Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
24. jún 2009

jani gatulujem k peknym vysledkom 😎 pisala osm ti v trombo teme, chod kuk 🙂

janula.k
24. jún 2009

bettynka ty ma prenasledujes 😀 a dakujem 😵

suzzika
24. jún 2009

Janulka AMEN 🙂 pekne si to napísala...
To je dobre, že všetko vyzerá ok a v tureckom sede? no tak to už len zháňaj číslo do Humberta 😉

Ja vás čítam, ale tak sa mi nič nechce, dieťa/Zuzana/ mi zaspalo včera o 23.00 a rano pred 5.30 ma už budilo, poviem vám, budem to mať ťažké zas zvykať na také ponocovanie- dosť ma to zmáha 😔 ešte dobre, že už nie dlho...potom príde iné... 🙂

pjo23
24. jún 2009

ahojte, prepacte ze vam sem tak skacem, ale pred istim casom som bola aj sa snazilka, sem tam som nakukla aj medzi vas hoci som nikdy neprispela, ale vedomie ze je viac takych ako ja ma trochu upokojovalo....
prave tu som sa dozvedela o modlidbe k sv. Tadeasovi a zacala som sa ju pravidelne modlit a a same sebe som slubila, ze ak bude moja prosba vypocuta budem sirit silu prihovoru k sv. Tadeasovi vsade kde sa da
Dnes vedla mna spokojne spinka moj tyzdnovy syncek a ja som nesmierne stasta.....
chcem vas povzbudit, aby ste to nevzdali.... moja cesta k dietatu bola dlha, bolestna, plna slz a otazok preco.....
ale urobila som vsetko preto - vsetky mozne aj nemozne vysetrenia a lekarske zakroky a dnes viem ze to nebolo zbytocne
zelam vam vela trpezlivosti a Bozej milosti na vasej ceste za dietatkom.
PS: uprimna modlidba k Panu Bohu a sv. Tadeasovi ma nekonecnu silu a ja som sa o nej presvedcila

janula.k
24. jún 2009

suzi 😀 to posobil Duch Svaty 🙂 hej, zatial vyzera byt vsetko ok, ale sme este stale na zaciatku..ja furt hovorim na zaciatku a moj mm ze kedy to uz prestanem hovorit, ze vsak uz som v 4.mesiaci.. 🙂
a zavidim ti tvoju aktivitu do poslednych tyzdnov, kiezby som aj ja na tom bola tak ako ty 😉

janula.k
24. jún 2009

Pijo, velka vdaka za povzbudenie a svedectvo 😵 zelam vela zdravia a este zopar deticiek 😵

bettynka222
24. jún 2009

😀 😀 inak este som nieco nasla o jednej z tych novych mutacii co si o nich pisala. som ti tam hodila link. su to sice prednasky nejakych studentov, ale na konci k toum nieco bolo. inka s tym prenasledovanim je to fakt divne...lebo ty si ma vtedy nepoznala, ja som sem chodila len obcas, ale baby tu vtedy, ked som ja prezivali tie dva potraty pisali, ze aj ty mas nejake problemy (predpokladam,z e tie iste ako ja vtedy). a je super ze uz si pekne tehu. za chvilku si v polovici 😉 a ked nam tiez konecne povolia tehotenstvo, tak vas snad dobehneme 😀

lenkove
24. jún 2009

Janulka
blahozelam!!! to je krasne, ze pan doktor vas tak potesil a pekne ukazal maleho akrobata 😀
krasne si to napisala o nasom Panovi.. On to ma vsetko v rukach a vie, ze ma tvoju plnu doveru.. je to uzasne citat a viem, ze je to uzasne aj zazit.. Nech dalej robis radost Panovi, ty aj tvojej deticky co tu budu na jeho oslavu! Ja mam normalne slzy v ociach 😵 😵 😵
ja ked som sa minule modlila za snazilky,som si uvedomila o kolko sa nase rady zmensili a zvacsili sa rady tehuliek! ved donedavna som sa modlievala za jedno jedine babatko v brusku - Kristinku... a zrazu je tu tych zazrakov tolko 😵

violoncielka
24. jún 2009

Ahojte
Janulka super, pjo vdaka za povzbudenie,katy gratulujem k Hanke 😵

janula.k
24. jún 2009

ahojte, tak aj krvne testy dopadli dobre, velebi moja dusa Pana... 😵
Lenka, 😵 neprestavaj sa modlit a prosit Pana a ked uz nebudes vladat, tak mu to povedz, On ta opat posilni 🙂
Violka 😵
Bettynka do tej polovice mam este daleko, ale verim, ze ked ja budem finisovat, tak ty uz budes tiez tehulkovat 😵

