Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
9. apr 2010

zuzubabo, aj my sme v jednej izbe a k tomu este aj 3 a najviac veci ma prave dieta 😀
tak uvazujem, ze az by sme konecne vyriesili nas problem s byvanim a tiez pojdeme do vacsieho, asi budem tak ako Ty este dlhy cas zit v bananovych krabiciach 😉 no mam este kooopec veci u nasich odlozenych, ze az sa raz prestahujeme, tak nemam obavy, ze ten velky priestor nezaplnim. Len uz by som to tak rada robila 🙂

dnes som tu normalne uz 2.x za den, az mi je to divne. a tu zrovna tak tichucko dnes 😔

ake mate plany na vikend?

azalka22
9. apr 2010

ahojte, blizi sa sviatok B.Milosrdenstva, tak nezabudnite prosit ,lebo Bozie milosti budu v ten den otvorene pre vsetkych, staci sa len napit.
a co s vikendom? zajtra mam 2 sobase, predtym dake pecenie a kedze ma prsat, budem studovat na pondelok, chysta sa k nam inspekcia. bububu robia dopredu 😀 ale my sa nedame
a mimochodom
co s nejakym deviatnikom? velka noc je priam ako stvorena na milosti

akzuzs
9. apr 2010

Dobrý večer ženičky dušičky 🙂
Carm, nie nieč mi nepovedala 😀 Ale ma tak napadlo že taký mesiac v neporiadku by možno veľa zmenil 😀
Azalka22 dobrý nápad!
Riska, to si nikdy na 100% nemôžeš byť istá 😉 Tak iba to dievčenké, OK , Júlia????? Veď povedz 😵
Margarita, jednu výhodu taký malý priestor má, nemusiš dlho upratovať 🙂
Dnes deň začal ako z rozprávky ( slniečko ) a skončil smutne ako v dráme ( dážd )
Ale čo už Pán to tak chcel
Dievčatá poďme zmŕtvych vstalému Ježišovi zasa ďakovať ?
Ja sa mu chcem opäť poďakovať za to že Je a že nám dal dar cesty do neba. Ďakujem Ti pane za nádej na večný život. Ďakujem Ti za rodinku ktorú si mi dal. Ďakujem Ti za lásku, nádej a vieru. Ďakujem Ti za veriace žienky na tomto fóre a ttááááááákto moc Ti ďakujem za to že aj keď som hriešna tak ma nopúšťaš a čakáš kým neprídem a neodprosím Ťa za všetko zlé čo som Ti spôsobila a Ty ma vezmeš do náručia a odpustíš mi ako Milujúci Otec .
JEŽIŠU, VĎAKA!

carmenuska
10. apr 2010

Dobre rano, a co vsetky upratujete 😀 ...ja som len tak nakukla, ci uz Riska zverejnila meno dcerenky, no anic, tak idem makat dalej. Akzuzs- hej hej, ved ten mesiac v bordeli zmeni vsetko 😀 Krasne si sa rozpisala, keby som ja dokazaal take dakovanie vypotit a este k tomu od srdca...No to by som uz asi bola svata!!! Momentalne mam len vycitky, ale snad sa to zmeni a prosim o to Boha, aby sa to zmenilo.

lenkove
10. apr 2010

ahoj baby
veru veru, aj ja by som sa rozpisovala, ale mojmu dietatu to vyslovene nerobi dobre ked vidi pocitac, tak nemozem 😅 a ked jej nieco nerobi dobre, tak mi to da poriadne najavo, to si piste!
tu prsi, neviem ako sa my dnu prehrame, hadam neskor trosku prestane a pojdeme aj von na chvilu.. vsetky zdravim!

lenkove
10. apr 2010

a co sa modlitieb tyka, ja nedam dopustit na Anjelicku straznicku 😅 ked sa to modlim so Skoricou a na zaver poviem "aby tebou chranena bola v nebi spasena" viem, ze som nikdy nic v zivote nepriala viac.. A aj ked som nasmu Ockovi na Nebesiach predniesla mnozstvo modlitieb, a veru nie formalnych, az toto je skutocna modlitba srdca... 😔

zuzubabo
10. apr 2010

ja mám Anjeličku strážničku veľmi rada, keď som bola menšia a chodila som prespať k babke, keď mali naši nočnú, tak mi po Anjeličkovi dala krížik na čelo a povedala: /nech ťa Panbožko opatruje/ a dala božtek na čelo. Mne sa to veľmi páčilo a teraz to tak robievame s manželom navzájom, je to asi to najkrajšie. Tak pre toto sa oplatilo vydať. 😀 😀 😀

bettynka222
10. apr 2010

ahojte vsetky 😵

zuzubabo vitaj medzi nami 😉

darlusik 😔

carmenusiatko 😔
ja ale napriek vsetkemu verim tomu ze tehulky budete a coskoro. aj nasa kaki, violka, azalka , akzuzs, lucetka, lakrimosa, francis a vsetky. ozaj a co je so skorki, hmmm?

