Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
24. apr 2009

lenka dobre ze nemas stv2... 😒 ....momentalny stav 3:3 😖

margarita
24. apr 2009

jasne, ze spinka, ved ako inak by som tu ja mohla tolko kvakat ? 😉 som ju ulozila a kedze som jej pritom spievala uspavanku, tak aby som uz radsej prestala 😀 - chuda dieta zaspalo okamzite po vlozeni do postielky(citaj kosika). Ja fakt neviem, po kom je taka vzorna, dobrucka a poslusna - zeby po mne?

😀

leni, Ty ma nepoznas 😎 - pri mne obcas aj gravitacia ma co robit 😀

margarita
24. apr 2009

smejka - a kto su "fasisti" 😎 nech som v obraze. Tipujem, ze Kamerun to nebude...ak sa hra hokej 😀

lenkove
24. apr 2009

Margi moja skoro: Madarsko 🙂
a aby si bola viac v obraze: Radicova sa vzdala poslaneckeho mandatu. hlasovala za inu poslankynu.. 😕

lenkove
24. apr 2009

A Kristinka je mozno po tatickovi taka dobra 😎 😵 😵

smejka
autor
24. apr 2009

dievcata tak dali....huraaaaaaaaa....esteze to stihli....no urcite poculi risku povzbudzovat 🙂 ...tak idem...bru nocku...i kristinke v kosicku 😵

margarita
24. apr 2009

tak nech ti Madari neblbnu a prehraju, lebo im tam prestaneme chodit nakupovat a hned im klesne HDP a ine ekonomicke skratky...
lenkove - to sotva 😉 hoci, spi rovnako dobre a tvrdo ako on, takze v tomto asi po nom bude 😵

margarita
24. apr 2009

no tak som kukla ten hokej na sme.sk a vyborne sa o nom cita 😀 tie komentatorske metafory, ako napr.:

Slovensku sa podarilo dosiahnuť povinné víťazstvo...
Pikantný súboj s našim južným susedom načala gólová radosť ...
na druhú gólovú poistku však nevydalo...
Gol našich očividne zaskočil, naopak Maďari hnaní výborným publikom boli čoraz nepríjemnejší.
Slovenský ofenzívny kŕč ale napokon pretrhol kapitán Bartečko a psychická vzpruha prišla do našich radov o 51 sekúnd...
Zo strany favorita to potom bol už len jeden veľký kŕč...

oddnes hokej nepozeram ale citam 😀 ved to je normalna zabava taketo hlody.

prepacte, nechala som sa uniest 😵 😵 😵

lenkove
24. apr 2009

Margi
krasne komentare 😀 😀
prajem vsetkym dobru noc! 😵

margarita
24. apr 2009

no ale vsetkeho vela skodi, a kedze sa Kristinka zanedlho zobudi, ze xe jest, idem si este predtym trochu zdriemnut...dobru nocku vsetkym snazilkam aj fanynkam (Slovensskooooo, Slovenskooooo 😀 😀 )

riska
24. apr 2009

fuf, tak to boli nervy, my sme začali tak vlažne a pri tom poslednom gole sme hučali, že nas fakt musela až smejka počuť 😀 😀

margarita
24. apr 2009

teraz trochu mimo temy hokej 😉 dostala som prave IP od bettynky - uz aj ona je trombokamoska s MTHFR 😢
tak mozeme s nou a s janulkou si tu vo Veriacich pomaly zalozit fanklub 😉
riska, ale Teba neberieme, Ty si hematologicky v poriadku, tak si prosim najdi inu diagnozu...najlepsie ze tehotenstvo /aj ked to nie je diagnoza, vsakze?/ 😀

no ale ja uz fakt musiiiiim spinkat, kym sa da 🙂

violoncielka
25. apr 2009

Smejka tak to je super,v tom pripade si moju IP nevsimaj. 😉
margi ten hokej nema chybu-takze povinne vitazstvo? hi hi hi to si zapamatam,ked pojdem na konkurz.Betty a Janulka,ale aspon ze vam na to prisli a teraz vam pomozu ako Margi.
Riska ty si taka fanynka? takze Radicova odchadza? videli ste na you tube "Ratafak plachta-kandidat na prezidenta"? Pozrite sa,je to zabava,ale aj smutne ☹

riska
25. apr 2009

bre ranko, ja už som hore 😀 dnes asi predbehnem aj skorki 😉
margi na tvojich včerajších analýzach som sa brutalne bavila, len tak dalej 🙂 margi - do tohoooooo!!!! 🙂

