Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

darla27
16. jún 2009

No vykašlať sa radí dynďoš, nie CAR, tam som dlho predlho nebola.
Zrejme je presvedčený že to mám v psychike. 4 roky sa snažím otehotnieť, nech sa nečuduje že mi z toho sem-tam už hrabe. 😀
Lenkove, jasné že pomodlíme, prajem šťastnú cestu. 😉
Potom napíš keď dorazíš k PC že si to zvládla.

darla27
16. jún 2009

😀 už som si všimla. 😉 Takže už to máte schválené a prečo začínaš zo stimulkou až v auguste alebo sept.?
Mňa na FC rozčuľuje že nemajú zmluvu s Apollo. 😠 😠 😠

riska
16. jún 2009

darla, tak, tak 🙂 no to je blbé s tými poistovnami, akoby nestačili naše problémy 😕

marione74
16. jún 2009

ahojte,
ked som citala spravicku o Matyaskovi, tiez mi slzy vyhrkli.... ale ked si predstavim ako sa tam take malilnke telicko trapi, tak to asi pre neho bolo asi najlepsie... asi to pochopila aj jeho maminka, ale isto jej chudiatku srdce puka od zialu, tak si spomenme aj na nu, nech je Pan Boh vsetky tieto bolesti stonasobne vynahradi... ☹

Citala som na inej temicke ze Katy porodila, len som si nebola ista ci je to nasa Katy 🙂

smejka
autor
17. jún 2009

kukuk 😎 ...kde ste vsetky?? 😕
darla ahoj....dlho si u nas nebola na navsteve 🙂 ....a rozhodne sa na to nevykasli 😔 ....bojuj
ja mam volno a nic sa mi nechce.....od radosti neviem co skor chytit 😝
pekny den vam zelam 😵

margarita
17. jún 2009

smejka, uz sa nemracim, ale stale mi je z toho do placu 😢
riska, neviem, ci predcasny porod mohla zapricinit trombofilia, ale tie problemy, kvoli ktorym nastal, asi ano...ale mozno tam bol este aj iny problem, ja nie som lekar, takze neviem. A len tak mimochodom, riska : Mao je tiez "len" heterozygotka...a vidis, chuda, ake problemy z toho ma, dievca zlate...

darla, uz som to tu kdesi pisala, ze moje najoblubenejsie bolo: "chyt sa plasta Panny Marie..." po tom som mala polroka problem sa modlit ruzenec 😉 ked tym, co sa nesnazia, sa to lahko hovori 😎

leni, ake boli cesty?
skorki - podaj spravy, ako Tvoj mm dopadol, verime, ze vynikajuco, ked sa dla Tvojho popisu tolko drtil 😀
marione - ahoj, ako mas? este stale mavas tie motaky hlavy? a co zaludok, poslucha? 😉

gratulujeme nasej katy k dievcatku, nech im pekne krasne rastie do krasy 😉

margarita
17. jún 2009

a mam novy vysokoskolsky vtip:

Styria studenti sa planovali cez vikend na chate ucit na skusku...trosku popili, takze nic nenastudovali a tak volali v pondelok rano profesorovi, ze dostali na spiatocnej ceste defekt a ci by to nemohol prelozit o dva dni.
Chapavy pedagog ochotne suhlasil. O dva dni stvorica prisla vzorne naucena na skusku.
Profesor ich rozdelil do 4 miestnosti a kazdemu dal test s 2 otazkami. Prva, za 10bodov bola zo semestralneho uciva a bola velmi lahucka. Druha, 90 bodova, znela takto : Ktore koleso?
😀

pahu
17. jún 2009

Ach jooo.. Matyasek... Anjelik... 😔 Je to zrejme to naj, že nemusí taký malilinký bojovať.. Ak budete písať Mao, síce ju nepoznám, ale aj moje modlitby budú s ňou...

riska
17. jún 2009

čafte 😀

dnes zasa len na skok, zajtra mam tu hnusnu skúšku, tak mi držte palce (dufam, že sa bude dať odpisovať) 😀 😝
a ešte idem na hemošku na tie kontrolné odbery 😉
a stale myslim na mao a matyska 😔

kaki
17. jún 2009

Ahojte,
skúškujucim držím palce.... riska, skorkiak a aj smejka.
aj čakajucim na výsledky prajem dobré výsledky.

