Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
30. apr 2009

riska 😀 😀
ved som ti pisala ze sa podobas na tu maminu z tej reklamy 😎
veronika mame zly spg...hm...a ja nie som dokladne preskumana takze mozno problem je i vo mne 😒

veronika13
30. apr 2009

a to sa ti ako podarilo? 😀

riska
30. apr 2009

veronika, ja som ti už vyskušala všetko možne, ale mam pocit, že tie bylinky su mna nejake slabe alebo čo 😖 ale ak nemas nejake problemy, tak tebe by zabrať mali 😉

veronika13
30. apr 2009

no, ja mám endometriozu

smejka
autor
30. apr 2009

veronika na nu je dobra mojziska nie?

smejka
autor
30. apr 2009

riska ja mam tiez pocit ze byliny akosi neucinkuju...no mozno to len rychlo vzdame s tym..

riska
30. apr 2009

stratiť šunku? 😀 to keby som vedela 😀 ale to asi preto, že ta šunka sa volala detska, no chapete to? 😕 asi nechcela skončiť u veriacej snažilky 😎

veronika13
30. apr 2009

no tak zas som mimo obraz, čo je mojziska?
s bylinkami je to na dlhšie, ako s klasickými liekmi

smejka
autor
30. apr 2009

riska detska je dobra...vzdy ju kupime malemu a zjeme my s mm 😝 😀

smejka
autor
30. apr 2009

cvicenie na posilnenie panvoveho dna...riska ti vysvetli mozno viac 😉

veronika13
30. apr 2009

detská je dobrá 😵

veronika13
30. apr 2009

riska, spusti, o tomto som počula aj v súvislosti s únikom moču po pôrode

veronika13
30. apr 2009

dievčatá, musím vás opustiť, idem kúpať chlapetko, ale neskôr mrknem 😉

riska
30. apr 2009

to som nevedela, že ste take krute a jete šunku z deti 😀 😝

no ja neviem, či som expert na mojžišku, to skor margi 🙂 každý den cvičíš tušim 12 cvikov... prekrvuje sa panvove dno, naprava sa chrbtica a skratene svaly 😉 a dobre je nechať sa kontrolovať u fyzioterapeuta alebo doktora
a tu endo mas v akom štadiu? asi to nie je take hrozne,ked si otehotnela, nie?

riska
30. apr 2009

ok, ahoj družička 😵 ja sa tiež idem trocha povenovať mm, potom ešte nakuknem 😵

skorki
30. apr 2009

Ahojte babulky,

Uf, Riska, my chceme ist na Floru zajtra. Tak dufam, ze prezijeme tie davy lud 🙄 i. Ale, ved ta krasa to snad vyvazi 😵 Urcite si chcem nieco kupit, aj ked u nas sa akosi kvietkom nedari...hlavne nie tym kvitnucim. Asi to celkom dobre neviem. 😖

Inak aj ja si idem riadne dnes zacvicit Mojzisku...Uz som ju par dni zanedbavala.Co mate nove?

marione74
30. apr 2009

ahoj skorki, kedy budes testikovat? 😉
smejka matusko je chory ci co som to zazrela 😖
riska, ty si zase stratila nejake jedlo 😀 takze uz nie len uhorky? som sa neskutocne pobavila zase, dufam ze sa nehnevas 😀
cuketka, kde si 😀

ja som dnes bola u gynekologa sa poradit o mojich liekoch, nasadil mi Duphaston, tak mam o jeden viac 😖 ale nie, asi 3 pomaly uz vysadzujem....
V utorok mi vezme krv a urobi utz, tak sa tesim ze uvidim zase nasich mimisockov, asi tam prepasujem manzela, nech vidi aj on 😉

smejka
autor
30. apr 2009

marione ahoj 🙂
tak ako sa citis mamina? 🙂 ...a mm nech si to nenecha ujst 🙂
sme chori...no nie je to az take zle....ale atb dostal 😒
skorki ahoj 😉
dnes mate ordinaciu nie? 😎

veronika13
30. apr 2009

riska, dosť ťažké štádium, odstraňovali mi časť vaječníka s cystou a aj zrasty vo vajcovodoch. Otehotnela som tesne po liečbe. Teraz neviem nájsť ovulku v mojom cykle 😝

veronika13
30. apr 2009

je nejaká stránka, kde sa dajú tie cviky od tej Mojžišovej pozrieť všetky a návod ako sa majú cvičiť?

smejka
autor
30. apr 2009

veronika urcite ich najdes na nete...je tu i tema na MK o tom
najlepsie je naucit sa cvicit pod vedenim nejakej rehabilitacnej pracovnicky....kde ti i soravi mobilizaciu celej chrbtice a odstrani bloky....no viem ze vela dievcata cvicia z DVD-cka

veronika13
30. apr 2009

marionne, gratulujem k tehulkovaniu 🙂

riska
30. apr 2009

veronika, neviem ich narýchlo najsť, ale tiež som ich videla na nete, skus pohladať 😉 ale možno by ti znova pomohla laparka naštartovať vaječniky 😖 ale suhlasim so smejkou, je lepšie to cvičiť pod dohladom
inak ja som mojžišku teraz brutalne zanedbala, musim zasa začať 😔
skorki, daj potom vedieť, čo si pokupila 😉
marione 😀 no čo ti poviem 😵 aspon sa pobavime, ked už hladujeme 😀
a ten siofor ti vysadil?

riska
30. apr 2009

ordinujete? mna to nejako prestava bavit... mm chce pozerať hokej, tak jedným okom kukam s nim a pobehujem po byte 😉

veronika13
30. apr 2009

ďakujem, skúsim niečo pokukať

smejka
autor
30. apr 2009

riska ja ordinujem ked som v praci 😀 ...teraz pozeram hokej s mm a protivnym matuskom 😝 🙂 ...spal na obed tak teraz kikirika 😲

riska
30. apr 2009

ved je chuda choručke 😖 tak aj vy hokejujete? 😀

smejka
autor
30. apr 2009

hokejujeme...ved hraju bratia cesi 😉 ...sa mi vidi ze dopadnu ako my 😝

riska
30. apr 2009

no mne sa tiež zda 😀 😝

smejka
autor
30. apr 2009

kanadania su jak roboti na tie presilovky.....prevalcuju asi kazdeho 😕