Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
1. okt 2010

@violoncielka mas to odpustene 😉 ale neutajila si sa dlho janulka ta odhalila 😀

riska
1. okt 2010

violka moja, huraaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 gratulujem, velmi, velmi sa tešim a modlim sa za tvoje bábo, aby ten vytúžený vlak v máji šťastne dorazil do stanice 🙂 🙂 🙂
taká dobra správička 😵 😵 😵

a naša janulka je aký detektív 😀

majkuska
1. okt 2010

Violoncielka blahoželam. No nam to s akzus pekne vyšlo, ale niesme s rovnakeho mesta. Teda ja som vychodniarka a akzus tušim, že určite nie 🙂

Majkal pekny zažitok. Aj ja som sa už presvedčila o tom,o čom som ani nevedela koľko ľudi sa teraz za mňa modli. Tiež som bola zaskočena,

smejka
autor
1. okt 2010

@violoncielka blahozelam este raz....priznam sa ze ja som violku smirovala dlhsie....no nechcela som to tu zavesit......a som rada ze spravicka uz uzrela svetlo sveta 🙂 ...opatrujte sa uzivajte si tu cestu tehu 🙂
kaki ako sa mi mas? 🙂
pozdravujem vsetky....tehulky az je vsetko tak ako ma byt s ich babatkami 🙂
a vitam nove snazilky 😉

janula.k
1. okt 2010

ahojte 😵
tak Violka aj ja gratulujem a "narazila" som na teba nahodou, tak mi prepac, ze som to tu "vytrubila" 😅 Ale pozri kolko radosti si nam sposobila a vsetky sa budeme modlit za vas 🙂
Napis nieco viac o tehu, ako to prezivas a tak 😉 teda ak chces.
Riska, Danka ako sa maju vase baby? 😉

violoncielka
1. okt 2010

ahojte babenky........dakujem este raz vsetkym. Zatial sa citim fajn...trosku sa mi chce viac spat, ale nic vyrazne sa nedeje. Akurat sa obavam, ze ako zvladnem dvojrocne studium na ktore som sa dala---ale dufam, ze s pomocou Bozou sa vsetko podari.
Stale sa chystam na spoved, ale nejak sa neviem dokopat a hlavne teraz mam strasne vela hrania,takze vlastne nemam ani na nic cas....🙂.
Pozdravujem vas vsetky a dufam, ze za niekolko mesiacov sa zaradim medzi VM 😉

azalka22
1. okt 2010

baby, aj ja sa pripominam. u nas vsetko po starom, niet sa z coho tesit [z coho by sme sa chceli 😒 ]

juuj, velka gratulacia violke. 🙂 🙂
a prvy piatok a vikend a tak.aspon chvilka pokoja snad bude 😉

azalka22
1. okt 2010

@haninkat a kde v Scotlande zijete? Je to moja oblubena krajinka, mame to pomerne dost prechodene.

haninkat
1. okt 2010

@azalka22 v edinburghu, to som rada, ze sa ti skotsko paci, aj ja skotsko milujem, len to pocasie 😒

haninkat
1. okt 2010

@violoncielka aj ja sa pripajam ku gratulacii, vzdy je to taka krasna sprava vidiet tu ked sa niekomu zadari 🙂

janula.k
1. okt 2010

Violka, ano s pomocou Bozou vsetko zvladnes 😉
@azalka22 @haninkat ja Skotsko milujeeeem a Edinburgh je moja srdcova zalezitost 😵 😵 tiez som v Skotsku zila 🙂 ale pri Glasgowe. aj na to pocasie sa da zvyknut, to proste patri k Skotsku 🙂

haninkat
1. okt 2010

@janula.k no neviem, ja som tu uz 6 rokov a na pocasie si stale neviem zvyknut 😀 , ale inak je tu krasne 🙂 , keby tu boli pekne leta tak by tu tolko ludi dovolenkovalo 🙂

haninkat
1. okt 2010

@azalka22 inak co sa tyka ze sa nemas z coho tesit aj ja viem ze tento mesiac to nevyjde, ale vzdy je tu ten dalsi 😉

janula.k
1. okt 2010

@haninkat no vsak ale keby nebolo toho dazdiku, tak by tam nebolo tolko krasnej zelene 😉 ja som chodila pravidelne v lete na edinburh festival 😉

janula.k
1. okt 2010

@haninkat a ty mas za muza Skota? 🙂

haninkat
1. okt 2010

@janula.k no tiez pravda 🙂 .. clovek nemoze mat vsetko 😉 .. edinburgh festival je uplne super ale clovek aby nechodil nakupovat cely august v centre mesta lebo to je iny naval ludi 😅

haninkat
1. okt 2010

@janula.k ano moj muz je skot 🙂

haninkat
1. okt 2010

@janula.k inak ten tvoj maly je taky rozkosny 🙂

janula.k
1. okt 2010

@haninkat dakujem 🙂 no vidis, ja som si tiez myslela, ze moj muz bude Skot, ale ziadny sa mi tam nepacil 😀 juj ako ti zavidim ten Edinburgh 😅