...mao a matysek ☹ mrzi ma to, verila som v iny koniec 😔 Ale Boh vie prečo.... Aj keď ja tomu nerozumiem....

Lenkove teraz už brázdi cesty... Takže myslím na Teba.
marione... Tebe aj janulke to krásne odsýpa... Len tak ďalej... Ste nam pekným vzorom... 😀

Darla... ja tiež počúvam reči, ako sa mám na to vykašľat.... a tiež prežívam rôzne záchvaty zúrivosti, návaly plaču a hlavne si pripadám totálne bezmocná... Ale čo narobíme? Vydržíme. Nič iné nám nezostáva.
Aký má toto naše trápenie zmysel tiež neviem.... ☹
Ale stále verím.... že si nakoniec zaspeivame (s dieťatkom v náručí) pesničku detektíva Orieška: "Už som vyriešil ďalšu záhadu..."
(dobrá hovadina, nie?)

skorki
17. jún 2009

Ahojte,

Tak mm je uz doma, vyzmykany ako taka handricka. Od osmej rano do takmer stvrtej poobede pisal a pisal. Je z toho sklamany, hovori, ze to bolo hrozne tazke. Jeho susedka to vzdala po tristvrte hodine. On bojoval do konca. Kupila som sampus - vysledky su az v piatok, ale dnes ho stiahneme. 😀
Riska, chuda moje, uc sa, zabojuj, nech to dobre dopadne. 😉

riska
17. jún 2009

som si prišla trochu oddýchnuť od učenia 😀

skorki, čooo? od osmej do štvrtej písal? ved to sa hadam ani neda 😠 ale verim, že to dobre dopadne a obaja si vydýchnete 😉

kaki, kde sa zasa flakaš, čo? 😎
jasné, že vydržime 😉 ved sme silné (niekedy) 🙂

inak ja som už zrelá na psycho 😒 dnes som sa pohádala už aj so školníkom 😀 😠

skorki
17. jún 2009

Riska, priznaj sa, skolnik Ta chytil, lebo si si nedoniesla prezuvky, vsak? 😉

Ani neviem, ci si po tej mm skuske vydychneme. Ak totiz presiel, caka ho buduci tyzden ustna skuska...A ak nepresiel, tak je buduci tyzden bez stresu 😔 Ale musim sa pochvalit, dnes sme ako dvaja pubertiaci, strelili ten sampus z okna. Dufam, ze sme niekomu tym korkom nevybili oko /alebo okno/. 😀

Leni, ozvi sa nam rano, aka bola jazda. Pa a dobru noc vsetkym.

violoncielka
18. jún 2009

Ahojte dievcatka
matyaska mi je luto a este viac ich rodicov.Ach jaj niekto musi zdolavat taketo tazke skusky ☹ .Je to tazke...

Dlhsie som tu nebola,pripravovala som sa na konkurz a dost tvrdo,tri dni pred som dostala horucky 39 a v takomto stave som isla na konkurz. No bolo to otrasne vsetka namaha vysla nazmar.nehrala som zle,ale nie tak ako som bola pripravena... ☹ Asi som tam nemala ist,aj tak nikoho nevybrali....Zivot hudobnika je strasne tazky tu v Italy,starsne vela vynikajucich hudobnikov,malo orchestrov a aj tie rusia.....
Nuz co zase dalsi neuspech...a mozem sa pripravovat na dalsi konkurz-teda ak nejaky vobec bude 😒

