Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
3. júl 2009

Riska, peknú dovolenku, veľa pokoja a nech je Vám obom supiš... 😉
Luccetka jasné začínam s Mojžiśkou aj mne zásobila Riska nahrávkou 🙂 Za čo jej ďakujem...
Bettynka zatiaľ myslím že postupujem správne s vyśetreniami... Ale možno sa odhodlám aj na ďalšie. Všetky výsledky hormńov a spermiogram a to ćo je pozorovateľné sondou máme OK. Ja som sa celkom nezmierila s laparoskopiou alebo UO, ale kto vie čo bude časom 😉
Suzzika... fuuu. Ja ani nie som tehotná ale mala som pár zážitkov s tetami "organizátorkami" v kostole... ☹
Margaritka, ty keď píśeš pochvalne o mne... Tak ja až lietam v oblakoch 😵 Naozaj si pripadám oproti Vám obyčajná... Ale o to viac sa snažím 🙂
Smejka oddychuj moja... my sme včera kúpili nový foťák a ja Vám odfotím kvetináćové záhony 🙂 To sa zasmejete... Ale mna to naozaj teší, a ani mi nevadí že ma manžel nazýva (okrem anielika) aj poľnohospodárom 😀
Tak Vás mám rada že: dovi dopo.... 😵

Včera som mala ťažkú debatu s mojou striou (majú 3 deti) a ona vážne uvažuje nad odlukou ☹
Som kvoli tomu ani spať nemohla.... Prosím Vás o motlitbu za ich vzťah... Ja som sa včera veľmi snažila...
Niekedy mi pripadá, že som sa moc zamerala na túžbu po dietati, že sa málo modlím sa moje krsniatka a tak...
Neprestanem s našimi desiatkami, ale asi by som sa mala zamerať aj na ostatných 😔

riska
3. júl 2009

kaki, ahoj 😉
len ty pekne rob, ako to citiš s tými vyšetreniami... ja zasa cítim, že tebe ani laparku nebude treba a skončíš ako danka 🙂
tešíme na na tvoje záhony 😀 a ja sa teším na to, že ked sa vrátim z dovolenky, budú ma už čakať úplne dozreté kakiparadajky 😎
a to s tvojou striou je fakt smutné, snad tie naše modlitby zaberu 😔

suzzika
3. júl 2009

Ahojte 😵

ja som prišla z posledných prednášok, dnes boli o utrpení a dosť veľa som pochopila aj o tej blbej situácii, čo sa mi stala ☹ len tak v skratke: Existujú 2 druhy utrpenia - zaslúžené /našimi hriechmi/určené na našu nápravu a nezaslúžené /Božia milosť/ na záchranu iných. Keď dokážeme s pokorou, láskou, bez reptania a dokonca s radosťou/ťažko pochopiteľné.../prijať hlavne to nezaslúžené utrpenie tak môžeme pomôcť veľa dušiam...Ak Boh zošle akékoľvek utrpenie tak vie prečo to robí a čaká na naše prijatie, lebo silu na jeho prežitie nám už dá ON sám... 😉

Idem napísať mm zoznam na nákup, ale sa vrátim... 🙂

margarita
3. júl 2009

lucettka - riska ma pravdu, naco je nam kuchyna, ved v zahradke zalozime ohnik a opecieme si prasiatko (nejake plysove kupim a prinesiem 😉 )) a donesieme kolaciky a bude 😀 najvacsi problem podla mna bude dat termin, aby sme vsetky mohli a boli prave v Ba.
a ak vas to potesi, tak aj ja - vasniva Mojziskopropagatorka 😉 - sa k ziadnej pravidelnosti dopracovat neviem. Boli take casy, boli, ale sa minuli 😎

kaki tak si zase trochu polietaj 😉 ved Ty si uplna pohodacka a spriaznena dusa a si aj mega vtipna, len o tom asi nevies...malo Ta doma chvalili v detstve (asi) 😀 a vobec ale vobec nie si obycajna, praveze si neobycajna a na zaver uz len dodam, ze aj Margaritiakovi si sympaticka, lebo on musi zit so mnou, vies? 😀 😎
my chceme fotky, my chceme fotky - ukazem ich nasej trapke - bazalke, nech zavidi aki su ostatni pestovatelia frajeri...nie ako my.

