Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
9. nov 2009

Margi, ani sa ma nepýtaj na moje cvičenie. Akože naozaj sa hanbím aká som.... ☹

violoncielka
9. nov 2009

Kaki...super si to zvladla 😵 .A neboj sa aj mne to uz mm spravil....a aj mu to vyhovovalo, ze nemusel ist do kostola.
Ale ho musim aj pochvalit, v podstate od kedy spolu byvame tak sa to stalo samozejmostou -nedelna omsa. Pred tym sa mu velmi nechcelo chodit.
A mnam lievance...vidis...to je dobry napad na veceru 😉 . Ja som vcera urobila lasagne,kedze v sobotu mal mm na veceru len chlieb so salamou 😀 .
Prajem vam vsetkym pekny tyzden. Pa

lenkove
9. nov 2009

ahojte

Muska, tak to si ma potesila tymi edukacnymi hrackami 😀 oni maju take obdobia a viem, ze pred pol rokom by nasej Patke urobila radost nejaka skladacka, kde by sa nieco mohla naucit (napr. anglicke slovicka, to ju dlho bavilo) ale teraz uz par mesiacov mamickuje 😉 je to strasne zlate ako sa v tom deticky menia 😵 ved dockaj, Margi, varesky (skus aj plastove flase so sirsim hrdlom do ktorych sa daju hadzat a spatne vyberat korkove stuple 😀 ) coskoro prestanu stacit 😉

Ja som vcera pochvalila mm a vecer sme sa tak pohadali, ze som sa nemohla upokojit od placu 😔 a jasne, ze pre nic za nic 😠 ked som si vecer povzdychla, ze kolko riadu (mali sme navstevu) a zacala umyvat (ani som ho nevolala pomahat, ani nevysielala ze ma prist) tak ma zacal poucovat, ze to je moja chyba, lebo vytahujem vela salok 🙄 ked som mu vysvetlila, ze ja som si len povdychla a ze nepotrebujem jeho riesenia po tom, co vyjadrim moje pocity, tak neprestal a rypal a rypal 🙄 nechapem co mu bolo, no chlap 😝 a ja v kritickom stadiu mojho cyklu 😉 😀 no vazny problem, chapete? 😀

Kaki,
ty si to dobre zvladla 😉 😵

prajem vam pekny den!

kaki
9. nov 2009

Niekedy sa vďaka Bohu podarí 😵
Violončielka, Lenkove, ďakujem za pochavalu 😀

Takto viem, že sa musím viac modliť....
Teraz mi "stačilo" 2-krát 20 minútová cesta do kostola a 1 sv. omša 😵

Ale vrátila som sa Vám ešte napísať ako super som sa mala cez víkend. 😀 😵 😉
Išla som v sobotu na cintorín (k spoločnému krížu) pomodlila som sa za duše v očisci... a viete čo ďalej?
Zapalovala pozhasínane sviečky 😵 Ako keď som bola malé dieťa... To som strašne rada robila, len s tým rozdielom že teraz to bolo ešte lepšie. Nikto ma neupozorňoval, aby som dávala pozor na rukávy 😀
To vám bol taký relax.... Bola som tam úplne sama a nemusela som sa hanbiť... Len som zapaľovala a zapaľovala 😀

elizka
9. nov 2009

ahojte babulky...

mne sa tento víkend zadarilo 😠 ...... v piatok som si poškrábala autíčko a teraz budem aspoň týždeň bez neho 😢 ..... mm mal riadne nervy ...... tiež som ho musela ukľudňovať 😉

bettynka, oddychuj .... držím palce, aby to všetko dobre dopadlo a aby ste sa už v lete 2010 tešili z bábetka 😉

margi, teším sa, že Kristínka je v poriadku 🙂 ....... ona sa už hraním pripravuje na úlohu gazdinky 😀 😀

janulka, danka ešte 2v1 ... držte sa

kaki
9. nov 2009

Elizka ☹ no to s autíčkom naštve.... ☹

Ale hlavne že Ty si OK a budeš na vynovenom aute ďalej môcť brázdiť cesty 🙂
Ak Ti manžel ešte dovolí sadnúť za volant 😉
Moj by mi tiež prednášal.... a hovoril, čo všetko mi už povedal... 😎

elizka
9. nov 2009

ahoj Kaki..... ale ako na potvoru som išla večer odviesť neter a doma v garáži som ho ošúchala o hobľovačku 😠 .... mm mi povedal, že "za dobrotu na žobrotu" 😉 ... ale na autíčku zatiaľ ešte brázdim cesty, kým budú mať v servise čas nám ho urobiť ... už som si to vybavila 🙂

elizka
9. nov 2009

rybka, tak taška už zbalená do pôrodnice 😉 ... nič si nezabudla?? ...... ale to riadne rýchlo ubehlo ešte rýchlo porodiť a už sa budete tešiiiiiiiiť a starať...... hurááááá 😀 😀

riska, na budúci týždeň prááázdniny 🙂 ..... máte voľno aj v pondelok??

muska, malá už zdravá??

kaki
9. nov 2009

Elizka, na to by som ja prehovorila do duše manželovi. Čo má ćo robiť v garáži hobľovačka.... je to jeho chyba nemal ju tam dať 😉 (teda myslím že Ty si ju tam neodpratala 🙂 )
Teraz si už moc nepomôžeš, ale auto sa zahojí (vďaka dobrým ujom) a zabudne sa.... 😉 Keby sa nič horšie nestalo...