Zivot ide dalej,a ako viete ja som ako Jana z Arcu -bojovnicka,teda aspon sa niekedy tak citim,ze musim cely zivot len bojovat

violoncielka
18. jún 2009

Dobre tato kapitola je uzavreta idem sa venovat vam

Margi dobry vtip,smejka ako pokracujete?
Riska drzim palce na skusku..no a vydrz koniec sk sa blizi 😉
Lenkovie macherka! ako si to zvladla?
Marione ako si nazivate?
Skorki drzim palce

marione74
18. jún 2009

Skorki teda vy sa mate 😉 fakt jak teenageri 😀 My sme uz nemali ziadne detske radovanky ani nepamatam 😎

Violka, mas to tazke, myslim ze umelci celkovo to maju tazke, ale aspon to mas pestre a nemusis sediet cele dni v office 😠
Ja sa mam dobre, dakujem, dnes som zacala znova pracovat, vacsinou z domu, ale obcas sa musim stavit v office, tak uvidim ako to pojde, ak to nepojde tak sa hodim znova na pn.

riska, kedy mas tu skusku? uz to mas z krku?

riska
18. jún 2009

ahojte, babule 🙂

už som doma zo skúšky, teta skúšajúca ked videla akí sme zmorení, tak sa celkom snažila, počas písania si ťukala do mobilu 🙂 odovzdala som prvá, lebo viac som nevedela 😝 ale 3 budem mať učite a ostatné ma nezaujíma 😎
ale na druhej strane som sa strašne vytočila... moja zaverečná práca - podotýkam, že podla mojho konzultanta priekopnicka a ohodnetená 1 - je podla oponentky nevyhovujúca a mám ju prerobiť 😠 chapete to kocurkovo? nemam slov 🤐

a okrem skúšky som bola aj na hemoške na odberoch, u gynekologičky po papier na imuno a ešte sa chystám k obvodákovi vziať si kartu... jaj, keby som nechodila do roboty, kolko by som toho stihla 😀

violi, konečne si sa ozvala, už som rozmýšlala, čo je s tebou... to s chorobou je fakt sprosté, ked nemôžeš podať 100% výkon alebo ísť znova 😖
a my vieme, že si bojovníčka, ved z tvojich príspevkov to priam srší 😀

marione74
18. jún 2009

riska tak blahozelam ze to mas z krku a s tou pracou - nechce si ju este raz precitat aby pochopila ze je priekopnicka? 😠

kaki
18. jún 2009

Riska, no toto som ešte ani nepočula žeby sa posudky tak veľmi odlišovali.... 😠
Ale každopádne super je že aspoň ďalšia skúśka je hotová 😉
Skorki... mm je tiež veľký študent.. takže trochu chápem že aj ty si užívaš to štúdium... Ale aké budeme na tých svojich pyšné keď to dokončia 😵
Marione myslím na Teba... a som zvedavá aj na bruško 😉
Violončielka... viem že si super hráćka... ale možno Ťa čaká niečo lepśie ako ten orchester... verím v to.

Chcete čo bolo mojou hlavnou náplňou dnes? 😎
Napchávala som sa pomaly od svitu, dnes mám deň žravec 😀
A teraz som na prasknutie napchatá, ledva dýcham.
A so svojou hlavnou činnosťou dneška ešte nekončím, ideme k svokrovcom na vysmážaný karfiol... fuuuu to bude fuška 🙂
A keď som dnes počuvala Dubasovú ako hovorila v rádiu, že ona necvičí a postavu si udržiava tým že jedáva často ale veľmi málo... Tak som si povedala aspoň polku z toho robím čo ona (zatiaľ iba často) 😀

lenkove
18. jún 2009

ahojte babule
cesta dopadla vyborne, ja som uz stary sofer, nesla som ju prvykrat 🙂 ale priznam sa, vzdy mam pred cestou respekt, takze vam vsetkym dakujem, ze ste na mna mysleli a mojmu Anjelovi straznemu, ze sa o mna postaral!

