne a Matke Božej, nech ju to prejde a skús ak máš jej to potrieť Lúrdskou vodou, my sme tak tiež veľa veci riešili 🙂

skorki
15. jan 2010

Dobre ranko vsetkym,

Tak ja sa dnes ostavam liecit doma, aj ked po vcerajsom vydatnom spanku sa citim lepsie. Ale rano uz ani mm nemohol rozpravat a vyzera to u neho na anginu 😠 , takze sa vynimocne vybral za doktorom...Cez vikend bude u nas teda lazaret, ale snad to do pondelka bude lepsie.

Leni, tesim sa z dobrych sprav. 🙂
Rybka, no tesim sa z krstin, ze to dobre dopadlo.No, snad sa to s tymi kolikami casom zlepsi.

Co sa zvieratkovskej temy tyka, nemam cim prispiet do mlyna...V byte by som asi zvladla len akvarijne rybycky. Toxoplazmozy by som sa bala aj ja...A nakolko som mala neprijemnu nehodu aj so psom aj s mackou, moc dovery k tymto zvieratkam akosi nemam...

Tak si uzite piatok - nech je to uz pre Vas taka mala sobota 😉

riska
15. jan 2010

ahojte, pre všetky pracujúce - dnes je piatoook 😀

kaki, tak ty si tiež chora? ☹ no len aby to tiež nebola angina ako u skorkiovcov 😕 vy ste sa museli virtualne nakaziť jedna od druhej, tak odteraz, ked budete konikovať, povinne nasadiť rúško, jasne? nie že sa to tu ešte viac rozšíri 😎

lenka, krasne spravicky, musite byť velmi štastni 😵

bettynka222
15. jan 2010

ahojte 🙂 ešte stále píšem z mojho ziariveho telefonu 😀 ale nejako tocadom s tým netom vymyslim.

skorki pekne sa liecte a čoskoro vyliecte 😉

akzuzs toxo je pre babatka v brušku veľmi nebezpečná- poruchy nervoveho systému, slepota atd... 😒 no ale s mackou sa spať nechystam 😀

riška ahoooooj 🙂

skorki
15. jan 2010

Jej, Riska, Tebe tam nabehol 21tt... 😵 😵 😵

violoncielka
15. jan 2010

Ahojte babulky 😵
Betty pekne meno 😵
Rybka tak sa tesim, ze ste pokrstili 🙂

Leni musis byt v siedmom nebi, vsak?

Ja sa mam dobre....trochu sa ma chyta zufalstvo a bezmocnost, ale stale je to v ramci normy 😀

Kaki aj ja tlacim pomarance (nuz bacily kruzia vsade navokol), ale lepsia je kapusta...som vcera urobila kyslu..mnam 😵

Riska tak na buduci utz popros laskavo male aby sa otocilo 😀 dobre?

Caves....

Margi a ja som presvedcena, ze agent 007 je riskin mm 😀 😀 😀

violoncielka
15. jan 2010

Skorki a kde to vidite tie nabehnute tyzdne??? ja to nevidim

suzzika
15. jan 2010

Violka hneď pri nicku sú týždne alebo stav 🙂 a bezmocnosť a zúfalstvo v rámci normy to je ako? Čierna diera čo?Obdobie prázdna...stále keď ma prepadne, tak sa len teším, lebo viem, že po ňom príde vykúpenie a nejaká vzpruha z hora 😉 Vyšla som trochu z obrazu, čo ktorá teraz prežívate, ale budem myslieť aj na teba Violka, aby to čoskoro prešlo 😉

Zachytila som, že ste menili nejako modlenie alebo čo?Kaki!!!!si mi neodpovedala!!!A ja sa už po starom nemodlím 😖

Betty Martinko je pekné meno, blahoželám ku chlapčekovi, konečne sa to tu začne vyrovnávať 🙂

Riska na pomarancoch som ficala pri oboch babách- tak som veeeeeľmi zvedavá 😵

Janulka to je spravodlivosť, že ?My si tie deti musíme ťažko vynosiť a porodiť a oslavujú za nás chlapi a ešte ich aj dospať musíme nechať.... 😎

Lenuška veľmi sa teším z vás, že je to obojstranné a krásne zaláskované 😵

Lucetka zdravím ťa 😵

Skorki a ostatné, ktoré si spomeniete v modlitbách na moje priateľky- ďakujem 😔

suzzika
15. jan 2010

Rybka a čo Emka? Ako sa máte? S kojením ste to vydržali? Tak už máte doma pokrstené bábo - to sa teším 😵

A čo Danka ďalšia mamička?Príde niekedy?Pozdravujem... 🙂

Margi a čo Kiki čo chvíľa už nebude batoľa ale malé dieťa, to je čo?Zletelo to ako voda...že posielame božtek 😵

Dievčatá veľmi dúfam, že raz kým všetky počnú a porodia a deti nám trochu podrastú že sa aj stretneme - to bude krásne hlučné stretnutie 😵 😵 😵 trochu som si zasnívala...

