Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
19. jan 2010

Carmenuska
myslim, ze uz nie je v ponuke 😀 😀

lenkove
19. jan 2010

a dalej som nedopisala 🙂
inak, zajtra pridem "domov" 😉 😉 dobrovolnici na vynasanie veci, sem sa 😉
je toho dost, kupila som aj nejaky nabytok, veci do kuchyne a tak.. 😕 😅 budem mat aj strach nechat auto niekde aby mi ho neukradli take krasne plne o. i. plienok 😀 😀

Riska
aj ja si tipujem ale neviem co.. krasne zdrave babatko, chlapceka alebo dievcatko 😵 😵

janula.k
19. jan 2010

Leni a kde budes zajtra parkovat? 🤐 😀 plienky sa zidu 😝 😀
inak vsimli ste si, ze v tejto teme sa dost casto tipuju mena a pohlavie? tu pribudaju deticky jedna radost 🙂

danka24
19. jan 2010

ahooojteee
janka teba vidiet tak to je zazrak 😵 😵

janula.k
19. jan 2010

nie nie, ty a klarka ste zazrak 🙂 kedy popiseme cicka???

danka24
19. jan 2010

janka tak o cca 20.00 som volna 😀

janula.k
19. jan 2010

no ja tak o cca pol hodinu po polnoci 😀

danka24
19. jan 2010

to ja som v risi snov 😀

carmenuska
19. jan 2010

Leni namiesto zajtrajsej telesnej, nebehnem s mojimi chalanmi a budu nosit jedna radost 😀 😀 ibaze tie krabice budu asi vacsie ako oni 😀

smejka
autor
19. jan 2010

ahojte
riska zajtra myslim na vas.....zelam krasny zazitok...ja si tiez myslim ze to bude chlapcek....ved tu mame skoro same dievcence...nech to vyvazia ti chalosi 🙂
lenkove stastny navrat domov a vela radosti z hniezdenia 🙂...no najprv sily na vykladanie 😕
maria chlapcom velkacom vela zdravicka 🙂...az ti robia radost 😵
pozdravujem vsetky maminky tehulky a snazilky 😵

akzuzs
19. jan 2010

Ahojte všetky až teraz som sa tu dostavila, bola som od včera preč aj i mamy a teraz som sa dostala k PC 😅 Tak tu sa riešia kočíky, to je moja mania. Inak baby bazar je super na inšpiráciu, ale tiež by som už volila kvalitnejší, ale tá cena, ako povedala Lenka 250€ za kočík je dosť. Leni skúšala si Poľsko????Teraz to tam budeš mať na skok z KNM. Ozaj čo okná???????????? 😀 😀 😀 Super že máš hotovú výbavu, keby si niečo potrebovala, tak Ti požičiam. Inak v KNM je perfekný bazár Číro, skús mrknuť tam, ja som tam hóóóódne nakupila, sú tam aj fungel nové veci a za normálnu cenu ale aj použité. Chodíš aj do sekáčov, ja tam nakupujem super veci pre prcka, a mnoho značkových a kvalitných lepšie ako v obchode. Máme tu dva detské a úžasne, aj v Žiline je ideálny sekáč, tám necham aj peňazíííííííííííííííí 😀

maria1610
19. jan 2010

Ďakujeme za všetky priania 😵
Riska ja tipujem dievcatko, nech ma Kikuska a Emka super kamosku 😵 - prajem krasny zazitok

lenkove
19. jan 2010

dievcata
na dnes je nadherne zamyslenie, ci mozno zo vcera, nekontrolovala som si ich 😉 ale je krasne

