Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
22. apr 2010

Smejka
hadam sme.. 😔 len ma mrzi, ze teraz sa jej nemozem tolko venovat, a ona ked ma vidi ze sa jej nevenujem sa rozculuje, tak sa zatvaram do izby.. tak mi to je luto a mam vycitky svedomia... ale aspon som pokrocila s pracou a viem, ze to spolu zvladneme - a s Panovou pomocou /hadam/ dopisem 😎 😀 zajtra s nou chce ist mm na cely den k rodicom bezomna 😅 😅 🤐 🤐 uz vyjednavam, ze den sa zacina o druhej a konci o piatej 🤐 🤐

smejka
autor
22. apr 2010

lenka ono sa to utrasie neboj.....ja som tiez mavala a obcas este mavam vycitky kvoli skole....ale tesiiim strasne ze po maji bude pokoj 🙂

lenkove
22. apr 2010

Smeji, tak veru, ja v juni 😵 😵

lenkove
22. apr 2010

A Carmenuska sa zastraja a ostalo to (opat) na nas dvoch 😀 😀

smejka
autor
22. apr 2010

potom to niekde spolu oslavime 😉 ...a ja dufam ze nas uz bude viac 🙂

lenkove
22. apr 2010

Smejka,
tak-tak veru 😵 😵 cela hrba nech vas bude!!!! 😵 😵 😵

lenkove
22. apr 2010

a ja sa odpajam..
dobru noc, som rada, ze som vas tu zastihla 🙂

bettynka222
23. apr 2010

ahojte 🙂

dnes koncime deviatnik za snazilky, tak sa už teším ako ich modlitby posilnia a prinesú im niečo nové do života 😵

carmenuska čo bolo v pondelok? niečo ohľadne bytu? ako ste dopadli?

smejka drz sa nám 😔

leni krása ako sa lubite 🙂 ivanka sa narodila pre teba 😵

ja som to včera trosku prehnala - chodila som skoro 5 hodín, aj som cvicila a doooost ma začali boliet kríze. ale podozrievam z toho umyvacku, lebo sa k nej stále zohybam. a zachvilu pôjdem prst, to som zvedava ako mi to pôjde bez toho zohybania 😀

akzuzs
23. apr 2010

Dobre ráno ahoj Betty tak sa už aj šetri potom budeš lietať ako vrtuľa a už si neoddýchneš 😀
Leni Ivanka je na zožratie 😲 (toje pusinka)
Dnes bude pekne a tak zasa zaleziem na zahradu a budem kopkať a už si nasadím aj zemky a aj redkvičku a musím ísť ešte na semienka a budem pestovať 😀
Tak sa tu držkajte a myslím na vás v modlitbách
Carm, držím palce a určite sa budem veľmy modliť 😉
Milosrdný Boh Otec, Syn a Duch svätý v jednom nech je s nami od teraz až na veky vekov AMEN

akzuzs
23. apr 2010

Téma strach z niečoho .....
Dnes ráno som vstala zavčasu kôli učeniu a ako tak sa vzdelávam, vidí VEĽKÉHO PAVÚKA s hnusnímy tučnými nohami veľkého asi 5 cm ako je na stene 😖 😢 😖 😢 FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ Brrrrrrrrrrrrrrrr Tak som ho rýchlo šľahla zošitom 😀 A teraz za to vyletí zo skúšky ☹ Budem mať smolu! Ale keď ja sa tej hávede strašne bojím. Ešte že je tu Boh a ja budem dôverovať Jemu a nie na povery že keď zabijem pavúka tak budem mať smolu 😉 Je to ako s tým snom.????

muska30
23. apr 2010

ahojte,
tak dnes koncime deviatnik za snazilky a potom mozme dalsi za tehulky, nasa kaki nech nieco navrhne 😵
lenka, Tvoja dcerka je podarena, vyzera byt stastna, a prajem peknu oslavu 😵
akzuz, Ty si teda usilovna, aj ucit sa, aj zahradka, aj Majko, mas toho dost 😉 a jasne, ze doveruj Bohu a nie poveram, ze kovoli pavukovi budes mat smolu 😉
smejka, budem na Vas mysliet, nech sa stane Bozia vola 😔
bettynka, neprehanaj, aby Ti potom netvrdlo brusko.
no my sme s dcerkou uz zdrave, ale zasa syn je nachladnuty 😒

kaki
23. apr 2010

Ahojte, ja myslím že by sme sa mali teraz modliť deviatnik za naše milé tehulky, aby mali šťastné pôrody čoskoro štastne za sebou 😵 čo poviete? Môžeme začať od pondelka?

