Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
8. feb 2010

ahojte baby
ideme kocikovat, mame vas radi a modlime sa za vas. Nech vam Pan pozehna deticky komu do bruska komu do srdiecka, podla Jeho vole a hlavne Milosti, lebo ta je velka, obrovskaaaaaaaaaaaaa 😵

lenkove
8. feb 2010

rady rady 😀 nie radi 😀

carmenuska
8. feb 2010

ahojte, ja sa tiez k vam pripajam s modlitbami, ale budem potrebovat podrobne vysvetlenie ako sa ten deviatnik bude modlit. A tiez mam za co dakovat, aj ked v poslednej dobe vidim len to zle co sa deje okolo mna. Nevysiel nam pozemok, ktory sme chceli kupit a ani tehu nevychadza a mnoho inych veci,o ktorych vam tu ani nepisem....No ale mame pracu, co jest, kde byvat, sme zdravi....mame super rodinu...takze aj ja dnes budem dakovat...A piste tu, ja som PN, mam antibiotika tak dufam, ze to nebude vadit, ze o tyzden to vsetko rozbiehame. Musim napisat dokimu.... ☹ a nudim sa doma....Muzika som odkopla do prace. A ked tu pridem, vsetky sa vzdy vytratite.

mimuska77
8. feb 2010

Caute babulky,takže aj ja sa chcem pridat k deviatniku,ale tiež potrebujem vysvetko a inak Vašu silu k dokyne idem v piatok 12.02.2010,...ozvem sa ešte ...pá,pá

bettynka222
8. feb 2010

rybka a čo ti vlastne povedali že z čoho máš to ucho? lebo ja som myslela že to hneď prejde a už ma to otravuje tretí deň 😝 jasne že som sa bola prejsť, ja som zavislacka na čerstvom vzduchu 😀 každý deň musím mat minimálne hodinovú prechádzku, ale aj dvojhodinove prechádzky sú dobre, len nesmie fukat 😝 mám ísť usnemu? Mame jedného rodinného priateľa čo je ORL, ale keď mna sa nechceee

julinka ahoj 😉
vidíte, tak som sa nemylila s tým sv. dominikom, o ňom mi ten kňaz určite hovoril pre tu moju kamosku čo 5 rokov nemôže otehu 😔

skorki
8. feb 2010

Ahojte,

Ja sa tiez pripojim k deviatniku, len potrebujem vysvetlenie.. 😨 , ze ako na to. 🤐
Prave som volala s dr. Zistili mi pozitivne testy na helicobactera. Preto som taka vyhadzana po tvari /co som nedavno pisala, ze vyzeram ako Pejrak.../. Tak, ma to pricinu. Od zajtra asi budem musiet uzivat nejaku trojkombinaciu ATB... 😝 "tesim sa"...
Opatrujte sa 🙂 /myslim na Vas vsetky, najma na tie, co ste PN a aj na bolave rastuce zubky 😔 /

carmenuska
8. feb 2010

Skorki- dobre ze na to prisli, trosku atb a budes kocka 🙂 a budeme atb spolu....
Betty - chod k tomu usnemu, za to nic nedas, dneska u nas starsne fuka, ledva som preslak dokimu a domov.

bettynka222
8. feb 2010

skorki to mala aj svokra, ale ona mala len jednu veľku vyrazku na lici. vyliec sa a potom s pomocou deviatnika sa zase pustite do snz 😉

carmenusik vyliec sa nám, nech to naplno rozbehnete 😵

leni 😵

smejuska 🙂 😉 😎 😵 posielam ti moju dnešnú dobrú náladu a verím, že u čas už všetko pôjde len dobrou cestou 🙂

aj ja dakujeeeeeeem -za všetko možné a aj za vás, že ste má podržali keď som prežívala najťažšie obdobia v mojom doterajšom živote 😔

zdravím vás vsetky 🙂 ozaj neviete čo je s elizkou? 😕

violoncielka
8. feb 2010

Skorki aj moja mama to mala, musela drzat prisnu dietu. Ale neboj ono sa to vylieci. Ze vraj vacsina ludi je nositelom tohto bacilu.....len u niekoho sa zobudi

Smejka 😵 sme s tebou. za chvilu budes otvarat VS 3 nie?

akzuzs
8. feb 2010

Ahojte a požehnaný ufúkaný deň
Ja sa tiež pridávam k ďakovaniu. Ďakovaniu za Boha, za rodinu, manžela, synčeka, zdravie, domov, prácu, život, za každý deň, za to že máme strechu nad hlvaou, za to že máme obživu, že máme jeden druhého a spolu Boha a Boh nás miluje a neopúšťa.

