Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
5. máj 2009

Lenka, to prejde....Nakoniec si babatko oblubia. Ak ti to pomoze tak u nas je to to iste ked som spomenula ze by sme si chceli adoptovat. Len teraz chcem vediet vysledky laparky. Ak budu ok, absolvujem este vsetko co sa da a ideme aj my do toho....A z tej zenskej si nic nerob.Ak chces posli mi IP ako to presne bolo, kolko parov a kde a tak (dost ma to zaujima). vdaka
Suzi- po tej narkoze teda zacnem s tymi soamrinami
Smejka- ty robis v ZA nemocnici? A na akom oddeleni, mne tam zacala robit svokra 🙂 mozno ju poznas
Skorki- ved to mozu byt aj tehu priznaky ako mi vcera riska napisala- nehadz flintu do zita. A to mas prvy stimulovany cyklus nie? Ak sa nazadarilo este mas 2-3 a urcite to vyjde. Ved na 1.krat to nemusi vyjst ani prirodzene. Pekne si na lieky zareagovala 🙂 neboooj velmi ti drzim prsty

a k tomu modleniu- ja som sa dbnes modlila ruzenec vo vlaku rano a bolo to super asi to zacnem praktizovat.

lenkove
5. máj 2009

Carmenuska
ahoj.. ty sa drz na tej laparke a ziadne stresy, jasne? 🙂
viete, baby,ja viem, ze si dietatko oblubia, ale my potrebujeme podporu (aj) teraz.. 😅

suzzika
5. máj 2009

Leni našu podporu máte a vaši len nie sú dosť empatický...si neuvedomili, čo od nich teraz potrebujete najviac... 😔 To sú tie naše nesplnené očakávania, ktoré potom tak ťažko prehĺtame a dvojnásobne to platí pri deťoch...to chce čas...

Inak som hodila fotky, ale keďže boli veľmi veľké neviem, či som ich nezmenšila až veľmi, dosť blbá kvalita, či to realita? 😀 😎

lenkove
5. máj 2009

to su fotky s velkym F! Naaaaaaadherneeeeeeeeee 😵

barboreta
5. máj 2009

Ahojte mamičky.Po strate nášho anielika Maximka ubehol istý čas...a ja by som si zas želala držať v náručí malý batôžtek štastia.Pre to ak dovolíte pridávam sa k Vám snažilkám... 😉

lenkove
5. máj 2009

barboretka,
je mi velmi luto s Maximkom.. 😔 😔

sme velmi radi, ze sa pridavas k nam, veriacim snazilkam 🙂 ak chces, napis o sebe nieco viac- vidim, ze si zo zahranicia, mozem sa opytat odkial? ja mam "domov" v DE 😉

smejka
autor
5. máj 2009

ahojte
suzzika krasne fotky...
vyzeras presne tak ako v mojich predstavach o tebe 🙂
vecer vas docitam a kuknem
vitam barboretku 😔

suzzika
5. máj 2009

Uff to som si vydýchla... že som nesklamala vaše predstavy 😉, ale veď ja som svoju identitu už 2x zverejnila... a tie fotky sú úplne obyčajné...určite budú aj krajšie 🙂 o pár mesiacov 😵 ...ale ďakujem... 😎

Barboretka tvoj príbeh je určite veľmi smutný... 😔 vitaj medzi nami a ak máš chuť tak napíš o sebe viac...

skorki
5. máj 2009

Suzi, Vy ste krasna rodinka! Som rada, ze si pridala tie obrazky.
Barboretka, vitaj!!!
Ahoooj vsetky! 🙂

smejka
autor
5. máj 2009

suzzika 🙂 ....a dakujeme zuzanke ze nezabuda....verim ze sa niekedy uvidime i nazivo...i tie nase velke deti 😉
lenka nechaj rodicom i rodine cas....urcite si mysleli ked ste o tom hovorili ze je to daleko...ze mozno este od ado upustite....no ked videli ze je to naozaj tak a vy zacinate pripravu tak ostali zaskoceni...oni to stravia....pochopia...no nie hned....a uplne az ked budete mat babo doma 😔
nechapem petuniu.....co vymysla a odradza kvoli poziadavkam...naozaj tie urady su zvlastne...robia zle hlavne tym detom 😝
margaritka dakujem za link...pokukame...chcela by som kociar neutral kedze nevieme co nas caka do tretice 😕 ...ale ten tvoj sa mi pozdava...taky fakt obratny a mily vyzera 🙂
kaki riska a ostatne pozdravujem 🙂

smejka
autor
5. máj 2009

skorki ahooooj 😵 ...ako sa citis?

riska
5. máj 2009

ahojte babulky, dnes vas chcem len pozdraviť, reagovať na všetky správičky budem až zajtra 😉
prave som totiž po 4 hodinách pozerania do počítača dokončila moju zaverečnú prácu - huraaaaaaa, teraz sa mi tlači 😵 takže pre dnes nechcem počítač ani vidieť, ale o to intenzívnejšie na vas myslim

skorki
5. máj 2009

Riska, gratulujem k dokonceniu! 🙂 🙂 🙂

smejka
autor
5. máj 2009

riska jeej...pocula som ten rachot ked ti padol kamen zo srdca 😉 ...tak pekne oddychuj a zajtra pis 🙂

lenkove
5. máj 2009

Riskaaaaaaa
blahozelaaaaaaaaam 🙂 ty sikulka!!!

