Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
31. mar 2009

😀 😀 😀 ze frodim 😀 ...rodi 😉 m

lenkove
31. mar 2009

fakt? uz v siedmom? No bodaj by si neprenasala! A teraz uz mozes v pohode aj odrodit, tyzdne tehotenstva na to mas 😉
ja este stale snazilkujem ach jaj.. uz som frustrovana.. som pisala v ado. teme, ze cim je moja priprava blizsie tym je akoby adopcia dalej.. 🙄

lenkove
31. mar 2009

Smejka
ty Frodo, asi budes mat maleho hobitika 🙂 😉

smejka
autor
31. mar 2009

lenka preco? mozno ta i ja znechucujem s tym cakanim a vyberom dietata ☹

smejka
autor
31. mar 2009

lenka hlavne nech je male..beriem vsetko 🙂 ...vazne uvazujem nad surodencami 😕

lenkove
31. mar 2009

Smejka,
jasne, ty 😀 nie si tak trosku, ale len trosku, vztahovacna? 🙂

Neviem cim to je.. Mozno sa tak branim, aby som sa nerzutila, ak by to psychologicka odvolala.. Nadeji uz bolo privela...

lenkove
31. mar 2009

Smejka,
surodenci a nemusia byt len dvojicky 😵 budem drzat palce.. aj ked je to asi velmi narocne.. a s inym psychologom nic neriesite?

smejka
autor
31. mar 2009

lenka ja ja ja 😝 ...tak vies ked neviem tak to zvalim vopred na seba 😝 🙂
lenka ved maj sa blizi...bude to zalezat od vas ako si to potom nahustite...a ani sa nenazdas a budeme este trosku spolu "tehulkovat" 😉

smejka
autor
31. mar 2009

lenka neriesime...mozno mal trosku pravdu...nechame si to ulezat v hlave...a myslim ze si pockame na tu pravnu volnost...neviem ako by to bral zase matusko keby nahodou tu chodili bio rodicia dietata...neviem...viem ze v realite je malo takych pripadov ale stava sa

smejka
autor
31. mar 2009

hm...ze ako matusko...ale este ako my??? 😕

lenkove
31. mar 2009

Smejka
nemuseli by chodit "k vam" predsa.. stretnutia su na neutralnych miestach,nie? 😲

idem spinkat, Smeji, len ti este napisem co som sa docitala v Zdravi "milovane dieta hneva viac" som rada, ze Matusko citi, ze je milovany. Nech si hneva. Tak trosku 😉 len kolko zvladnete 🙂

smejka
autor
31. mar 2009

lenka vdaka za povzbudenie 🙂 ...dnes mal same cervene bodiky....dnes bol suprovy 😵 ....dokedy??? 😅
dobru noc a zo zlej prace nech je zajtra aspon kusok dobrej...nech ti to rychlo zbehne 🙂

margarita
31. mar 2009

smejka - takze bodiky sa ako motivacia osvedcili? to je supis, ze same cervene. a to s ado, psychologom a siedmym mesiacom...napisem len tolko, ze neboj smeji, modlime sa 😉 nech je vsetko co najlepsie pre vas a aj pre Matuska.
skorki - to je normalka, ze tie svaly necitis, urcite ich mas 😉 ved si spravna zena, neee? 😎 😀 pockaj az budes cvicit tak 2 mesiace, a uvidis 🙂 ja ich teraz tiez skoro po roku opat objavujem, ale stale su tam, len oslabene...
lenkove - ze z G na D - to ides akoze pospiatky? 😀 lebo ja uz sice hodne zdementievam po tej PNke a teraz uz totalne, ale abecedu este stale viem - aspon si to myslim 😉
no a telesne som na tom uz fajn, uz ma níkde nic neboli a netlaci, dusevne mi stale rovnako hrabe 😀 ale to nijako nesuvisi s Kristinkou, to mne tak uz od narodenia 😀
Takze stretko schvalujem, len sa musim trafit akurat do obdobia, kedy sa orloj vypina na tie cca 2 hodky 😵

riska - napis ako bolo, kto sa opil, co si tancovala na stole a s kym 😎 a kedy vam zvysia tie platy a tak 🙂

smejka
autor
1. apr 2009

ahojte 🙂
riska ved mrkni cez prestavku a napis aspon jednu vetu 🙂 ...som zvedava 😉
margaritka dakujeme...i margaritiakovi ze na nas vsetky myslite 😔 ....ked bude pomaly krasne tak si mozte dat i stretko niekde vonku s kristinkou 😵
lenka ides na deviatu?

danka24
1. apr 2009

dobre ranko tak vy tu tak ponocujete? ja o takej uz som bola davno v risi snov 😀

violoncielka
1. apr 2009

Ahojte babenky,tak uz je tu 1 april a mna boli hrdlo....Riska gratulujem...a co ste oslavovali? den ucitelov? ci tvoju pracu ? ved uz netaj 😉
No Margi teraz je to uz vsetko inac,ako nahle si bola mimo svet po g nasleduje d 😀
Tak som sa pripravovala na zenu v domacnosti a zase ma volali hrat.ale do ineho orchestra...takze huraaaaaa,byt bude aj nadalej v stave predvelkonocneho upratovania....ale tesim 🙂
Prajem vam pekny blaznivy den a cakam na nejake novinky 😉

violoncielka
1. apr 2009

halooooooo kde ste vsetky???????????????????????????

