Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
7. máj 2009

Smejka tak sa teším, že vám dnes nikto nevzal nádej alebo tak niečo a princezná, že je zdravučká tak je dobre. Budeme ďalej búchať na dvere a ony sa určite otvoria 😵

Riska sikulka ako ty, si môže dovoliť občas aj vyrušovať a ten deduško mi je normálne čím ďalej viac sympatický 🙂 ...určite napíše dobrý posudok 😉 A po čase učenia mučenia hor sa ku lekárom, treba chytiť túto vlnu... 🙂 A ďakujem za pochvalu, nabudúce vezmem na dostihy aj modrú farbu 😀

Margi veď ty nevieš, že "cuketka" zametá terasu a umýva stoličky a preto nemá čas na MK. Veď čo chvíľa bude párty nie? Že pozdravujem na "novostavbu" 😉 🙂 A cmucik pre Kiki / som si dovolila prevziať od strie 😵/

Pre dnešok balím majte sa krásne 😵

riska
7. máj 2009

suzzika, ty sa tiež chystaš na dovolenku, ked balíš? 😝

smejka, ja sa tak teším 🙂 ak ked je smutné, že nejakí rodičia nejavia zaujem o svoje dieťa ☹ a ak som správne pochopila, malička bola včera u vas doma? a ako matuško? 😉

ozaj, lucettka, grilovačka sa blíži 😀 chuda, zasa nebude vedieť, prečo ju zrazu volame "cuketka" hmmm, kto to tak mohol spískať 😝

riska
7. máj 2009

smejka a z čoho mas tu skušku? možno ti poradím nejaké mudrosti ako naposledy lenkove 😀 😀

skorki
7. máj 2009

Ahojte,

Riska, gratulujem! Smejka, tesim sa z dobrych sprav.

My sme len teraz dorazili z roboty 😝 , uf, esteze je teraz tak kraaasne dlhy vikend. Co sa chystate robit?

smejka
autor
7. máj 2009

riska o rodine 🙂 ...hm...myslela som ze to bude malina ale mam pocit ze sa iba prehrabavam v skriptach ktorych je straaaaaasne vela 😝 ...v druhej skupine urobilo tuto skusku zo 60 dvaja 😝 ...cize mini sanca tam je 😀 😀

smejka
autor
7. máj 2009

ach jaaj...idete ordinovat 😉
skorki ahoj....ty si normalne nenormalne vytazena 😕 .....ja zajtrajsok neratam....a cez vikend navsteva nejaka a tak 😉

riska
7. máj 2009

skorki, ahojček, ešte neviem, najbližší plan je spinkať do 9:30 😀 ty kedy plánuješ vstať? 😝
a ešte ťa nepokúša testovať? 😉

smejka, o rodine iba 2 urobili? ale ty si odborníčka, tak ty zvýšiš uspešnosť 😉

smejka
autor
7. máj 2009

ozaj co testik?? a violoncielka ta by mala 11 teho nie?

margarita
7. máj 2009

smejka ja som zase tuuuu 😉 ja neordinujem, uz ma to nebavi, je tam cim dalej tym menej gynekologie a tie vztahy sa tam miesaju horsie ako kedysi v Beverly Hills 😀
smejka - ved o rodine Ty toho musis vediet aj bez ucenia 😉

skorki, Ty sa furt vyhybas narazkam na Tvoje foto - ostanes taka ruzova navzdy? 😀 ved si kocka, tak tam hod nieco aktualne 😉

stria - Ty mas IQ ako Einstein minimalne 🙂

skorki
7. máj 2009

Riska, priznavam bez mucenia...dnes som testla...A bolo tam veeeeeeeeeeeelke NIC.Ale, nespinim /ja vzdy 3-4 dni pred mrchou spinim/, tak nadej stale zije 😉 Snad nedopadnem tak, ako pisala Monika, ze to skoncilo vyvolavackou. Totiz, mne dal tiez Clostyl - a tiez tu konsku davku 2X1 tabletku. Ale citim sa v poho, nic ma neboli 😀 , dufam, ze to tak aj vydrzi.