teraz si musim vydychnut, lebo som dnes bola pracovat v studovni a ako dopravny prostriedok som zvolila bicykel... ufuf.. 😎 kondicka na bode mrazu a vsetky veci bud nezapnem, alebo ma tlacia 😠 😖

kaki
18. jún 2009

Lenkove na to Ti možem poradiť jedine tepláky 😀 a ver, že viem o čom hovorím 😀

lenkove
18. jún 2009

Kaki
ved to! Doma sa to este da, ale ked sa vyberiem medzi ludi zrazu nemam co na seba.
taka je to hanba!

inak, taham z nasich spravy o babke.. ze sa ma o cosi lepsie..skomplikovalo sa to vysokymi horuckami, uz sme si mysleli, ze ma babka zapal pluc (neviem ci viete, ale stary ludia najcastejsie podlahnu zapalu pluc...) ale horucka ustupuje, tak verime, ze sa nam vystrabi.. vcera ked som prisla na Slovensko som volala ockovi a on sa tak zlakol, ze kto mu v takom divnom case vola (ci nie z nemocnice) ze na parkovisku nacuval do auta oproti, chudak 😅 esteze existuju poistky!

ked docitam, zareagujem, teraz sa idem trosku korculovat 😉

riska
18. jún 2009

leni, super, šikovnica naša, my sme vedeli, že nezablúdiš 😀 a s babkou to určite dobre dopadne, tá vas ešte všetkých prežije 😉

kaki, to si mala aký perfektný den, čo si ma nezavolala? 😵 a vyprážaný karfiol je mnaaaaaaaaamka 😎 😀 😵

margarita
18. jún 2009

kaki, aj ja si udrziavam postavu presne ako Ty, jem casto a len to, co v rychlosti uchmatnem, kym sa mi spusti alarm 😉

riska - upravila som si nieco v albume, pridala nejake foto...dufam, ze sa M.neurazi, tu vasu s Kristinkou som vymazala 😎 ale Teba som tam nechala 😀 😀

margarita
18. jún 2009

skoda, ze nemozem byt oponentka ja, suhlasila by som so skolitelom...to musi byt ina harpia, nepoznam ju? 😠

riska
18. jún 2009

margi - no problem, ved ja som ta krajšia a múdrejšia polovička, nie? 😵
no to naše krstniatko je rozkošnééé, už sa teším, ked si ju vystískam 🙂

riska
18. jún 2009

asi nie, to je tá hlavna metodička pre aj.... vyčitala mi, že tam mam same praktické veci a žiadnu didaktiku!

skorki
18. jún 2009

Margi...jeeeeeeeeeeeeeej, tie foto su kraaasne 😉 🙂 😉 A vesele!
Riska, gratulujem ku skuske.Ja nechapem tu Tvoju oponentku. My sme si mohli jedneho z nich vybrat sami. /teraz sa neviem zorientovat ci oponenta ci konzultanta/ 😝
Lenka, som pysna, ked pocujem, ze zena je dobra soferka. To je moj velky sen...velky respekt...
Kaki, aky bol karfiol? Marione ahoooj, takze mas "home office"? To je dobre, ak sa Vam to da.
Violka, to mi je luto, ze ten konkurz nevysiel. 😔Snad pride coskoro ta prava sanca. 😉

My ideme zajtra do Gynfivu. Asi si vybavim tu laparku tam. Tak som zvedava, mm je dost nervozny z toho, ze tam musi ist aj on. 😀

margarita
18. jún 2009

ach, ti akademici 😀 teoria je pekna vec,a treba ju ovladat, ale ucit sa s tym neda. Mam dojem, ze mnohi "teoretici a didaktici a metodici" by v triede pred realnymi ziakmi pohoreli, lebo tam treba byt hlavne prakticka 😀
povedz jej, ze teoriu uz mas tak v malicku, ze si presla rovno na prax 😉 ale nie, to fakt budes musiet prerobit? neukecaaaas ju?

margarita
18. jún 2009

skorki, a kedy bude mat tvoj mm vysledky tej skusky? ze by som si potom aj ja strelila 😀 ale asi len facku, lebo sampus nemozem a vlastne ani nemusim, aj keby som mohla 🙂