Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
26. mar 2009

etuska veru 🙂 ...ked pozeram casy vasich prispevkov tak sa citim ako na nocnej 😅

lenkove
26. mar 2009

nooo, myslim, ze takym osemnastkam sa velmi paci.. my dvadsatdeviatnicky preferujeme ine typy, chapes 😉 ved mu este ani len plesina nezacina 😀 😀

Majkuska
nebud smutna.. 😔 verim ti, ze tvoje vysledky ta zlomili, ale ja som uz tu na konikovi citala o takych zazrakoch, ze sa nevzdavam.. Ak nechces konika, vezmi do ruk Bibliu.. Pan mysli na kazdu z nas, a nikto neostane vo svojej bolesti opusteny.. Neboj.. 😔

smejka
autor
26. mar 2009

riska a kto vyhral?
radsej to zaklincovali koncertom 😝 ...no teda 😝

majkuska
26. mar 2009

Lenka môj manžel už berie pripravky dlhodobo. Ale momentalne to budeme riešiť a postupovať ďalej cez androloga. Nech navrhne liečbu on. Dufam, že najdem niejakeho dobreho v KE.

etuska
26. mar 2009

smejka 😀
ja sice oficialne medzi snazilky este nepatrim,ale hadam sa od zimy dam presvedcit 😀
ma tu niektora z vas aj vacsie deticky?Moja dcerka bude mat v lete 5 rockov

lenkove
26. mar 2009

Etuska
nechodila si nahodou do temy o adopcii? 😉
Nasa Smejka ma 4 rocneho Matuska, ak ten svojej hladas frajera 😀
A Suzika 3 rocnu Suziku.. A starsie uz asi nik 🙂

smejka
autor
26. mar 2009

majkuska brali ste niekedy Tamoxifen?...moznosti su....ja verim ze surodenec bude 🙂
etuska nas nezbednik mal 4 v januari 🙂 ...kedy sa chystate na SK?

smejka
autor
26. mar 2009

lenka ano chodila...odhalili sme ju 😀

lenkove
26. mar 2009

Majkusik,
a co berie? len vit, alebo stimulaciu? a ma zly HP alebo co je problem? drzkajte sa.. moje zlate... a Vaneska uz preto spinka sama, aby si mala viac sil na druhe babatko, vies? 😉

Smejka
detektiv Oriesok by bol na nas hrdy 😀

etuska
26. mar 2009

Lenkove-ano,ano-do temy o adopcii som chodila-hladala som infosky.strasne som chcela druhe bio a tretie adoptovane ,aby vyrastali spolu ako rovesnici,no teraz sme v zahranici a budeme radi ak bude to druhe a adopciu budeme riesit az ked budeme na SVK.

Smejka-a kedy sa chystame na SVK? 😕 Tazko povedat,sme tu kratko,len od leta 2008,takze este by sme v UK radi pobudli

lenkove
26. mar 2009

Etuska
len si pobyvajte 🙂 hlavne, ze vam je dobre a ze ste spolu..

smejka
autor
26. mar 2009

etuska ak si zoberiete dvojicky ado tak budu vyrastat uplne sucasne spolu 😅
lenka aj vy budete 🙂

etuska
26. mar 2009

Lenkove-presne tak,najma to ze sme ako rodinka spolu 😔
Pozeram,ze aj ty si v zahranici?- v ktorom kute sveta?

lenkove
26. mar 2009

Smejka,

len aby som na to mala dost sil.. Necham to na hlavu rodiny 😔
ale vies aky mam rozpis na bud mesiac? 10 sluzieb 😲 a Velku Noc nerobim, iba sobotu.. a potom az v stredu.. tu sobotu si skusim to vymenit s niekym.. normalne som sa zakolisala.. asi ma chceli prvy mesiac znicit 🤐

lenkove
26. mar 2009

Etuska
v zahranici mam domov ale momentalne byvam v BA.. pas nemenim 😔

etuska
26. mar 2009

Smejka 😀 ze dvojicky-juuj,niekto by chcel,ja si to neviem predstavit 😅
idem ja kocky este co-to spravit,lebo vacsinou chodim spat velmi neskoro
Tak este pekny vecer a dik za pokec 😵

lenkove
26. mar 2009

Babule,
ak by ste mi niektora narychlo vedeli odporucat nejaky program na vikend, ja som zabudla vybavit 😕 ja tlk 😕

lenkove
26. mar 2009

papa Etus..
a ja som tu sama 😎

smejka
autor
26. mar 2009

lenka nechaj na hlavu rodiny...a tak nenapadne ju naved na dobru vec 😉
lenka sa mas.....ja robim na Velky piatok a este v nedelu 😖 ...lenka presla si ohnom....testovali ta 😉

smejka
autor
26. mar 2009

etuska ahoj 🙂 ...prid zase 🙂 ....ok tak tie dvojicky si vezmem ja 😉
lenka a pride mm teda?....blavacky ti daju tip....ja sa tam nevyznam velmi 😲

lenkove
26. mar 2009

Smejka
ja sama som povedala, ze pojdeme na nejaky vylet dokonca do strazovskych vrchov. Lenze som nic nepozrela, takze akykolvek napad bude s nadsenim prijaty 😉 Ja uz potrebujem hory ako sol.. 😎

Ja ho na nic naviest nemozem, lebo ja sama neviem co chcem ☹ 😢

majkuska
26. mar 2009

Smejka Tamoxifen ešte nie. Ale teraz to necham na androloga, nech ho dopuje on, len potrebujem najsť niejakeho dobreho v KE.

Lenka nie, žiadnu hormonalnu neberie len vitaminy.E,Selezin,Koenzim Q10, teraz aj CEM M pre mužov, a predtym bral aj Macu

lenkove
26. mar 2009

Majkusik,
v KE neviem.. Skus sa spytat v teme Splnenie snov v Splne, tam chodia Kosicanky 😉

smejka
autor
26. mar 2009

lenka oravsky podzamok? 😕 ....lenka viem ako si to myslela...chcela som len odlahcit zase 😝
majkuska mozno vam to navrhne...a hladajte dobreho....viem ze kamoska mali tiez zly spg...vysoka patologia a po tamoxifene otehu 😵

lenkove
26. mar 2009

Smejka
dobry napad, ale to je veeeeeeelmi daleko 🙂 to by sme museli ist aj k svokre a ja som ziarliva manzelka, nechcem sa o neho delit 😝

smejka
autor
26. mar 2009

lenka tak potom i knam by ste museli 🙂 ....

lenkove
26. mar 2009

🙂 to by sme radi 🙂 jeeej, a mohla by som sa zahrat s plastelinou? to je ta, co sa da prelacat na mlynceku a tak? 😵

ved my by sme aj k svokre radi 🙂

smejka
autor
26. mar 2009

lenka ano ta 🙂 ...vidim ze mas prehlad 😲 ..na rozdiel od stoliciek 😀

smejka
autor
26. mar 2009

ja idem pomalicky haji 😔 ...lenka prezi to tam do rana 🙂 ...ved mas vedla hezouna 🙂 ....bru

lenkove
26. mar 2009

Smejka
male deti si mamicky strazia pred lahkovaznymi tetami.. ale take starsie im uz radi zavesia na krk 🙂
hezoun riesi prietelku, povedal na mna ze som "nove dievca v robote" DIEVCA!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