Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
28. apr 2009

Smejuska
jaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeeee ja mam prave ovulaciu 😀

riska
28. apr 2009

lenka, ty si prezidentka, ja ti veríííím 😀

lenkove
28. apr 2009

dievcence
ja idem spinkat.. dobru nocku 😵 😵 😵

riska
28. apr 2009

dn, lenka 😉 ja ešte dopozeram to waterloo a idem tiež 😉

smejka
autor
28. apr 2009

lenka my zavedieme ovu virusy 😀 ...ved tie su v ceste za dietatom tiez velmi dolezite 😉
riska vlacik bol dobry 🙂 ....teraz este dame snad....3 je take fajne cislo 🙂

smejka
autor
28. apr 2009

goool...aspon ze tak 🙂

riska
28. apr 2009

smejka, škoda, že sa nehra ešte 2 tretiny..to by sme vyrovnali 😀

smejka
autor
28. apr 2009

😀 😀

smejka
autor
28. apr 2009

riska berme to tak ze su to nase trdla 😎

riska
28. apr 2009

no nič, tak dobru noc babulky a smejka zvlasť 😵

smejka
autor
28. apr 2009

bru idem i ja...az zajtra nevrcim cely den na pacientov 🤐 😉

danka24
29. apr 2009

ahojte babulky dnes to tu spiiii 🙄 vcera po 6 gole som to nezvladla a zaspala som a zobudila som sa pred polnocou vypnut tv 😀
lenka ako vyckavas uz dlho v tych rusovciach?
co je noveee??
janulka kde siiiiiii chcem novinkyy dnesne aka krvicka a tak.. 😵

suzzika
29. apr 2009

Pozdravujem vás všetky s dnešným krásnym /aspoň u nás /slnečným dňom 😵

Malá mi práve zaspala, mm išiel do práce tak snáď dnes zo seba dostanem aspoň súvetie 🙂

Včera som na sv. omši myslela na vás všetky, zvlášť na tehule /aj tie ktoré o tom ani nemusia vedieť Lenka, Smejka/ a úplne špeci na Janulku, veď Giana a Jana = to isté 🙂 a ako som už písala tak som bola zaplavená takým pokojom, že Pán nás číta 😉 a vie o nás a o každú jednu z nás sa postará 😵

Lenuška ty si sa pýtala, že ako to prežíva Zuzanka, tak ona asi úplne najkrajšie z nás všetkých, stále mi pusuje bruško a hovorí bábätku, že ho ľúbi a keď zistíme, že je jej nejaká vec už malá tak všetko odkladá pre bábätko. Ale viem, že keď to bude už reálne nebude to také ideálne 😀

Inak dnes som bola na internom /bežné vyšetrenie v tehot./a poslala ma na uzv so srdcom /mám šelest od detstva/ len tak pre istotu, ale lekárka mala dovolenku, tak ma to ešte len čaká a ešte ma čaká aj tá procedúra s 1kg cukru o ktorej tu písala Lucettka.

Riska a len tak medzi rečou sa ešte vrátim k tej "tajnej" téme, aby si bola úplne v obraze tak polovicu času bol z toho mm na služobke 😎 , ale bolo to aj tak blbé a už by som si to nechcela prežiť 😔

Kaki ja sa pridávam k tebe a tiež ešte raz ďakujem Lenke, že nám vybavila taký super ruženček, ja som "vyfasovala" múdrosť, tak by som tiež rada ako ty napísala, že už "dorazila" a že idem rozdávať, ale verte mi sama mám málo 😎 😀 Ale šak ešte počkám.... 😉

Janulka myslím na teba a taká od veci pripomienka: Tá tichá domácnosť asi netrvala dlho čo? 😀

Držte sa všetky, ja som ešte určite niečo chcela, ale veď ja sa vrááááááááátim.... 😀

janula.k
29. apr 2009

ahojte moje zlate 😵 velka vdaka vsetkym vam!!! 😵 😵 😵
tak som tu od doktorky. Mame hcg 4100 a som v 5tt. Na utz bolo vidiet 8mm bublinku 😵 Chvala Ti Boze,ty si nekonecna laska! A este toto...vcera som tu pisala, ze mi hemato v BA nechce dat fraxapirin ze az od 8tt. No a moja gyn. mi to vybavila..a nemusim ist az do BA..ale len sem k nam do nemocnice a od zajtra picham fraxapirin.
Velmi sa tesim, aj ked len potichucku. Inak moja gyn bola z toho uplne v soku, ze dva tyzdne po kyrete som otehu.... 🙂

suzzika
29. apr 2009

Janulka tiež potichúčky 😵 😵 😵

janula.k
29. apr 2009

Suzika a tebe speci dakujem, za vcerajsok, ze si myslela aj na mna! hehe, taa ticha domacnost netrvala dlho, ale potom prisla dalsia 😀 teraz sa uz snazim byt v klude 😀

danka24
29. apr 2009

ahojte Lenka ako si dopadla ved napiiis skor ako pride mm prosiiim cakaaam 😵 😵

skorki
29. apr 2009

Ahojte,

Janulka, to je super... 🙂 Tak ja sa tiez pridavam k tichej radosti.
Suzi, Zuzanka je zlata, ako to krasne vedia deti prezivat....
Danka, zdravim, ako sa drzis? A co Tvoja fazulka v brusku?