margarita
5. máj 2009

suzzika super fotecky - vasa Ribana je rozkosna 😉 a aj Ty s bruskom si krasna...juuuuj, uz sa tesiiiim na vase dalsie foto, co pridas v auguste 🙂

lenkove - riska ma kopec skusenosti s tymi orchideami, mozno by vedela aj ako sa ma ist na petunie 😎
ja teda neviem, no o to viac sa za tu Tvoju petuniu budem modlit, nech sa jej dari a nech ju Pan pozehnava, aby bola v dobrej voli, ked pride lenkove na pohovor
😉
no a k reakciam z rodiny - presne ako pises, vy ste uz dalej ako oni, a asi aj im treba dlhsi cas, kym to "stravia"...nebojim sa, ze by vase adopciatko odmietali, ked sa na ne take dietatko usmeje, uvidis, ze vymaknu...no hej, Ty ale potrebujes ich podporu aj teraz...hmmm, snad to coskoro pochopia, ked ich Niekto osvieti.

🙂 strii mojej gratulujem k dopisaniu prace, tak uz nech mas za sebou aj zvysne 3 skusky a mozes ist na hematologiu a potom rovno na tu matersku 😉

barboretka, neviem, co napisat...nedokazem si ani len predstavit prist o dietatko. Ja by som to asi nerozchodila a skoncila na psychiatrii
😒 ☹
tak vitaj medzi nami a ak chces, napis viac o sebe a o tom, co sa vam stalo.

smejka
autor
6. máj 2009

kuk 😎
ja iba na skok 🙂 ....chcem vas pozdravit a popriat pekny den 🙂
ja dnes sa idem pohruzit do ucenia....dufam ze odolam takym lakadlam ako je net 😝 😀

lenkove
6. máj 2009

Smejka
len sa pekne uc.. aj ja by som sa mala, ale som po tom pondelku akosi rozhodena, ble 😖
no utekam.. pekny den vam vsetkym!

kaki
6. máj 2009

Smejka... pevná vôla všetko zdolá 🙂 Pekne sa uč 🙂
Riska... gratulujem....
babulky... popri práci aj skúšky a prácu do školy... klobúk dole... (ja to vidím na mm, že to chce veľa energie)

Lenkove... chápem ☹ Verím v Božu pomoc....
Skorki... myslím na Teba... 😉
Margarita... lyžiarky ešte stále cítiš? snáď nie... Od nedele ďaleko... tak hádam to už prešlo... 😉
Suzika... ďakujem za foto 🙂 Ste pekná rodinka...
Barboretka... nech sa snažilkovanie premení vo veľú radosť... Ak chceš napísať... tak som zvedavá na Tvoj príbeh 😢

Inak ja sa chystám na víkend zasa k našim... už som sa dala dokopy z minulého víkendu, tak je najvyšší čas sa pripraviť na ďalší... 🙂 Ale aj sa teším... 😉

margarita
6. máj 2009

zda sa, ze sa vsetky ucite, lebo sme klesli hllllllboko na 2.stranu, nonono 😎 😉 kde vas potom mam hladat? 😉

kaki, lyziarky uz to nie su, ale nohy ma bolia statocne. mala by som si kupit nejake vhodne tenisky na chodzu, mam len take "cinske" (ze ved na matersku staci, aj tak som pekna 😀 )) no a tie su zase uplne rovne ako dosky. A veruze, ked v nich denne 2-3 hodky slapem za kocikom, zas ma bolia nohy inym sposobom.
UZ sa tu stazujem ako daka starenka - no idem z extremu do extremu : najprv cele tehu bez opatkov, potom jedny krstiny na vysokej nohe 🙂 a zase rovina - keby uz aspon dorazilo to leto a mohla som vytiahnut moje najmilsie sportove sandalky ... v nich prezivam az do septembra naboso...

janula.k
6. máj 2009

Moje drahe 😵 dnes na kontrole nam bola potvrdena akcia srdiecka 😵 Velmi velmi Vas vsetky prosim o modlitbicky, aby bolo aj nadalej vsetko v poriadku 😵
Od zajtra som Pn, takze budem mat viac casu na Vas a urcite Vas docitam. Zatial papa

margarita
6. máj 2009

este som vam chcela napisat o tom, ako som volala mojmu hematologovi, ze kedy teda si ma chce objednat na tu kontrolu po porode. a on ze "hmhm hmmmm, mohli by ste prist 21.ho, dobre? to tu totiz mam objednanu aj jednu vasu "kolegynu", teda ako tehotnu tiez s MTHFR, bude v cakarni, tak pripadne sa jej prihovorte a povzbudte ju. Viete, ja vas ako nemozem oficialne skontaktovat, ale myslim, ze ju potesi, ak uvidi, ze to ide..." ja mu na to, ze ved beztak musim prist aj s Kristinkou, kedze kojim a ktovie kolko potrvaju odbery a cakanie na vysledky, a on ze tym lepsie, tak to uvidi aj nazivo 😀 a urcite sa potesil tiez, ze uvidi to nase - podla neho podvyzivene - dietatko.

