Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
30. apr 2010

riska ahoj
ano koniec....a dievcatku bude dobre....v dd neostane....i ked nebude v uplnej rodine ale bude mat svojho cloveka 🤐

akzuzs
30. apr 2010

Smejka, každý večer som sa osobitne za Teba pomodlila otčenáš a Zdrávas.... Asi má s Tebou iný plán

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
30. apr 2010

Smejik, až teraz som si všimla že čo za smajlíkov som poslala 😕 Až sa červenám
Tak oprava
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

muska30
30. apr 2010

smejka,
myslela som na Vas, ze Vam to s dievcatkom vyjde, ale urcite ste urobili vsetko, co bolo vo Vasich silach 😔 a niekde este caka ine dievcatko, ktore bude iba Vase 😵

zuzubabo, suhlasim s riskou, skuste sa s neterkou porozpravat, a vysvetlit jej, co pre Teba znamena Boh 😉

suzzika, aj ja mam toho s dvomi detmi dost vela, ale na MK a na VS si cas najdem 😉

riska, ved Ty uz o tri tyzdne mozes rodit 😨 ja som rodila v 39. tyzdni obe deti 🙂

violoncielka
30. apr 2010

Ahojte babulky,
Smejka je mi to luto,ale mozno je pre vas aspon dobre, ze viete na com ste (aj ked je to bolestive) ako nekonecne natahovanie ).
Suhlasim s babami, ja tiez nechapem Boha a neviem aky ma so mnou plan, asi mu tiez musim uz konecne zacat doverovat..

Zdravim vsetky ostatne
Riska tak uz si pobalena?

lenkove
30. apr 2010

ahote babule
tak, zacnem prizemne: prave som si spravila Neckermann objednavku za 150 e, ja ani do obochodu nemam cas ist! o dva tyzdne ideme na svadbu, dufam,ze to dovtedy pride (ja viem, ze asi nie, to si budem musiet kupit nieco ine, hmmmm 😎 😎 )
inak sa mame dobre, ocinko sa venuje dceruske, ktora je nie vzdy podla predstav mamicky prebalena, umyta, oblecena ci nakrmena ale 😅 hadam to prezije 😅

a Smejka 😔 aj ked viem o tom co sa stalo uz dlhsie, stale na vas myslim... na to ako sa asi teraz s manzelom citite.. nechcem jatrit rany, tak sa bojim cokolvek napisat... 😔 aj ked tusim /a citam/, ze ste si to uz odsmutnili davno a teraz ale, po strate nadeje uz asi smutite uplne... 😔 verim ale, ze vam Pan uz davnejsie ukazal, ze Jeho cesty su nevyspytalne, ze vam dal nadej a Svoju silu 😔 Miluje vas a chce vas mat blizucko Seba a citim, ze tymto vas dostal do Svojej blizkosti a tesi sa z vas 😔 Nepoznam Jeho cesty, nerozumiem Jeho zamerom, ale viem, ze vsetko vyuziva na dobre. Kazdu bolest, kazdy problem. Vsetko sa v nom zazracne premiena na uzdravenie, na silu..
Ja sa napriek vsetkemu z vas tesim... Lebo sa nevzdavate bez boja, necuvate pred presilou, nebojite sa bolesti. Davate do kazdej vyzvy co vam Pan ponuka vsetko a to neostane bez odozvy. Nas Pan je verny... Som rada, ze vas poznam.. Musim napisat ako sv. Pavol (?) pri pomysleni na vas sa mi to asociuje: "dobry boj si bojoval, beh si dokoncil, vieru si si zachoval" ... Ach, Smejka, nech sa to uz skonci, verme, ze sa to skoncilo a ze dalsie dni prinesu uz len radost a utechu. Najlepsie v detskom smiechu. Zatial posielam boztek aspon Matuskovi, krasnemu Boziemu dietatku 🙂 a vam s J. silne virtualne objatie.... s

lenkove
30. apr 2010

inak, ta veta znie tak kondolencne 😎 ale nemyslela som to tak 🙂 . Je to moje uznanie pre vas.. bojovnici statocni. bojovat a prehrat so ctou je viac ako podvodne vitazstvo. V ociach nasho Pana to ma nesmiernu cenu... a v mojich ani nehovorim..