Ó, preslávna Božia Matka, zmiluj sa nad našimi tehulkami, tvojim služobníčkami, a príď im na pomoc vo chvíli bolestí a nebezpečenstiev, s ktorými rodia deti všetky bludné dcéry Evine. Spomeň si, Požehnaná medzi ženami, s akou radosťou a láskou si náhlivo išla do hornatého kraja navštíviť svoju príbuznú Alžbetu, ktorá bola v požehnanom stave, a akú zázračnú odozvu to vyvolalo v matke i jej dieťati. Pre svoju nevyčerpateľnú dobrotu daruj aj im, tvojim poníženým služobníčkam, šťastne porodiť. Daruj im milosť, aby sa dieťatko spočívajúce pod ich srdcom, až dospeje k rozumu, s radostným pohnutím, podobne ako sväté dieťa Ján, poklonilo božskému Pánovi a Spasiteľovi, ktorý neodmietol stať sa dieťaťom z lásky k nám hriešnym. Nevýslovná radosť, ktorá naplnila tvoje panenské srdce pri pohľade na novonarodeného Tvojho syna a Pána, nech sa stane útechou v ich trápení, ktoré ich čaká pri pôrodných bolestiach. Život sveta, náš Spasiteľ, ktorý sa narodil z teba, nech naše veriace tehulky zachráni od smrti, ktorá prerušila životy mnohých matiek pri pôrode, a nech plod ich lona pripočíta k zástupu Božích vyvolených. Presvätá nebeská Kráľovná, vypočuj našu pokornú prosbu a zhliadni na naše tehulky, svojím milostivým pohľadom; nezahanbi našu nádej v tvoje veľké milosrdenstvo. Pomocníčka kresťanov, Liečiteľka bolestí, chráň naše tehulky, aby aj oni mohli zakúsiť na svojom živote, že ty si Matka milosrdenstva, aby sme tak vždy mohlˇi oslavovať tvoju milosť, lebo ty nikdy neodmietaš modlitby biednych a vyslobodzuješ všetkých, ktorí ťa vzývajú v čase bolestí a úzkosti. Amen.

Teším sa už teraz na Pondelok a dalších 9 dní... 😵

riska
23. apr 2010

leni, škorica je krasna okaňa 🙂 už asi pripravuješ oslavu, čo? 😉
betty, 5 hodin??? 😲 no neviem, ale podla mna by si to nemala prehanať.... ja mam po 2 hodinach dosť 😀 a kreslo na rodenie si už pozhanala? 😝 a čo kočik a vybavička? 😉
akzuzs, tušim sme tu už raz fobie preberali.... ja mam panicky strach z hadov, ale naštastie tých doma nestretnem 😉
muska, skore uzdravenie synovi a nech to zasa nenachytate vy ostatni 😉
kaki, wau, kde ty na tie krasne modlitby chodiš? 🙂 dopredu dakujem všetkym, čo sa pripoja, aj ked teraz su tu tehulky v menšine 😔

smejka
autor
23. apr 2010

riska a co ty kocik a vybavicka? hod nejake foto 😉

smejka
autor
23. apr 2010

dievcata chodite niektore do tej novej sukromnej temy co zalozila komi?