Ahoj Julinka, som rada že si tu a nezabúdaj na Božie milosti a na zázraky, máš ich plné dejiny. Tak hlavu hore je tam Boh a on Ti pomôže teraz alebo neskôr, no v jeho pláne máš s mnaželom osobitné miesto a On Ti ho čoskoro vyjaví, len si srdce otvor a On to urobí 😉 My sme na dieťatko čakali iba rok ale mne sa to zdalo ako večnosť lebo som strašne netrpezlivá, ale s mužom sme boli presvedčení že ak nám do dvoch rokoch Boh nepožehná tak adopcia, lebo UO sme nebrali ani v najmenšom do úvahy. NEODSUDZUJEM také ženy, to nikdy, lae ja by som nemala pred Bohom čisté svedomie a nemohla by som to urobiť. Je to len na mojom svedomí no každý musí vedieť čo si môže dovoliť a čo nie. 😉
Leni, tak to dobre zvládaš ja som prvé dni bola z toho KO, no proste život na ruby ale časom to bolo OK 😀 Malú som na foto nestihla, ale to nevadí, v tej pizzerke s Carm si ju vytloštíme a aj Majko Ti ju spapká (nie pizzu, ale Ivanku 😀)
No prcek sa zobudil, tak idem sa blázniť ako dieťa 😀 😀 😀 😀
Aj ja by som brala ten deviatnik
Smejka myslím v modlitbách na Teba aby Ti dievčatko vyšlo 😉
Muska aj odomňa podpora v modlitbe za Tvoju dcérku, Boh Ti ju určite vyzdraví
Tak ahojte

mimuska77
8. feb 2010

Leni blahoželám k Ivanke,je naozaj nádherná,vždy ked si tam mala foto som to stihla "okukat" a ako by Vám z oka vypadla... 😵 😵 😵

Skorki neboj s atb to prejde ani sa nenazdáš 😉

Carmenuska aj Tebe zo srdca skoré uzdravenie 😉
Violoncielka,bettynka,riska,rybka,akszus,janulka,Julinka,Smejka,Kaki ale aj všetky ostatné VS,VM,aj VT pozdravujem a teším sa na ten deviatnik,to je deviatnik k najsvatejšiemu srdcu Ježišovmu,inak keby sa tu našla niektorá dobrá duša a upresnila by ako prebiehajú modlitby od pondelka do nedele a kedy čo sa modlí,pán Boh zaplat...

A čo sa týka toho podakovania tak ja naozaj dakujem za mojich najdrahších rodičov,za dobrých svokrovcov,ale aj dobrého manžela,za strechu nad hlavou,robotku,ale aj za každodennú Božiu pomoc a milosrdenstvo hoci niekedy sa správam nevdačne a nedakujem za túto Božiu dobrotu,ktorá sa mi dennodenne dostáva...

mimuska77
8. feb 2010

Ja sa totižto modlím každý den niekedy aj dva krát desiatok s ruženca a v utorok modlitbu k sv. Marte,ale pripojím sa k čomu kolvek a za kohokolvek... 😉

azalka22
8. feb 2010

pridavam sa k vecernemu pozdravu vas vsetkych a tiez dakovaniu. naozaj, kazdy mame za co dakovat -uz len za to, ze mozeme dychat a chodit, za zdravie [hoci podaktori mame od 'zdravia' naozaj daleko...ale vzdy si poviem, ze moze byt aj horsie a bud rada, ze chodis, dychas a jes sama], vdaka za rodinu-manzela, rodicov z jednej i druhej strany, za to, ze je tu stale kopa ludi, ktorym zalezi na druhych a zalezi na zivote. 😵

ked sa dopracujem do kostola, dakovanie bude pokracovat a neprestanem 'skemrat' [prosikat] najma za VS [VT> VM] 😉

no a ten deviatnik, ideme to poriesit

azalka22
8. feb 2010

Pane, zmiluj sa. Pane, zmiluj sa.
Kriste, zmiluj sa. Kriste, zmiluj sa.
Pane, zmiluj sa. Pane, zmiluj sa.
Otec na nebesiach, Bože, zmiluj sa nad nami.
Syn, Vykupiteľ sveta, Bože, zmiluj sa nad nami.
Duch Svätý, Bože, zmiluj sa nad nami.
Svätá Trojica, jeden Boh, zmiluj sa nad nami.
Svätá Mária, oroduj za nás.
Svätá Božia Rodička,

