Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
1. dec 2009

suzzika, dakujem a ano, vidiš, že to funguje 🙂 a všetko po starom.... ty si ale poriadne obetava mamina 🙂 ale pred časom si pisala, že vianoce riešiš v predstihu, aby si mala pokojnejši advent, nie?

suzzika
1. dec 2009

No Riska síce mám darčeky poriešené, ale do toho prišla oslava mojich narodenín, cez víkend svokrova 60-tka piekla som mu tortu, v ten istý deň som musela urobiť 2 adventné vence, aby malo dieťa čo odniesť v nedeľu posvätiť a to je len zlomok toho, čo musím stihnúť, ale veď to o chvíľu okúsiš na vlastnej koži, čo ti zo srdca prajem a aj všetkým VS/to nie je škodoradosť!!! 😎 /

Margi mrkla som fotky Kiki, je rozkošná!!!!Ja našu Káju "hádžem" už len na FB tak ak ti stria sprostredkuje tak nakukni 🙂

janula.k
1. dec 2009

Ahojteee 😵 ja najskor ze zle vidim, ze som v inej teme, alebo co 😀 Risulkaaa gratulujeeem zo srdca, uzasna sprava 😵 😵 A vobec sa nehnevame, teda ja urcite nie, ze si to nepovedala skor, o to krajsie je to teraz prekvapenie 🙂 juuj zimomriavky mam tak sa tesiiiiim! Napis aspon do IP trosku viac, ako teda budes chciet, ak nie, tak nevadi 🙂
U nas po vcerajsej kontrole vsetko ok, prvy krat som sa rozpravala s doktorkou o tom, ci si mysli, ze je u mna potrebny cisarak...ona povedala, ze chape obavy mojej gynekologicky, ale ze ona momentalne nevidi dovod na cisarsky, vraj som chuda a u nej rodia chude baby celkom dobre...ani malinky nie je zatial nejaky macko a vraj to vidi na skorsi termin ako na 30.dec. Tak sa uvidi o tyzden..mam sa sama rozhodnut ako chcem rodit..

violoncielka
1. dec 2009

Riskaaa.....super 😵 😵 😵 .Velmi sa tesim..a takze tento rok Jesolo asi nedate 😵 . Uz sa tesiiim na dalsie tipovacky mena 😵 😵 😵 .
Trosku si nas natahovala- to je pravda. Ale ja by som konala tak isto 😵 . Ako zvladas skolu? Mozes vobec pri vyucovani stat?. Akl chces napis vsetky detaily aj zazitky z ultrazvuku. Som zvedava 😕

Suzzi...ty sikovnica nasa. tak dodatocne vsetko naj k narodkam.

Margi ved Kitty to cvicenie dozenie 😉 .nech sa rychlo vyzdravie

Zdravim vsetky ostatne kocky 😵

suzzika
1. dec 2009

Violka pekne ďakujem /dodatočne 😉 /

som si myslela, že si budete pamätať ja som si pred rokom na svoje narodeniny robila test - a výsledok bol darček 🙂

janula.k
1. dec 2009

Suzika ty si tiez Strelec? tak to si mala krasny darcek minuly rok 😵
Violka no toto, takze aj ty sa nas chystas natahovat? Ale myslim, ze ty to nevydrzis 😝

kaki
1. dec 2009

Riška, HURÁÁÁÁ 🙂 😵
Nová dobrá správa medzi nami 😵 Fakt som rada 😵 Veľmi Vám to prajem 😵
A som rada, že v motlidbách pokračujeme 😵 Veď majú veľmi zázračnú silu 😵
Marta sa predsa len nechala ukecať na zázrak 🙂 😵

Všetky Vás mám rada...
Kristínka je krásna modelka, ani sa mi nechce veriť že by mohla mať nádchu... heš heš nádcha....
Suzzika... si starostlivá mama len čo sa patrí, mám sa od Teba čo ućiť 😵
Janulka, myslím na Teba a prajem Ti, aby si sa správne rozhodla 🙂
Violka, páči sa mi Tvoje pokojné obdobie a radosť z malých žiakov 🙂
Seka, Elizka, Muska, Carmenuska, Azalka, Rybka, a všetky VS? Kde ste? Podte sa s nami radovať a tešiť z veľkého zázraku 😵

