Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
20. jan 2010

Ahojte,

Riska, tesim, tesim, tesim sa!!! 🙂 🙂 🙂
Zuzi, krasna rodinka ste! Baby su nadherne, ako Vam to najmensie podrastlo 🙂

Pozdravujem vsetky 😉

danka24
20. jan 2010

huraa uhadlaa sommmm huraaaaa mam nos na uhadnutie pohlavia 😀

bettynka222
20. jan 2010

janulka áno 83, aj ty?

carmenusik ale veď ešte nemáš nasadenú liečbu. uvidis že otehotnies keď ta začnú riešiť 🙂 a teším sa z ado, popri chystani sa na ado baby príde aj dalsie baby 😵

riska gratulujem k babulke 😵 aké mena sa ti páčia? pomozeme ti vybrat 😀

janula.k
20. jan 2010

bettynka ja som december 82, tak to sme v podstate rovesnicky 😵 ja mam cerstvych 27 😒
Riska, mne sa velmi paci jednoduche meno ako je Katarina, alebo Lucia, Mária..ved to je take krasne meno.. Teraz dala jedna kamaratka meno dcerke Ela, aj to sa mi paci 🙂

danka24
20. jan 2010

janka a Klarka sa ti nepaci? 😠

janula.k
20. jan 2010

Klarka je najkrajsie zo vsetkych 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rybka13
20. jan 2010

riska, takze ja sa cely den vytesujem ze nase baby budu kamosky a mozno aj spoluziacky 🙂 hura
suzzi male su rozkosne
🙂

bettynka222
20. jan 2010

janulcek no to sme 🙂 ja budem mat 27 čoskoro....margi by mala vedieť kedy 😀

rybka13
20. jan 2010

betty, ach ten rezim, ja som zosynchronizovana teraz aj s tebou rano o 5.00 a aj s darlou o 1,00 v noci 😀

janul, stihas kona? ja pisem jednym prstom, druhou rukou kojim 😅

danka24
20. jan 2010

rybka ahooj... no nechaj ju nech si zatial uziva lebo zachvilu nebude ... maly jej nebude tolko spat 😀 ako sa mate s emkou?

danka24
20. jan 2010

janulka este ze tak 😀

janula.k
20. jan 2010

rybka, dnes stiham 😎 ale medzi tym kojim a prebalujem co myslis 😀 musim sa trosku odreagovat, ktovie aka noc nas caka 😅

rybka13
20. jan 2010

Moja emka mi uz pekne sedi v lehatku, vies take to kresielke prenosne.. je to super vec, vydrzi mi tam tak 10-15 minut zopar krat denne, aspon si vyvesim pradlo, naplnim umyvacku a take drobne prace...

danka24
20. jan 2010

hod link na to kreslo

rybka13
20. jan 2010

fakt super vec, dnes som sa v klude osprchovala, som ju narvala aj s kresielkom do nasej mini kupelky 🙂
inokedy v sprche furt mam pocit, ze reve... a minule tak o 1 v noci... ze urcite spi, tak sa sprchujem 20 minut a vypnem vodu a rev ako hrom ☹

rybka13
20. jan 2010

aj v nom pekne zaspinka niekedy, alebo len tak driemka

rybka13
20. jan 2010

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-kresielk...

v obchode stoji cca 90 Eur, maju aj okolo 40 Eur, take ceske znacky, ale toto bolo pohodlnejsie pre babatko

rybka13
20. jan 2010

ta hrazdicka sa da dat dole

danka24
20. jan 2010

je super vec

carmenuska
20. jan 2010

Tak som sa zas sekla v pohlavi 😕 Daj nejake mena riska a vyberieme a potom mm schvali 😀 😀 "chudacik" Samko 😀 No mate pekne ruzove prekvapko
Aj ja k vam pasujem Betty , Janulka 🙂 teda priblizne. A ja viem, Betty ty oslavujes skor ako ja, ale si tiez vodnar? Tie dvojky nie????? 😀
betty - ved budu 2 babtk anaraz nie??Ale nie, dnes som zas depkovala s prichodom ms, lebo to vyzeralo opat slubne...no a na to mm ze v pondelok ide po papiere, lebo je doma a vypiseme, orazime a ide sa do toho. Len dufam, ze mu zas nieco nenapadne. Do pondelka mu nic nepoviem

margarita
20. jan 2010

no baby ste ma dnes pobavili - rybka koji rukou 😀 a betty uz vrie plodova voda z elektrosmogu 😀 😀
daaaaavno som sa tak schuti nezasmiala 😉

suzzika - kraaaasne baby mas, len co je pravda, uz mate vzduchovku na tych pytacov? 😎

riska 😉 presne ako ja, tiez som mala pocit, ze cakame chlapca a vidis ho, Kristinku 🙂

betty ma narodky pozajtra, keby daco 😉

margarita
20. jan 2010

tak uz sa tesim, az v lete pojdeme kocikovat spolu vsetky 3 Gracie 😀 : Emka, "Samka" a Kiki.

