Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
23. apr 2009

Suzika, dakujem 🙂 napisem 🙂 tych Tajomstiev je desat 😀

lenkove
23. apr 2009

Tarinka
... tvoja viera a nadej su obdivuhodne.. Pan vie, preco sa stalo tak ako sa stalo.. a my verim, ze aj zle veci vyuziva pre nase dobro.. Istotne vam chce dat dietako, neboj sa.. to, ze sa prestane babatko vyvijat, sa stava.. a nemas na tom ziadnu vinu!!! teraz je v nebi, a vyprosi si surodenceka aby mal na koho davat pozor.. nechaj Pana dalej posobit vo svojom srdci.. a nevzdavaj sa.. a hlavne sa neobvinuj!

smejka
autor
23. apr 2009

lenka pekna modlitba....teraz i ja osobne potrebujem tiez take ozivenie...zbavit sa predsudkov....tak dakujem ze Duch Svaty uz v tebe posobi a cez teba sa rozmaha k nam 😔 🙂
suzzika dakujem..ja som taka rada ze nase slova padaju na urodnu podu....ked sa nad tym zamyslim ze kolko tehuliek za ten rok uz tu bolo a je...a este vselijake ine uzdravenia
tarinka ty si take jemne ziena.....doveruj Panovi....mozes sa k nam pripojit....my sa kazdy pondelok modlime za nas...a vlastne myslime jedna na druhu.....prid castejsie radi ta tu uvidime 🙂

tarinka333
23. apr 2009

Urcite pridem... Je to pre mna take povzbudzujuce...

marione74
23. apr 2009

ahoj tarinka, to mi je luto a pevne verim, ze coskoro budes znova cakat babatko. Tes sa z toho, ze aspon nemusite cakat roky ako niektore dievcata, kym vobec otehotneju...

Dievcata pisala mi Tadea cez IP, ze prve ivf bolo uspesne, aj hcg mala pekne, ale ze zacala krvcat a doktor jej kazal vysadit lieky a potom potratila.
Potom bola na KET ale to nevyslo, este ma jedneho mrazulka a potom sa chysta na 2 ivf. Moc nechodi na konika ale vsetky vas pozdravuje. Tak si spomenme aj na nu, nech to uz najblizsie vyjde.

Inak ja ked pocuvam tieto pribehy tak som este viac vydesena ☹ asi by som si mala dat pauzicku od konika ☹

tarinka333
23. apr 2009

Ahojte, hm, chcem sa este na taku intimnejsiu veci opytat... Lekar nam kazal abstinovat 6 tyzdnov... nuz, cize z milovania nic, ale nie sme z kamena... a tak... no su aj ine sposoby "milovania", len sa bojim, ze sa to PanBozkovi nebude pacit, ale 6 tyzdnov lezat vedla seba sa neda... och, co s tym?

smejka
autor
23. apr 2009

marione daj si pauzu ak si takto vsetko pripustat....mozno pauza ti pomoze k pokoju
a mozes sa modlit s nami to co rozdeli lenka....ja by som to brala nielen za matuska....ale tak za objavenie radosti v nasich zivotoch.....lebo niekedy sa pristihnem ze sa malo radujem....

lenkove
23. apr 2009

takze:
ak suhlasite s modlenim sa od dnes /prip. kedy zacnete/ do Turic ruzenec k Sv. Duchu.. za ovocie Sv. Ducha v nas a za zdravie a pozehnanie nasich deticiek 🙂 myslime specialne na Matuska. 😉 tak sa pridajte. pridajte aj umysel, ak som zabudla 🙂 a dopiste mena k tajomstvam.. to zvladneme, baby!!!
1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty.
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli.
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali.
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada.
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou.
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

dopiste sa, ak chcete.. mne sa konci internetovanie, pridem po Ordinacii 😉

smejka
autor
23. apr 2009

lenka tak ja zacnem...beriem prvy ak mozem 🙂

tarinka333
23. apr 2009

ahojte, hm... ako modlenie ruzenca u vas funguje?

smejka
autor
23. apr 2009

tarinka modlime sa kazdy den...nezalezi na case...kazda si vezme jeden desiatok ktory sa modli....mozes sa pridat ak chces

tarinka333
23. apr 2009

tak si beriem druhy 🙂

tarinka333
23. apr 2009

a este sa opytam, hm, ruzenec som sa nikdy nemodlila... akym sposoboom sa modli ruzenec k duchu svatemu? ja sa momentalne modlim aj modlitbu za zachranu. Mozno ju poznate, modli sa jeden rok kazdy den 15 otcenasov a 15 zdravasov... vela prislubeni tam je.

suzzika
23. apr 2009

ja tretí

lenkove
23. apr 2009

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli.
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali.
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada.
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou.
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

tarinka, ja sa to budem modlit ako desiatok ruzenca.. otcenas, 10 zdravasov, za Jezis moje tajomstvo 🙂
idem ozaj prec ak by ste sa chceli dopisat dalsie, tak to prosim skopirujte a napiste mena, nech sa to nepostraca 🙂 alebo to urobim ja vecer. Majte sa!!!!

lenkove
23. apr 2009

teda, len aby sa mi nieco zvysilo 😀 ja beriem stvrty teda, ROZUM 😉

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali.
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada.
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou.
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

kaki
23. apr 2009

Ahojte 🙂
Včerajšie stretko ma potešilo 🙂 Celú cestu autom domov som sa usmievala a keď som si to všimla, pýtala som sa same seba či som priblblá 🙂
Všetky ste kočky... Aj ružové aj neružové 🙂 A super sa s Vami kecá.. o hocičom... 🙂

Inak my sme boli dnes po výsledky a všetko je OK...
33 miliónov pohybujúcich a zdravých plavcov máme... Moje hormóny absolútne OK.

