Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
26. apr 2010

aha, a to dolu je link na moj album 😉 vcera nas cosi postihlo 🙂

violoncielka
26. apr 2010

Lenkove aka krasna rodinka. A vsetci sa na seba neskutocne podobate. Este aj ty s mm 🙂
Tak vsetko najlepsie Ivanke!!!!! Ma velke stastie ze sa narodila takym super rodicom. Cmuk

carmenuska
26. apr 2010

Baby mame byyyyyyyyyyyt, uz aj kluce.....Dakujem Bohu, ze to vsetko dobre dopadlo. Caka nas vela roboty, no hadam to zvladneme......
Leni- nadhera, podobate sa poriadne..... a Ivke posielam pusu a vsetko naj...a hadam jej nejaky darcek budem moct dat uz konecne aj osobne

violoncielka
26. apr 2010

Super Carmenka, tak sa tesim spolu s vami 🙂

margarita
26. apr 2010

leni krasne foto, a este ste aj farebne super zladeni aj s tortou 😀
carm perfektna sprava, tesime sa s vami, my si na kluce este pockame, ale aspon ten pozemok sa blizi a blizi uz dufam, este mesiac vydrzim a potom uz by to malo byt pripravene na nasu kupu 😉

tak za tehulky, sucasne aj tie buduce 😉 ja to dam takto, mozem? 😵

riska
26. apr 2010

jej, carm, supeeeeeeeer, tešim sa 🙂 babatko prijde do noveho bytu 😵

leni, všetko naj škorici 😵 ta mala tušim tortu aj za ušami 😀 😀

kuk album 😉

maria1610
26. apr 2010

Ahojte 🙂 - po dlhom case znova medzi Vami 🙂 - a ake prijemne spravy -Carm velmi sa tesim spolu s vami s noveho bytiku, Leni Škoricke vsetko najsamlepsie k narodeninam - ste krasna rodinka 😵 - Riska, Tebe to tehu tak moc pristane 🙂

lakrimosa
26. apr 2010

Ahojte ženičky, nestíham...
takže oddnes sa modlíme za šťastné pôrody. Výborne! Pripájam sa.

jaja25
26. apr 2010

Tiež sa pripájam a prosím o modlitbu za seba a bábatko. Ďakujem.

bettynka222
26. apr 2010

ahojte 🙂

carm supeeeeeeeeeeeeeeer 😵 konecne dobra sprava. predpokladam ze ide o zaciatok zmien k lepsiemu 😵 😵 😵

leni vsetko naj malej oslavenkyni. party sa jej ocividne veeeelmi pacila 😵

rybka no neverim teda, som bola kuknut tvoj album, a teda zas nejake velke brusko si nemala. a pribrala si tak podobne ako ja . ja mam uz 7 kg navyse 😉

risi aj teba bolievaju krize? ja odkedy sa uz tolko nezohybam tak to uplne preslo 🙂 ale zas mi asi dieta tlaci na pluca obcas alebo co 😕

zdravim vsetky pripievajuce aj citajuce 😉

akzuzs
26. apr 2010

Len na skok!
Ahojte všetké
Carm super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tešim sa s Tebou!!!!!! 🙂
Boh s vami

francis
26. apr 2010

ahojte 🙂 pripájam sa k modleniu
teraz moc nestíham sem chodiť 😉
carmenuska super správa 😵
lenkove maličká je krásna a tiež jej želám všetko najlepšie a hlavne nech je zdravučká a usmievavá a šťastná čo je keď vás má 🙂
pozdravujem všetky VS,VT a VD

muska30
27. apr 2010

ahojte,
riska, pekny kocik, uz pomaly chystas vybavicku, ved o mesisac uz mozes rodit 😉
carm, margi dobre spravy s byvanim 🙂
bettynka, krize aj mna boleli po 6. mesiaci s tym musis ratat, aj ja som vysoka a nevydrzala som dlho stat a chodit 😉
lenka, ste podarena rodinka 😉
pekny den vsetkym 😵

violoncielka
27. apr 2010

Ahojte babulky
Risiatka vy ste krasne, supersky kocik (mam v podobnom style tasku..nechces? poziciam hehee) a aj my mame ikeacke kresla, ja som velmi s nimi spokojna, az na to ze kazdy si mysli ze su hojdacie 🙂 🙂
No Margi ved aj vy mate celkom pozitivne spravicky
Betty no musim priznat kocka si aj s bruskom, normalne by mali zacat miss tehuliek. Plavanie nepomaha na bolesti chrbta?
Aj ja zdravim vsetku zostavu,pekny den

elizka
27. apr 2010

ahojte babulky.....