smejka
autor
30. apr 2010

lenka dakujeme 🙂 ....az mi prislo luto a zaleskli sa oci slzami 😔
dakujem za virtualne vyznanie.....a neviem ci sme az taki silni...ale posnazime sa...je to zvlastne ale my Lenka sme sa este nestretli napriek blizkosti (nazorovej i km) 😎

lenkove
30. apr 2010

ved aj ja som si poplakala ked som pisala a hlavne.. uvedomovala si co pisem a co je za tym 😔 myslim to vo vas 😔 😔
podla mna sme sa nestretli, bo nam schudnut nacim 😎 teda mne isto. ale hadam ked pride Neckermann tak sa odvazim aj do vasej fashion zahrady ku kocurovi 😎 😀 😀 😀 😀

lenkove
30. apr 2010

(na vysvetlenie, my so Smejkou sme raz akoze spolu akoze chudli. teda ja akoze 😀 😀)

smejka
autor
30. apr 2010

lenka ty si to pamatas? 😎
ani ja som nevydrzala 😅 ...ale teraz od pondelka nam to celkom s mm ide 😕 🙂 uvidime ci vytrvame 🤐
a nasa zahrada je obyc....dedinska 😎 😎 ...tak pridte si poehat po dvore 🙂

bettynka222
30. apr 2010

ahojte

elizka super sprava, spermijky su zaklad 😵

muska uz ma krize nebolia, ja osm sa totiz moc zohybala uplne k zemi, teraz si zakazdym radsej cupnem. a chodenie? denne aj tri-styri hodky a chrbat ok. len kolena ma bolia ked dlhsie stojim....

pcolka gratulujem k medaile 😵 vidis zvladla to aj napriek chorobe 😉

riska uz sa chystaaaaaaaaaaas? kamoska porodila v 37 tt stvorkilove 😀 ozaj kolko mala vazi?

smejusik 😔 verim otmu ze bolo takto rozhodnute pretoze by ste len viac trpeli. v buducnsoti na vas caka dalsie dietatko - to vase 😵

lenkove
30. apr 2010

ved preto som napisala ze fashion 😎 majuc na vedomi tu urazku co si ustedrila vasmu kocurovi 🙂 (povedala o nom, ze je skaredy, viete??)
a jasne, ze si pamatam, taky pad 😅 😅
radi prideme, po statniciach aby si sa mala na co tesit? 😉

smejka
autor
30. apr 2010

ok...dohodnute...po statniciach prijimame konikovske navstevy 🙂
a kocur je ozaj skaredy....ufulany...stary 😝
bettynka ved ty zachvilu rodis 🙂 ...teda este Matko nech cusi pod srdieckom...ale ono to zbehne raz dva....
ja verim ze Pan uz precizne pripravuje pre nas to prave 😔

lenkove
30. apr 2010

Smejka
tak tak veru, precizne uz pre vas nieco chysta 🙂 verim 🙂 🙂 ved ako nam utkal nasu Skoricu, zazracne presne na mieru do nasich srdiecok 🙂 🙂

smejka
autor
30. apr 2010

lenka 😵 ....nielen do srdiecok ale i do oci inych...ved ta podoba 😉

lenkove
30. apr 2010

a to ked si mi v mojich pochybnostiach napisala povzdbudenie ze "nikto by nepovedal,ze Matusko nie je nase biologicke dieta" tak som bola skepticka na nas 😅 😅 aha ho 😀 😵 😵

smejka
autor
30. apr 2010

lenka 🙂 ...veru vasa Skorica je cela vasa 😉 ...nas Matusko cely nas 😉 ....podobami a vsetkym 🙂

lenkove
30. apr 2010

no, veru, aj v pozitivach a najma 😅 😅 negativach 😀

smejka
autor
30. apr 2010

to patri k zivotu..tie negativa.....a dieta vie dokonale napodobnit jedy nas dospelych 😀

lenkove
30. apr 2010

a jasiaceho sa taticka 😅 😀

smejka
autor
30. apr 2010

no proste deti su radost....a nazalezi na tom ci su spod alebo zo srdiecka 😵

margarita
30. apr 2010

smejka, to je hlupe, ze po tom celom boji a dlhom cakani to takto dopadlo, ale mam z Teba pocit, ze to zvladas a prijimas s velkym pokojom a pokorou, co velmi obdivujem.
Verim, ze Boh ma pre vas pripravene ine Dievcatko, ktore este len pride.
😉
vcielka ahooooj, svieti aj u vas tak krasne slniecko ako tu? urcite este viac...tak nech len svieti a svieti 😉
suzzika - dobre, tak nie po 100 rokoch, ale skratka, odkedy sa postis od kona, tak mam pocit, ze Ta dlho necitam, vies?
a co Karolinka, este nebeha? ked je tak popredu so zubami 😀
betty, a Ty co mas nove?uz si sa rozhodla pre nejaku dobru porodnicu? a ako budes rodit, tak ako chces?
🙂
zdravim aj vsetky ostatne nemenovane konkretne, ale vsetky vas mam v modlitbach, to si piste!
😎