Takže lekárka mi povedala že jediné čo nám môže odporučiť je laparoskopia.
Po ceste odtiaľ sme sa s mm o tom rozprávali že ani jeden z nás nemá pocit, že je to správna cesta pre nás...
Ja naozaj neviem či túžim po vlastnom dietati ak sa majú vo mne vŕtať... Viem že to nie je náročná operácia... Ale zatiaľ to tak necítim.... Verím že to bude ako má...
A možno časom zmením názor na operáciu....

Chápem všetky baby, ktoré su za a chcú laparoskopiu aj hneď...
Ale niečo vo mne hovorí NIE! Musím si to nejako upratať vo vnútri... Aj ja túžim po babatku... Ach jaj... Som celá z toho pomotaná 🙂 Ale BOHA milujem. A Vy ste super 🙂

marione74
23. apr 2009

kaki 🙂 to je super ze spermos je super, takze o potencionalny problem menej 😎

kaki
23. apr 2009

mariopne ďakujem 🙂
Ale neviem či mám byť spokojná keď nemchcem isť na laparku... Ale Boh mi ukáže cestu... musim sa dobre modliť 🙂

kaki
23. apr 2009

marione prepáč, ja viem ako sa voláš aj keď prstom to nejako neviem vysvetliť 😀

smejka
autor
23. apr 2009

kaki ak lekarka myslela na to ci mas prichodne vajickovody tak je este jedno vysetrenie HSG...no hovoria o nom ze je bolestive..je pri plnom vedomi a robi sa na RTG
super je ze mm spg mate fajn aj tvoje hormony....ak to tak citis tak nechod zatial na laparo....a ono to pride 😵

kaki
23. apr 2009

smejka ďakujem za podporu 🙂
Doktorka mi o tom HSG hovorila, ale hovorila aj to že v BA to momentálne nie je možné lebo stroj je nefunkčný...
Dobré nie? Hlavné mesto 😀

A hovorila mi aj o tom že je to bolestivé... Ale ja sa bolesti nebojím... Skôr toho že sa mi to nezdá správne aby mi tam liezli...
Ak to príde tak poidem... Bolesť nie je to čo ma trápi.... 😉

smejka
autor
23. apr 2009

kaki ja som na to chcela ist no potom som to vzdala nakolko nas problem je niekde inde

kaki
23. apr 2009

Aj ja možno raz budem chcieť... Ale zatiaľ verím že problém nie je... 🙂

indzes
23. apr 2009

Ahojte 🙂
Mne je hrozne zle,tak si vás občas len prečítam.
Ja sa beriem piaty 🙂

kaki
23. apr 2009

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali. INDZES
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada. KAKI
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou.
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

tarinka333
23. apr 2009

Ahojte zienky, kde ste vsetci? Este nam chybaju 4🙂

lenkove
23. apr 2009

ahojte,

tarinka, neboj.. 🙂 pridu z prace domov a dopisu sa 🙂 alebo zajtra 🙂 alebo urobime osvetu po inych temach 🙂 alebo sa budeme modlit my 😀
ja som si dala kratku prestavku, idem na prechadzku, lebo cely den len studujem.. beriem so sebou moje tajomstvo 🙂
Majte sa krasne!!

lucetta
23. apr 2009

ahojte vsetky 🙂
tesim sa zo vsetkych pozitivnych sprav.
kaki , to je skvele, ze ste obaja ok. 😉
marione, neboj, a zajtra podaj spravu 🙂

musim sa aj pridat k vacsine, stretko mi dodalo neskutocne vela energie aj vnut. pokoja, ako vzdy. je super moct sa navzajom povzbudit, porozpravat aj vyzalovat....no skratka moct sa zdielat s tym, co prezivame.

kristinka je roztomila, a bola fakt tak chutne zltucka, na spapanie 😀 ale my ti ju margi nespapame.

tymto verejne dakujem nasej koordinatorke stretiek Riske, ze nas opat po dlhej dobe zorganizovala.

dnes som bola na inzul. rezistencii , no inak este teraz ma pali zaha 😖 , len tak pre lepsiu predstavivost- rozriedte si kg praskoveho cukru a vypite v 3 dcl vody 😖 😖 😖 . vysledky budu o 10 dni, tak uvidime.
pozdravujem aj skorki, lenkove, violku, suziku, danku...vsetky sme v rukach Bozich=kde by nam bolo bezpecnejsie.
pekny vecer 🙂 😎 😵

margarita
23. apr 2009

kaki, vy milionari 😀 to uz je aj na milionarsku dan, nie? 😎 super, tesim sa s Tebou, ze to dobre dopadlo. a s laparkou Ti neporadim, ale tusim moja stria to ma za sebou a aj ine baby tu mozno, tak oni Ta povzbudia, keby si tam xela ist. Chapem, ze nexes, aby sa v Tebe vrtali 😀 len potom v tehu sa tomu nevyhnes 😀

vitaj tarinka medzi nami 😉 , no k tomu,co si prezila, len tolko, ze Ti zelam, aby si to prekonala bez velkych depresii a smutkov, ale sama viem, ze sa to velmi neda, tak nech citis Boziu pritomnost aj v tomto narocnom obdobi 😵