Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

maria1610
25. aug 2009

Violka ano, Marcela osobne nepoznam, len z videnia, ale s Kamilom sa poznam 🙂 Urcite by si ma spoznala nazivo 🙂

violoncielka
25. aug 2009

Tak ten svet je fakt maly.... 🙂 😉

lenkove
25. aug 2009

baby, mali ste niektora cystu? ja mam druhy den pomerne intezivne, akoby vystrelujuce bolesti v lavej slabine 😕 k tomu mam periodu {ale nie su to krce}, o dva dni letim na dovolenku a som sa {vdaka jednej teme na MK} vyhaluzila,ci to nie je cysta.. 😕

inak caute 🙂

danka24
25. aug 2009

lenka cau .. nestresuj hlavne .. ja neporadim ti lebo som nemala cystu... a to uz o 2dni? no super lenocka 😵 😵

kaki
25. aug 2009

Ahojte, všetyk VS 🙂
Aj Lucettka 🙂, som rada že sa zasa ukázala žena s anielským hlasom.

Lenkove ani ja neviem nič o cistách...
Ale aj mňa niekedy, niekde pichne... nestresuj, veď hlavne že je pohoda a dovolenka blízko, ani čo by kameňom dohodil 🙂 A kludne to môžu byť aj zastavené vetry, nie? 😉

lenkove
25. aug 2009

ahojte
vdaka baby 😎
kebyze len pichne a kedy-tedy kde tu ☹ ale boli to tak, ze mam chut skriabat steny, musim sa schulit, cupnut alebo tak a cakat kym neprejde 🙄 kebyze to bolo inak, tak nestresujem vobec.. ale pred cestou 😕
a nie je to v bruchu, presne v slabine, tam kde su lymfaticke uzliny na slabinach 😝 dufam,ze je to len nieco zacviknute 😝

lenkove
25. aug 2009

Babulky
mm ma priviezol domkov, lezim si na gauciku 😎 😎

Danuska
tak ty vies ci ma Janulka dievcatko alebo chlapceka? a nepovies nam? nemusis povedat, ze co presne, len ze ci dievcatko alebo nie 😀 alebo chlapcek alebo nie 😀 😀 😉

violoncielka
25. aug 2009

Leni tak si skus dat teply obklad...niekedy to pomaha. Dufam ze to nebude slepak 😠 ....Ak ti to neprestane tak chod radsej k lekarovi....predsa len cesta

Janulka ja si myslim, ze je to chlapcek a tipujem meno Daniel

riska
25. aug 2009

ahojte 😵
lenka a nebude to zacviknutý nerv, ked je to v slabine?

kaki, my sme úplne zabudli na stretku prebrať lucetkin koncert ☹

violoncielka
25. aug 2009

Riska a kde su tvoje foto,uz ti ich admini stiahli

lenkove
25. aug 2009

Violka
slepak nemam 😉
a je to asi nerv, Riska ma pravdu, podla popisu bolesti 😕 uz som to s jednou kamoskou prebrala 😀 neviem co s tym, kazdopadne na gauciku je lepsie ako v kniznici 🙂

danka24
25. aug 2009

lenocka no vidis ty si najdes stale niejaku najsamlepsiu polohu a na gauciku musi byt suprovo o hodinku tam budem aj ja 😵 😉
no viem co bude mat janulka a bude to BABATKO 😀 😀 😀 a bude to chlapecdievca 😀 😀 😀

riska
25. aug 2009

alebo dievcachlapec??? 😀 😀
violka, nie, ja som si ich stiahla sama

danka24
25. aug 2009

riska no vidis to ma nenapadlo 😀 😀 este ze ta mam 😀

smejka
autor
26. aug 2009

dobre ranko 🙂
jeej kde som nas musela hladat 😕
ako sa mate?
lenka verim ze to nie je nic vazne 😕 ...ozvi sa
janulka este je v nemocke?....myslime na vas
pozdravujem vas vsetky....pracujuce i tie ktore este lenosite 🙂