to s tou Tvojou striou je vazne, dufam, ze sa to skonci dobre. niekedy sa vztahy kazia a ani modlitba to neuhasi, tym nexem povedat nech sa rozlucia, len ze mam osobnu skusenost
s istym manzelskym parom, co sa totalne rozlucili ☹ a dokonca aj rozviedli 😠 a ich dcera sa za nich uz aj prestala modlit, ze skratka hodila flintu do zita...no a o 8 rokov, po jej svadbe, sa opat k sebe vratili...a znova sa vzali a teraz ziju spolu stastne, az kym nepomru...
takze v ich pripade im to paradoxne dost pomohlo, keby spolu ostali zit a sa nenavideli, nikdy by TO nepochopili...

suzzik, vrat sa, vrat a pis, pis, pis...je to velmi zaujimave o tom utrpeni.

riska
3. júl 2009

suzzika, to musi byť ale riaaaadne dlhý zoznam 😀 😝

margi, ja len dufam, že dcera toho manželského páru nebude nasledovať ich príklad, ale bude pekne spolu nažívať so svojím zákonitým manželom 🙂

inak ja už mam takmer pobalené, ešte nejaké drobnosti a môžeme ist 😉 ešte večer nakuknem, ale keby čosi, tak sa už teraz rozlúčim, bude mi za vami smutno (fnuk, fnuk) aj som myslela, že strčím NB do kabelky, ale zistila som, že v hoteli, v ktorom budeme nie je wifi a behať po benátkach a hladať pripojenie by bolo asi dosť komické 😀 tak to budem musieť bez vas nejako vydržať, ale v myšlienkách a modlitbách budem s vami 😵 🙂 amen

margarita
3. júl 2009

myslim, ze ta dcera ma z toho poucenie na cely zivot a preto venovala specialne zvlastnu pozornost uz vyberu svojho zakoniteho manzela...tak hadam spolu vydrzia, ja im verim 😉

suzzika asi vykupila cele mesto a prilahle galaxie 🙂

riska, neplac, ved ak mas roaming, tak vezmi mobil a keby sa tu zomlelo nieco zvlast skvele a dolezite, tak Ti poslem SMS,slubujem - mozem podavat aj priebezne denne hlasenie, pripadne aj MMSku kakizahonu preposlem, ak by si kvoli tomu nemohla spavat v hoteli 😉 😀

riska
3. júl 2009

o.k 🙂 tak ja lúčim ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😉

lucetta
3. júl 2009

ahojte hviezdy 🙂
riske zelam stastnu cestu aj navrat a hlavne veeeela oddychu. my sa cez leto nikde nechystame, vsetku svoju namahu aj financiie idu do domu. a dufam, ze v tejto pohode uz pride rad aj na deticky, mozno 😎

tak ak vam neva, ze nebude kuchyna tak pockame na risku a treba dohodnut nejaky termin a uz sa neskutocne tesiiiiiiiim 🙂) tak kedy, na prelome jul august? 😎 😀

kaki, manzelstvo mojej dobrej priatelky bolo na zrutenie, ale to by som dlho rozoberala, skratka im to nefungovalo od zaciatku, brali sa lebo sa museli...atd. on ju podvadzal kade chodil, ale ku podivu akosi to riesili a zrazu cakaju dalsie babo , boli spolu aj na dovolenke /snad na prvej po 7 rokoch manzelstva , takze myslim , ze ani v tom pribehu, o kt. hovoris , nie je nic stratene. Budeme na nich mysliet v modlitbach a verim , ze Boh aj v ich pripade mocne zasiahne. Je Bohom nielen "druhych sanci".....

mojho mm caka v utorok ta operacia, co saom vam spominala na stretku, ide kvoli tomu na nu az do lucenca, tak by som vas chcela poprosit o modlitbu na tento umysel.

