Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
17. jan 2010

Ahoj Danka ...no vy rastiete....super. Malinka je nadherna

Ja sa mam po starom...a neviem sa dockat kedy vam uz konecne budem moct oznamit aj ja dobru zvest 😵

Baby FINE...OFF
dobru nocku

smejka
autor
17. jan 2010

dakujem dievcata za povzbudive slova 😔 ...naozaj
violka mas svatu pravdu....musime ist dalej.....ved my ideme...nechceme sa vzdat i ked cely"svet" ide proti nam 😒
danuska s klarkou ahoj

smejka
autor
17. jan 2010

a prosim poslite ten link na blog co najviac ludom....aj ked nepomozu priamo aspon budu vediet ze i taketo nieco existuje na SK 😖

danka24
17. jan 2010

lenocka ano uz som videla dakujem 😵
vcielka dakujeme a tesime sa na same dobre spravy 😵 😵
smejuska moja je mi strasne luto ze to nevyslo tak som tomu verila a posielame ti siilne objatie
prajem vam pekny vecer a dobru nocku idem odsavat .. 😵

lenkove
17. jan 2010

smejka, inak, krasne je to napisane.. vidno, ze to pisal clovek s velkym C..

maria1610
17. jan 2010

ahojte 😵

riska
17. jan 2010

smejka, salmonela? 😕 to mas asi neplanovanu dietu, že? 😠

maria, ahoj 😵 čo nove maju tvoji chlapi? 😵

akzuzs
17. jan 2010

Ahojte takto neskoro, ste tu ešte?????
Kristínke aj odomňa všetko naj ale hlavne Božie požehnanie
Hviezdička, to by bolo krááááááááááááásne, keby to bolo tak ako Ti to hovorí Tvoj pocit ale neboj , ak to nevíjde, tak nabudúce.
Smeji, vééééééééééééľa modlitieb naozaj budem na Teba myslieť, len sa už troška usmej 😉 a hlavu hore, je tam BOH
Inak moja svokruša je chorá. Nemá teplotu, ale vraj má zimnicu a má pocit akoby tú teplotu mala, ale nie. Môže mať vnútornú????

smejka
autor
18. jan 2010

pozehnany den 😔 ...u nas je este krasne snehovo 😅

riska
18. jan 2010

ahojte, aj u nas teda paradne sneži 🙂
maminy sa asi sankuju s detičkami 😵

kaki, kde si? ešte si chora? 😕

violoncielka
18. jan 2010

Ahoooj

tu mame zaciatok jari....slniecko a teplucko 🙂
bola som vo fitness, a akurat obedujem salatovu misu s tuniakom....takze zacala som celkom dobre tyzden (len ci to vydrzim) 😀
pekny zaciatok noveho tyzdna prajem vsetkym 😵

akzuzs
18. jan 2010

Aj Vám požehnaný deň!
U nás na Kysuciach poletuje sneh ale je to biedne

EVANJELIUM NA DNEŠNÝ DEŇ:
Evanjelium podľa Marka - Mk 2,18–22
18Jánovi učeníci a farizeji sa postili. Prišli k nemu a pýtali sa: „Prečo sa Jánovi učeníci a učeníci farizejov postia, a tvoji učeníci sa nepostia?“ 19Ježiš im povedal: „Vari sa môžu svadobní hostia postiť, kým je ženích s nimi? Dokiaľ majú medzi sebou ženícha, nemôžu sa postiť. 20No prídu dni, keď im ženícha vezmú; potom, v ten deň, sa budú postiť. 21Nik neprišíva na starý oblek záplatu z novej látky, lebo záplata vytrhne kus z neho, nové zo starého, a diera bude ešte väčšia. 22A nik nevlieva mladé víno do starých mechov, lebo víno mechy roztrhne a vyjde nazmar aj víno, aj mechy, ale nové víno do nových mechov.“

akzuzs
18. jan 2010

Violeoncielka a od kiaľ si ???????????
Aj my tu chceme jar

violoncielka
18. jan 2010

Joooj Szuzka ja som z juznych krajin... Italy 😉

akzuzs
18. jan 2010

Hej aj moja krsná tam sa vydala a býva v Toríne a ja som tam chcela ísť robíť opatrovateľku na Sicíliiu do Palerma ale nakoniec mi Boh poslal do cesty môjho manžela tak bolo po plánoch

bettynka222
18. jan 2010

ahojte všetky 🙂

pozdravujem hlavne našu smejusku. nespravodlivo prežíva veľmi smutne obdobie a žiadna z nás jej nedokáže nijako pomoct ☹ smejka myslíme na teba všetky a stále. raz sa všetko zle musí na dobre obrátiť

carmenuska vidím že už máš nových lekarnikov na konzultacie 😀 anopyrin skutočne riedi krv, aj margi ho brala 😉

margarita
18. jan 2010

dakujeme vsetkym gratulantkam, Kristinke je to sice zatial tak doooost jedno 😀 ale dostala detsku Bibliu, tak sme ju citali cely den 😉
a vcera poobede sme boli na navsteve za hranicami, tak som sa ani ozvat nestihla.