skorki
1. apr 2009

Ahojte vsetky,

Ja mam dnes zly den...kazi sa mi uplne vsetko 😠 v robote som vytocena ako vyvrtka 😠
MM mi zajtra odchadza na firemnu akciu na 4 dni, tak budem slamena vdova 🙄 Vsade je kriza, rozmyslaju, ci im neznizia platy, ci nebudu prepustat, ale hlavne, ze idu na 4 dni lyzovat. Logicke, nie?
Bola som dnes u dokiho. Vsetko je vraj v pohode. Za silne krvacanie mozu vraj myomy...nerozumiem, tie moje chudata myomy mozu za vsetko - za to, ze krvacam vela, ze spinim, ze ma boli, ze ma neboli, ze nemozem otehotniet...doki ma proste na vsetko odpoved - moje myomy.
Ale vraj od buduceho mesiaca skusi "stimulaciu". Vraj mi nasadi nejake lieky, aby podporil ovulaciu. Mam za nim dobehnut hned prvy den cyklu. Prosim Vas, ak nieco o tom viete, napiste mi.
Tak idem sa odpojit a bezim do tej nasej "jamy levovej". Pa.. 😉

violoncielka
1. apr 2009

Skorki asi ti nasadi clostylbegit...to je dobre,po nom vela bab ostalo tehu.... 🙂 .je to velmi lahka stimulka,ale mozes ratat aj s dvojickami. 😉

danka24
1. apr 2009

ahojte vcielka uz si bola hrat? ci ides az vecer? tesim sa s tebou .. proste si skvela hracka a vsetci sa o teba trhaju
😉
skorki ja som tiez brala clostylbegit na 2 mesiace a potom som otehotnela.. a nechces vymenit lekara? ved ti mal hned teraz nasadit stimulku a by si zacala brat ked nahodou dojde mrcha.. aspon by si tam nemusela na dvakrat chodit..

danka24
1. apr 2009

lenka smejka riska a suziiiii a vsetky ostatne kde steee???
marioooooneeeeeeeeeeeeeeee ako si dopadlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

violoncielka
1. apr 2009

Ahoj Danka,este len idem hrat....no a to ci sa o mna trhaju....kiez by to tak bolo 😀 .
No ved ja sem uz od rana chodim koli Marione a nikde nic......ale budme trpezlive.....

lenkove
1. apr 2009

ahojte dievcata
ja som tu, som dnes v zlobote (zlejrobote) ale dnes vobec nie je praca, som s babenkou a okrem toho, ze som jej sla na kavu je zlata 😎 takze pohoda, dufam,ze uz budem mat cas pracovat aj nad svojimi vecami..

skorki
to mi je luto.. asi nad inym gyn. neuvazujes, ked ten je taky dost vychyteny, ze? Neboj.. skusite tu stimulku.. a bude ok 🙂 aj svaly sa najdu 😉 v juli si tehulka 🙂

carmenuska
1. apr 2009

Ahojte aj ja mam dnes blby den, dosla hnusna mrcha a mam zas to silne krvacanie, same hrudy zo mna idu, presne ako skorki.... ☹
Skorki, stimulka vraj vela babam pomohla, mne nie ☹ mala som ju 2 mesiace a z nej mam tu cystu. Teraz musim byt koli nej uplne bez liekov tak uvidim co dalej,idem vymenit lekara. Je mi zle, idem si lahnut,ahojte zajtra sa ozvem

lenkove
1. apr 2009

Carmenuska
to mi je luto... ☹

riska
1. apr 2009

ahojte 😉
tak už som tu, normalne som prišla z roboty a uplne natvrdo som zaspala, chapete? 😲 asi som potrebovala dospať včerajšiu oslavu 😵 (teda den učitelov - pre violku)
carm ☹ to je blbe 😠 škoda....
skorki, asi ide o clostyl, ine na vyvolanie ovulacie nepoznam... ja osobne som z neho nemala žiadne problémy, aj som ho znašala úplne v pohode...dokonca som aj ovulaciu mala, ale nič z toho 😒 inak naozaj je doležité, aby si chodila na nejaké kontroly, lebo naozaj sa pri tom zvyknu tvoriť cysty, ako piše carm... aj mne sa jedna urobila, našťastie aj sama praskla 😎 inak skorki, ty nemavaš ovuláciu? lebo ak ano, tak nerozumiem, prečo ti dava lieky 😔
inak ja som ešte netestla, už "krvacam" troška silnejšie, tak ešte vydržim.... 😀

margarita
1. apr 2009

ahoj riska, tak to musela byt ale oslava, ked si z nej taka vycerpana 😉
skorki, carmenuska - ☹ cysty a myomy nepoznam, takze neviem nic k tomu...
leni - ako je s tym g na d ? aby som v tom mala jasno 🙂

lenkove
1. apr 2009

Riska
ahoj 🙂

Margi,
ach vy, ktori si myslite ze vsetky abecedy sveta maju pismena poukladane rovnako 🙂 Ver, nie je to tak 😉 Nerobme zo seba meradlo vsetkeho.. 🙂 😉

margarita
1. apr 2009

aha...to vies, moja bulharcina je asi tak dobra ako moja cinstina 🙂

lenkove
1. apr 2009

Margi,
ved vidim.. obavam sa, ze tvoja grectina je na rovnakej urovni 😉