konečne mám čas aj niečo napísať, hoci som nestíhla dočítať 😀
u nás sa moc nezmenilo, akurát sa mm vrátili spermijky a moc sa tešíme / ale len tak potichúčky, aby sme to nezariekli a náhodou by zase niekde utiekli/ ...... začíname vitamínovú terapiu 😀 ....... tak snať sa už niekam pohneme 😉

carmenuska, teším sa z vášho nového bývania, nech Pán požehnáva váš nový príbytok a naplní ho maličkými detičkami 🙂

riska, krásna tehulka 😉 ..... aj kočík je úžasný ...... ako sa máte????

bettynka, ty tiež krásne tehulkuješ ....... držím palčeky

lenkove, ste naozaj nádherná rodinka ..... maličká je už hotová krásna slečinka ........nech vám robí len radosť a rastie do krásy

kaki, ahoooooj ....... ako v práci???? ..... chýbal mi ten tvoj perfektný optimizmus a pobavenie 😀

skorki, čo máte nové????

margi, kiki, ....... vy teda rastiete 🙂 ...... Kristínka už behá???

violoncielka, muska, janulka, azalka, suzika ......... všetky nové aj ostatné babulky ...... ahoooooojte

carmenuska
27. apr 2010

ahojte,
riska- krasny kociarik, neskutocne ti/Vám to pristane a o babatku do noveho bytu som snivala, ked sme sa stahovali pred 2 rokmi 😀 ale hadam do tertice vsetko dobre 😉
Elizka- dobra sprava, vitaminujte...ja uz ich mam pokrk, tusim som nadopovana beckami na 2 roky dopredu 😀
vsetky ostatne zdravim, dopijem kavu a idem sekat zarubne 😀 pa

margarita
27. apr 2010

vsetky zdravim,
tesim sa, ze maria a elizka sa ukazali po dlhej dobe 😉
riska, kocka si, moc Ti to brusko svedci. a aj kocik mate rozkosny a mas dobre tehu gate 😀 😎
elizka, este nebeha, ale uz sa snazi udrzat rovnovahu a spravi akoze krok dva, kym capne, alebo ju chytim 🙂
a vonku uz vylieza z kocika a chce ho tlacit, tak chodime rychlostou 2metre za stvrthodinu...bude sranda, az pride na to, ako sa to naozaj robi 😉

modlime sa s vami za vsetky tehulky a vobec za vsetky 😉

pcolka
28. apr 2010

ahojte, kočky.....zas som priletela sa na vás mrknúť. 😉
tiež patrím medzi tie, čo vás nestíhajú poriadne ani čítať, nie to ešte prispievať! 😖

teraz som tak zbežne prešla čo sa tu deje, či nám tu nepribudli nové tehuľky, ale ako čítam tak asi nie, že? ale za to tie jestvujúce nám teda pekne krásne rastú a priberajú-to som rada, že je všetko ok! 🙂

pribudli aj nejaké nové tváre, takže sa super rozrastáme - a tomu sa teším tiež 🙂

my máme nové toho dosť - mladšia dcéra za jeden mesiac dva krát prekonala zápal močového mechúra (a vraj to "šmahlo" aj obličky!), takže sme si užili "skákania a tancovania na záchode", až mala strach naň chodiť - chúďa moja 😕
ale za to v pondelok vyhrala tretie mieste v tanečnej súťaži. chodí na spoločenské tance, a trochu ma ale nahnevalo, že prvé a druhé miesto vyhrali chlapec a dievča, ktorí sú od nich asi aj o tri roky starší a tancujú už aj za staršiu skupinu, tak samozrejme, že medzi týmito drobcami vyhrali.....ale aj tak sa tomu veľmi tešíme, že vyhrala aspoň to tretie miesto-a máme prvú medailu! 🙂 🙂 🙂

a v nedeľu nás čaká prvé sväté prijímanie - neterky! tak sa už pripravujeme!