Archaniel Gabriel - . ...pomocnik proti manzelskej neplodnosti
Casilda z Toleda {Burgosu} - .. ..pomocnica proti manzelskej nepolodnosti
Filip Neri - pomocnik proti neplodnosti zien...
Frantisek z Pauly {Paoly} - . ..opatrovnik neplodnych manzelstiev
Hadrian - .pomocnik proti manzelskej neplodnosti
Hyacint {Jacek} Krakovsky - .. . pomocnik proti manzelskej neplodnosti
Jilji {Gilles, Egidius, Aegidius} . .. -pomocnik proti neplodnosti u cloveka...
Koleta {Colette} Boilletova .. . -pomocnica pri neplodnosti
Lucie z Begu {Lucie de MOnte} - pomocnica neplodnych zien
Marina {Margareta z Antiochie, Marketa} - . .. pomocnica proti neplodnosti
Matej - .. . pomocnik proti manzelskej neplodnosti
Remakl {Rimagilus} . .pomocnik proti neplodnosti zien
Rita z Cascie - . .. patronka zufajucich a neplodnych zien a rodicovstva
Teobald {Thibaut, Dietbald} z Provins - ... pomocnik proti neplodnosti
Vincenc Ferrersky - . ..prihovorca za.. plodnost
Vit - . .. pomocnik proti neplodnosti
Wolfgang z Rezna - . .. prihovorca proti neplodnosti

Baránok Boží, ty snímaš hriechy sveta, zľutuj sa nad nami, Pane.
Baránok Boží, ty snímaš hriechy sveta, vyslyš nás, Pane.
Baránok Boží, ty snímaš hriechy sveta, zmiluj sa nad nami.

V. Oroduj za nás, svätá Božia Rodička.
R. Aby sme sa stali hodni Kristových prisľúbení.

Modlime sa.....svoja vlastna modlitba
Amen

mate nejake pripomienky? ozvite sa 😉

azalka22
8. feb 2010

tie ich funkcie asi netreba pri deviatniku hovorit, len na ozrejmenie 😵

azalka22
8. feb 2010

takze od dnes 9 dni.
ak chcete, pridajte sa 😵

carmenuska
8. feb 2010

Azalka, ok, od dnes a mame aj hodinu???
Mne tie casy nevyhovuju moc, ja sa budem modlit, ked sa bude dat. Myslim, ze na tom uz nezalezi, pri modlitbe je dolezite nieco ine...idem si to vytlacit

riska
8. feb 2010

ja suhlasim a pridam sa, na čase asi nezaleži 😉 a už odo dnes? 😕 nepočkame ešte aspon 1-2 dni, kym sa zosynchronizujeme? 😵 večer sem niektore dievčata nechodia...tot iba môj názor 😉

lucetta
8. feb 2010

ahojte,
lenka, je vela veci okolo nas, kt. su viac nez negativne a Chvala Panu, teraz o nich nic nevies..ale ja som to skor myslela tak, ze vdaka za nase spolocenstvo, za to akou podporou sme si navzajom a ze napriek vsetkemu sa nechavame dobijat Bohom i vzajomnou empatiou na VS. ver mi, viem o com hovorim...zazivam posledne dni tolko zla a negativizmu zo strany tych, kt.ucim..i 10rocnych deti, ze si pripadam ako "Alenka v risi divu" a o kusok dobra a radosti musim doslova bojovat. Napriek vsetkemu mam pokoj i radost a hlavne dakujem Duchu Sv. za super vedenie.....vobec som nechcela byt negativna ani pesimisticka a uz vobec nie Ta znechutit Leni 😉

skorki, helicobakterom som si presla, i zapalom steny zaludka a taktiez antibiotikami. ..pokym ta neboli zaludok neboj, urcite zaberie, myslim na Teba 😉

vsetky objimam a myslim na vas 😉

azalka22
8. feb 2010

OK, tak pockajme este 1-2 dni>
a napisem mena, kto sa pridava, aby sme vedeli o sebe a boli aspon myslou spolu

deviatnik-azalka, riska,carmenuska...

a tiez myslim, ze na hodine nezalezi, dolezitejsie je ine 🙂

akzuzs
8. feb 2010

Ok tak ja sa oficiálne pridávam
Azalka, Riska, Carmnenuska, Akzuzs,....

