Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

impatiens
20. nov 2009
seka
20. nov 2009

smejka, to mi je ľúto. ☹ .....a prečo je to odročené? 😒 je niečo nové? nevieme zatiaľ prečo, ale asi to tak má byť. 😉

janula.k
20. nov 2009

DANKA RODIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😵 😵 😵 dostala epiduralku. Jaaaj ake mam zimomriavky....

violoncielka
20. nov 2009

No konecneeee! huraaaaa! 😵

lenkove
20. nov 2009

oh,esteze som prisla na net pozriet 😀
danka, klarka, janik.. drzte sa... 😵

carmenuska
20. nov 2009

Dani- drzte sa, juj nedavno len otehotnela a uz je Klarka mozno aj na svete.........

rybka13
20. nov 2009

jeeej, tak to uz asi porodila ked o 4 dostala epi ....skoda ze nedala vediet ked to na nu islo.... idem na nu mysliet aj tak .... hurrra dufam ze je vsetko oki 🙂 a klarka sa uz smeje na svet 😉

lenkove
20. nov 2009

ked je po Danke, tak isto 😵 baby, poslite mi potom sms, ked sa narodi Klaruska, ja ozaj nebudem moct na net (ale skusim) 😕 a ja to posuniem aj Smejke..

lenkove
20. nov 2009

poslala som par IP s cislom 😀

janula.k
20. nov 2009

rybka myslis, ze dve hodiny po podani epi by uz porodila? dufam, ze sa ozve, neviem sa dockat 😅

riska
20. nov 2009

hura, no konečne, danka, držte sa 😵 😵

janula.k
20. nov 2009

Ahoj volam sa Klarka narodila som sa 17.35 vaha 2800g a 48cm, mam krasne velke pery po ockovi.. 😵 😵 😵

janula.k
20. nov 2009

Leni, stihas este citat?
Danuska gratulujem 😵 😵 😵

riska
20. nov 2009

juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 mame dalšie babatko 😵 😵 😵
danuske gratulujem a klarke prajem krasny a požehnaný život 😵 😵 😵

rybka13
20. nov 2009

hurra, klarka vitaj, celej rodinke vela zdravia a bozieho pozehnania 🙂
riska, janulka, poslala som sms lenke..

rybka13
20. nov 2009

Tak lenka mi odpisala, ze danka uz poslala sms aj jej 😉
margi, super zhrnutie fakt, ty nepises aspon blogy? 😀

carm, som rada, ze si znova medzi nami, ono sa to neda potlacit do uzadia, ani ked nebudes chodit na konika, prajem velmi vela trpezlivosti, ani mm nikdy nechcel adopciu...
Chcem Vas povzbudit ako janulka, my sme tiez cakali skoro 5-6 rokov, bolo to tazke, ale vzdy som nejak verila, ze budem mat dietatko.. cele tie roky som si hovorila, ze len sa nemozem fixovat ze kedy ... depka by zacala az okolo 37-38, lebo vtedy by som sa zacala uz bat ze stracam fertilny vek, tak to by aj mm mozno zacal rozmyslat nad adopciou nastastie to prislo v 35.
Ale vy ste este mladsie babulky, pevne verim, ze sa to podari aj vam, verim, ze Boh Vam posle cestu, ktora bude pre vas prijatelna, ci uz to bude prirodzene, adopciou, alebo Vam budu musiet trocha pomoct lekari...

rybka13
20. nov 2009

smejka, to je mi velmi luto, ze to nevyslo s dievcatkom ani teraz, nechapem to, ved sa uz za to tolko modlime, ibaze by mal Boh pre Vas iny plan, inak si to vysvetlit neviem 😔
alebo musime este zintenzivnit modlitby... a preto ma napadlo, ze dalsi utorok by sme sa mohli modlit za smejku a lenku - vyslovene za ich adoptivne deticky, nech im Boh posle tie, ktore urcil do ich rodin a nech sa to stane v pravy cas

magimary
20. nov 2009

blahoželááááám k Zázraku!!!!!!!!!!!

carmenuska
20. nov 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeem

rybka13
20. nov 2009

Inak prvy pohlad na kocik ma nastval, lebo vzor bol mierne iny ako som chcela, asi novsia kolekcia, nechcem byt malicherna, ale ja taketo veci neznasam, ked ma neupozornia ze nedostatnem uplne presne co som si objednala 😠 a predajca sa tvari ze nic, ze si to ani nevsimol...

Ale potom sme ho rozbalili, paci sa mi nakoniec aj ked je troska iny, a vlastne celkovo je uplne super, ma kopec kadejakych vreciek, okienko hore na strieske, potom taku vetracku malicku ako v stane, sietku uloznu o ktorej som nevedela, no skratka sa vytesujem 🙂
Musim priznat ze ma obchadza v tej euforii aj taky strach, ze naozaj ja budem vozit moje dieta v tomto krasnom kociku a uzivat si to?? Naozaj sa uz nic nestane.. ci uz pri porode.. alebo s babatkom... 😔
Ja viem, ze je to asi trocha chore, ale mozno to dokazete pochopit prave vy.. ked sa clovek tolko snazi o babo a nakoniec to vyjde, tak sa boji 100x viac ako hocktora ina mamina aby vsetko dobre dopadlo 😅
Asi musim viac doverovat Bohu, ze mi naozaj chce dozicit vsetky tie radosti, ktore maminky zazivaju... a keby sa nedajboze nieco stalo, tak mi da silu to prezit nejak...
A neviem cim je to, posledne dni sa s mm stale hadame, asi je to uz tym vypatim, ze uz to moze hockedy prist a ja chcem este zopar veci stihnut upratat, alebo zariadit... a on paradoxne nema chut robit nic len tak cakat co ma privadza do nepricetnosti...lebo viem, ze potom budem taka vycerpana, ze budem sotva schopna nieco uvarit alebo sa postarat sa o dieta, nieto este nieco upratat alebo pripravit na Vianoce...