A kde ste vsetky ostatne, ha? 🙂

suzzika
29. apr 2009

Skorki Riska písala, že si bola na stretku ružová, ale prečo si zružovela aj tu u nás? 😎 Mne si sa predtým viac páčila 😉 ale odpustím ti to v prípade, že budú aj na testíku o pár dní dve ružové čiarky ok? 🙂

smejka
autor
29. apr 2009

ahojte 🙂
janulka tesim sa...a bud v pohode prosim.... 😉 ...Pan je naozaj dobry a vie kedy zasiahnut 😔
suzzika tak babatko bude mat super sestricku 🙂...este ti byva spatne?
inak dnes boli konecne vysledky zo skusky...ze B 🙂...tak sa musim trosku pochvalit 😀
kde ste?
riska....lenka margaritka a ostatne??? 😕

suzzika
29. apr 2009

Smejka blahoželám k "B" a ja že kde sa fláka moja vymodlená "múdrosť" a ona toť u Smejky 😀
Čo sa tvojej otázky týka tak naposledy som zvracala na veľkonočný pondelok, ale žeby mi bolo už "dobre" sa povedať nedá, je to proste "iný stav"-darmo 😉 je to však ooooooveľa lepšie a tak už skoro vo všetkom normálne fungujem a aj keby nie tak to už do konca určite vydržím, ale vďaka za opýtanie 😉

lucetta
29. apr 2009

cafte hviezdy 🙂
citam, ze aj vas ten hokej znechutil...no ja som teda nejaky expert na hokej nie som, ale vcera sa to nedalo pozerat a pri stave 6:1 sme to vypli 😎 😖 ale ja som to zvalila na tych nasich "hviezdnych" hracov , kt. neprisli tymto zaciatocnikom pomoct...vid zigo atd. ( ale vidite tu moju znalost hi hi hi )
neskutocne sa tesim z marione aj z janul/ i ked po pravde trosku mam v tvojom pribehu janulka chaos, prepac asi som necitala vsetky tvoje prispevky , co si pamatam, tak si riesila stav po nestastnom kyrete a uz si v 8tt ? fakt sa ospravedlnujem, aj suzikino tehu som zaregistrovala znacne neskor 🙂 😎 , ze baby?

zajtra sa chystame do Krakova, tak budem si niest vas vsetky vo svojom srdci a predlozim vas pred Bozie Milosrdenstvo.
Podarilo sa nam vybavit s mm rodinou a i ked masovky nejak nemusim, velmi sa tesim.

riska. to je super , ze mas vysledky ok.

pozdravujem vas vsetky, vsetky, vsetky.....pekne dni aj vikend, ukazem sa az cez tyzden(buduci 😀 )

riska
29. apr 2009

ahojte 😉
lenka, no kde si??? so zvedava na dojmy 😉
janulka, aj ja gratulujem a verim, že tentokrát to dotiahneme do uspešneho konca 😵
suzzi, podla mna sa ta mudrosť už prejavuje, ved znova pravidelne chodiš na MK 😀
smejka, supiiiš, šikulka 🙂
danka+1 a skorki+3 - ahojteee 😵

lucetta
29. apr 2009

janulka, sorry..ja som si to fakt poplietla ☹ citam totiz prispevky znacne dozadu a teraz som uz vsetko pochopila. este raz sa ospravedlnujem.

baby, ja mam asi alzheimera alebo co....??

smejka
autor
29. apr 2009

suzzika 😀 ..ty si vtipalek 🙂 ...a modli sa modli....lebo tu mudrost teraz v maji potrebujem ako sol 😒
lucetta v krakove je pekne....tak si tam pekne oddzchni a nacerpaj sil do dalsich bojov 😔 ....a spomen si na nas 😔 🙂

riska
29. apr 2009

lucetta, no mas to trocha popletene, ale my sme si už zvykli 😀
tak krasny vyletik a vdaka, že budeš na nas myslieť 😉 🙂

lucetta
29. apr 2009

alebo, zeby som to nepoplietla? riska, pomoz....

lucetta
29. apr 2009

riska, please, zhrn mi to 😀 a ziadne vysmievanie, mam uz na to vek 😀

lucetta
29. apr 2009

smejka, jasne , ze spomeniem 🙂

lenkove
29. apr 2009

Ahojte
tak som tu 😀 😀 😀 😀
ani neviem na co reagovat, takze
Janulkaaaaaaaaa dakujem za krasnu spravu.. tesim sa.. velmi 😵 😵 😵 verim, ze to vsetko dobre dopadne, jupiii. teraz cakam spravy od Risky a Skorki, jasne??? 😵

Suzika,
dakujem 😵 mala je zlataaaaa. skoda ze ti je este zle.. asi ti najdem ten pribeh o tehotnej zene, poznate 😀 cele tehotenstvo sa stazuje a mesiac po porode chce byt opat tehotna 😉

Ja sa mam dobre, som bola na kave {nakoniec z toho bola pizza a zmzka s kamoskou, ufffff 🙄 zbohom, dieta)
u lekarky som cakala tri a pol hodiny 😅 moj nalez ze nie je ani vyslovene zly (femigel vcera zabral 😀 ) ale ani sa jej nepacil.. ze podla nej mam neustaly slaby zapal 😅 lebo som pri vysetrovani dost krvacala 😅 robila mi sono, nic nevidela ☹ hovorila som, ze nam odporucali IVF bez mojho vysetrenia a ze manzel mal "dost zly nalez" ona sa nepytala viac... bola zlata, ze ci to riesime.. a ja ze nie, ze sme to nechali odzniet.. a ona, ze mame nasadit vitaminy a bolo by dobre, ak by siel na spg , na ktory ho posle..
ale: vo stvrtok mam prist na krv, zoberu mi HP..potom aj druhy a piaty den MS.. aj na folikumetriu (len si neviem predstavit tak dlho cakat ked pojdem na folikumetriu 🙄 asi sa budem musiet objednat 🙄 Riska kedy je tam menej ludi? 😕 ) inak, podla nej mam ten cyklus prikratky, ovulacne bolesti ktore mam sa jej tiez nepacili.. chcela mi hned dat duphaston... 😕
a este ma poslala na sono prsnikov 😕