myslim na vas vsetky, pozehnane dni

marione74
3. júl 2009

ahojte 🙂

lucetta
3. júl 2009

halo marione, ako sa mavas? vraj pracujes...som tu zriedka a tak nemam info 😒
ako sa citis? a co maly mimik? 😎
myslim na teba dobru noc

suzzika
4. júl 2009

Ahojte, včera som namiesto zoznamu išla na ten nákup s celou family, boli sme kupovať /aj/plienky 😵 tak mm zhodnotil, že toto by nezvládol 😎 museli sme ich kúpiť, lebo mm cestuje zajtra na služobku do Trenčína a ja keby náhodou niečo 😅 tak, aby sme mali do čoho kakať... 😉 No a teraz dostal mm už len zoznam a malú do ruky a išli na zeleninku...tak využívam čas...plnohodnotne 😀

Marione to nemyslíš vážne, že ostalo pri "ahojte 🙂" no a čo my teraz s tým? dúfam, že tým 🙂bolo povedané, že ako sa máte skvele a že je všetko v najlepšom poriadku...ozaj a pohlavie už viete?

Lucetka takže ja bohužiaľ už dopredu hlásim na stretku neúčasť ☹ dôvod je v mojom pase 😀 a jasné, že baby príde - do nového hniezdočka to patrí, ja som dnes pri umývaní kúpeľne prišla na to, že do každého nášho príbytku /máme druhý 😉 /pribudne dieťa a ja sa chcem určite ešte raz sťahovať 😀 A tá operácia tvojho mm má niečo spoločné so snažilkovaním?Nie som v obraze...

Riska cao bella! Pozdrav krásnu Italy a uži si to...my na teba budeme tiež myslieť a na mňa si spomeň keď budeš jesť tú najlepšiu gelato ok?

Margi a ty by si čo moja chcela vedieť?Ja som ti teraz múdra ako...tak sa pýtaj...témy som absolvovala všelijaké... 🙂

Kaki úplne súhlasím s Margi vôbec nie si obyčajná....si jedinečná....a to ťa ja nepoznám osobne...Margi a Margaritiak to vedia určite ešte lepšie...

A všetkým sa vám chcem poďakovať, že ste ma tak povzbudili, ja som veľmi citlivá na to, ak na mňa niekto reaguje negatívne/a tobôž bez príčiny ☹ /- asi to bude jedno zo zranení, ktoré som získala ešte v brušku... 😔 tak preto som to ozaj veľmi ťažko niesla, ale už som na tom lepšie a aj včerajšie prednášky mi dali veľa odpovedí, skutočne je všetko zlé na niečo dobré... 😉

violoncielka
4. júl 2009

Ahojte
zdravim vas z SK 🙂 . Zase sme stihli za par dni vsetko mozne, od lekarov,navstev, policajtov po turistiku...
Margitiaci boli zlati, mala Kiki je maly smejko 😵 (akoze sa smeje) 😀
Blava je pekna, ale rusna a draha..najkrajsie ostavaju nase hory a vobec priroda, Bojnice su nadherne, kofola je nejaka moc sladka, acidko je mnam a pravidelne odpovedam nasim taliansky 😵 .
Ked budeme naspat, tak sa vam viac povenujem.
Takze Risku mozno stretnem v Italy? Ale pozerala som predpoved pocasia...no nevyzera to velmi nadejne 😖

Tak ja len tak....zdravim vas a uz letim za malickymi...pa (srdce tety sa nezaprie)

margarita
4. júl 2009

no nazdar,

marione - mas bobrika mlcania, alebo ako? 😀 alebo Ta tak vycerpava praca, ze si taka ukecana?