carmenuska
20. nov 2009

pekne si to rybka napisala..............a vy ste mali aku diagnozu, ked tolko rokov s anedarilo, no my sa snazime o polovicu menej ako vy a uz stresujem..... 🙂 ja som hrozna..... a daj foto kociarika

carmenuska
20. nov 2009

Jani, vy ste uz kupili kociar?

azalka22
20. nov 2009

danka, srdecna gratulacia a vela milosti nech Pan zosle na obe dievcata 🙂

janula.k
20. nov 2009

rybka chapem tvoje obavy s rybiatkom, ale neboj, urcite vsetko dobre dopadne..ved sme cez tehu s Bozou pomocou tolko toho prezili, ze verim, ze Pan nas neopusti ani pri porode. 🙂
a vies co, netrap sa tym, ze budes po porode vycerpana a nebudes mat dost sil navarit a upratat, na to su tu babicky a ocko, nech sa oni staraju, ty sa budes starat len o babatko, na nicom inom nezalezi 😉 ale chapem, ze chces mat istotu a veci na poriadku.
carmenuska hej, my sme objednali ten Tako Jumper, nebude sice taky perfiš ako Rybkin, ale snad budeme aj my spokojni. Mal by prist niekedy buduci tyzden. 😉

rybka13
20. nov 2009

prave po hadke prisiel mm a objal ma ci sa mi paci nas perfis kocik, co ma uplne odrovnalo a aspon viem, ze ticha domacnost je zazehnana ufff aspon to 😅
Takze janulka... mne moj objednas sice perfis kocik, ale Tvoj manzel mozno o to viac perfis navari, ked budes doma z porodnice 😉 Tak ja neviem, kazda mame asi nieco ine 😠 😅

janula.k
20. nov 2009

Rybka ja mam doma nastastie (? 😅) svokru ta bude varit, ja s mm si budeme uzivat malinkeho 🙂
super, ze je hadka zazehnana, ale dokedy co? 😀

margarita
20. nov 2009

hura, hura,hura !!! gratulujeme Klarke, Danke aj Janikovi a tesime sa s nimi 😀
Nech Boh zehna celu vasu rodinku, a prajeme maminke vela mliecka a aby Klarka pekne v noci spinkala 😵

janulka - co ja viem, tak podanie epi a porod spolu az tak nesuvisia 😀 ono Ti to epi ma len ulahcit, napr. mne podali epi a do 45 minut som uz tlacila odusu a do hodiny desat minut bolo po vsetkom....

vdaka vsetkym za komplimenty, crevo mam akurat hrube, tenke a slepe, o basnickom nic neviem 😉 ale ukecana som od prirody dooooost, tak asi to s tym suvisi...

margarita
20. nov 2009

...vdaka tej mojej ukecanosti som dnes absolvovala aj cca 20minutovy ekumenicky rozhovor s dvoma tetuskami jehovistkami. Oni ma rafinovane oslovili, ze ci sa ma mozu nieco spytat, a ja ze asi na cestu, ze bludia niekde po sidlisku, ale oni na mna vytiahli take tie zaludne otazky, ze co si myslim o Bohu, viere a svete a tak...a riesili sme zlo, nasilie, vojny, utrpenie,inkviziciu, kriziakov a katolicku Cirkev...snazili sa mi otvorit oci 😀 ale nevyslo im to...poucila som ich, co si myslim o tom, na co sa ma pytaju...vzala si tu ich Vezu a ine casopisy, nech si mozu urobit ciarku, ze so mnou hovorili a bolo. Dost ma tento rozhovor upevnil vo viere 😀
A teraz doma pozeram, ze v tom ich casaku je okrem ineho aj, ze:
"Ked Jehovovi svedkovia stretnu ludi ineho naboz.presvedcenia, ktori neustupcivo trvaju na svojom nazore, nenechaju sa zatiahnut do neplodnych debat" (2 Timotejovi, 2,23)
Tak mi to vychadza, ze tieto dve sa asi este len zaucali 😀 , alebo ich neskolia na ukecane katolicky 😵

smejka
autor
20. nov 2009

Danke blahozelam ku Klarke....a oteckovi tiez....nech vas Pan sprevadza 😔
dakujem ze ste na nas mysleli....este nie je nas cas... 😔
krasny vikend

skorki
20. nov 2009

Jeeeej, dalsia baba v nasich radoch!!! Danuska, gratulujem a vela zdravia zelam!Tak sa tesim na fotky 😉
Smejka, ja tomu nerozumiem...Nechcem prilis vyzvedat, ale co byva pricinou toho, ze sa nerozhodlo? 😨 Mrzi ma to... 😔