suzzika
15. jan 2010

Smejka máš pravdu, že si treba vážiť čo máme, lenže my /hovorím hlavne za seba/ to už tak často používame, že sa z toho stala fráza a málokedy ideme do hĺbky a podstaty, že skutočne sa máme veeeeeeľmi dobre a nemáme dôvod na sťažovanie sa a reptanie 😔

Ozaj zachytili ste včera tú správu o exkomunikácii tých kňazov? Idem niečo o tom pohľadať na nete, lebo som to vôbec nepochopila o čo ide...

skorki
15. jan 2010

Ano, Suzzi, mas pravdu, ze z tej vety sa stala fraza. Ja robim jedno skolenie, kde si s ludmi tiez preberame, co je pre nas v zivote naozaj dolezite. Kazdy zacne hovorit to klasicke "klise" poradie - zdravie, laska, rodina...atd. A ked sa ich potom spytam, co urobili pre svoju lasku naposledy, tak si nevedia spomenut. Alebo, ked sa spytam, kto z Vas bol naposledy na preventivnej prehliadke - pokial tvrdite, ze zdravie je pre Vas dolezite, tak ostanu zaskoceni a malokedy sa vobec ma kto prihlasit. Vela veci berieme ako samozrejmost - ani za ne nedakujeme, ani sa o ne casto nestrame...
Mne toto poznanie v poslednom case dost pomaha, aby som sa vyhla tym zufalym naladam, preco stale nemam to, alebo ono...Ale to neznamena, ze som prestala tuzit po novych veciach. Len uz mam pocit, ze tym tuzbam nechcem dovolit, aby prevalcovali a prekryli to krasne, co prebieha v pritomnosti.

O knazoch som dnes pocuvala na TA3 a tiez o tom pisali vcera v SME aj na nete. 🤐

janula.k
15. jan 2010

Jeej ahojte, ja fakt len na sekundu, zahliadla som betty a jej chlapceka Maťka. juchuuu co som vyhrala? na tipovanie mam asi nos, aj suzike som uhadla Daniela, ale nakoniec z toho bola Karolinka 🙂
my mame za sebou tazku noc..brusko boliiii ☹ tak idem trosku dospavat, papa

bettynka222
15. jan 2010

skorki to si napísala veľmi pekne. idem sa nad sebou zamyslat 😉

violcek neboj nič, to momentálne nekonecne čakanie raz prejde a budeš tehulka 😉 začni s tými pomarancmi keď na nich už tolke ficime 😀

suzzi ahoj 🙂 inak modlime sa stále po starom, nič sa nemenilo, len nám kaki osviezila pamäť 😉

violoncielka
15. jan 2010

Ahoj Suzzi...tak to je super ze si prisla sem medzi nas 😵

Ale ja mam divnu naladu....to je tym, ze pocasie je akoby prichadzala jar (krasne , slnieckovo) a mne naopak aby som mala chut bojovat...sa zda vsetko take marne. Sa citim ako vo filme...ze vsetko okolo mna sa meni, tuzby ostatnych sa pomaly naplnaju a ja tu tak stojim a stojim a to pozadie za mnou sa strieda -jar, leto, jesen, zima a znovu a mne sa zda, ze ubehlo strasne velaaaa casu a ja som sa nepohla z tohto bodu ☹ ☹ .
Do toho som videla film o ikvizicii...kolko ludi tam prosilo Boha a nebolo vypocutych......do toho prislo zemetrasenie a mne sa zda, ze moje prosby su malicherne oproti prosbam tych co to teraz potrebuju...a hovorim si, ze dolezitejsi su oni....a tak.
Ale je to v pohode...idem vytiahnut cello a pocvicit si....fakt aspon v tomto mam obrovske stastie, ze som muzikant a mozem si svoje city vylievat aj prostrednictvom hudby....pripadne zabudnut na vsetko navokol....
Tak.
KOniec.

skorki
15. jan 2010

http://www.sme.sk/c/5191875/slovenska-cirkev-sa...

toto je link na clanok o exkomunikovanych knazoch

violoncielka
15. jan 2010

No je zvlastne.....citim sa ako za cias inkvizicie. 😕 Nerozumiem tomu....a neviem sa k tomu vyjadrit.

Urcite je to dalsia zo senzacii....do kelu!!!!

Fakt najtazsie zo vsetkeho je rozoznat pravdu......., ale nejak sa mi nezdaju ti traja....

hviezdickamaria
15. jan 2010

ahojte dievcata, tak ja som dnes bola u mojho doktora a vsetky tie problemy co mam aj bolest pri pohlavnom styku je z antibiotik, co som brala na infekciu mocovoych ciest, ktore som mala este pred vianocami. takze som rada, ze je to len z toho. no aspon dufam, ze to je tak 🙂
bettynka - chlapcek je super 😀 martinko 😀 😀 😀 joooj, ako ti to prajem, tak nech ste zdravi obaja, alebo rasej "obitraja" aj s tvojim manzelom 😅
o 4 hodinky ideme na ten kurz, juuuj tak to bude sranda 😵 tak sa majte krasne a pozehnany vikend vsetkym 😵