lucetta - to na prelome budeme mozno my prec, ale niekedy v auguste by to slo 😉

suzzika - ja by som xela teda vediet vselico, ale to su skor otazky priamo na Boha 😉 s tym mi asi (zatial) neporadis, ze? no ale tak strucne len keby si napisala co Ta najviac oslovilo...napr. to o tom utrpeni bolo presne take strucne, vystizne a poucne, tak nieco v tom duchu, co Ta zaujalo - nech sa aj my tu obohatime 😵
Tak Ty si bola zivy hovoriaci zoznam, supeeer, lebo uz aj ja som pochybovala, kam to vsetko date, ked je zoznam taky dlllllhy 😀
a s tym, ze citliva na negativnu reakciu, povedz moja, a kto nie je? 😎 😎 😎
Ja som tiez dlho trpela napr. takou utkvelou predstavou, ze ma kazdy musi mat rad a aby som kazdemu vyhovela a bola kamoska a tak...vdaka mojej praci a studentom som naplno pochopila, ze to teda neeeeeee, a v ramci zachovania si zbytkov svojho dusevneho zdravia som pochopila, ze ved Jezis bol Boh a tiez vsetkym nevyhovel 😉 tak uz ma to tolme netrapi 😉 a ked ma niekto nemusi, tak ved to byva zvacsa vzajomne 😵

vcielka - si, si, si 😎 😎 a vasa kravicka je hit, na nu sa smeje a smeje...sa jej asi paci, alebo co 😀
tak stastnu cestu do It a uzite si chvile s vasimi...zajtra rano vstavate tak skoro? 😉

no a my zase mame v panelaku veselo - vytopili susedia presne v byte pod nami ostatnych - vysledok, kedze v tom byte momentalne nik nie je, caka sa, kym sa vratia, a dovtedy sme bez vody a bez vytahu...co sa este stale marne snazim pokorne prijat a nejde to a nejde to...no bez elektriny vydrzim, aj bez plynu sa da...ale v tomto teple uplne bez vody? budem si ju viac vazit, ked ju opat pustia 😀

suzzika
4. júl 2009

Margi akurat som dnes skonštatovala, že ak bude takýto hic keď budem rodiť, tak mi nebudú vadiť tak bolesti ako to, že sa pri tom spotím a ak tam nebude sprcha, tak 😖 ... veľa trpezlivosti - ja byť teraz bez vody tak asi ...mám síce v nohách peknú zásobu /vody/, ale neviem ju odtiaľ dostať... 😀
Čo sa týka tej duchovnej obnovy oslovilo ma veľa vecí, napr. o výchove detí to bolo dosť poučné.Takže "výcuc"č.2 😉 Poznáme 4 typy detí:1.sú vychovávané len láskou- stanú sa majetkom svojich rodičov a vyrastú z nich panovačný sebci, ktorý zväčša majú problémy vo svojich manželstvách, lebo sa nevedia prispôsobiť,2.vychovávané len trestami - budú chladné a nebudú vedieť prejaviť svoju lásku ostatným /čo vlastne tiež vedie k problémom v manželstve/3. sú deti, ktoré majú viacerých rodičov/teda, že vystriedajú viacerých otcov alebo mamy resp. nemajú žiadneho otca.../a tie hľadajú zväčša lásku /jej náhrady/ na nesprávnych miestach a stávajú sa závislými na rôznych veciach alebo ľuďoch...no a 4.sú deti vychovávané s láskou ale aj trestami- tak by to malo byť, ale dôležité je nikdy netrestať dieťa v hneve...aj trestať ho treba s láskou... 😵

suzzika
4. júl 2009

Zázračné na celom mi pripadalo to, že oni vlastne na všetko mali citát z písma. Som si uvedomila, že ho čítam málo a aj to málo neviem pochopiť, je to na škodu, lebo tam sú skutočne odpovede na všetky naše otázky. 😉

Ešte k tým deťom: Dieťa je veľký dar, dokonca tam bolo povedané, že je to odmena od Boha, ale treba si uvedomiť, že nám nepatria, sú nám iba zverené a keď dospejú rodičia ich majú vrátiť späť Bohu a majú nechať Boha, aby konal v ich životoch, lebo oni už svoju úlohu splnili. Vraj si všimol u nás Slovákov, že práve toto nedokážeme urobiť a montujeme sa do života našich detí aj keď už dávno to nie je naša "vec" Máme sa potom už za nich len modliť... 😵

suzzika
4. júl 2009

A ešte Margi jasné, že je každý na seba citlivý, ale ja som to myslela tak, že sú ľudia, ktorý prehodia z pleca na plece a pre takú "banalitu" by sa netrápili 2 dni ako ja...navyše teraz keď mám takú vysokú koncentráciu "citlivých hormónov"...a tú utkvelú predstavu, čo si ty mala ja mám stále, to fakt ma nemusí mať a nemá každý rád? 😎 tak toto budem chvíľu rozdýchavať... 😀 uff...