margarita
7. máj 2009

a aby som nezabudla, Kiki som "ocmucikovala" aj za styri suzziky, chuda moje male oslintane 😀

my budeme konecne relaxovat, cize sa nechystame ani na navstevu ani na krstiny ani na svadbu ani nikam...akurat margaritiak trva na tom, ze ma konecne zacne zaucat zase po rokoch soferovat, lebo ved bude malo aut a tak...takze baby z BA, v sobotu poobede budte radsej doma, alebo v kine, alebo v lese, ale cestam sa vyhybajte 😉

no a snad nam vyjde cas aj hodit sem nove foto z krstin, takze uvidite aj riskovcov 😉

riska
7. máj 2009

skorki nam zachvilu sem prestane chodiť, lebo ju stale bombardujeme otázkami o ružových vlasoch, testoch a rannom vstavani 😀 😀

margi, aj taka strapatá bývam rano 😀
inak ja tiež neordinujem, mm si zaželal hokej, tak poslúcham 😉

margarita
7. máj 2009

skorki tak pockaj na 11.5. a testuj s violoncielkou - tie trojicky 🙂

margarita
7. máj 2009

tak teraz zamachrujem, lebo zapocula som pri spravach, ze dnes hraju bratia Cesi...ale uz neviem s kym, len tusim s nejakymi severanmi, tipnem - Svedsko? ale aj tak som uz na 50% informovana...o hokeji.

o vas ale musim byt informovana na 100%, nec h vieme, za co a kedy sa modlit 🙂

riska
7. máj 2009

skorki, fakticky? 😒 ja som mala dnes normalne taký zablesk, predstavu, že si robiš testik, a tam ružova dialnica ako tvoje vlasy 😀 no snad o par dni sa moje proroctvo naplni 😉

riska
7. máj 2009

margi - zasah... vyhrávaš 1:0 🙂

skorki
7. máj 2009

Dievcata, ja som tu fotku odstranila zamerne. Totiz, v robote sa mi stalo, ze moja identita bola takmer odhalena... 😒 A to by sa nemuselo skoncit dobre. Nie, ze by som sa hanbila, ze tu chodim, ale nemusi cela firma vediet, ktory den cyklu som 😀 ... CHapete...
Jedna dievcinka si dala cosi vygooglit, a predstavte si, ze ju hodilo rovno na moj prispevok. Boli sme viacere na kave a ona hovori - na nete jedna baba pisala, ze..... a ja si hovorim, uuuuuups, ved to som pisala ja na MK. Esteze ta moja predosla foto nebola celkom aktualna...no ved ja niecom vymyslim, nech tam nie som taka ruzova. 😉

margarita
7. máj 2009

😀 😀 😀

smejka
autor
7. máj 2009

margaritka presny zasah...s tym hokejom....a zase mam po uceni 😀
skorki este je skoro nie?...kolky si DPO?

riska
7. máj 2009

skorki, chapeme 😀 tak si daj nejaku foto z dialky... ako lenka 🙂 tu by nespoznala ani vlastna mama 😵

margarita
7. máj 2009

skorki, tak chapem a uz nerypem...mas recht. ale nepadne to dobre, ze Ta cituju ako autoritu? 😉
ja sa uz tiez zamyslam nad tym, kolko osobnych info by si tu o mne ktosi vyhladal, keby mal tolko casu 😒

riska
7. máj 2009

inak s tou identitou mate pravdu, je to dosť ošemetne 😒 ja dufam, že nejaké mamičky mojich žiakov nie sú snažilkami 😲

margarita
7. máj 2009

riska, ale ved Teba by tiez podla pasu nikto nepoznal...tak mozem sem hodit aj vas 2, alebo vam dame taku tu ciernu pasku cez oci...pre istotu 😉 😎

smejka
autor
7. máj 2009

riska ako tipujes dnesny hokej?
margaritka kukneme a sup zmazat 🙂

riska
7. máj 2009

ok 😀 len dufam, že nespoznaju moje školske historky 😉 a hned jednu prihodim: tento týžden som mala týžden potravín 😵 najprv jeden chalan doniesol do školy kečup a nakreslil nim na stoličku ooobrovskeho smajlika, presne takehoto 🙂
a potom dalši išiel na obed a ked sa vratil, hádzal po ostatných zemiakovú kašu 😎 ja len nerozumiem, ako ju doniesol... asi vo vrecku 😉

skorki
7. máj 2009

Smejka, ja som 10DPO.

skorki
7. máj 2009

Riska, na akej skolej ucis??? 😀 😀 😀

riska
7. máj 2009

smejka, neviem, ako to dopadne, ale fandim švedom... ved som dnes bola aj v ikei 😀

smejka
autor
7. máj 2009

riska 😀 😀 ...kecup k zemiakom celkom ide 😉
skorki no tak to mas este skoro...nadej stale zije 🙂

riska
7. máj 2009

skorki, prečo? vy sa v robote neohadzujete zemiakmi? 😎