Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
7. máj 2009

asi i ja svedom i ked u nas ikea nie je 😖

margarita
7. máj 2009

riska, to si mi pripomenula moje bohate zazitky staby triednej ucitelky malych primanov. Tam som raz riesila tiez ze kto vylial Zuzke F. v satni do topanky jahodovy jogurt a jeden ziak mi na to povedal, ze "to este nic nie je, viete, na predchadzajucej skole mi chalani zapichli sipku na hadzanie 2 cm od zadku - a tu su to zatial len jogurty slusnym ludom do topanok..." 🙂

riska
7. máj 2009

deti proste miluju jedlo 😉 ved počkajte, čo budu stvarať naše deti 😵

margarita
7. máj 2009

pisem si : nedavat pre istotu Kristinke zemiaky, a kasu uz vobec nie...
riska - no su to sportovci, lepsie ako sa ohadzovat ostepmi 😉

riska
7. máj 2009

margi, a ani hrašok, čerešne, ryžový chlieb a tekvicové semiačka. ok?

skorki
7. máj 2009

Uz nie som ruzova 😀

riska
7. máj 2009

no nevravim, čistá lenka 😀 dufam, že si vás nepomýlime, vy turistky 🙂

margarita
7. máj 2009

jeeeej, skorki - ale na tych okuliaroch mas taky mastny odtlacok, vies o tom? 😀

riska
7. máj 2009

marg, to je škvrna z monitoru skorkinho doktora 😀

skorki
7. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

margarita
7. máj 2009

tak Ikea do toho 😎 , ja uz padam - ked my tolko o tom jedle, Kitty zistila, ze je tiez asi hladna...pekny predlzeny vikend

riska
7. máj 2009

aj tebe a oslintaj znova kristinku, tentokrat za mna 😵

monika99
7. máj 2009

Ahojte,
v prvom rade dakujem velmi pekne za blahozelanie.

Ja ked som zacala brat clostil tiez mi nic nebolo to az potom po dobrati asi tak 12 az 13 DC ma zacalo pobolievat v pravom vajecniku ale to bolo asi tym velkym vajickom, a bolesti prisli az tak 3-4 dni pred ocakavanou mrchou a trvalo to az kym som konecne medostala kramy a az potom to preslo cize 6 maja teraz uz som ok 🙂 predtym mi nebolo velmi do smiechu. Ja som citala ze treba pri tychto liekoch pit vela vody tak ja som tiez si dala tak 2 litre na den bol to zaberak ale dalo sa to, sice cely den som presedela na toalete ale aspon som nemusela makat v robote 😀

Ale dalo sa to zvladnut, mozno na druhy mesiac zase skusime uvidim co povie doktorka lebo toho mesiaca ma dovolenku takze nic s toho.

A pocujte chcem sa spytat neviem ci si mam toho mesiaca kupit ovulacny test alebo mame s manzelom skusat kazdy druhy den. To sa stihnu dotvorit fešáci, ktoré by boli schopné spriatelit sa s vajíčkom. Lebo teraz mam nejako posunuty cyklus, neviem kedy presne bude ovulacia a nechcem vynechat ani jeden mesiac bez snazilovania 😉

Dakujem za rady a prajem krááááááááááááááásny zajtrajší dník.

A ešte aby som nezabudla na skuškach prajem vela stastia, viem co to je lebo tiez studujem som 3 a o týžden mám statnice a tie otázky tiez len listujem a nejako to nejde do hlavy ufff makačka 😝

PA

monika0001
7. máj 2009

idem do svojej temy a kuk, ze jeejj tu je monika, tak ze idem ti napisat... všetko najlepsie k neminkam (hm..uz vcerajsim...chichi) 😀

skorki
8. máj 2009

Ahoj Monika,

Este co sa tyka toho clostylu - moj doki ma pred jeho uzitim chcel riadne vysetrit a to 2DC, tvrdil, ze musi vylucit, ze nemam cystu. A na folikulometriu som chodila uz od 10DC, takze mi Pregnyl stihol pichnut myslim ze celkom optimalne - ked mali foliky 20 a 21mm. Inak, ak Ta Tvoja doki pozerala az 15DC a Ty si pred tym mavala ovu okolo 13DC, tak sa mi to zda, ze to trochu podcenila. Citala som, ze uz 24mm folik moze byt prezrety, urcite Ta mala zacat "merat" skor a nenechat ho tak velmi dorast.
V brani clostylu nebudes pokracovat? Inak, Clostylky maju aj svoju vlastnu temu. 😉

riska
8. máj 2009

babulky, prajem krasny 3dnový víkendik 😀 😀 ja už tiež straším hore od 7:30 😕 ale neva, ved vonku je krasne 😵

smejka, nech ti učenie rýchlo lezie do hlavičky 😉

skorki
8. máj 2009

Riska, co sa deje? Ty a od 7:30? Co ides porabat?