všetky Vás pozdravujem (radšej vás ani nejdem menovať, aby som na niekoho nezabudla), no dúfam, že nezabudnete ani vy na mňa 🙂
snažilky snažte sa 😵 a tehuľky držte sa 😵 a všetci ostatní sa majte veľmi pekne, ale hlavne "s pomocou božou" 😉

pekný deň

riska
28. apr 2010

ahojte...a hlavne zdravim "stratene duše" - elizku a pcolku 😵 😵
elizka, supiiiiiš, že spermijky su doma, len tak dalej, pekne sa k sebe s manželom pritulte 🙂 🤐
pcolka, no teda, mate to pestre... aj dobre, aj zle, ale tak to asi chodi.....držte sa 😉 a prid častejšie
margi, že su tie gaťuše super? 😀 😎 😀
carm, neboj, aj ku nam babenko zavitalo až do našho spoločneho tretieho bývania...tento vas novy bytik bude ten pravý 😵
violka, mam ku kočiku aj tašku, tak ak pridem na dovolenku do italy, aspon budeme zladene 😀 😵
betty, kríže naštastie nie....ale bedra ano...a tiež ma tlači babo na plucach, ved už je velke....ale to si nevyberieš, niečo nas predsa musi bolieť, nie? 😉
maria, ty si tu tiež dllllho nebola, ako sa mate? 🙂

no zdravim každu jednu z vas 🙂 🙂 🙂

muska30
29. apr 2010

ahojte,
pcolka, som rada, ze si sa ozvala 😉 dcerka aka sikulka, tanecnica mala 😉 a ako sa dari skolacke?
nas prvacik uz prebera dz a citanie aj matematika mu ide dobre 😉
elizka, dobre spravy s manzelom 😉
a aby sme nezabudli, pokracujeme v deviatniku 😵

jaja25
29. apr 2010

Babulky, chcela by som vás poprosiť o modlitbu-krátku, strelnú, za všetky snažilky ktoré sa rozhodujú o IVF. Ďakujem vopred. 😉

kaki
29. apr 2010

Elizka, Pcolka, kde ste sa nám túlali? Som rada že ste tu 😵

Jaja... jasná vec.
Každá snažilka nech sa rozhodne uprimným a otvoreným srdcom. Nech koná s dobrým svedomím a úmyslom.
Bože buď pri nich, nech ich nik nesúdi. Len Ty vieš.....

pahu
29. apr 2010

Ahojte 😀

jaja25
29. apr 2010

Ďakujem kaki.
Môžem sa ešte spýtať k tomu deviatniku. Začala som o deň neskôr ako vy, len chcela by som sa spýtať ktorý deviatnik presne sa modlíte? Pekný večer.

zuzubabo
29. apr 2010

Ahojte, priebežne si vás čítam, ale skoro nikdy sa mi nedá zapojiť do témy.
Teraz ale píšem, lebo prosím o pomoc pri riešení problému, ktorý mám s mojím krstniatkom /moja krstná dcéra/.
Má 11 rokov a máme výborný kamarátsky vzťah, všetko si hovoríme a zároveň sa snažím aj svedomito pristupovať k tomu, že som jej krstná mama.
Dnes ma bola pozrieť v práci a medzi rečou som sa dozvedela, že už neverí v Boha. ☹ Veľmi ma to zranilo ☹ .
Nevedala som ani ako zareagovať, ale na víkend ide k nám, tak sa porozprávame, ale čo povedať???

smejka
autor
30. apr 2010

Meditácia na text - Ján 14, 1 - 6

Nech sa vám srdce nevzrušuje! Veríte v Boha, verte aj vo mňa. V dome môjho Otca je mnoho príbytkov. Keby to tak nebolo bol by som vám povedal, že vám idem pripraviť miesto?! Keď odídem a pripravím vám miesto, zasa prídem a vezmem vás k sebe, aby ste aj vy boli tam, kde som ja. A cestu, kam idem, poznáte.“
Tomáš mu povedal: „Pane, nevieme, kam ideš. Akože môžeme poznať cestu?!“ Ježiš mu odpovedal: „Ja som cesta, pravda a život. Nik nepríde k Otcovi, iba cezo mňa.

Meditácia

"Ja som cesta, pravda a život" (Jn 14, 6).

Ježiš je cesta. Je dokonalým Synom Otca, ktorý robil iba to, čo mu povedal Otec, a nikdy nelipol na vlastnom živote. Tým nám ukázal, ako máme žiť. Miloval Otca s dokonalou dôverou. Vedel, že je v Otcových rukách a práve tam aj spočíval. Teraz, keď vystúpil na nebesia, Ježiš nás vyzýva, aby sme žili tak ako on - v dôvere a poslušnosti Otcovmu volaniu. Vyučuje nás, vedie, pretvára a premieňa nás na jeho deti. Ukazuje nám, ako môžeme zotrvať pri Otcovi tak, ako to robil on.