kaki
9. nov 2009

Riska, všimla si si že málo informuješ o prázdninách? 😀

elizka
9. nov 2009

no ja som to tiež povedal, nebyť hobľovačky, nič sa nestane 😀 😀 😀 ... no ale aj tak moja vina, moja vina, moja vina

elizka
9. nov 2009

riska, už je tých prázdnin tak moc, že sa neoplatí o ních ani rozprávať, stále sú neaké 😀 😀

lenkove, aj vy máte v nemecku sviatok a samozrejme voľno?? 🙂

violoncielka
9. nov 2009

Kaki 😀 ..my len chceme dopriat Riske volno....ved to nie je tajne 😀 nie? 😀 😀 😀 . Ale uz vidim, ze jej za chvilu pojdeme chudatku poriadne na nervy.
Elizka...to je zial tak s tymi autami....zena musi skratka davat dvakrat tolko pozor co chlap..... 😅 .
Ved aj my sme sa v sobotu chytili tak trosku aj koli soferovaniu. Mm sa rozculoval, ze pridlho cakam pri odboceni na vedlajsiu cestu...No ked sa na to necitim tak radsej pockam ako sa zrazim s naprotiiducim autom...nie? Nuz co

Leni a ved naco su vam tie riady? aspon raz za cas nech sa vyuziju vsetky...no nie?

Zeny maju svoje dni ale nech mi nik nehovori, ze muzi nemaju...ja sa vzdy opytam mm ci nema nahodou ms 😀 .
Ale aj tak su vsetko toto talafatky..podstatne je ze sa aj napriek malym nedorozumeniam lubime ako kone 😀 vsak? 😵

elizka
9. nov 2009

violončielka, ako sa máš?? ..... si PN, alebo už makáš 🙂 .... už sa cítiš fajn 😉

elizka
9. nov 2009

babule, kedy sú v Ba vianočné trhy ......... ja by som chcela ísť .... včera som nahovárala mm a celkom súhlasil, tak sa už tešíííííím 😀

kaki
9. nov 2009

Violončielka... pekne si to vystihla... taľafatky 😀
Len keď som išla včera do kostola a povedala by si mi že je to taľafatka, vieš kam by som ťa poslala???? 😀 😎
Asi veeeeľmo ďaleko 😀 😎

kaki
9. nov 2009

Elizka, a Ty budeš môcť šoférovať aj z garáže? 😉 😀
Vianočné thy začínajú v BA 27.11.2009.

elizka
9. nov 2009

kaki, ja som sa tiež už naučila cez mm rečičky preniesť a nebrať tak vážne ako to povie 😉 ... nemá to zmysel sa hnevať ... keď sme sa zobrali a mm ma nahneval, tak som sa nerozprávala aj týždeň ... teraz sa vykričím a je fajn ☹ 😉

kaki
9. nov 2009

Elizka, aj ja to tak nejak riešim....
Len moj manžel si najnovšie vymyslel niečo čím "vylepšuje" moje vykričanie 😠

Teraz hovorí že nemôže vychádzať z bytu lebo sa hanbí, že stále na neho iba kričím 😀 😎
Mali by sme sa presťahovať asi do talianska 😀

elizka
9. nov 2009

kaki, môžem ..... dovolil mi aj naštartovať a vycúvať si sama 😀 😀 do garáže chodím predkom 🙂

elizka
9. nov 2009

kaki, však to je jeho chyba, keby počúval nemusíš kričať 😀

kaki
9. nov 2009

Elizka 😀 No toto mu poviem najbližšie 😀 To ma ešte nenapadlo 😀

elizka
9. nov 2009

kaki, ja ho odbijem takto a mám pokoj 🙂 ....... však nech všetci naokolo vedia, že nepočúva .... to som mu povedala minule a bolo dobre 🙂 😉

elizka
9. nov 2009

a teraz v sobotu som sa "vyhrážala" , že ho nezoberiem na chatu 😀 ... lebo mal nervy z auta 😠 ... a za chvíľku bol ako med, len natrieť na chleby 🙂

elizka
9. nov 2009

na chleba 😀 😀

kaki
9. nov 2009

Ja som zistila, že najlepšie je keď kričím v aute... Viac si to vychutnáme 😀
A ani susedia nás tam nepočujú 😀

kaki
9. nov 2009

Ale ja si už ani trochu nemyslím že som normálna.... 😎

elizka
9. nov 2009

to je úplne normálne 😉 .... ja keď nechcem aby to počula aj svokra, tak auto je úplne ideálne 😀 ... a nemá ani kam odísť 😅

kaki
9. nov 2009

Elizka, zatiaľ som mojho ešte nevolala, že poď poideme sa povoziť 😀
Ale čo nebolo môže byť 😉

violoncielka
9. nov 2009

Elizka mne robli hysteroskopiu (cize bez dier v bruchu)...Ja som v podstate ani nebola PN..kedze nemam trvale zamestnanie 😀 ...a ani som nepotrebovala nejak extremne lezat....Ved som bola aj ucit,prechadzky atd. Ale samozrejme som sa setrila, ved ta rana sa musi vo vnutri zahojit...takze ziaden sport.

No Kaki to je tak ....ja som sa naucila tiez riesit veci s odstupom, lebo tiez keby mi miekto daval "dobre mienene" rady ked som nabrusena....tak neviem, neviem 😀 😀 😀 .
A to je fakt v Taliansku ludia aj ked sa rozpravaju kricia 😀 ...to mi vzdy nasi hovoria ,ked pridem na Sk, ze preco tak kricim...a to ja len normalne artikulujem 😀