Tiež je dobré ža až za deň dva, lebo sa určite pridajú aj ostatné 😉

Tak sa zatiaľ majte a ak sa tu ešte niekto objaví, tak tu možno budem ak nebudem v ríši snov s mojím synáčikom, lebo mm šiel do práce 😢 😢 😢 😢 tak som slamená vdova a neznášam keď chodí na noc, radšej budem počúvať jeho chrápkanie 😀

Pán s Vami!

violoncielka
8. feb 2010

Ahoj dakujem

a pridavam sa ...takze od stredy?
a tiez si mylim ze na case nezalezi
Bru nocku

carmenuska
9. feb 2010

Dobre ranko, tak ja som sa vcera uz modlila, uz to necham tak, budem pokracovat, skoncim skor a budem cakat ako tu pribudaju tehule 😀 prajem krasny den... V sobotu ideme na svadbu a ja este nemam topanky. Do toho som chora, nemozem ani ziadne istz pozriet......asi pojdem bosa. A otazne je este, ci nejake kupim, ked sa vyberiem,lebo to, co som doteraz videla bola hroza. Vyrabaju take, akokeby kazda zena maal 15, cm, to vobec nemyslia na vysoke baby, ktore nechcu byt vyssie ako ich mm????????????

pcolka
9. feb 2010

ahojte, aj ja sa pridávam k deviatniku-už som si ho aj vytlačila-a kedy sa vlastne teda začína? dnes alebo zajtra?

skorki-tiež som si prešla aj zápalom žalúdka, a tak ako napísala lucetka buď rada, že ti nebýva zle......i keď ti verím, že aj tie vyrážky ta trápia.....ale ATB na to dobre zaberajú......len pozor na to čo ješ

všetkým pekný deň a ak tu mme nejakú Gabrielu tak aj všetko naj naj naj 🙂 🙂

muska30
9. feb 2010

ahojte,
aj ja sa pridavam ku deviatniku za snazilky a zaciname teda od stredy 😉

carmenuska,
nech Ti lieky zaberu a nech sa svadba vydari 😉 a s kupou topanok to poznam aj ja, tiez som z tych vyssich zien a uprednostnujem topanky na nizsom podpatku 🙂

dievcata,
dakujem za podporu 😵

janula.k
9. feb 2010

Ahojte,
tak uz mame doma Bozie dietatko 😵 vsetko dobre dopadlo, Branko prespinkal cely krst aj oslavu 🙂 Pridala som zatial len dve fotky, neskor pridam dalsie...
Inak mame za sebou velmi tazky vikend...nas dedko je opat v nemocnici a tak sa mu cez vikend zhorsil stav, ze ho museli operovat, lebo mu zlyhavali oblicky..Lekar povedal, ze dedko operaciu neprezije..tak sme si vsetci mysleli, ze je to koniec...ale dedko je bojovnik a hlavne, sme sa cela rodina modlili pocas operacie v nemocnicnej kaplnke a dedko operaciu prezil..po operacii povedal lekar, ze dedko bude uz len na dialyze..a dedko sa vcera sam vycikal...takze..aj lekari su len ludia a posledne slovo ma vzdy Boh. 🙂
Ked budem mat trosku cas, tak vas docitam..len co pozeram trosku, vidim ze sa idete nieco modlit..kludne so mnou ratajte, nas maly byva pravidelne od 3 noci do 7 rana hore, takze budem mat kopec casu sa modlit 🙂

muska30
9. feb 2010

janulka,
zbadala som fotky, Branko je fesacik 😉 dalsi maly krestan medzi nami 😉 vela sil dedkovi 😉
dakujem za tu modlitbicku anjelikovi straznemu 😵

pcolka
9. feb 2010

jéj, prepáčte poruchu-práve som zistila, že Gabriely je až zajtra-ale aj tak všetko naj k zajtrajším meninám 😀

janulka-blahoželáme k malému kresťankovi....

práve mi hrajú z rádia Kristínu-Keď sa slnko skloní na Horehroní - dobrá je 🙂 🙂 🙂

carmenuska
9. feb 2010

pcolka- mne sa ta pesnicka zas vobec nepaci 😉 no kazdy mame iny vkus
janulka-nedhera a to som si myslela, ze len dievcatka sa daju vyfintit do satociek...krasny je a som rada, ze vsetko dobre dopadlo s krstinami
muska- dakujem uz sa tesim, ze sa konecne odreagujema zabavim, no ale nebudem moct pit ☹ 😀 a topanky neviem neveim, mam doma len svadobne 😀 dufam, ze este nieco zozeniem do soboty pod 10 cm podpatky osm nevidela, otrassss

riska
9. feb 2010

janulka, tak mate kresťanča doma, supeer 😵 a mas pravdu, branko bol nahodený ako ženích, ved z našej témy si teda toolko dievčat môže vyberať 😀