riska
8. máj 2009

skorki, to su veci, čo? 😀 ale sama od seba by som sa nezobudila, sposobil to mm, ktorý si zabudol vypnuť budík... a kludne si spal dalej, ale ja som už nemohla 😒
a netuším, čo budem robiť, lebo mm sa rozhodol, že ide konečne dokončiť balkon a to tam hadam bude celý den... takže si idem najsť nejaku zmysluplnnú činnosť 🙂
a vy ako? čo mate dnes na plane, vy ste vždy takí akční 😉

violoncielka
8. máj 2009

Ahojte dievcatka,
ako sa mate? zo mna uz bude cochvila virtuozka....chudaci susedia 😀 .Vcera som mala strasne blby zazitok s mamou mojej studentky....kazdu hodinu si znacim a dcera mi to podpise....ved normalna triedna kniha...akurat jeden datum nesedel (jej mama ho nemala poznaceny v notese 😠 ).nemohla som jej to nijako dokazat,nakoniec som jej povedala,ze mi je to jedno,ze ja im dam kludne aj hodinu navyse bez platenia.(teda platia skole,strasne vysoku sumu 25 euro za hodinu,z coho ja dostanem 12e.) Strasne ma vytocila a to ma ma potom bavit ucit !! A este tato Antonia(ziacka) absolutne nema zaujem o hudbu,chodi len preto,ze jej to mama nariadi...do Kelu!!! A oni su pani,lebo platia a skola je vdacna,ze ma studentov....takze sa musime podlizovat a udobrovat si rodicov....Tak som sa vam vyzalovala.
A do toho som si robila test...negativny ☹ .Vsetko to ide dolu vodou. ☹
Prepacte mi ze sa vam tu takto zalujem,fakt som zufala.DO kelu,do kelu do kelu!!!!!!! 😢 😢 😢 .

Ale asi to takto ma byt a ja som este asi malo preskakala,este si musim trosku potrpiet.....

Nenechajte sa mnou znechutit,ja znovu vstanem a zacnem bojovat...neviem kedy,ale ja som silna.....Aj ked nechcem byt ja tou silnou!!!!Ach Boze 😢
Idem hrat,este stastie ze mam aspon toto violoncello a mozem si vyliat vsetok svoj smutok v hudbe...
majte sa kamosky moje.

skorki
8. máj 2009

Violka, nie!!!
Aj Marione mala negativne testy a pozri - dve fazulky su v brusku. Nevzdavaj to este. Ja stale verim.Aj za Teba aj za seba/ja som mala tiez vcera negativny 😠 / A kludne sa vyzaluj.

Antonia si urcite spieva - "som dieta z dobrej rodiny a to je predsa vela" a mama jej vravi "pozri na inych, co by si viacej chcela?"/ presne ako v spieva Gombitova 😉 / Teraz ma napadlo moj mm hovori o takych ludoch, ze su povolanim "syn" alebo "dcera" 😎 , pretoze nikdy nebudu musiet nic robit a financne im vacsinu veci zabezpecia peniazmi rodicia. Ale chapem, ze je to bolave, zvlast, ked sa jedna o umenie. 😖

riska
8. máj 2009

violka ☹
ale skorki ma pravdu, my verime 😉 a to mala marione ako vysoke hcg a tie sprosté testy mala negativne 😕
a dobre, že si sa vyžalovala, ja poznam taketo typy, je to na porazenie... a najhoršia na tom je ta bezmocnosť 😖