riska
24. jún 2009

ahojte 🙂
dnes ste popísali same krasne a pozitivne veci, teším sa 🙂

pjo, ved neutekaj, práve naopak, pod medzi nas a napiš o sebe niečo viac 😉

margi, som velmi spokojna s tým, ako si ma včera zastúpila 😀 inak kultúra bola úžasnáááá, predstavenie sice trvalo 4 hodiny, takže sme prišli domov o 5 minut 12, ale stalo to za to 😉 ja som sa tuším zalúbila do tomáša maštalíra 😀

ani vas nejdem všetky vymenovať, ved vy viete, že vas všetky mam vo svojom srdci (a modlitbách) 😉

margarita
24. jún 2009

pripajam sa k riske, ze pekne pisete, mne momentalne nic take pozitivne a hlboko duchovne nenapada.
tak snad len tolko, ze na vas silno myslim a tesim sa z dobrych sprav a nech je ich zajtra este viac a viac a viac 😉
dnes ideme opat na stredko aj s kristinkou (akoby sa dalo ist niekam bez nej 😀 )), takze hodime za vas modlitbu aj v pocetnejsom spolocenstve, to som tym xela naznacit 🙂

kaki
24. jún 2009

Ste super, teším sa s Vami 🙂

marione74
24. jún 2009

ahojte,
katy silno blahozelam k Hanke, je zlatucka 🙂 tesim sa ze si konecne uzivas tento pozehnany cas 🙂

Lenka, ako si to pekne zhrnula, pred vyse pol rokom sme mali tehu len margi, a teraz sme sa uz ovela viac rozrastli - co svedci o tom, ze Pan nas vsetky zehna, a ja som si ista, ze to tak pojde dalej 😉

janulka, blahozelam k vysledkom, ja mam dnes za sebou druhe kolo screeningovych vysledkov, doktor ma privital s tym, ze su horsie ako tie prve, co ma na chvilu znepokojilo, ale len na chvilu 😒
Vraj keby mi robili len AFP, tak je to super, ale vraj nejaky chorion (to je asi ten beta hcg) mi uz nevychadza postih 1:40 ako minule, ale 1:7... no pekne 😢

Ale ja stale verim, ze mimik je zdravy, o 3 tyzdne pojdem na morfologicky utz, a stale verim, ze aj tam mi potvrdi doktor (tiez cunderlik, dufam ze je dobry), ze je vsetko ok
😔

lucetta
24. jún 2009

ahojte vsetky 🙂
marione, ako sa mavas? casto na teba myslim.
neviem ako zajtra stihnem dorazit na stretko ale skor mi to nevyjde ☹ co ma dost trapi.
riska, ja som na annu kareninu pocula zatial tiez len same chvaly ( ucinkuje tam aj svagor mojej sestry 😀 ), tak dufam, ze v novej sezone sa tiez na nu dostaneme.
myslim na vas vsetky, pekney vecer

p.s foto domu poslem , len este doladim detaily 😎 😀

riska
24. jún 2009

cuketka, priiiiid... prečo neprídeš? 😠 príd 🙂
a kto je švagor tvojej sestry? 😀

marione, neboj, to je len dalšia skúška 😔

lucetta
24. jún 2009

tak toto 😠 ma asi presvedci...normalne sa toho pohladu bojim...ako mojej profky spevu, ked sa mi nepodaril ton podla jej predstav 😀

mastalir to nie je, co mi je niekedy luto 😎 ....

riska
24. jún 2009

😀 ale skvelí boli fakt všetci 🙂 neverila by som, že vydržím 4 hodiny sedieť v divadle 😵

no ved preto!!! lebo takých pohladov bude viac, ked neprídeš 😎

lucetta
24. jún 2009

budem sa snazit , ale fakt neslubujem ...
a to je posledne stretko pred letom? v lete sa nam nic nepodari? iba opekacka u nas.. 😀

riska
24. jún 2009

ja verím, že sa ešte podarí, len bude treba zosúladiť termíny... a to budeme súladiť zajtra 😀

suzzika
24. jún 2009

Dobre, že je už večer teda dnešný deň nič moc 😒 som sa len motala a nič zo mňa - Janulka ty budeš na tom určite oveľa lepšie v mojich tt neboj 😉 a to som pred týždňom kámoške hovorila, že sa necítim na 9 mesiac a v poho ešte polroka by som mohla byť tehu, len aby som sa vyhla pôrodu 😎 tak som to asi zakríkla 🤐 Ale zajtra či chcem či nie musím vyliezť z bytu- mám poradňu tak sa snáď rozhýbem...potom podám správy 🙂 dúfam, že dobré 😉

