Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
7. sep 2009

muska, neboj nezjem ta
🙂

margi, no s tou pracovnou moralkou by som pomlcala, ja sice pracujem z domu, ale sotva na 50% nic sa mi nechce. Dnes som to ratala, uz len 22 dni.... 😉 aj to sa mi zda este dlho, najradsej by som uz isla vyberat kocik, postielku, sterilizator a neviem co este potrebujem, ale este to tu hadam nejako dobojujem.. a hlavne musim zaucit kolegynu, co nemam rada, clovek je vyflusnuty ked zauca, mi to zerie kopec energie, fucim pri tom jak tank 😉

rybka13
7. sep 2009

zajtra zacinam treti trimester, chvalabohu a myslim ze teraz je uz ten spravny cas urobit si prehlad co je na trhu, obehat predajne a tak... lebo sa obavam, ze o mesiac ked budem na materskej uz budem len fucat... a nedajboze by sa babulko skor narodilo... tak to uz nestihnem vsetko co mam na plane... upratat sufliky, vyhadzat co netreba, zariadit izbu atd..

muska30
7. sep 2009

riska, no tych 300 g dolu sa pokusim 😀 pri malej sa nabeham dost 🙂

rybka, no fucat este len budes, pamatam sa aj, ze som nestacila s dychom 🙂 a vybavicku nakupovat, to su mile povinnosti, vsetko je nadherne malicke, ale tie babatka to nevynosia, ved odlozis pre druhe 🙂

riska
7. sep 2009

rybka, ty mas teraz ale krasne starosti 😵

danka24
7. sep 2009

nooo nieje to malo 3kg ved to je este 8mesiac a 9mesiac teraz najviac pribere mala .. ved pozri ake mam velke brusko a keby malej nieco chybalo tak by vysledky neboli dobre a dokonca aj zelezo som mala v poriadku takze sme uplne zdraveee 😵 😵 ja mam pohybu dost takze mozno to vsetko co schalujeme vytrasieme za pultom
😀 😀
rybka niejako skoro ked uz len 22dni 😨

rybka13
7. sep 2009

muska, no ved uz teraz fucim, a to som pribrala tipujem tak 7-8 kg, kiez by som nepribrala viac ako 12 do konca 😒 Vazne... fucim uz ked sa otocim z jednej strany na druhu v posteli 😖

danka, no tak to vyzera, ze priberies len tak do 6-7 kg, co je fajn bude sa ti lahsie zhadzovat 😉
22 dni este v praci a idem na matersku 😉 tak som to myslela... no vidis, idem zratat kolko dni je do porodu... 😉 Hm 93 dni, to je este dost 😉 ale vsak to hadam zbehne rychlo..

danka24
7. sep 2009

ale len 22 a ja mam potom kolko .. ty pojdes v 32tt?

danka24
7. sep 2009

riska a ako sa zarezava v škole?už sa aj učite?aj domace davaš? 😀 😀

elizka
7. sep 2009

no konečne som si to uložilaaaaa 😀

margi, danka ja som úspešne nabrala 12 kg takže vám ích posielam, rozdeľte sa 😉 😉 😉......ja začínam dnes chudnúť 😅...idem cvičiť teabo, a dúfam, že si zase nedorobím tu moju achilovku abude po cvičení 😀 😀

do určitého veku som aj ja mala problém pribrať, ale teraz sa to neako lepí.......

danka, ale to tiež nie je moc dobré keď nepriberáš....lekárka ti nič nepovedala????

suzzika
7. sep 2009

Ahojte dnes je pondelok 😵 keby ste nevedeli 😉

Ešte som minule zabudla napísať, že blahoželám Indzes k dvojičkám a Janulke ku chlapčekovi sa teším s vami tehuľky a Danka z tvojich neuveriteľných 31 tt sa tiež teším a tie 3 kg no to nebudeš mať veľa čo zhadzovať po pôrode 😀 a rybka z tvojho drobčeka sa tiež teším, že ste obaja ok a ty taká aktívna. 🙂

Ja som dnes kúpila Zuzanke krásne šatky na sestričkine krstiny /máme v nedeľu/ a aj sebe niečo lebo mám ešte 8 kg nadváhu tak aby som to skryla 😎 ale chudnem rýchlosťou 1,5kg za mesiac tak by to malo ísť preč a keď to bude ako pri Zuzanke tak budem mať o pár mesiacov menej ako pred otehotnením a možno skončím ako Margi 😀 , ale mňa už ani na nete neuvidíte keďže som tu tak málo 😀