Normálne by sme to mali osláviť ako sa patrí: spievať a tancovať 😵 (Riška možeš iba spievať 🙂)

azalka22
1. dec 2009

riska, velmi ti blahozelam [a tisko zavidim]
a ja pevne verim, ze Panovo Oko pozrie i na dalsiu zo svojich sluzobnic 😉
pekne postupne
Betty, Riska, no a este tu je kopec dalsich uchadzacov, ze? 😉
ja by som dnes zacala opat Martu, ved je 1.december, pekny datum, a koncili by sme prave 5.januara. tiez pekny datum.
za vsetky VT a vsetky VS, co tuzia byt VT, aby sa im splnilo, po com tak tuzia.
kto sa moze pridat?
prosim o vela milosti pre teba, Riska a tiez pre Betty a pre ostatne VS
[teraz to s kostolikovanim nemam take caste, este si netrufam ist do chladu v kostole nejak casto, ale i to sa napravi a budem tam otravovat 😎 ]

kaki
1. dec 2009

Rybka, vieš čo?
Ako si Ty písala, že sa modlíš aby do konca roka pribudli aspoň 2-3 tehulky v našej téme.
Už teraz sú dve a kto vie či ich bude do konca roka viac ako si Ty proslia 😵

Som rada 🙂 A ďakujem Bohu za to že tehulky a maminky pomaly pribúdajú.... 😵

Azalka, ja sa k Tebe od dnes pridávam na Martu.
Veď vidím že sa moja prosba uskutočnila 😵
Takže dúfam že to nebude trúfalé, ale prosím ďalej 😵

A ešte jedna vec. Dnes som napísala novej gynekologičke, že či by ma zobrala a čo mám spraviť pre to aby ma zobrala 🙂 Takže som sa rozhýbala 😀

janula.k
1. dec 2009

Kaki, mam tušáka, ze dalsia tehula budes ty, ale pssst ok? 😉
Azalka aj ty sa dockas, pevne verim 😵
fakt, Riskino tehu je pre mna najkrajsia sprava dna 😵 Dakujem Ti Otce, ze nas tak milujes 😔

muska30
1. dec 2009

riska,
gratulujem 😵 😵 😵
dalsia buduca maminka v teme 😵 nech ste s babenkom v poriadku a ak treba, a mas nejeke problemy chod na rizikove 😉

margi,
sopliky u Kiky mozu trvat aj dlhsie, aj moja mala mala 8- mesacna sopliky aj dva tyzdne, tak sme stale odsavali a davala som jej Olynth alebo Nasivin a dobra je aj morska sol v spreji Mar 😉

muska30
1. dec 2009

margi,
zacina uz Kiky lozit a sedka sama? A vie sa uz postavit v postielke?

violka, kaki, azalka, darla, teraz ste po riske na rade Vy a ostatne snazilky, ved Bohu nie je nic nemozne 😉

suzzika,
vsetko najlepsie k narodkam 😵 ja budem oslavovat o mesiac 😉

bettynka222
1. dec 2009

ahojteeeee 🙂

margi dakujem za rady 🙂 uz som to poriesila...pomohol mi cajik a salviove kloktadlo. salviove cukriky sa samozrejme nesmu, tak som sa im vyhla. no a co sa tyka tehu tyzdnov...som v 10, babatko v 11 tt, ale ja tomu este stale nemozem uverit...ked ma uz konecne kopne, tak sa v pase priznam 😀

skorki hrdlo uz ok, len hlieny ma stale troksu trapia...a to som uz mesiac nebola vonku. tento tyzden mam uz sice povolene prechadzky, ale neviem ci by sa ta nadcha z toho nezhorisla. a navyse by ma asi hned za brankou hodilo o zem - toci sa mi hlava....staaaaale