Bude stretko? Ach jaj, aj ja chcem ísť... ☹ tak sa mi tam prosím aspoň odfoťte - nech sa aspoň pohľadom na vás poteším a nasajem pozitívnu energiu... 😉 😵

suzzika
24. jún 2009

Pjo super svedectvo...a blahoželám k dieťatku, keď ti to dovolí tak príď častejšie 🙂 a ozaj ako sa volá Tadeáško? 😵

riska
24. jún 2009

suzzik, ved mas na to nárok, to aby si zasa nezabudla, že si TEHU 😀

lenkove
24. jún 2009

Suzika
budem sa tesit na zajtrajsie hlasenie o malickom\malickej 🙂
a mas uz narok byt unavena, ja keby ma tak skoro zobudili,tak asi cely den nefungujem vobec! ty si obdivuhodna! 🙂

bettynka222
24. jún 2009

marione to je hrozne s tymi recami dr. na jednej strane su vsetky tie testy a utz suoer...ved v minulosti nic nevedeli do poslednej chvile (pohlavie, zdravie..), ale na druhej strane dokazu pekne vystresovat. len sa ty nic neboj, svagrininej kamaratke tvrdili,z e maly ma downov syndrom a atlacili ju do potratu a maju zdrave dietatko. a navyse sa teraz pekne vsetky spolu modlime, tak to musi byt v poriadku 😉

suzzi ale ved 9 mesiac to uz je kazda ako lokomotiva, to je predsa normalne. hlavne ze sa ti doteraz dobre fungovalo. toto je uz len priprava na prichod babatka 😵

lenkove
24. jún 2009

marion
ach..to su skarede spravy,ale nenechaj sa znechutit.. mas v sebe bozi zazrak... neboj.. 😔

kaki
24. jún 2009

marion a všetky ostatné naše tehulky... Dnes myslím na Vás viac ako inokedy.... Všetko bude určite OK. 😉

marione74
24. jún 2009

ahojte babulky, dakujem za povzbudenie, priznam sa ze ovela viac som sa bala aby som nepotratila, ako keby nedajboze mal byt mimik chory.... hm neviem preco ale hlavne nech je 😉
Znepokojovala by som sa keby som nevedela, ze tam je to zamlknute dvojciatko, ale kedze mam logicky dovod, preco vysledky mozu byt zle, tak som pomerne kludna. No uvidime, musim pockat 3 tyzdne na ten morfologicky utz, z ktoreho sice tiez nie je iste ze mimik je uplne v poriadku, ale vraj na 80% je tam vidno, ak by mal nejaku anomaliu.

lucettka, aj ja na Teba myslim, este ma napadlo, ako si minule pisala, ze sa asi musis zmierit s myslienkou, ze mozno nebudu deti, podla mna to je nerealne a ani sa o to nepokusaj, podla mna sa s tym zmierit neda, akonahle pre nas zeny existuje aspon 1 % ze by sa to mohlo podarit 😅
Zlatik, zmier sa s tym, ze mozno to bude trvat dlhsie a mozno aj dlho 😒
Pre mna to bola jedina cesta, ktora mi pomohla vydrzat pomerne v klude prve 4 roky, piaty rok uz som zacinala byt netrpezliva a bolo mi smutno ked vsetko okolo tehotnelo, ale skus sa zmierit aspon s nejakym realistickym obdobim, ze sa to mozno nepodari... pre mna to bola hranica vekova - 35 rokov. Ked sa to blizilo a nic, uz to zacinalo byt so mnou kriticke... ale dovtedy sa ako tak dalo, verila som ze sa to podari...
A verim, ze Tebe a aj ostatnym ovela skor, a ked sa pripravis na dlhsie obdobie, tak budes milo prekvapena ked to pride skor 😉
Ja som napriklad mala plan ze ak to nevyjde ani tento rok, ze si vylepsim este viac standard byvania, alebo ze pojdem na mesacny trip do USA 😉 .
Drzim palceky vsetkym snazilkam, aby ste mali silu byt trpezlive.
A tehulkam nech mame krasne zdrave deticky... A nech nam vsetkym Pan da pokoj do srdc.. a este radost...
Amen.

marione74
24. jún 2009

inak u mna to tiez nevyzera moc dobre s tym zajtrajsim stretkom ☹ mozno mi vyjde stavit sa na pol hodku, ale neviem isto, musim este vecer nieco vybavit o 7.00 pm na inej strane mesta, tak neviem ci stihnem z jednej strany mesta prist do Auparku a opat na druhu stranu mesta ☹ Jedine ak moj osobny sofer bude ochotny sa prisposobit mojim planom, verim ze hej 😒

marione74
24. jún 2009

aha, a este jedna dobra news - som doktorovi povedala, ze uz tyzden znova pracujem, ze obcas musim ist aj do office, nielen z domu a on ze ok pohodka, ze ved krcok maternice je ok, nespinim, ze aky je problem?
no prosim bojujem so svedomim ci neostat na rizikovom a on je v pohode s tym ze chodim do prace 😉
ako dobre 😉
citim sa lepsie psychicky, aj ked fyzicky su niektore dni narocne hlavne ked chcem stihnut viac veci, ale da sa... akurat ma tlaci podbrusko, asi ako mimik rastie, ale vraj to byva 🙄