haninkat
1. okt 2010

@janula.k no treba natrafit na spravneho tu, snad sa mi to podarilo 🙂 . ale nemas co zavidiet, ja ti zavidim ze zijes na slovensku, milujem mojho manzela ale niekedy sa mi tak cnie 😒 domov je vzdy domov 🙂

janula.k
1. okt 2010

@haninkat to mas pravdu, domov je domov a pomoc rodicov, teraz ked mam dieta je nenahraditelna 😔

haninkat
1. okt 2010

presne ☹ nastastie colin ma tu rodicov ktory vzdy radi pomozu a moja maminka by vzdy pricestovala na par tyzdnov len keby sa prihodilo, som taka netrpezliva 😒

lenkove
3. okt 2010

ahojte
peknu, pozehnanu nedelu zelam! 😵 😵
@violoncielka som rada ze sem pises aj ked tak striedmo 😵 a my sme na vsetko zvedave. 😵 Mam pocit, ze potrebujes nase zosilene modlitby 😉 Dnes jeden desiatok za Violku, ktora mozete 🙂 taky tehotensky, 2 radostny
Ktoreho si pri navstiveni Alzbety v zivote nosila
aby sme si pripomenuli, ze tehulky toho vela zvladnu vdaka Panovi 😵

bettynka222
3. okt 2010

@violoncielka gratulujeeeeeeeeeeem 😵 a tesim sa ako sa pridas k nam VM coskoro 😵 tvoje babatko teraz doda silu a odvahu aj dalsim dlhorocnym snazilkam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ahojte vsetky 🙂 my uz mame doma konecne maleho krestana 😵 minuly krst nevysiel, lebo babky mi vratili maleho choruckeho - v noci dostal horucky, kasle a soplik...ale uz sme zdravi 🙂

violoncielka
4. okt 2010

@lenkove diky Leni 🙂
NUz pisem malo, lebo nemam teraz na nic cas 🙂 a skoro ani nie som doma. Ale vidim, ze ani vy sa nejak nerozpisujete...hihihi
Nuz musime to vratit do starych kolaji.....lenze ked vy vsetky sa venujete babatkam. verim ze to da zabrat, take babo.
No ja sa pokusim nejak si najst cas na konika a potiahnut este s ostatnymi snazilkami. Predsa len, v tazkych chvilach mi vzdy dobre padlo ked som sa mala kde vyplakat a porozpravat sa s blizkymi dusami.
Tak co vy na to?
Pokracujeme?
@ betty , riska rastiete ako z vody

magdulik
4. okt 2010

@violoncielka no ja sa pridavam do pokracovania 🙂

bettynka222
5. okt 2010

@violoncielka aj vy rastiete -10 tt to uz je pred tebou len to dobre 😵 a mas pravdu, ked sme boli takmer vsetky snazilky a par tehuliek, debata bola o dost zivsia....snazilky su uz ale unavene a smutne z cakania...mozno by sme mali pre ne neico vymysliet...nejaky ten deviatnik, alebo nieco nove, hmmmmm? ma niekto nejaky napad?

akzuzs
5. okt 2010

Ahojte a pekný požehnaný dníček všetkým
@bettynka222 no teda to je sila však Ti malý rastie ako z vody že tri mesiace no letí to ako blesk ale čo sa čudujem ved aj mne ten moj lapaj vyrástol. Dnes som bola v pivnici a pozerala som vecičky pre švagrovú lebo z amesiac to bude mať chvála Bohu za sebou a ked som videla ten drobný overalik a iné čo nosil sa mi to snád ani pravda nezdá 😅o ako to preletelo.
@violoncielka v máji to budeš ma ť super teraz si len dávaj pozor pekne oddychuj a hladkaj si bábo a sem tam ho poštuchni od nás ako pozdrav od VM,VS, kedže sa nemôžeš zohnuť dať brušku pusinku 😉
Inak všetké ostatné zdravím a tie čo s vzdelávaju osobitne a pekne sa učte a učte a učte aj ja by som sa mala 😅 len keby chuti bolo 😀

bettynka222
5. okt 2010

@akzuzs no a zachavilku uz budes take mini vecicky zase obliekat 😵

akzuzs
5. okt 2010

@bettynka222 no to preletí ako voda a ani sa nenazdám a budu mi obe deti píliť nervy ako sa budú hádať kto sa bude na čo dívať v TV 😀 😀 😀 😀 ale už sa na to teším. Zasa tie drobné vecičky žehliť, skládať, plienočky, zavinovačky juuuuuuuj len nech je zdravučké a nech je všetko OK 🙂
No a Ty čo ????? už má tri mesiace ako ste na tom s dennym a nočným režimom? Skúšaš už dávať niečo mu ochutnívať? A tak....?