Esteze tu janul a betty maju aj chlapcekov, nech nie sme uplne babska tema 😀 mi napadlo, ze si o takych 20 rokov mozno deti zalozia niekde na Facebooku temu Veriace snazilky revival 😎
a chlopi ich tam budu chodit smirovat a tajne citat 🙂

margarita
20. jan 2010

sorry, nie pozajtra, ale vo februari, cize do mesiaca a dvoch dni...ja uz mam februar 😀 len potom mi doslo, ze ved nasa ma este len 11 mesiacov, nie este rok.
A potom, ze materska demencia neexistuje...

rybka13
20. jan 2010

margi nic si z toho nerob, ja som dementna tiez, hlavne po porode, a to sa hovori, ze v tehu je to najhorsie, skratka ja zabudam, ked som brala antibiotika, nie a nie si spomenut, ci uz som vzala liek alebo nie, ani ze kedy naposledy som si nepamatala, uplna tma, az mi bolo do revu od zurivosti, ze si nemozem a nemozem spomenut.. dufam, ze to prejde..

ano, ja bezne kojim rukou, iba obcas prsiami 🙂
Presne to ma napadlo, ze pojdeme spolu v trojke kocikovat nas babinec 🙂 ale to sa nemozes do leta odstahovat, aj ked vies, ze drzim palce 😕 na nove byvanie.

A inak aj ja som myslela podla utz v 14 tt, ze cakam chlapceka 😉

bettynka222
20. jan 2010

carmenuska ja som rybicka 🙂 neboj dobre bude. teraz sa na všetko prišlo a to je hlavne. ostatne príde coskoro 😵

margi to je super, môžem oslavovať dvakrát 😀

rybka to nič, ja som tiež nikdy nevedela, či som už pojedla utrose s listovkami 😠

janulka pocuj keď tu blavacky tak machruju s tým svojim babincom, tak si my dáme niekedy chlapske trnavsko-nitrianske rande (si z nitry,ze?) 🙂

akzuzs
20. jan 2010

Ahojte dievčatá!!!!!
Požehnaný večer!!!!
Carm, som rada, že sa Ti foto páčili
Leni, určite si vyber s väčš. kolieskami, ja má šporťák Dema Step lux a tam sa dá prehadzovať ručka(no chodí sa s tým ťažšie, ale do výťahu je to super) a v snehu sa s tým dobre brodí. To je super že budeš kočíkovať, konečne budem mať s kým ísť von a klábosiť, nielen o bežných starostiach ale aj o viere 🙂Už sa na Teba teším
Riska véééééééééééééééééééľmy gratulujem ku dievčatku a nech vás oboch Matka Božia ochraňuje!!!Meno sa mi páči Júlia alebo Veronika
Rybka, tak Ti malá začína prehadzovať režim??? 😒 No to je uffff 😒 Ale neboj ono sa to určite zmení 😉
Inak ako sa má Emuška, už je veľká mesačná slečna.
Margi, materská demencia je 100%, minule som sa pýtala predavačky v našom obchode či je štvrtok, alebo piatok a ona že sobota 😀 😀 😀 😀

akzuzs
20. jan 2010

Ozaj evanijelium:
Evanjelium podľa Marka - Mk 3,1–6
1Potom znova vošiel do synagógy. Tam bol človek s vyschnutou rukou. 2A oni naň striehli, či ho v sobotu uzdraví, aby ho mohli obžalovať. 3Tu povedal človeku s vyschnutou rukou: „Staň si do prostriedku!“ 4A tamtých sa opýtal: „Slobodno robiť v sobotu dobre alebo zle, zachrániť život alebo zničiť?“ Ale oni mlčali. 5S hnevom si ich premeral a zarmútený nad zaslepenosťou ich srdca povedal človeku: „Vystri ruku!“ On ju vystrel a ruka mu ozdravela. 6Farizeji vyšli von a hneď sa radili o ňom s herodiánmi, ako ho zahubiť.

lenkove
20. jan 2010

ahojte baby
ja som dosla, mam aj spojenie aj pocitac.. a kocik, ten peg perego 😉 viem, ze ste ma odhovarali, ale ja som si vasu diskusiu precitala az teraz 😀 tak ho mam a musim byt spokojna a aj celkom som 😉 je trosku vyblednuty ale cisty a zachovany, tesim sa a moje srdiecko sa moze tiez 😉 😉

Riska, blahozelam k babe, ja sa tesim velice..a hlavne z toho,ze ste zdravucki 🙂
teeeeeeda chalanov je tu uz ozaj malo 😉 ale to je dobre, ze nejaki su.. teda ze je tu TOLKO deti, pamatate, ked sme jedine dietatko v temicke mali Smejkinho Matuska 🙂 a teraz je tu normalne skolka, juj ako sa tesim 😵 😵 😵

akzuzs
20. jan 2010

Leni ten čo si poslala na fotke??? 😉 To je jedno lebo aj tak Ti maličká z toho rýýýýýýýýýýchlo vyrastie 😅

maria1610
20. jan 2010

Riska 😵 tak aj ja som uhadla pohlavie - a moj tip Simonka 😵 alebo Svetlanka 😵
Margi, Ty si uz v lete velmi neuzijes kocikovanie - Ty uz budes Kristinku nahanat 🙂 - keď nas Matusko objavil, ze nohy sluzia na behanie, viac sme ho do kocika nedostali 😉
Suzi, kraaaaaasne su tie Tvoje baby 🙂