a zdravim vsetky maminky - margitko, majkusku, musku, smejusku, mariu, lenku a vsetky, aby mali zdrave deticky. ach pustila som sa do vymenovavania a urcite som na niektore babulky zabudla, tak sa vopred ospravedlnujem 😉

riska, hviedicka - tehule ako sa mavate? 😉
v albume mate tie tolko slubovane foto. myslim, ze je uz aj vidiet brusko 😉

riska
10. apr 2010

carm, kuk môj pas 😉

lenkove
10. apr 2010

Riska
tak Ninka 😵 😵 AJ ja som nasu Skoricu volala Ninka, kym som nevedela ze jej jej vlastne meno tak pristane 🙂 to je pekne meno 🙂 tak pozdrav Ninku v brusku a povedz jej, ze sa narodi na meniny tety Lenkove 😀

riska
10. apr 2010

lenka - 😵 😵 😵

lenkove
10. apr 2010

Riska 😵 😵
a dufam, ze si online, vedela by si mi poradit preklad lingvistickeho pojmu suppletion? ujo google mlci, trkvas a mne nezapaluje

lenkove
10. apr 2010

a dakujem vopred, jej ci som nezdvorila!

carmenuska
10. apr 2010

Riska- velmi dobry vyber
Baby ja mam taky pocit, ze kym ja porodim, tak vyt u rozoberiete vsetky pekne mena... 😀 😀 😀 potom sa nehnevajte, ked budem po niektorej opakovat- lebo uz tu take mate. To aby som mala chlapca, lebo to moje si este nik nedal- teda dufam, ze hviezdickamaria ma nepredbehne 😀
Betty- sekne vam to s Matkom, ty si taka tehulka -modelka

akzuzs
10. apr 2010

Dobrý večer je tu neaká z vás?????
Ak nie tak AHOJTE, ak hej tak ČAUTE 😀

riska
11. apr 2010

leni, ja už som sa včera offla.... ty mi teda davaš otázky 🤐 kukla som tak zbežne aj do skrípt z morfologie, aj do google, ale nenašla som žiadny ekvivalent na preloženie 😕
http://wikipedia.infostar.cz/s/su/suppletion.html
no asi som ti moc nepomohla 😔 🤐

carm, kto by sa tu hneval, ved je jasne, že pekne mená sa opakujú 🙂 už sa tešim, ked ti to meno budeme tipovať 😵 😵

peknu nedelu všetkým 🙂

lenkove
11. apr 2010

Riska
dakujem, to som nasla aj ja 🤐 som to prelozila opisne 🙄
a len tak medzi nami, ja uz mam meno pre Skoricinu sestricku, bude to Bazalicka 😀 ehm, teda Elena alebo Dusana, tu Dusanu manzel nechce ani za svet. CHlapcek by sa hodil Konstantin, ale to mi neprejde a ani nepasuje k priezvisku.. alebo Boris, nech sme monotematicki, juznoslovansko orientovani, ale zase meno Boris dost nemam rada... 😝 a uz neviem .. no ale ten Konstantin a mala by som Elenu a Konstantina 🙂 mojich oblubenych svatych 🙂 nooooo 🙂 to aby ste mali ulahcene tipovanie pri nas 😀 ked dojde k surodencovi, o ktoreho sa uz Skorica intenzivne modlieva 😀

a taka je mrzuta tieto dni, neviem co je s nami, ani nespava dobre 😕 hadam sa polepsi coskoro, hm.. 🙂

carmenuska
11. apr 2010

Leni aj ja som mrzuta, chapem tvoju dcerenku 😉 nebud na nu zla 🙂 ale s nou asi nemavaju hormony co? Vidim ze vsetky asi nedelujete, idem aj ja este a zajtra opat blazninec!!!Uz nech je dalsi vikend, ideme zas na svadbu a zas pojdem ais bosa, nemam co obut este od tej minulej 😝 . Joj ako s atesim, zas ma vytancuje mm

akzuzs
11. apr 2010

Ahojte je tu neako ticho 😀
Carm, Ty si stále na svadbách?????
Leni a nejdu jej zúbky? Počkaj veď Ivka už má a pekné, tak možno len také obdobie, alebo neaka chorôbka 😒 tak jej pošli od nás boštek a určite sa malú Škoricu pomodlíme a nech mrzutka ide čo najskôr fuč 😉 Zaujimavé mená, vieš o ako mene sem tak zasníval mm? Vojtech😀 no ale mne sa to časom začalo aj páčiť ale nakoniec máme Mariánka. Takže už sa pracuje na súrodnecovi? 😉
Inak pekný zvyšok sviatočnej nedele , plenj Božieho milosrdenstva a milosti!