Myslienka na den

Prvá kniha Samuelova 16, 1 - 13

Izai si nedokázal ani len predstaviť, že Samuel by mohol mať záujem o jeho
najmladšieho syna. Jeho očakávania spojené s Dávidom boli také malé, že ho ani
nezavolal na hostinu, ani ho nepredstavil prorokovi Samuelovi. Naopak, nechal
ho ďalej pásť ovce na pastvinách! Ale práve Dávida si Boh vyvolil, aby zjavil
svoju slávu. Bol tým vyvoleným, ktorý mal zohrať nezastupiteľnú úlohu v
dejinách Božieho ľudu.Asi nás to neprekvapuje. Je jednoduché posudzovať podľa
vonkajšieho vzhľadu. Úhľadne upravení, usmievajúci sa, inteligentní, mladistvo
vyzerajúci vzbudzujú oveľa väčšiu dôveru ako tí, ktorí vyzerajú namrzene, majú
ošúchané rifle a roztrhané tričká alebo krikľavo nafarbené vlasy. Ale Pán
dokáže vidieť pod povrch!A nejde iba o výzor. Často sa pozeráme na to, ako sa
človek správal v minulosti, a usudzujeme, že aj naďalej pokračuje na tejto
ceste, zvlášť keď boli jeho cesty nesprávne. Ale kým my často pochybujeme o
možnosti zmeny, dejiny dokazujú opak. Svet je plný príkladov, keď Boh pozdvihol
ľudí a pomohol im vykročiť po správnych chodníkoch. Spomeňme si na svätého Pavla
alebo Augustína, ktorí sú typickými príkladmi!Boh pozná, čo sa skrýva v našom
srdci. Nepatrí k tým, ktorých oklame zovňajšok alebo prvý dojem. Na druhej
strane sme náchylní podceňovať to, čo je Boh schopný urobiť, zvlášť v živote
tých, ktorí sú nám najbližšie. Bude tvoj syn alebo dcéra obrovským prínosom pre
Božie kráľovstvo? Nikdy nevieš! A čo ten sused, ktorý býva na konci ulici a je
vždy zamračený? A čo viac, pozri sa na seba a čo vidíš okrem svojich hriechov?
Ale Boh sa na teba nepozerá takto - ani na nikoho iného. Ako večný optimista
vidí v každej duši nekonečné možnosti. Prečo? Pretože nás stvoril. A stvoril
nás na svoj obraz a podobu!Dovoľ, aby ťa Boh prekvapil. Nemaj predsudky voči
sebe ani voči nikomu inému. Nech ťa tvoje malé očakávania neobmedzujú v
uskutočňovaní toho, čo pre teba Boh pripravil! Chce konať veľké veci pre teba a
cez teba, tak urob vo viere prvý krok!

Pane, máš s nami veľké plány. Otvor mi oči, aby som videl všetko, čo môžeš
robiť v tomto svete cez ľudí, ktorí sa zdajú na to najmenej vhodní!

lenkove
19. jan 2010
akzuzs
19. jan 2010

Leni pekný

smejka
autor
19. jan 2010

lenka to zamyslenie som aj ja zvazovala dat...tiez sa mi paci 🙂

lenkove
19. jan 2010

Smejka
😵 😵 😵

a utekam, neviem kedy pridem opat online, mam toho celkom dost.. ale v modlitbach vas vsetky mam.. a par z vas aj v mobile, tak sa ozvite 😀 😀 😀

maria1610
19. jan 2010

Leni my sme mali kocik s takymi kolieskami - povedala som nikdy viac - ked sa sneh natlaci medzi kolieska nevies prejst - kocik super lahky ale vyslovene na leto

danka24
19. jan 2010

ahojte, maria aj ja chalanom tvojim krasnym prajem vsetko najlepsie veela zdravicka a nech ti robia radost a nech maju cim skor niejakeho surodenca najlepsie sestricku 😵 😵
lenka a na ktore cislo ti mam pisat na slovenske?
riska ja si myslim ze to bude BABA 😀 alebo CHLAPECDIEVCA alebo DIEVCACHLAPEC 😀 😀 ale hlavne nech je to zdravucke 😵
prajem vam krasnu dobru noc nech vas blsky stipu celu noc 😀 a mozu aj manzelia 😀 😵

margarita
19. jan 2010

maria, presne to mi napadlo, ako som ten lenkin kocik pozerala - ja som dnes bola s nasim jednokolieskovym 😀 krizom cez pol sidliska u kamosky, a citim sa, ako po poldni vo fitku (teda ja sa priznam, ze vo fitku som nikdy nebola, ale keby som bola, asi by som sa takto citila)
Zapadla som asi 7x, vzdy cestou z/na obruvnik. Oni inteligenti totiz aj odhrnu cesty(vynimocne aj chodniky), ale tym padom je vsetka ta brecka a slany sneh pri chodnikoch, a to je potom umenie nevysypat ten vzacny obsah.
Alebo treba kupit nejaky taky, co ma aj snehove retaze, najma u vas na severe 😀