suzzika
4. júl 2009

Vcielka ahoj 😵 ešteže už tu Riska nie je a nepočula tvoju predpoveď počasia... 😎 No snáď sa mýliš... 😉 tak kofola sladká no toto a to acidko dúfam nemiešaš s ňou... 🙂 Ešte krásny zvyšok pobytu na rodnej hrude...užite si krásy SK 😵

janula.k
4. júl 2009

http://www.wimp.com/partlycloudy/ 🙂 ukradla som z trombofiliek 🤐
ahojte 😵 ja som toto video poslala sesternici na mail a ona mi odpisala, ze nic ine ju nenapadlo, iba to, ze som jej tym chcela naznacit, ze aj u nas bol uz bocian 😅
suzika 😵 radost citat co pises a pravdu mas, malo citame sv. Pismo a tam su vsetky odpovede na nase otazky..
ja som sa vcera dva krat za sebou pohadala s mm. Najskor len cez telefon, ked bol este v praci, potom prisiel domov, udobrili sme sa a asi za pol hodinu sme sa zas pohadali kvoli niecomu inemu...ja som normalne vybusny clovek, ale to co som vcera robila, to bola sopka Etna..potom som revala a nakoniec som zaspala vo vedlajsej izbe..
Margi uff ze bez vody...ja som rada, ze uz nebyvam v panelaku a nezazivam kazde leto 10 dnovu odstavku vody..Veru, clovek si ju potom ovela viac vazi.
Violka, uzi si deticky a pobyt doma 😉
Marione je skupa na slovo 😝
Kaki, nechaj svoje starosti na Pana, On sa postara
vsetkym ostatnym krasny zvysok soboty 😵 😵 😵

janula.k
4. júl 2009

suzika, ja az teraz pozeram aka si ty kočanda s tym bruskom a Zuzanka je tvoja verna kopia 🙂 A kde ste kupili tu tapetu? mamina zhana nieco podobne do obyvacky.

suzzika
5. júl 2009

Čo ste všetky odišli s Riskou? ☹

Janulka to video som pustila Zuzanke-malo úspech 🙂 a ďakujem za pochvalu 😵 Tú tapetu sme si objednali u nás v jednom papiernictve, ale dá sa aj cez net : http://www.karki.sk/karki/?kataloq&kat=3&eid=27...
sú tam katalógy, ale tá naša je z najnovšieho a ten ešte na nete nemajú, skúste obzrieť nejaké papiernictvá v okolí, alebo predajne s bytovými doplnkami. 😉

Čo sa tých hádok s mm týka tak skutočne nevyzeráš na "Etnu" 🙂. Párkrát bolo aj tu u nás už spomínané, že "nech slnko nezapadá nad vaším hnevom" a na téme o odpustení bolo povedané, že to nie je myslené obrazne, ale skutočne si máme odpustiť hneď, čo najskôr a vôbec sa nemáme pýtať, kto urobil chybu a kto nie, máme prísť a povedať prepáč aj keď nie sme na vine - ak urobila chybu tá druhá osoba tak práve to ju väčšinou prinúti zamyslieť sa nad svojím správaním a hoci neskôr, ale ospravedlní sa aj ona nám. Proste pokora ako vyšitá...Ježiš to tiež tak robil a my máme sa snažiť byť ako on...Myslím, že je v tom veľká pravda a životná múdrosť... 😉

suzzika
5. júl 2009

Vyprevadila som mm na tú služobku, maličkú do postele, babka je ešte v Levoči a ja som normálne na chvíľu paňou svojho času 🙂 to sa mi už dávno nestalo a asi ani tak skoro nestane 😎 len ako to využiť...je nedeľa, na omšu sa chystám až večer....žeby sa pomodliť? 😉

