Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
27. júl 2009

ale jani to je individualne..vies mozno uz ma poo ale spinka .. 😉

violoncielka
27. júl 2009

baby ved nechajte suziku na pokoji 😉 , chuda ved nemoze rodit s PC 😀 .
Takze Suzzi male levica? to su super deti (vid ja 😀 ) To tu dnes bude radosti 😵 😵 😵

violoncielka
27. júl 2009

Margi a decka sa na malu nevrhli? 😀 😀 ... a kostol ako bod atretnutia teda funguje aj nadalej?...super. No dufam, ze raz tam aj ja zavitam s dvojickovym kociarom....
Aka som nenarocna, uz sa neuspokojim len s jednym babom, ale napisala som si ziadost na dvojicky 😀 😵

violoncielka
27. júl 2009

ano zase sa prejavuje vo mne levia sila a vrodena "neskromnost" 😀

bettynka222
27. júl 2009

jeeej babulky, vobec vas nestiham docitat. vy tu piset o sto sest 😎 velmi pekne vam dakujem za povzbudive slova...hlavne lenuske, si zlata 😵 ja viem, ze si svokru nemam vsimat, len cim viac som citala knihu o rodovych korenoch, tym viac som sa bala jej vplyvu. mala som pocit akoby mi na nasledujucich 7 orkov priala neplodnost a potraty...ved rozpravat druhym ze by nebolo dobre, keby som teraz otehotnela...neviem. mi to pripada take sebecke, lebo onba ma teraz jendo vnuca a druhe na ceste. a odkedy bolo na ceste prve rozprava taketo hluposti....a po tom potrate mam pocit, akoby mi to priala....no ale snad sa mylim 😒

smejka sa ako ma? osm ju dlho nevidel. ci to je som tu dlho nebola? 😕
maria tebe prajem aby si nacerpala na dovolenke vela sil a aby sa ti splnil ten suvenir 😉

zdravim vas vsetky. niekde som zachytila, ze margi niekam cestuje, tak ti prajem stastnu cestu 🙂 riska (cha, nezabudla som 😀) suzzi, lenka, danka, janka, viol, indezs, carm, lucettka, skorki, maria, smejuska ahojte 😵

riska
27. júl 2009

čaute, rapotačky 🙂

to je vzrušo, čo? čakam, čakam, kedy pipne mobil... 😉

sisipetka, vitaj medzi nami 🙂

violka, podobne, ked už tolko čakame, tak rovno dvojičky, nie? 😀

lenkove
27. júl 2009

Riska
ja ze uz prides s novinkou a ty takto 🙂

riska
27. júl 2009

leni, tak ja slubujem, že už pridem až s novinkou 😀 🙂 (teda dufam, že mi suzzi da vedieť)
a rýchlo posledné tipy.... ja som za dievčatko 😀

skorki
27. júl 2009

Ahojte moje zlate,

Dnes som bola u zubara a uz som doma. Tak - ze na chvilku /aj mimo vikendu 😀 / pokonikujem. A idem tusim v najlepsom. Tak budem cakat na spravicky.
Suzi, moc na Teba myslim!!!
Riska - od kompu a mobilu sa na viac ako 5m ani nepohni. 😉 Si nase hlavne medium 😀
Bude to podla mna chlapec. 😉

lenkove
27. júl 2009

Chlapceeeeeeek 😀

riska
27. júl 2009

EŠTE NIE!!! 🙂
len suzzi sa ozvala, že je úplne zatvorená, ale stale ma kontrakcie, tak ostava v nemocke 😉 tak si asi ešte počkame 😵 a dakuje, že na nu myslime

danka24
27. júl 2009

ty brdo tak asi babatko caka na tatinka 😵 😵 😵 😵

violoncielka
27. júl 2009

bude to baba 😉

Leni normalne viditelna foto!!!! 😀 Zlata

darla27
27. júl 2009

Ahojtee, aj ja som tu. Ja tipujem že Suzika bude mať chlapčeka. 😵
A podľa mňa sa narodí zajtra. 😉
Držím palce aby to bolo rýchle. 😉

lenkove
27. júl 2009

Violka
no, dala som fotku.. dufam,ze nebudem mat neprijemnosti 🙂 😀 😀 😀 v skutocnosti som menej baculata, ale fakt 😀

danka24
27. júl 2009

jee lenka aka pekna fotka 😵 😵 😵
a ja myslim ze to bude DIEVCATKOOOOOO 😵 😵

lenkove
27. júl 2009

baby,
my sme dostali papier, sme v evidencii.. tak to vyslo.. som ozaj stastna, dnes je tusim stastny den! 😵 tolko dobrych sprav! teda na Suzinku si este pockam...