janula.k
1. máj 2010

ahojte 🙂 krasny prvy Maj 😵
ako sa mate? nestiham vas vobec citat, nie to este pisat 😅 My mame 4 mesiaciky, Branko si uz vyzaduje pozornost, chce sa hrat a jasit, cez den toho vela nenaspi, zato v noci sa zobudi len dva krat na papkanie. A rad sa nosi na rukach, je na mne zaveseny ako taka mala opicka 🙂 a este stale sa rad uspava v zavinovacke, hoci mu z nej uz trcia nozky 😀 je to nase zlaticko 😵
no a trochu smutnejsia sprava...moj mm dostal v praci vypoved, takze si hlada novu pracu 😔 nie je to sranda..dom rozostavany, hypoteka, ja na materskej...ale nejako bolo, nejako bude, Pan sa postara 😔

a ako nase tehulky? Riska, dufam, ze si este cela 🙂 Ninka ma este cas 😉 a nezavidim vam rodenie v takom teple 😝 🙂 😉
Betty, ty budes kde rodit? Mas uz porodnika? Ale co sa pytam, vsak ty mas vzdy vsetko starostlivo naplanovane a premyslene 🙂
Margi, ako sa ma Kristinka? Uz chodi? 🙂
Smejuska, ty si taka silna zienka 🙂 obdivujem ta a prajem rodinke coskoro ine Dievcatko 😔

violoncielka
1. máj 2010

Ahoooj krasny pozdrav z prvomajoveho talianska. Dnes sme si urobili radost, skocili sme k moru a dali sme si aj rybaci obedik mnam!!! Toto je jedna z mala veci co mi aspon ako tak nahraduje smutok za rodnym SK.
Prajem krasny vikend a nezabudnite sa pobozkat pod ceresnou!

violoncielka
2. máj 2010

Ahoj

kaki
2. máj 2010

Violoncielka, ahoj, ako sa mavas?
Tak by som sla za tebou k tomu moru 😀 to je fakt super byvat tak blizko mora... 🙂

My sme mali taky pohodovy vikendik, nejake tie prijemne navstevy a chvilu v meste so zmrzlinkou (okukujuc kociky a mamicky 😀 ) a chvilu na zahradke.... Co viac si clovek moze priat? 😀
Ani som neupratala, ale naco si kazit den ked je vonku tak krasne 😉
Ale teraz, ked sa pomodlim, asi poidem zehlit nech som aspon trochu uzitocna a nedohanam toho az tolko cz tyzden.
Myslim na vas vsetky a modlim sa poctivo... 😵

akzuzs
2. máj 2010

Nech je meno Pánovo pochválené od tohoto času až na veky vekov amen
Ako ste prežili výkend?
My vcelku dobre a dnes sme to vyvrcholili mojím naj jedlom sviečková 😝
Keď sme už pri gastronómií, tak pikla už niektorá z vás zákusok Anjelský dych? Odporúčam.
Nemala som sa ani kedy s vami podeliť o niektoré dni a zážitky lebo neako nestíham.
Slem tam vás prečítam niekedy prispejem, ale vždy sa za vás pomodlím. Po skúškovom to bude lepšie a budem tu viac . Strašne mi chýbajú duchaplne rozhovori s veriacimi žiankymi
Tak sa majte a ak tu niektorá do večera ešte bude tak sa stretneme a ak nie Pán s Vami a všetkými Vašími prosbami 😉

margarita
2. máj 2010

akzuzs, ja som tu 😉 a Ty?
janulka, to je hrozne nemile s tou vypovedou,verim, ze sa mu podari najst nieco v dohladnej dobe, budeme sa modlit aj za neho, mozme? 😉
Kitty este nechodi, teda samostatne, ale tlacit kocik a za ruku sa vodit, no to hej 😀 ...najma do kopca, z kopca, hore a dolu schodmi, to ju bavi najviac.

my sme mali straaaasne moc spolcensky vikend : v piatok posedenie s kamoskami, v sobotu navsteva kamaratov v CR, dnes oslava narodenin Kristinkinho kamosa a po nej este do noci kofola s kamaratmi...normalne sa tesiiiim, ze zajtra budem sama 😀 ale bolo to super, zase raz mat viac akcii pokope.

majte sa moooc fajn, nech sa dari 🙂

smejka
autor
3. máj 2010

ahojte 🙂
sa tesim ze jarne pocasicko obnovuje stretka s kamosmi rodinou.....pekne to obdobie 🙂
zelam vam pekny den...mna uz caka iba ucenie a ucenie 😝 😉