smejka
autor
23. apr 2010

kaki naoyaj krasna a adresna modlitba 🙂
ako sa inak mas? 🙂

violoncielka
23. apr 2010

Ahoj dievcata, takze od pondelka za tehulky 🙂
Smejka sa tesim, ze znovu k nam zavitas. Ja nechodim do ziadnej inej temy a ani sa nechystam....uplne mi vyhovuje nasa.
Kaki je nasa organizatorka deviatnikov, sme si dobre vybrali 🙂
Prajem vsetkym krasny piatoooook a este krajsi vikend.
pa

suzzika
23. apr 2010

Zo srdca pozdravujem všetky VS,VT aj VM 😵
Prečítala som vás tak "obkročmo" nemám vôbec čas sem chodiť, nejako sa mi to postenie zapáčilo a prischlo 😉 stíham základné práce a na konci dňa som rada ak nezaspím po stojačky 😎 Karolínka už ma 4 zúbky, 5-ty sa jej prerezal a idú ďalšie a tak máme náročné nielen dni ale aj noci... 🤐
Minule som vám tu hodila jeden meil o prenasledovaní kresťanov v Indii, žiaľ takéto veci sa dejú vo viacerých krajinách-hlavne moslimských/a neide len o prenasledovanie ale žiaľ aj o vyvražďovanie a to aj malých detí 😢 /, no naše média o tom akosi "zabúdajú" informovať na rozdiel od chýb kňazov, na ktorých si veľmi radi zgustnú...modliť sa za celú Cirkev je v tejto dobe zvlášť prospešné a potrebné a nežiť tak, akoby sa nás to netýkalo, lebo čo vidíš na inom čakaj na sebe...
Všetky vás pozdravujem a aspoň v myšlienkach ostávam s vami...

carmenuska
23. apr 2010

Akzuzs- tak sme zbierali bez vas 😀 😀
kaki- krasna modlitba
suzzika- ja som si myslela, ze Karolinka ma nejake 4 mesiace, do kelu a ze 8, to ste kde nabrali??
leni, smejka- vsak som vecer ordinovala 😉
riska- fotak do ruky, nafotit vybvicku, ukazat kociarik, brusko....lebo ochvilku ho uz nebudes mat
Betty- ten pondelok este len pride do tuheho, hej s bytom podpis zmluvy /hadam uz nebudu vystrajat ti majitelia a ja vam napisem, ze sa stahujeme/
cez vikend tu nebudem, prajem vam aby ste si ho uzili, aj slniecko co ma svietit

bettynka222
23. apr 2010

ahojte 🙂

kaki dakujeme za modlitbu 😵

akzuzs a peco kvoli pavukovi vyletis zo skusky? co vam kontroluju zosity ci co?

muska brusko netvrdne, skor som zacala mat problem s krizami 😕

riska ale sak to nebolo 5 hodin vkuse - jedna doobeda, potom hodka poobede, potom presun za mamaou do mesta...no a jaksi sa ot tam natiahlo na dalsie dve hodky.....bola osm uplne hotova. a potom som este mm vyhnala na chodenie ale uz osm sa umudrila 😉
kreslo nemam, bola som na tej prehlaidke porodnice, ktora sa mi "veeeeelmi" pacila, tka som chcela rodit v dunajskej, ale dr mi slubila ze budem moct sediet aj keby to sedacie kreslo nebolo volne....som zvedava ako 😀
a ty co? popis o sebe nie? 😉

carmenusik drz sa 😔 😵

smeji, suzzi ahooooj 🙂

margarita
23. apr 2010

ahojte,
myslim, citam, nestiham 😀
posledne dni som nejaka vypluta a straaasne unavena, nasa motorova mys by unavila aj kona, a to nielen modreho 😉
asi uz na mna ide jarna unava, aspon keby aj ta jar uz konecne prisla, brrrr dnes bola kosa ako v zime...