margarita
8. máj 2009

ahojte bambulky, mna z tych vasich testov porazi 😀 😎 a co takto pockat a pockat a pockat, nie je blbe sa stresovat zbytocne, a zacat si zufat, najma ak tam male fazulky uz mozu byt a maju mat klud a pokoj na hryzkanie do sliznice? 🙂
Ja viem, ja viem, som mudra jak radio 😎 ved tiez som si robila tehu testy, teda doteraz len 2 😉 ,a pri tomto poslednom tehu som si schvalne nerobila a nerobila lebo som si to zakazala...a sla som az na krv, nejake 3tyzdne po otehotneni. Pozerala na mna divne vtedy aj sestricka, ze ako viete, ze ste tehotna, vysiel vam test pozitivne? a ja na to, ze nie - uz si ziadny robit nebudem, lebo som si robila, tesila sa, a potom som uz zase nebola tehu 😒 a takto, hoci to bolo tazke vydrzat, mne sa to "oplatilo"...
tym vas chcem len upozornit na staru znamu pravdu, ze mnohe testy su nespolahlive a az krv je istym potvrdenim tehotenstva. Tak trebars malujte, piste, spievajte, spite ale vydrzzzzzteeeee 😉

myslim moc na vas

margarita
8. máj 2009

stria moja, a co zmysluplne ides teda dnes robit?
aj mm by robil balkon, keby sme nejaky mali 😀 nechce Tvoj mm urobit aj nam nejaky, ked mu zvysi z vasho? 😵

violoncielka
8. máj 2009

Zlate babenky,aj mm je mi velkou oporou 🙂 dakujem. Ja sa snazim mysliet pozitivne a snazim sa aj dufat,ale ja totizto uz trochu spinim ☹ .A zajtra by som mala ist oficialne na krv (14 den) ale kedze je sobota tak az v pondelok. Mne sa to tiez zda neuveritelne,ze by to tentokrat nevyslo,ved som bola v maximalnom klude,robila som vsetko mozne (ani lepok nejem,aj sa zdravo stravujem,aj vela pijem,aj som predtym cvicila Mojzisku,aj sme boli pri mori,aj sa modlim dokonca ranne chvaly) fakt neviem co viac by som este mohla. A embryjka su 3,(teda ja verim ze su stale3).............................len neviem ci zahryznute ☹.

A nebojte vydrziiime....ved do 40tky mam este par rockov,tak este t5o nie je take beznadejne 😅.

margarita
8. máj 2009

vcielka, to spinenie je blbe, ale moze to vraj byt aj z toho uhniezdovania...kym len spinis, do hneda a malicko, neboooj, to nie je zle. Zle by bolo, ak by to bola jasna cervena krv a vela---ver mi,uz to trochu poznam 😉 v 8tt som aj ja letela na pohotovost, ze do kelu, zase spinim, to bude 3.potrat - ale doki ma upokojil, vysetril a vravel, ze je vsetko ok. Ze to tam moze prasknut nejaka cievka alebo tak . Pokial to nie je masivne, fakt nehadz flintu do zita 😉

violoncielka
8. máj 2009

je to take spinenie ako minule 😒 ,ale nehadzem flintu do zita,iba sa pripravujem psychicky aj na to najhorsie

violoncielka
8. máj 2009

nie masivne,hnede zmiesane s liekom (progesteronom)

margarita
8. máj 2009

myslime na teba, moc ,moc 😎

violoncielka
8. máj 2009

vdaka,moc moc to potrebujeme 😉

suzzika
8. máj 2009

Violka, čo keby sme tento tvoj test skúsili ignorovať a brali ho iba ako skúšku dôvery? Ja verím do konca, veď sa všetky za vás modlíme... Margi má pravdu...treba ju počúvať, veď je to predsa len autorita 😉 Drž sa a zo snobov si nič nerob, hlavne, že platia, ich trestom budú nenaplnené ambície 😉 Škoda, že ťa nemôžem počuť, keď sa ventiluješ na čele 🙂zišlo by sa trochu kultúry 😀

Skorki tá podoba s Lenkou je fakt čiste náhodná? 😉

Margi tak oslintaj Kiki aj dnes, som presvedčená, že sa jej to veľmi páči 🙂

Smejka, Riska 😵 😵

Zdravím aj Lenku, Marione, Lucetku, Danku, Indzes, Majkusku, Kaki, Carm, Mariu, Darlu, Bargoretku, Janulku, Moniku, Magi a družičky na viac mien si nepamätám 😕 😉