jani tak sa na pordani mozno uvidime 😉

riska no ja viem ze lieky by sa moc nemali...ale dala som si ten homeovox, co mi vtedy tak pomohol...ale bala som sa to brat v odporucanych davkach, tak osm to potom vzdala a este som si dala panthenol a potom som sa zas zlakla, ze to je moc velka davka...no vsetko ma v poslednom case desi. obcas zjem aj musle, krevety...a potom sa bojim, ci v nich nebolo moc ortuti....ach. ale ked to porvonam s otu "pestrou a zdravou" stravou v nemocke, tak sa snad nic nestalo. jeeej aj ja by som chcela nieco vytvorit...a adventny veniec je super napad...ale zas tu nemam prisady. ale ked ma poslali na PNku, tak osm este vybehla od mesta a kupila si ihlice,z e sa naucim strikovat podla internetu, tak snad sa mi to podari 😀 halooooo riska, to co vidim v tvojom pase? ty si tehu? ako je mozne ze som si to skor nevsimla? asi si to tiez pekne dlho tajila, ze? tesiiiiiiiiiiiiiim sa mooooooc 😵 ahaaa, prave som sa docitala dalej, ze az teraz si to vyzradila, tak nie osm az tak mimo 😀 ja mam termin presne mesiac po tebe 😵

seka s prvacikmi to poznam. kamoska ma doma druhaka a prvacku a bojovlai sme s nimi vsetci. mala sa vzdy nahnevala ked jej nejake pismenko na prvykrat nevyslo a hned to vzdala, ze ot nema vyznam a ze cely riadok ona pisat nebude, lebo to dlho trva. najprv ma vytocila, ked sa polhodinu nedala presvedcit, potom sa na mna uraizla a nakoniec osm ju presvedcila, aby isla som mnou pisat pismenka sutazne - na rychlost 😀 tak zistila, ze sa da pisat aj rychlo. potom su ju presvedcila, aby trosku spomalila a pisala tie tvary preciznejsie a zase zistila, ze netrva az tak dlho vypisat cely riadok.....no a odvtedy si ulohy robi dobrovolne ako prve ked pride zo skoly a navyse s radostou trenuje pisanie niekolkokrat za den 🙂

azalka ja idem dnes uz piatu martu za snazilky 😉

muska, lenusik, carmenusik, rybka, violka, smejuska, suzzi ahooooooj

preklepy si uvedomujem, ale nechavam ich pre vase potesenie 😀

bettynka222
1. dec 2009

a este som vam zabudla napisat, ze jedna baba citla v starsom vydani zdravia o nejakej zinkovej kure, ktora posobi proti zrastom....predpokladam ze v maternici. nei je to super? babule co mate problemy s endo....to by mohlo pomoct, nie?

maria1610
1. dec 2009

jéééééééééééééééj Riska, moc sa tesim, to je krasna sprava - nech je vsetko OK, prajem - ani si nevies predstavit, ako velmi sa tesim 😵 😵 😵

pozdravujem aj ostatne snazilky, tehulky a maminky 😵

danka24
1. dec 2009

ahojte riska supeeer blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeee
tesime sa velmi velmi takze stafetu si prebrala ty tak dalsia na rade je bohuznama osoba .. 😵 😵 prajeme veela zdravia a nech ste v poriadku obaja a uzivaj si tehotenstvo ako sa len da 😉
idem zmensit fotky ze ste to vy 😵

elizka
1. dec 2009

ahojte babulky.......