k nam dnes pridu svokrovci, teda prave zvonia 😉 a ideme aj pozrieť do madarska na nakupy, dufam, že po včerajšom zápase nam neprepichnu gumy 😀 😝 a dnes je den ba, všetky vstupy su zadarmo, tak chceme ist pozrieť do botanickej zahrady 🙂

tak pekny dniček všetkým 😵

lenkove
25. apr 2009

Dobre ranko!
Ja som druha! 🙂 vsetkym vam krasny den, a aj ja chcem ist niekam von - kamoska chce ist na Devin! Tesim sa na nu! 😵 na Devin menej, ze tam minuly rok bolo pocas Dna Bratislavy 150 tis navstevnikov 😕

margarita
25. apr 2009

dobre ranko vospolok 😉
fiha, tak dnes je den BA - to mi zase nieco uslo, ale to s tou Radicovou som nahodou zapocula...no my sa na tie masovky radsej nevyberieme...staci ze "musime" na rodinnu akciu, kde ma byt asi 45 ludi (vsetci z otcovej strany maju zlet 😀 )). Vobec ale vobec sa mi tam nexe - ja si s jeho rodinou vseobecne nevelmi rozumiem 😢 , ale musim tam ist len preto, aby sa hrdy"dzedko" mohol pochvalit vnuckou.
Takto sa zneuzivaju deti a aj vnucata 🙂

tak si uzite Devin, botanicku a co len chcete 😵

lenkove
25. apr 2009

Margi,
len si uzi 🙂 nam na krstinach vysvetloval hrdy dedko ako sa meni spolocensky status muza, ked sa mu narodi vnuca 😀 😀 podla jeho slov, stupne tym riadne vysoko! Mile to bolo 😵 😀
a Margarita preco si ty Margarita vlastne? Kvoli jedlu s tymto nazvom, alebo s tym ma nieco spolocne Bulgakov a Majster a Margareta /v originali Master i Margarita?/ 🙂 vrta mi to v hlave 😅

margarita
25. apr 2009

"ach Romeo, Romeo, preco si ty Romeo ?" ako pise Vilko Hruskotras 😀
aby Ti to, draha lenkove, nevrtalo v hlave - odpoviem. Lebo "Katarinka" vid www.katarinka.sk
Ked tam prides na tabor, pridelia Ti akoze reholne meno, ktorym sa potom vsetci navzajom volame (az do smrti), je to taka prezyvka, lebo Katiek, Zuziek a Leniek je vzdy aj zo pat, a by sa to plietlo, ale Koralia, Zoranis, Learis a pod. - a konecne aj Margarita - je len jedna 😀 A Doris tiez, tehulka nasa 😀 😎
No a Margarita nie je ani podla miesaneho alko napoja, ani podla pizze, ale cisto z latinskeho slovnika, a znamena:
"perla". Ale to mi pridelili, som si sama nevybrala, no celkom sa trafili, nie? 😵

no tak my pomaly pojdeme zvysovat mojmu tatovi spolocensky status, a sebe krvny tlak 😉 priklad: sesterku som nevidela od jej svadby pred 7 rokmi, bo sa na mna urazila, ze som ju nepozvala na nasu pred 4...takze bude to napinave...

marione74
25. apr 2009

ahojte, ideme na vikend k svokrovcom, tak som Vam chcela podakovat za blahozelania a popriat vsetkym krasny vikend.
Violka daj vediet ako ET.
Smejka ake dievcatko? to je super, ake velke? Silno drzim palce aby to vyslo.

skorki
25. apr 2009

Ahojte babulky,

Smejka, takze dievcatko? Wow...to je super. Aka je? Ak mozes napis nam trosku viac. Co teraz musite urobit?
Drzim palce.
Inak toto bol taky pekny zaver pracovneho tyzdna. Tolko pozitivnych sprav. Tak nech to len takto pokracuje!!!

Ani som nevedela, ze je dnes v BA taka akcia. My sme sa vybrali na Cerveny kamen. Bola tam burza starozitnosti. MM sa smial, ci ho tam chcem predat 😀 . Pacilo sa mi to, ludia predavali naozaj stare kusky /nadherne knihy, porcelan, obrazy.../, az po veci, ktore proste doma uz nepotrebuju. Nekupila som nic...ale keby sme mali vacsi byt, urcite si kupim nejaku nadhernu supravu stareho porcelanu. To je moj sen.
Zajtra asi pojdeme pustat lietadlo alebo na Devin. Tesim sa, po dlhej dobe mame taky "nas" vikend. MM odignoroval skolenie a ostali sme spolu doma. 😵 Tak, uzite si krasny den aj Vy vsetky.