Ale velmi som na vas myslela na omsi, aby sa aj u nasich snaziliek stal zazrak, a to citanie zo Stareho zakona ma tiez treslo medzi oci 😉 a cely cas som musela mysliet na lenkovcov.

smejusik - to je blbe, ze mas salmonelu, no aspon ze mozes byt s tym doma. moc na vas myslim, bavila som sa s otcom, nech vam nieco poradi, no proti ludskej hluposti sa toho nevela zmoze 😖

riska - tak Ty takto, sukromne sa stretavas s rybkou, a co sme my od macochy? 😎 no ako pisala smejka, pockaj az sa v lete rozkocikujeme 😀

violoncielka - posli tu jar sem, mna uz tento mokry sneh dnes nebavi, ani von nemozem ist...esteze mi dieta na chvilu odpadlo vycerpanim...ale ked sa zobudi, do vecera uz spat nebude 😀

akzuzs, maria, danka - cafte 🙂

akzuzs
18. jan 2010

Ahoj aj Tebe a Bety ty si MUDr.

margarita
18. jan 2010

jeeej, aj betty prisla, no teda 😉 diky za odpoved, aj tak si mladsia odomna... 😉
a carm, Ibalgin je svinstvo od bolesti, a Anopyrin je fakt trochu o inom, ako spravne pise betty -
je to pre trombofilky variant k nepichaniu si injekcii.

riska
18. jan 2010

margi, rybka zatial prijma navštevy na etapy 😀 ale na leto sa už mooooc tešim 😵 a čo tak kiki vyčerpalo? si ju ukecala, nech ide spinkať? 😀

akzusz, betty oficialne nie je mudr, ale ma toooolko naštudované, že až 😎

margarita
18. jan 2010

stria moja, ja som ju plynule ukecavala asi hodinu, no ved si ju videla, nie?
tvari sa to unavene, ale akonahle ju dam do horizontalnej polohy, odlezie kade lahsie, vytiahne sa na postielku a pluje na mna pomedzi mriezky...aspon sa nenudim.
Ja vieeeem, ze na etapy, tak cakam na svoju etapu 😉

akzuzs
18. jan 2010

Ááááááááááááno ibalgin je svinstvo a najmä ak by ho žena užila v tehotenstve to môže mať zlé následky. FUJ
Aha Riska, dík za pzrejmenie

akzuzs
18. jan 2010

chyba, nie purejmenie ale ozrejmenie 😀 Som to ale blb

riska
18. jan 2010

pluje na teba? 😀 😀 😀

akzuzs
18. jan 2010

Čo ???

bettynka222
18. jan 2010

ahojteeee 🙂

akzuzs ak chceš aj tebe poradim 😀 ale špecializujem sa iba na trombosky, hormonalne a imunologicke problémy pri pocati 😀

margi caaaaau 🙂 a volakedy aj ja zavitam do BA trosku 😕 pokocikovat. teda ak ma vezmete do party 😉

riska keď sme pri kocikoch, už vyberas? ja som ešte o kocikoch nechcela ani počuť, ale svagrina má zahltila infoskami a vraj dodanie trvá 3 mesiace

margarita
18. jan 2010

niekedy pluje, inokedy hryzie, stipe ma do ruky alebo taha za vlasy - skratka strasne ma lubi 😀
ale mm aj pcha prstiky do ust alebo nosa, tak to je este ok, ved naco su mi vlasy? 🙂

akzus, ja som kedysi ficala na Ibalgine skoro cely menzes, bez toho by som ani von vyjst nedokazala, ale potom som sa dopocula, ze to nie je najlepsie od bolesti, tak som s nim skoncovala...
ale inak ani Anopyrin by sa v tehu nemal, dokonca ani ked sa snazis otehu - dla pribaloveho letaka.
NO ono sa vselico popise, a nie vzdy to plati na 100% 🙂

akzuzs
18. jan 2010

Hej aj ja som mala hormonálnu poruchu, keď som popri malo pracovala zo stresu a ťažkého dvíhania. Z ničoho nič som krvácala, ale ked som odišla z roboty tak je to už OK, chvála Bohu, asi mám alergiu na robotu 😀

margarita
18. jan 2010

betty sak dojdi, ja beriem do partie kazdeho 🙂

nas kocik siel kurierom aj z Nemecka, a stihol to za 8 tyzdnov 🙂 to urcite zalezi od toho, aku chces znacku a kde ho kupujes...

margarita
18. jan 2010

nie "aj", ale "AZ" z De 🙂