Ježiš je pravda. Každé slovo, ktoré povedal, bolo pravdivé. Keď vyslovil prisľúbenie, naplnilo sa. Každý zázrak, ktorý urobil, každé podobenstvo, ktoré povedal, každá reč, ktorou vyučoval, odrážala lásku nebeského Otca k nám a spôsob, ktorým sa máme medzi sebou milovať a žiť. Všetko, čo Ježiš urobil, keď kráčal po zemi, a všetko, čo robí dnes, je prejavom tej istej lásky. Táto pravda je základom pre celé s tvorenie - je základom pre život každého z nás.

Ježiš je život. Poznať Ježiša je poznať plnosť nadprirodzeného života. Vo sviatosti Eucharistie prijímame tento nadprirodzený život do svojho hriešneho srdca. Predstav si: Ježiš sa rozhodol prebývať v nás. Rozhodol sa vložiť svoj život do nášho srdca, aby sa jeho život stal stálym zdrojom pre náš život. Prišiel, aby naplnil naše najhlbšie potreby a radoval sa z každého nášho dobrého skutku. Prišiel, aby nás učil, naplnil a viedol.

Ježiš je cesta, pravda a život. V ňom nám nič nechýba. Okrem odpustenia hriechov nám daroval ešte omnoho viac. Ponúka nám nový životný štýl, život v jednote s jeho nebeským Otcom. Neboj sa vystrieť dnes svoje ruky a prijať ho!

Ježišu, milujem ťa. Otvor moje oči, aby som ťa lepšie poznal. Otvor moje srdce, aby dnes plnšie prijalo tvoj život!

Skutky apoštolov 13, 26 - 33; Žalm 2, 6 - 11



ahojte 🙂 dnesne zamyslenie mi prislo take vystizne 🙂
iba som vam chcela ze vcera sme definitivne skoncili s dievcatkom....sud trval cca 4 hodiny a verdikt...nas navrh zamietnuty 😔
ideme sa znovu nadychnut a ist dalej....inou cestou...verim ze Pan nas povedie 🙂
prajem pekne majove dni vsetkym 😵

suzzika
30. apr 2010

Smejka ☹ 😢 😔

Leni ako prišla vaša dcérka k menu Škorica?

To je všetko čo som stihla prečítať, všetky vás pozdravujem....

A Margi nebolo to až 100 rokov čo som tu nebola... 😉

A Carm už máme 9....mesiacov 🙂

smejka
autor
30. apr 2010

a viac menej sme cakali taky koniec....pre nas dievcatko "zomrelo" uz pred nejakym casom...ono to vcera bolo o tom pripomenut a znovu rozobrat tie nase peritpetie.....pocuvat to ...spominat a oddist 😒
je to za ami a ktovie co pred nami....a tak je to dobre....lebo keby sme napr pred tym ako sme spoznali dievcatko vopred vedeli co nas caka....tak asi sotva si ho zamilujeme 😔
ale nesmieme smutit....verime ze bude vyrastat stastne a my musime zit pre niekoho ineho 😔
a vy nebudte tiez z toho skesle.....treba niekedy prijat s pokorou to co nam Pan ponuka..
takze 🙂

smejka
autor
30. apr 2010

suzzika ahoj
prave som na teba dnes myslela....ze vonku je tak krasne urcite si so svojimi krasavicami vonku....teda asi len s Karolinkou 🙂 ...ked si pisala ze estihas a ten post sa ti zapacil 🙂
niekedy sa odtrhni a popis o vas viac....ako za starych cias 🙂
riska inak tebe(vam) to tehu pristane 🙂

riska
30. apr 2010

smejka, čo to čítam? 😢 tak už je to definitivne? 😔 😔 😔 ach, naozaj nie všetko v živote ide tak, ako si to vysnime...a nam už neostava nič ine, len sa s tým zmieriť 😔 nadalej na vas myslime 😉
snad sa dievčatko dostane do nejakej inej milujúcej rodiny 😔 a verim, že idete dalej a matuško sa sestričky dočka...čoskoro 😵

suzzika, 9 mesiacov, wau 😕 😵 🙂

pahu, no ahooooj 🙂 čo mas nove, ved niečo napiš, lebo ty sa tu zasa zjaviš o pol roka 😝

jaja, str. 376, prispevok od kaki 😉

zuzubabo, ja ti neviem asi dobre poradit.... v 11-tich rokoch ťažko robiť zavažne životne rozhodnutia 😉 skus pri rozhovore zistiť, čo ju k tomu viedlo... negativna skusenost, kamaratky, to, že nie je "in".....