lenkove
11. apr 2010

ja som sa s mokrymi vlaskami zastavila 😀 Akzus, zubiska nam veru idu a to stolicka posledna dolna.. a podozrievam aj prvy ocny zub ze zacina svoju misiu, Skorica hryzie vsetko, najviac si uziva postielka a stolicka na papanie 😀 😀
dufam,ze sa tento tyzden stretneme, my sa chodime uz hojdat 😎 ako velka slecna 😎 aj chodime za jednu rucku pekne tap-tap 😎 viete? 🙂 🙂 cmuk Majkovi 🙂 🙂

muska30
12. apr 2010

ahojte,
prajem pekne uprsane rano vsetkym 🙂 nejako som nemala cas na MK, moja rodina ma dost zamestanava, hlavne cez vikend mam toho najviac.
riska, pekne meno ste vybrali pre dcerku, aj mne sa pacilo, teraz patri medzi caste a oblubene 😉

violoncielka
12. apr 2010

Ahojte babulky
po narocnom tyzdni a vikende mam opat par dni klud 🙂. Okrem mojich pracovnych povinnosti spojenych s prebrazdenim severneho talianska, sme stihli aj svatbu mm kamarata. Baby viete aka krasna svatba!!! normalne ma to dajalo , aj som si poplakala - som si zaspominala ako sme pre 5 rokmi stali pred oltarom my 🙂. Jedinu chybu to malo, ze asi nebudem cely tyzden jest taka som napratana 🙂).
Leni trpezlivost 🙂

muska30
12. apr 2010

lenka, Vy uz zacinate chodit? Ivka je sikovna 🙂
bettynka, pekne rastiete 🙂
carmen, dobre sa zabavte na svadbe 🙂
akzuz, ako sa ma Majko, uz mate vsetky zubky?
mojej dcerke este dorastaju ocne a zadne stolicky.

violoncielka
12. apr 2010

Riska tak nakoniec vyhrala Lenka 🙂. Ok moze byt ...ha ha haa (nemam smajlikov ☹ nemozem vyjadrit emocie)

lenkove
12. apr 2010

Violka
ale sa ukazali smailikovia 🙂 v tvojej sprave, a ja som nevyhrala, ja som tipovala Martinku alebo Luciu 🙂 🙂 😀

pekne ste si to uzili..
a ano, to vsetko co sa zubov tyka je pravda pravduca.. mame hore dole po styri hryzaky a tri stolicky 😀 este jedna dolna a mozeme pokracovat dalej.. 😝

violoncielka
12. apr 2010

Leni , ale ved pouzivam iba tych klasickych : - ), alebo : - (

kaki
12. apr 2010

Ahjte krásky a šikovnice 😵

Mám teraz naozaj ťažké obdobie...Som v pohode, len akosi nestíham nič ani spávať a ani koníkovať 😠
Myslím na Vás a neprestávam sa modliť.

Violončielka... čaves 🙂 myslím na Teba, oddychuj a naberaj sily 🙂
Všetky Vás zdravím aj keď nestíham písať. Vedzte že na Vás myslím a posielam kooopu energie 😵

Za deviatnik som 🙂 Čo navrhujete?
Ja som za toto: Od 15. do 23. mája sa môžeme zapojiť do deviatnika k Márii Pomocnici kresťanov. Deviatnik nájdete na webe www.sdb.sk. Každý deň si "prečítame" jednu myšlienku, ku ktorej môžeme pripojiť modlitbu Zdravas Mária a na konci
zvolanie: Mária, Pomocnica kresťanov, oroduj za nás.
Čo vy na to? Dáme deviatnik za snažilky? A potom za tehulky? 😵

Ak máte niekto lepšiu ideu, SEM S ŇOU 🙂

margarita
12. apr 2010

ked uz tu mame tu zubarsku temu: Kity ma este len 4zuby vonku a dalsie 2 horne dvojky na ceste, a mrzutaaaa je kvoli nim az strach...tak to nechcem vidiet, co bude, az jej pojdu stolicky 😀
Leni, zda sa, ze Skorica bude chodit skor ako nasa Kitty, no ta trenuje chodzu s oporou uz dobre dva mesiace, a najnovsie sa vyziva v zliezani z nasej postele a vyliezani na nu, na stol, kamokolvek sa da vyliezt.

Aj u vas je tak skaredo hnusne uprsane sychravo? ja mam cely vikend nejaku jarnu nadchu, a dnes som sa hotovala von, ze na vzduchu sa mi lepsie bude dychat, ale zase zmoknut nemienim, tak sme doma a zaspala aj tak 😉 co sa nedivim, lebo aj ja by som spala a spala a spala, len smola ze akurat v tejto chvili sa mi fakt nexe 😎

carm - sa mas, aj ja by som sla zase raz na nejaku svadbu, ale uz mam vsetky kamosky vydate, tak nie je moc vizia, ze by este daka svadba bola - musim si len pockat, kym mi dorastu moje sesterky.

a co suzzika, uz sa zase posti? 😀 sa tu len ukazala, a odvtedy nic. Suzzi, ako mas?

vsetky vas zdravim, nech sa vam dari

margarita
12. apr 2010

jeeej, kym som pisala, prisla kaki 😉 som za, modlime sa cim dalej, tym dalej a viac, nech to zacne prinasat aj viditelne ovocie 😉

muska30
12. apr 2010

kaki,
myslim na Teba 😔
suhlasim s deviatnikom, co navrhujes, ale to mame este mesiac cas 😉 tak este by sme stihli nejake modlenie za snazilky 😉
alebo si to myslela od 15. aprila?

violka, Tebe sa smailiky zobrazia, ak tam nedavas medzeru medzi zatvorkou a dvojbodkou 😉