tesim sa ze suzzika prisla zase po sto rokoch 😉 no teda, Kiki ma tolko zubkov, co Karolinka, ale ona sa vobec s nicim nikam neponahla, ani so zubami, ani s chodenim samostatnym. zato ukecanaaaaa je az hroza 🙂 ktovie, po kom to ma 😎

drzte sa, modlime sa za nase tehulky, tie, co maju pred porodom, aj tie, co maju pred porodom este nejakych cca 9-10 mesiacov 😉 a este o nom netusia, ale pride to, verim, ze hej.
pekny vikend vsetkym vam
😵

rybka13
23. apr 2010

ahojte, zdravim vas po dlhsej pauzicke, bola som s emkou mimo BA, na prazdninach 🙂 , vidim ze za tie 2 tyzdne je tu novych 10 stran, tak to este zvladnem docitat hadam, prajem zatial krasny vikendik 🙂

rybka13
23. apr 2010

jeeej betty ako krasne brusino 🙂 take ja mam vtedy ked som vo forme a minimalne 2 dni nejem 😀 😀 😀

komisakpd
24. apr 2010

ahojte baby, dlho predlho som tu nebola..no pridavam sa k vam ako veriaca znova snazilka 😀

violoncielka
25. apr 2010

Ahojte babenky...krasna nedela vsak?
Skoda, ze uz zacina pre mna pelove obdobie, takze teplo domova to isti 🙂. Ale koniec koncov aj nedela stravena v teple rodinneho kruhu nie je na zahodenie
Ahoj ....

kaki
25. apr 2010

Smejka mam sa celkom fajn. Neviem co ine napisat, lebo ziadne novinky nemam. Ale mozem povedat ze prezivam celkom pokojne obdobie.... keby ma nestvali v robote a sem tam aj manzel tak si zacnem mysliet ze som v nebi 😀

Violoncieka caves. Je jedno ci sme vonku a ci v nutri, hlavne ze nam je dobre. 😵 Ale to slko je supeeer.

Dnes je Nedela dobreho pastiera, ktory chrani svoje ovecky. Normalne mam z toho radost.
A tesim sa ze sa budeme modlit spolu za cirkev, nasi pastieri potrebuju pomoct.

muska30
26. apr 2010

ahojte,
dnes je pondelok a zaciname deviatnik za nase tehulky 🙂 kaki, nasla si peknu modlitbu, urcite bude vypocuta 😔
aj my sa tesime, ze je vonku krajsie a teplejsie 😵
rybka, vitaj domka 🙂

riska
26. apr 2010

ahojte, tak mame za sebou krasny slnečny vikend, len aby to tak pokračovalo 😵

no veru, rybka vitaj 😉 a aj komisakpd - aspon mame v teme dalšieho chlapa 🙂

viol, ty si alergik? 😒 inak včera som na teba intenzivne myslela, pozreli sme konečne avatar a bolo to fakt super 🙂

betty, no ja sa mam k momentalnemu danemu stavu celkom fajn 😀 uživam si tie pripravy, cvičenia, v stredu idem na poučenie o epiduralke, tak som zvedava, čo mudre sa zasa dozviem 😉
a niečo mam už vo fotaku, niečo ešte nafotim a potom to sem hodim, slubujem 🙂

violoncielka
26. apr 2010

Ahoj dievcata
Riska vsak? Aj mne sa to velmi pacilo...hlavne tie efekty,priroda, clovek sa naozaj citi ako niekde uplne inde....
Ano Riska mam alergiu, ale nastastie iba kratko (da sa to prezit) 😉

Takze od dnes za tehulky a stastny porod 🙂

Prajem pozehnany tyzden vsetkym

lenkove
26. apr 2010

Ahojte babule
tak dnes zaciname za tehulky.. Okrem nasej Risky a Bettynky mame este umysly? Ja by som vas poprosila, spomente si na moje tri umysly, Katku-Brulku, dobru sudicku mojej Skorice, ktora ma cosi s placentou 😅, za moju kamaratku, ktora tehulkuje spolu s Riskou, Zoji a moju sesternicku Lucku 🙂 🙂 🙂 a ak by mohla vasa myslienka zaletiet aj do nasej druzobnej temy, kde sa to teraz hemzi tehulkami, tak prosim - prosim 🙂 ved Pan vie koho mame na mysli, vsetky za tehotne na ktore myslime 🙂 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lenkove?key=...