Ešte krásny dník 😵

elizka
7. sep 2009

ešte tie kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀 kg 😀

rybka13
7. sep 2009

danka, ja idem na matersku 6 tt pred porodom ale este mam dost dovolenky, takze mi to vychadza ze pojdem na MD v 32 tyzdni.

rybka13
7. sep 2009

elizka, tak good luck pri chudnuti 🙂
suzzi, chapeme ze nemas moc casu pri drobcovi, ale sme radi, ze sa aspon obcas ukazes... 😉

danka24
7. sep 2009

eliz tak davaj bacha na tu achilovku a tie kila mi vobec nechybaju a netuzim ich mat lebo potom ako by som mohla rodit za pultom?nemam tu tolko miesta 😀 😀 marrgi sa tie kg urcite zijdu viac nez mne 😉 😀
je eee suziii aj mne to tak rychlo leti ako aj tebe to letelo to je dobre a z tych 8kg si nic nerob .. tak vam prajem aby vsetko dobre dopadlo a aby ste priviedli domov kresťanče 😵 😵

margarita
7. sep 2009

riska, tak to bola naozaj vzacna a mila navsteva...zaaaaavvviiidiiiiiim 😉

k tym kilam, ja som pribrala 12,5 v cistom 😎 a do konca sestonedelia som mala tolko ako pred tehu, a teraz mam este aj ten deficit...ale mne je vzdy lahsie schudnut ako pribrat. No dani, tiez sa mi zdaju tie Tvoje 3kg nejako malo, a mas dobru vahu? 😀 no hlavne ze je Klarka ok, nech si vaha vravi, co chce.

rybka, Ty robis z domu? hmmm,to moze byt fajn. No ja by som to asi nezvladala, esteze som bola na rizikovom a tak som nic robit nemusela, teda ani doma 🙂 okrem chodenia po lekaroch.
A tie starosti s vybavickou a tak...neboj nic, to sa dnes da nakupit za par dni...stihas este aj cestou do porodnice 😉

elizka, Ty si ale sportovec, skoro sa uz chytas na nasu Lenkove, ktora dufam si uz zariadila odvoz naspat z dovolenky 😎

riska
7. sep 2009

danka, ešte je klud, branne cvičenia a podobne nezmysly 😀

marg, ved ty si bola každý den u lekára, kedy si chcela chodiť do roboty? 😀

margarita
7. sep 2009

no ved ale mohla som pracovat napr. v cakarnach, nie? 😉

riska
7. sep 2009

jasne a robiť gyn a hemato poradenstvo a osvetu 🙂

azalka22
7. sep 2009

baby, vy ste tu vsetky take vesele kopy 😉 radost vas citat 😀

riska
7. sep 2009

azalka, ked už sme pri tých kg, chcela si napísať veselé kôpky, nie? 😀

azalka22
7. sep 2009

jaj,tak to som neodhadla. s mojou vahou 'zabaleny miesok cementu', hihihi

danka24
7. sep 2009

ahojte, tak margi urcite mame dobru vahu od zaciatku dobre ukazuje 😉 a dokonca ked som sa vazila u nasich tak som tam vazila este aj menej ako u nas 😉a doki povedal ze je to ok kazdy inak pribera ale ako hovoris hlavne je to ze sme obidve v poriadku aspon do stvrtka a potom mozno budeme dalej 😉
azalka takze ty vazis len 25kg fiha 😉
riska tak ta skola je riadna flakarina aspon ze vas za to platia 😀 😀

azalka22
7. sep 2009

myslela som na taky vacsejsi 50kg min. 😉

danka24
7. sep 2009

azalka tak 2x25kg je 50 ale aj tak dobre ved to nieje vela.. 😉

azalka22
7. sep 2009

no a este tam dame obal a trocha to pomacame vodou[obal] 😀

danka24
7. sep 2009

no dobre takze 50,5kg 😀

azalka22
7. sep 2009

jaj, vysnivana vaha 😎

danka24
7. sep 2009

azalka takze musis schudnut pol kg aby si taku mala ..tak sup sup sportovat ako elizka ale pozor nieze si nieco urobis 😀

azalka22
7. sep 2009

ano, idem, do chladnicky pre dajaky pamlsok. 😀

margarita
7. sep 2009

no to tu este stale len chudneme a priberame? 😉