riska
25. apr 2009

skorki, vy mate s mm take paradne zaluby - fotenie, lietadla 😵 ešte niečo? 😉

my sme sa mali fajn, najma v madarsku bola sranda, margi mala pravdu - samý slovak 😀 😀 a tušim aj predavačky prešli rýchlokurzom sj 😀 no načim nam sporiť na to auticko, aby sme si mohli vyjsť častejšie...za hranice všedných dni 😉

margi, ako dopadla oslava? a violka dnes vkladali babatka? už sa mi to nejak pletie 😝 dufam, že tak o 2 týždne pridu dalšie pozitivne spravičky 🙂

smejka
autor
25. apr 2009

ahojte 🙂
takze vyletiky tu boli 🙂 ...aj nakupy aj oslavy 🙂
dnes bolo krasne...sice som bola do 14 v praci no potom som si to vonku vynahradila 😉
o dievcatku napisem vsetko ked to bude ako tak iste....neviem sa dockat pondelka ked pojdeme k psychologovi aby nam rozsiril tu pripravu na pestunstvo....verim ze uz bude viac k tomu prikloneny ako prvy krat
no ma 4 mesiace a je krasna 😵

lenkove
25. apr 2009

Ahojte!
ja hlasim, ze som bol na zmrzline v Stupave a v Pezinku 😉 Maju ju tam vybornu 🙂
potom so si voskovala nohy, pozerala Cigani idu do neba (pripravujem sa na nase adopciatko aby som poznala jeho kulturu 😉 ale nie, je to nadherny film, pozeram ho dookola 😀 ) a teraz idem citat 🙄

lenkove
25. apr 2009

Smejka, Riska, Skorki 😉
Marione, Margi dufam,ze rodinne oslavy ok 🙂

lenkove
25. apr 2009

a este vam poviem novinku: chyba mi mm 😀 cakam kym pride domov, aby som mu mohla zavolat 😀 najnovsie si volavame cez gmail. Dobra kvalita, aj obraz 😉 aspon nemusim mat zapnutych milion programov 🙂

violoncielka
25. apr 2009

Ahojte tak mam v brusku 3 krasavcov 🙂 .Teraz uz len trpezlivost a 11.5 !!! (az) idem na krv.Boze pomahaj,

lenkove
25. apr 2009

Violka 😵
ale testik skusis skor, alebo ani to nie? 😕

riska
25. apr 2009

violka, troch? to v taliansku davaju až 3? a mas aj mrazačikov? 😉
jeeej, to bude 11.5. radosti 😀 😀

margarita
26. apr 2009

ahojte,
vcielka - supeeeeeer, nech sa tam ti krasavci pekne zahryznu - traja musketieri 😉 aspon to toho 11.maja bude uz istejsie, aj ked chapem, ze vysledok by si radsej vediet skor...neboj, my Ta tu budeme zabavat, aby Ti dni rychlo ubehli do toho 11.
😀

riska- takze gumy neprepichli? 🙂 a boli ste len nakupovat alebo aj niekde inde?

lenkove - mne zas teraz nejde do hlavy ako si mohla byt na zmrzke v Stupave a v Pezinku - ved to je presne na opacny smer od Ba...si sa tam teleportovala alebo ako? 😀 ta novinka s mm ma fakt prekvapila 😀 😀 😎
asi najma preto, ze som netusila, ze uz aj cez gmail sa da telefonovat...no taketo vymozenosti...musim skusit aj nasu sprchovu hlavicu - mozno to pojde, ked pustim teplu vodu 😉

skorki - cerveny kamen je fajn, aj o tej burze som uz pocula, ale vzdy som tam bola iny vikend ako sa to konalo ☹ to je tam tusim len raz za mesiac, ze? a aj vylet na Devin znie skvele, len nech vas tam neudupu davy turistov 🙂

smejka - 🙂

no nasa oslava...co napisat...prezila som to, bolo to neprijemne, nastastie sa vsetci viac zaujimali o Kristinku ako o mna, a ona statocne spala (mala to nakazane 😀 )) a tak ani ocka neotvorila aby ju tam nedajboze nejaky moj divny pribuzny neuriekol...ale fakt sme tam boli len z povinnosti asi 40 minut a mala som dost 😒 nuz, rodinu si clovek nevyberie 😵

lenkove
26. apr 2009

Dobre ranko!
tak ja zacinam nasu krasnu, pozehnanu Emauzsku nedelu! Jupi! 🙂 😵

vysvetlujem zmrzlinu: mali sme s kamoskou a jej autom vylet 😉 Nakoniec sme sa zlakli Devinu a davov ludi 🙂