tak sa mi to zdalo mile, ze ako ten doktor uvazuje ludsky, a ved je to super napad, keby sa vytvorili take skupinky pacientov s rovnakou diagnozou, viem ze su take zdruzenia a tak, no a tu na MK to vlastne tiez frci tak.
Len keby to tak fungovalo aj u lekarov 🙂

trosku sa mi zda, ze pisem ako dement 😎 , no snad ste tento moj prispevok aspon ako-tak pochopili 😵
ja verim vo vasu brilantnu inteligenciu 😉

margarita
6. máj 2009

janulka skveeeeleeeee 😀 😀 😀
vidis marione, z janulky si ber priklad - budete obe PN a mozete si tu chatovat na koniku 😉

smejka
autor
6. máj 2009

janulka blahozelam......dalsie dietatko na ceste 🙂 ...myslime na teba
ja uz sa nic nepoucim....do hlavy mi to nejde.....mam v hlave vecernu navstevu...najradsej by som ju zajtra nepustila od nas 😔 .....hm...ked to nie je take jednoduche...
majte sa pekne.....myslim na vas 🙂
margaritka a pochopili 😀
kaki poviem ti niekedy je to so skolou dobre na nervy 😝 ...ale da sa 🙂

monika99
6. máj 2009

Ahojte, pridávam sa k vám do debaty. Tiez sa s manzelom snazime o babo a nejak nam este nebolo dopriane. Tak zostava len verit.

lenkove
6. máj 2009

Margi
no to si asi budes musiet nejake topanocky s vyvysenou patou, vies ze aspon 4 cm.. mna vedia neuveritelne nastvat vsetky topanky podla sucasnej mody 😠 lebo ja ked nemam opatok tak ma boli chrbat a klby.. obdivujem vsetky baby, co zvladaju chodit v balerinkach. Tym chcem povedat ze ta chapem a nie si ako stara baba. A mozno ta pani v cakarni (faaaaaakt mile od lekara 😵 ) je nasa
Janulka
ktorej BLAHOZELAM k srdiecku!! verim, ze to takto pozitvne pojde dalej!

SMejka a dievcata budu u teba aj spat? jaaaaaaaaaaaaj, to ja by som asi uz po stenach liezla od radosti 😵

Monika
vitaj 🙂 a ako dlho sa snazite? mate aj nejaky problem zisteny? my dva a pol roka,ale mame lekarsky problem, ideme adoptovat 😵

kaki
6. máj 2009

Ahojte... To máme dnes počasie, čo???

janula.k GRATULUJEM 🙂
smejka... drž sa a vydrž 🙂
monika99... Vitaj a nič nepýtaj 🙂, ale kľudne sa pýtaj....
my sa snažíme rok a pol a žiadny zistený problém nemáme... bola mi odporučená laparoskopia, ale necítim to momentálne ako správne pre mňa, takže sa snažíme ďalej 😵

kaki
6. máj 2009

Inak chcete pikošku? Musím sa posťažovať na moju starostlivú svokru... Trochu mimo tému...

Moja svokra je starostlivá matka... Varí denne aj 10 druhov jedál (na upresnenie minimálne dva druhy denne). A potom nám donesie... Takže moc teda variť nemusím... Aj keby som niekedy rada niečo z vlastnej tvorby... Ale to nie je to na čo sa idem sťažovať... to píšem len preto aby ste mali predstavu 😀

Ale teraz čo vymyslela... mám dosť.
Vysádzala som si kvetiny na balkón... Už mám všetko nasadené ale ona mi nosí ďalšie a ďalšie... už som jej 10 krát povedala, že žiadne ďalšie nechcem ale dokúpila dneska daĺšie... a že si to musím zobrať.... A skúša na mňa vydieračské techniky... No čo mám na to povedať??? Je to normálne???

No aj starostlivosti veľa škodí.... Ona je dobrá žena, ale čo je veľa to je dosť... Ako jej to vysvetliť a neuraziť ju???

kaki
6. máj 2009

tak takéto malicherné problémy ja riešim medzi inými problémami 🙂

Keď mam už slinu na svokru, tak Vám napíšem aj to ako sa ma zakaždým pýta kedy už bude mať vnúča... (mm je najstarší syn a jediný ženatý).

Viete čo som jej na to zaćala zakaždým odpovedať? " Opýtajte sa svojich detí."
No prečo sa to pýta zakaždým mňa??? Aj dva kát týždenne????

a haluz: že ona nám kúpi kočík.... Je to O.K.? Alebo len ja som mimo...?

riska
6. máj 2009

aj ja dnes podobne ako smejuska iba nazriem 😔 tiež ma čaká zajtra skúška, tak je najvyšší čas sa do toho pozrieť 😀 ale už ma to hnevá, že nemam na vas čas a ani energiu 😝