Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
3. aug 2009

pahu, krasnu dovolenku ti želaaaaaaaaaaaaam 🙂 😉

lenka, smejka - ahojte 😀

pahu
3. aug 2009

Riska, dakujem a idem sa pomaly zacat balit 😀

smejka
autor
4. aug 2009

pahu jaj tesim sa z teba 🙂 ...krasne narodky....hm nestihla som to 😲 ...ale predsa 😉
a skvelu dovolenku....az mas energie este viac....potrebujeme presvetlit temicku 🙂
riska ahooj.....ako sa mavas? 🙂
kaki bettynka a ostatne pozdravujem vas 😵
kde su nase tehulky? 😕
lenka Matusko aj jeduje 🙂 ...aj poslucha....dnes sa zamkol v maminej izbe a nevedel potocit spat 😝 ...tak sme museli pouzit naradie 😝 🙂 ...a inak sem tam sa okupe vonku lita na biku a hra so susedkou 🙂

darla27
4. aug 2009

Prajem dobré ránko. 🙂
Ako posledná prajem všetko najlepšie k narodeninám. 😉
Pahu, takéto pocity zažívam už niekoľko mesiacov skoro non-stop, len u mňa to má zničujúci účinok, lebo nejako moc neverím že tú lásku odovzdám, mám zrejme slabú vieru. 😔
Jak ja by som chcela mať tvoj optimizmus.
Do Talianska aj ja ceeeeeeeeeem. Keď si kúpime hromadný lístok, výjde to ešte lacnejšie. 😀

margarita
4. aug 2009

do kelu, ja som ten vlak nestihla 😖 😀 😀
violoncielka, len Ty nas tolko nepozyvaj, lebo ako darla pise, zorganizujeme zajazd VS a ide sa...ale ved si vravela, ze bytik mate dost priestranny, takze tych 10 karimatiek sa tam isto na zem vojde 😉

pahuuuu, staaaastnu cestuuuuuuu a krasne narodky dodatocne 😀

leni - to strazenie deticiek si si teda uzivala 😉 a ta zmrzka je dobry tip a tah, budem si pamatat - len aby si Kristinka nezvykla na taketo motivacie 🙂

smejka, riska, darla, kaki ahoooooojte

riska
4. aug 2009

ahojte 😵
ja som si dnes po dlllhej dobe poriadne dlho pospala 😵 dazd ma uspaval 😀

podla mna sa tu už violka neukaze, ked sa k nej vsetky chystame 😀 😀 😝 ale bola by to ina parada 😎

smejuska, mam sa fajn... vy mate teda doma veselo... aspon že ste nemuseli volať hasičov 😀

darla - zasa ti zmazali to krasne foto? 😠

smejka
autor
4. aug 2009

ahojte 🙂
u nas burkovo to vyzera...hlavne ze dieta slo s mamou k brachovi od rana kupat sa 😅 .....tak si ho uziju inak 😎
ale aspon sa mi konecne dobre spalo 🙂 ....a to dvojnasobne lebo mame v posteli nove matrace 😉
darla nebud pesimista....rozdana laska nabera na obratkach 😵
margaritka my niekedy fungujeme iba na motivaciach 😕 ....vsak uvidis casom 😉
riska ako ste sa rozhodli v pokracovani v Care?

smejka
autor
4. aug 2009

dievcata volali nam zo socialky....na tento moment som cakala strasne dlhoooo 😵
verim ze po zajtrajsom rozhovore tam to bude iba iba smerovat k porodu.....myslite na nas,....prosiiiim 😔
ja som rozhodena viac ako inokedy 😲

danka24
4. aug 2009

smejka supiiiiissss tesiiimeee saa a modlime sa za vaaassss 😵 😵 😵 😵

smejka
autor
4. aug 2009

danka dakujeme....som mimo 🙂 ....zajtra to bude v praci fuska....fuska vydrzat 😅
ako si nazivate 2 baby v jednom? 🙂

riska
4. aug 2009

smejkaaaaaaaaaaaa, už sa to bliži 🙂 😉 myslime na vas, velmi, velmi 😵

danka, kde sa zasa flakas? 😝

kaki
4. aug 2009

Aj ja sa teším smejka 😵 😵 Aj myslím na Vás a aj sa modlím..... 😵

smejka
autor
4. aug 2009

riska kaki....vdaka...tusim teraz to prihovaranie sa Hore budem potrebovat este viac...aby to dobre vsetko dopadlo....citim radost i strach....mozno podobne ako ked zena zisti ze je tehu 🙂

danka24
4. aug 2009

smejka juujj nebojaj sa zajtra to zbehne ako voda.. a co zajtra ale onedlho budes tehulaaa a mamicka na materskej este ma aj predbehnes 😉
riska ja pracujem 😀 a sa neflakam ako ty po dovolenkach si chodis 😀 😀

violoncielka
4. aug 2009

jeda smeji, to by bolo fakt supissssss...velmi prevelmi vam to prajem.....O Boze pomahaj im 😵

indzes
4. aug 2009

smejka 🙂 ,
budem prosiť Boha,aby sa to uberalo už len správnym smerom.
Veľmi vám prajem,aby sa vaša rodinka už čoskoro rozrástla 😉