danka24
26. aug 2009

smejka ahoooj ty si tu uz davno nebola.. ☹ janka je este v nemocnici ale babatko robi jej radost a kopka poriadne 😵
ja uz makam 😅

smejka
autor
26. aug 2009

danka ahooj 🙂 vy s klarkou ste take usilovne vcelicky 🙂 ..... 🙂 ozaj a ty urcite vies co janulka ukryva v brusku 😕 ....vsak? 😵

smejka
autor
26. aug 2009

a zabudla som...violka kraaaaasne fotky....si kocka....a ta italia...nadhera 😵

danka24
26. aug 2009

smejka jasne ze viem.. si necitala vcera som to pisala 😀 😀 ze dievcatkochlapec alebo chlapecodievca 😉 😉

danka24
26. aug 2009

smejka ved ja som sa nemohla dockat kedy mi to povie musela mi to napisat 😀

smejka
autor
26. aug 2009

danka a verejne nechce o tom asi 🤐 😉 .....takze mmame zacat tipovat? 😎

danka24
26. aug 2009

smejka ona vam to povie sama len nebolo kedy .. kedze od piatku sa flaka v nemocnici.. 😉 a tipovacka myslim ze moze zacat .. aspon sa bude mat z coho smiat 😀

lenkove
26. aug 2009

Ahojte baby ja som tu
hlavne nikam neutekajte!!!
ja sa hned vratim! 😀 😀 😀 😀

pahu
26. aug 2009

Danka, ty potvora 😀

Čaute babule 😀

danka24
26. aug 2009

caute pahulienka,lienka 😀 😵
ja som potvora?ta diky za vyznamenanie 😀

lenkove
26. aug 2009

ahojte
uf
tak som tu.
ja od rana vybavujem hotely po SLovensku, pre znamych, darcekove pobyty a tak 🙂 este si pozriem par hotelov pri pobrezi a mozem dalej balit!
na sk ideme uz dnes, mamka je v Piestanoch, tak sa pri nej stavime a potom v piatok rano smelo do Bulharska 🙂
takze ak mi chcete nieco povedat, tak rychlo, na net pridem tak o dva tyzdne 😀

violoncielka
26. aug 2009

Ahojte 😵
Diky za pochvaly 😀 ,ale coskoro uz tie foto aj ja zmazem....mm sa hneva, ked sa takto odhalujem hihihi 😀

Pahu ako pokracujes...si plna elanu a optimizmu ...dufam a mam takeho tusaka, ze coskoro nam oznamis dobru spravu

Margi citala som si fil. uvahu....je tam vela pravdy. aj ja radsej uverim klamstvu ako zazraku. Lenze podla mna zavisi vela veci aj od toho co za zazrak povazujes... Ked sa tak zamyslim zazrak je uz aj to ked sa clovek zobudi, ako vlastne funguje ludske telo..atd. Cim menej vies tym viacej veci povazujes za zazrak...
A inac pri vete o zazraku pocatia Panny marie ma napzdla jedna hriesna myslienka...ale ani ju radsej nevyslovim...
To moze fakt napadnut iba mna 😀 😀 😀

Danka, Smejka a lenkovie ahooooj

violoncielka
26. aug 2009

Leni a pozrela si si tu ponuku co sa ukazuje na boku MK? Batizovce 46 euro pre dve osoby, 2 noci, 2 hodiny powerkitting (inac som to videla teraz v nedelu na mori s lyzami...nadhera!!!) a jeden vstup do Aqcuaparku Poprad

violoncielka
26. aug 2009

Acquacquadcparku...hihihhhi

lenkove
26. aug 2009

Violka 😀 😀 😀

no neviem, aby si neublizili..asi ostaneme pri Besenovej.. inak, svagrinka ma problemy so zmluvou, tak mi to je luto 🙄 ona uci v skolke, obnovuju im zmluvy kazdy rok.. a tento jej asi nie 😔 😔