janula.k
5. júl 2009

Suzika 🙂 ano ja som taka Enička, ked sa mi nieco nepaci, tak hned to dam najavo..ale tak ako rychlo vybuchnem, tak rychlo aj vychladnem a odpustim... 🙂 a moj mm je taky isty nastastie. Ano, samozrejme, je to otazka pokory, priznat si chybu pred druhym a poprosit ho o odpustenie. Aj ked mozno chybu urobil ten druhy...Je to tazke.
Ja ked sa nahnevam na mm, tak si v duchu opakujem "Milosrdenstvo Jezisu, milosrdenstvo.." a ono po chvili naozaj pride pokoj do mojho vnutra. Pri vsetkych myslienkach namierenych proti bliznemu treba opakovat tieto slova.
Och, aj mne by sa zisla nejaka ta duchovna obnova..prednaska..
a iste vela robia aj tieto tehu hormony, som dost precitlivela..
Inak aj moja maminka bola dnes v Levoči, prave teraz cestuju domov, tak dufam pridu v poriadku.
a dakujem za link na tapety 😉

margarita
5. júl 2009

no esteze to tu vy dve tehulky ste dnes vytrhli 😉
my uz vodu mame od vcera vecera, ale kedze zatiekla vytahu elektrika tak ten pustili az v nedelu vecer...no zabava. teraz uz voda tecie, ale od zajtra len studena - je tu ta pravidelna odstavka 😀 - no poviem vam, teraz sa tak tesiiiim na tu studenu, ze vobec tecie, ze az. asi preto nebola ziadna jeden den, ze uz budem vdacna aj za studenu 😀 😎
my sme dnes boli na super akcii na nasej drahej Katarinke bol totiz dnes den otvorenych dveri (cize stanov 😉 )
a postretali sme tam kooopec starych kamosov a Kristinka mala tiez zazitok kopec stromov, hmyzu a ludi tam bolo 🙂
no a po navrate domov a poslednom vyuziti tecucej teplej vody som este doteraz prekladala jednej kamoske do anglictiny resume clanku na konferenciu - ze to zajtra, teda uz dnes, potrebuje...no som uuuuuplne vypluta, asi od unavy ani nezaspim, ale ved mam cely tyzden na oddych - do dalsieho vikendu snad tento narocny vikend rozchodim 🙂 🙂
takze ak sa tu neukazem, tak spim, ok? 😀

smejka
autor
6. júl 2009

ahojte 🙂
vidim ze leto je v plnom prude 😉 ....ze sa tu malokto mihne 🙂
riske uz v Italy....tak nech si oddychnu 🙂
suzzika ty si slamena vdova? tie prednasky museli byt pekne....urcite ti velmi vela dali...ozaj uz pijes cajik? vecicky uz mas pobalene? 😉
janulka ty sa nam krasne gulatis 😵 ....odkial inak si?
kaki kde je foto? ty ides niekam na dovolenku?
margaritka jeej to muselo byt super....tam je urcite krasne....a nezoznamili ste sa s mm nahodou tam? 😉
ja si vegetim doma.....zacinam druhy tyzden....joj ako mi je fajne.....a cakame ako sa vsetko poriesi ohladom dievcatka.....uz tento tyzden by sme mali vediet viac....snad i priblizne termin porodu 🙂
pozdravujem vsetky dovolenkujuce a samozrejme i pracujuce 🙂

janula.k
6. júl 2009

smejka mam takeho tusaka, ze este tento mesiac porodis 😵 veru, janulka sa zacina uz gulatit, vcera som si isla obliect moje oblubene letne gaťure, ej veru som ich nezapla, tak som si natiahla len take s gumou 😀
a vy sa nikam nechystate na dovolenku smejka? ja som cele dni vnutri ale vobec mi to nevadi 🙂
Margi, sladke snicky 🙂
a kde ste ostatne? jedine Riska ospravedlnila svoju nepritomost 😕 a Danuska tiez dovolenkuje. A asi aj ostatne 😵

smejka
autor
6. júl 2009

janulka ja tiez som zagulatena.....sice uz budem rodit a take gate na gumu....no fajny vymysel 😀
my sa nikam nechystane....cakame na impulz aby sme mohli zacat hniezdit....
a tiez mi to vobec nevadi....ved konecne som doma a nie rozlietana 😉

janula.k
6. júl 2009

smejka, veru, ty sa uz moc ani nevzdaluj od domu, nevies kedy to na teba pride 😉 😵

margarita
6. júl 2009

ano smejka,bolo super a je tam krasne...moc...asi takto aha: http://www.katarinka.sk/cojeto.php
no a toto su fotky z akcie spred 2 rokov...tie tohtorocne su este teple 😀 takze tam nie su zatial:
http://www.katarinka.sk/photo-album/index.php?v...