bettynka222
27. júl 2009

leni gratulujem 😉 a snad uz zachvilku zagratulujeme aj suzzike 😎

darla27
27. júl 2009

Lenkove veľmi sa s tebou teším, tak onedlho budete mať dieťatko.. 😵
Ako sa to rýchlo vybaví než vám dajú bábenko? Verím že to bude čoskoro. 😉
Danka máte vybrané pekné meno, aj môj muž chcel Klárku ešte keď sme sa začínali snažilkovať.
Všetky Vás zdravím spoločne , aby som na niekoho nezabudla, ako sa tu zabúda na mňa. 😀

lenkove
27. júl 2009

Darla
velmi rychlo take dva roky 😀 🙄 🙄 🙄

darla27
27. júl 2009

Ojoj, Lenkove tak držím palčeky nech je to skôr. Dali ste si aj nejaké špeciálne požiadavky?
Vek, pohlavie, národnosť a podobne? Neviem ako to chodí..
Už mi klipkajú oči, pôjdem ja veru do hajan. 🙂
Každopádne myslíme na Suziku, nech čoskoro nastane deň D. 😵
Riska na to kafco sa urcite dohodneme, daj vediet ako ste vybavili. 😉
Dobrúúúúúúúú

lenkove
28. júl 2009

Ahojte...
ja dumam na Suzinku a mam uz trosku strach... aby to nebola opat sekcia.. 😕

danka24
28. júl 2009

dobre ranko
suzika sa neozvala? ja rychlo zapinam kona a nic.. som nedockava 😵
lenocka moja supeer tak ti blahozelame a nech cim skor rodis do roka 😵 😉

danka24
28. júl 2009

darla dakujeme to mne sa pacilo uz davno to meno takze ja som nad inym ani nerozmyslala.. hlavne nech je zdravucke..
a urcite o par mesiacov budete mat Klarku aj vy 😵

riska
28. júl 2009

sprava od suzzi:

ahojte zlatička, u mna pretrvavaju kontrakcie, ale sa neotvaram, male je stale vysoko, ma nejako nepriaznivo otočenu hlavičku, takže sa neposúva a každa kontrakcia oslabuje jazvu. dost realne to vyzera na cisarsky - ešte dnes poobede. som sklamana a nemam pri sebe ani manžela 😔

kaki
28. júl 2009

Ahojte, riadne prituhuje.
Poďme spraviť niečo mimoriadne.... pre suzziku....
Hneď sa každá pomodlime desiatik špecialny pre suzziku... Ste za? Ja idem hneď na vec....

janula.k
28. júl 2009

Ahojte 🙂 ja tiez tipujem porod dnes a bude to chlapec! 😉
Lenka kuk aky smejko tu na nas pozera 😵 a tesim sa s vami, ze sa veci hybu spravnym smerom 🙂
Darla, citala som v trombofilkach, ze podla vyledkov, patris medzi nas..nam sa po prvom potrate nedarilo otehu asi 14 mesiacov, ktovie ci aj to nebola pricina..ved vela zien s touto diagnozou potraca velmi skoro...Kup si Femibion 800 je to dobra predpriprava a ked otehotnies, tak nech ti hned nasadia injekcie...

janula.k
28. júl 2009

och kym som pisala, tak Riska pridala spravu od Suzi... ☹ chudatko, nech uz to ma za sebou..Kaki, ja som za, aj vcera som to tu navrhovala..

lenkove
28. júl 2009

ano. Janulka, ja som sa ktoreho si Panna v Betleheme porodila..
a ja som sa od rana bala,ze to bude tento cisarak.. babulky, idem aj ja na to..

janula.k
28. júl 2009

Lenka, nech je to aj cisarak, ak to inak nejde.. len nech su suzika aj babatko v poriadku...Riska, napis jej prosim, ze tu na nich myslime a budeme cely den...