riska, blahoželám, super tešíííííííím sa 😀 .... nech Pán požehnáva každý váš deň, aby ste sa v júni tešili ešte viac..........huráááááááááá

margi, kiki je nádherná herečka a modelka v jednom 😀 ....žeby po mamine 😉

rybka, tak si naplánuj termín, aby ste už na vianoce boli domka 😀

violončielka, Malta super dovolenka 😉 ... aj my sme niekoľko rokov chodili na maltu, ale takú oravskú 😀

suzzika, super mamina 😉

smejka, skorki, muska, azalka, lenka atď.........ahoooooj

elizka
1. dec 2009

kaki, ahooooooj, nezabudla som na teba 😀

lenkove
1. dec 2009

danka
to si krasne napisala, ze bohuznama osoba 😵 😵 ta je ozaj znama iba Bohu 😀 ja mam dva typy 😉 a v nasej druzobnej teme su tiez dve cerstve tehulienky 😵 😵 😵

maria1610
1. dec 2009

dani, mala Klarka je rozkosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

kaki
1. dec 2009

Elizka, aké boli trhy vo Viedni?

Inak ani ja som nezabudla na tie z Vás, čo som nenapísala 😵
Napríklad taká Skorki, optimistická, silná a veľmi šikovná žena 😵, ktorá tiež bude mať už skoro bábo 😵
Alebo Lucetta 🙂 akčná žena, s anielskym hlasom 😵
Alebo Lenkove 🙂 usilovne študujúca, so silným odhodlaním riešiť aj neriešiteľne 😵
Alebo Smejka, naša zakladateľka🙂 trpezlivá, vytrvalá a obdivuhodná... 😔
A všetky ostatné, ktoré ste v mojom srdci 😵 Každá z Vás ma niečim "obdarovala".
Znie to čudne ale je to naozaj tak 😵

Dnes si tak viac uvedomujem, aké super ženy som spoznala (a nie len písmekovo).... Mnohé aj osobne 😵 Aj za to som vďačná 😵

Keby sme si tu založili deň VĎAKY VZDANIA tak by som mala dlho za čo ďakovať Bohu 😵

danka24
1. dec 2009

dakujeme velmi pekne 😵

kaki
1. dec 2009

Danka 😵 😵 nádhera 😵 😵 Ani nemám slov 😵

bettynka222
1. dec 2009

jeeej klarka je rozkosna....ma krasnu tvaricku a super ocka 😵

a mini margi tiez vyzera super 😉

este suzzika by mala svoje albumy osvieit, ci uz sa stalo? 😕

lenkove
1. dec 2009

Danka
je strasne zlatucka, tesim sa s vami.. isto sa z vas aj Pan tesi... a ako sa citis ty, ok? mala spinka, papa, poslucha? 😀 😀 A Janik je s vami?
Klarka vyzera podla mna ako Rutinka, ked sa narodila, aspon podla fotiek, na tej prvej sa podobaju 😕

carmenuska
1. dec 2009

Riskaaaaaa- no konecne, este tyzden a vyzradim to ja 😀 ja by som to nevydrzala.......
vsetky pozdravujem a dakujem za blahozelania 😀 ked budeme mat vyrocie sobasa 20 rokov, tak dufam ze uz budu okolo mna behat pubertaci. A som fakt rada, ze su tu dalsie 2 nove tehule a dufam, ze nezostaneme len pri tomto cisle 😉
Ak to takto pojde dalje, tak sa tema premenuje na veriace maminky lebo vas tu bude prevaha
betty- ahoooooooooj aj ty tam vysviet tie tyzdne
janula- kociar ste kupili cez bububabo???

lenkove
1. dec 2009

inak, keby ste vedeli ako ja minam tieto dni.. vcera som si kupila kavovar 😵 😵 a hriankovac 😵 a dumam veru aj nad kanvicou 😕 a dnes panvicu.. vsetky veci som dlho obzerala, a ked ich maju zlacnene, no nechajte ich v obchode 😅 a pre radost CD Christmas Swing 😉 😀

kaki
1. dec 2009

Lenkove no čo? Musíš vás zásobiť, veď budete pomaly traja a nebude čas naháňať potom všetky akcie 😀

lenkove
1. dec 2009

waw, Kaki, ty mas dar vidiet veci jasnozrivo 😵 😀 mas uplnu pravdu!

kaki
1. dec 2009

Ja som Teodora Jasnozrivá 🙂 to už je tu o mne známe 🙂 😀