Ostatné VS moc pozdravujem 😉

darla27
4. aug 2009

Ahojte Riska, Smejka, Margi, Kaki,Danka, Violka a všetky čo ešte dnes prídete 🙂
Riska, zase mi ju zmazali adminky. ☹ Neviem prečo nemôžem mať takýto obrázok,
veď na koníkovi je veľa fotiek v profile aj bábetiek, kvetiniek a neviem čoho všetkého. 😠
Niečo vymyslím a dám sem nejakú inú.
Už si začala dávať obklady podľa rád bylinkárky? 😕
Čo teda zajtra? Dáme kafčo?
Smejka supeeeeeeer, tak už budeš čoskoro maminka. 😵
Dúfajme že sa to tu rozbehne na všetkých frontoch a konečne otehotnieme všetky.
Indzes ešte nevieme čo sa skrýva v brušku? Či bude to prekvapko až do pôrodu?
Danulka tebe to letííííííííí, že 26 tt. 😅 😕 😵

bettynka222
4. aug 2009

ahojteeeee 😎

jeeej smejuska, velmi sa z vas tesim. budem na vas zajtra mysliet, aby ste to v zdravi prezili 😉 skus si dat magnezium, aby si bola pokojnejsia 🙂

inak bola som uz u tety bylinkarky. len som tam vstupila a hned mi hovori: vy mate problem s krovu a s klbami. sranda...to iste s ami stalo u tej cinskej bylinkarky. ale lekarov o tom, ze mam trombofiliu musim presviedcat 😕

lenkove
4. aug 2009

Dievcata
tesim sa z vasho optimizmu a velmi, velmi ma pobavil Matusik 🙂 Myslim, ze videl privela filmov o tom, co robia deticky na prazdninach 😵 lebo presne, deticky sa zamykaju v izbach. Moji bracek ked mal 3,5 zamkol druheho braceka 1,5 do skrine a zahodil kluc 😉 ocko odtiahol skrinu a vylamal ju zozadu, lebo kluc nemohli najst.. Odvtedy sme ako memento neemali drevo vzadu na skrini v obyvacke 🙂

Inak, velmi vas poprosim, ak niektora chcete, pozrite sa do temy Prisli k nam, alebo CO pre vas znamena viera 2, kde Magi pise o ich malej neterke Silvinke, ktora ma rakovinu, nema ani 3 roky, je v nemocnici, agresivny nador, chemoterapiu.. V teme CO pre vas znamena viera dala Magi aj link na poboznost k Sv. Piovi, aby malej ulavil od bolesti, ze ich ma strasne 😔

lenkove
4. aug 2009

Smejka,
velmi sa z vas tesim 😵

bettynka222
4. aug 2009

leni a kde je ta tema? medzi snazilkami asi nie, ze? inak vcera ta teta bylinkarka ma hresila, ze vela robim s pc...ona je presvedcena, ze vsetky tie deticky s leukemiou su chore preto, ze zeny pocas tehotenstva obli casto v blizkosti pc.... 😔

suzzikinej karolinke prajem kila navyse a co najskor 😉

lenkove
4. aug 2009

Co pre mna znamena viera 2 je vo Volnej diskusii, zakladatel Etuska

smejka
autor
4. aug 2009

bettynka violoncielka lenka darla dakujem za povzbudenie.....snad zajtra nieco poriesime 😔
lenka ideme i my na bylinky?

lenkove
4. aug 2009

SMejka, neviem neviem 🙂

smejka
autor
4. aug 2009

a co tak strucne lenka? 😕
dumas nad tym ci ani nie?

lenkove
4. aug 2009

prepac
si varim veceru a chatujem s jednou kamoskou na facebooku, inak mate facebook? pridam si vas? 🙂
Neviem, Smejka, neviem vela o tej pani, aj ked ma pekne vysledky, ale ja mam velmi vela predsudkov v sebe.. aj proti bylinkarkam, aj ked su mozno uplne neskodne 🙂

smejka
autor
4. aug 2009

lenka a preco my dve sme tak sahnute??? 😕 ......presne i mna to stve ze zase vidim v tom nieco nespravne....i ked to tak vobec nemusi byt 😕
nemam facebook ale mozes si tam pridat mojich synovcov 🙂 .....ked boli na prazdniny tak iba behali po facebooku 😀

lenkove
4. aug 2009

Smejka,
tak synovcov?? neviem, neviem, aby manzel neziarlil 😀 😀
a tak, tak veru Smejka, sahnute sme, ale nevadi 😀 Mozno sa nam otvoria ociska - casom. A mozno aj nie 😉
Ale Panov plan to vsetko zdola 😎

smejka
autor
4. aug 2009

oni su neskodni....v takom uletenom veku 😉 ...15 a 18 🙂
a co dobre vyvaras?
lenka nas "problem" je asi to ze vsetko rozoberame prilis 😎

lenkove
4. aug 2009

Smejkaaaa
cooooooooooo? myyyyyyyyyyyy, dveeeeeeeeee! Nikdy!
jem iba to, co je v chladnicke, uz dlho som nebola na nakupe, pojdem az ked muz pride 😉 uz sa tesim na pecenie torticky, chcela by som robit marcipanovu, dufam ze sa mi podari 🙂