Riska, ja netipujem nic len to, ze bude zdrave 😉

bola som dnes cely den u kamosky, a dobre bolo, tak mi rychlo presiel den 🙂

rybka, ja neziarlim, neboooooj, len sa tak so striou natahujeme. a na to stretko sa tesiiiim, az baby vyzdraveju - len bude asi problem vymysliet, ze kde, aby to vsetkym vyhovovalo...ved nieco vymyslime 😵

rybka13
20. jan 2010

Margi, presne viem o com hovoris, som sa brodila dnes s Emkou a bola to hruza a to mame teraz nahodene na kociku velke zimne kolieska...
leni tak bacha, presne to som pocula, ze s takymi kolieskami ako ma tvoj vybraty kocarik sa v snehu nepohnes...
margi viem ze neziarlis
🙂 velmi rada vas znova uvidime, verim ze soon...

janulka, odpisem na IP, len nestiham, emka ma nejaky divny rezim posledne dni, vacsinou od 23.00 do 01.00 ma najrusnejsi cas dna 😠 teda noci... 😒

maria, diki za podporu, ja sa snazim risku prehlasovat, ze to bude dievca, aby mohli spolu kamaratit s emkou a chodit do tej iste triedy na cirkevnej skole raz
😀 aspon sa nebudem bat, ked emka bude chodit do centra do skoly 🙂 ... takto na inej petrzalskej zastavke nastupi do autobusu Riskine dievcatko a pojdu pekne spolu 🙂 No, aj ked chlapec by bol bodyguard 🙂 alebo zeby nadejny zenich 😀 😀 😀

dobru nocku, idem, lebo emka sa okolo piatej budi 😒

rybka13
20. jan 2010

a od 5 rano do pol osmej je jej druhe najculejsie obdobie dna 😠

bettynka222
20. jan 2010

ahojte 🙂

janulcek navstevy az po sestonedeli. jasne ze ny s riskou to budeme mat ine s nasimi letniatkami a budu nas chodit okukat do zahradky, ale vtedy nebude tolko chorob a hlavne ja nikoho urcite nevpustim do odmu. ked chcu maleho vidiet, posli ich kocikovat 😀 podla mna ke dnie je minus, tak uz mozes. aj svagrina malu vkuse venci vonku, tam sa jej najviac paci 😉

riska no ved mna vystresovala svagrina, tak som to musela niekomu odovzdat 😀

margi hartan je dobry, ach ale ja som uz z toho mimo 😝

rybka aj ja byvam od pol piatej hore. konecne sme sa zosynchronizovali 😀 donedavna si ty chodila spat ked osm ja vstavala 😀

bettynka222
20. jan 2010

leni baby maju pravdu s tymi kolieskami (svagrina ma uz od vsetkeho zasvatila 😀), ale mozno sa daju vymenit za tie vacsie. skus sa popytat. a hlavne si nekupuj tie nafukovacie, vraj ich treba za jazdy dofukovat (ale asi zavisi od znackya typu a taaaaak)

riska sme zvedave na tovje babo 🙂

violoncielka
20. jan 2010

Caves baby! 😵

bettynka222
20. jan 2010

viol ahoooooj 🙂

no kde je tá riška? o kolkej tam má byt neviete?
inak matko si dnes bublinkoval v brusku 😵 prvýkrát to bolo v pondelok, ale to som ešte nevedela o čo ide 😵

riska
20. jan 2010

ahojte, tu som 😀
takže vdaka Bohu babatko je podla dr. úplne v poriadku, všetko skontroloval a pomeral, najdlhšie sa venoval chrbatiku, lebo podla tých blbých afp testov tam bolo zvýšene riziko rázštepu 🤐, našťastie povedal, že nič take nevidi, tak nam s mm nesmierne odlahlo a tešime sa velmi velmi 😀 😀 😵 😵 🙂 🙂
tak snažilky papajte už teraz kyselinu listovu, nech nemate stresy ako ja 😕
a vieme aj pohlavie 😀

riska
20. jan 2010

betty, ja nemam zahradu, musi stačiť aj balkon 😀

suzzika
20. jan 2010

Riska som šťastná s vami 😵 😵 😵 a pohlavie?Ste určite spokojní !? 😎 Chcete si to nechať pre seba?

smejka
autor
20. jan 2010

riska 😵 😵 😵 😵 ...tesim sa ze ste zdravucki...velmi 🙂 ....tak nam prezrad 😕 ....mala si dobre tusenie???
bettynka musi to byt krasny pocit ked sa Matko ozyva 😵