a dobre si pamatas,ze sme sa tam zoznamili...ale chodit sme uz tam spolu nezacali, az o niekolko mesiacov neskor 😉 no prirastlo mi toto miesto velmi k srdcu, hlavne kvoli priatelstvam na cely zivot, ktore odtial mam...och, ale som pateticka 😀

jani, to je super, ze uz nezapnes gate, tak si prehod tricko alebo nocnu koselu a si v pohode 😉

no vidim, ze mame uz letny rezim - skorki, riska na dovci, marione ma bobrika mlcania,
tak to tu bude take dovolenkove asi...
ibazeby to tu kaki, suzzika, lucettka a dalsie vytrhli 🙂

kaki
6. júl 2009

Ja som ešte nezavesila fotky, ale zavesím... Nebojte myslím na to len akosi času mi nezostáva.

Teraz som Vás prišla len pozdraviť a povedať že na Vás myslím, stále sa za Vás modlím a pracujem na zlepšovaní seba.
Smejka ja sa teším a hlavne nech čo najskôr príde impulz k zahniezďovaniu 😀
Suzzika si ešte 2 v jednom? Alebo?... To je super že si absolvovala tie prednášky. Ten páter bol pred Vami u nás ale ja som nebola ani na jednej prednáške a teraz ľutujem ☹ Ale aspoň viem pre budúcnosť 😉
Margi a Ty už vieš kedy idete k Babke na dovolenku? Ja už odpočítavam dni že takto o dva týždne tu už nebudem 🙂
janula.k To je super... Ty aspoň vieš prečo nezapneš nohavice... a čo ja 🙂? ja ich nezapnem ani tehula som neni 🙂 A keď budem tehula, nebude ma trápiť že ich nezapnem 🙂
Marione, to fakt? Bobrík mlčania? To snáď nie.... 😉
Lucettka ja sa modlím za Tvojho manžela aby bolo všetko OK. Aj cesta, aj zákrok.

violoncielka
6. júl 2009

Ahojte babky
tak uz sme naspat a priviezli sme si zo sebou aj nasich, trosku si ich budem rozmaznavat. tento tyzden sice bude pod mrakom,ale nakoniec sa da zvladnut more aj s takymto pocasim (takze nemusite sa bat o Risku, ja som sa napriklad uz dnes spalila a to je len 27 stupnov 😀 )

jej smejka bude coskoro mamicka (dvojasobna) 😵 , janulka a smejka patrim tiez do klubu volnych gati, ked sa mi konecne podari schudnut tak mi ostanu aspon tehotenske veci 😀 .

Margi ja som bola zase na Klastorisku, asi aj na Katarinke je podobna atmoska (aspon si myslim).....musite mat nadherne spomienky a viem ze tvoj mm to stale ospevoval.... 😀 . Fakt take to vypadnutie do prirody (slovenskej, este tak turistami nenastevovanej a bez toho, ze by si sa bala vstupit na nejaku luku- ci to nahodou nie je sukromne) mi tu v Italy chyba. Este,ze mame blizko PD Bojnice a nad Bojnicami pekne tury, dokonca aj cestou do Martina sme sa stavili vo Valcianskej doline. Nadhera!!!! 😀

V Martine mi urobili az dva testy, najskor imunologicky a prehovorila som ich aj aby mi bez odporucenia lekara urobili aj trombofilicky....sice som si zacvakala,ale nevadi....

Deticky boli uzasne, krst bol nadherny a jedla bolo zase neurekom...do kelu!!! zdvojnasobim beh