Veríte na cigánske veštby?

sorciera24
31. júl 2008

ahoj, mozno zvlastna, ale zaujimava tema...len xcem vediet, ci niekto veri alebo nie, pripadne, ci sa niekomu tieto vestby,podotykam od ciganky splnili....? kedysi mojej mame a starkej nahodna ciganka nieco vyvestila, narychlo a vsetko sa splnilo mate skusenosti? nazory?

poletucha
31. júl 2008

moji mamku kdyz byla se mnou tehotna potkala ciganka na namesti a vestila,ze se ji narodi kluk 😉

aponchie
31. júl 2008

neverim

blovitc120
31. júl 2008

ee neverím a na žiadne, nielen cigánske. ani karty a iné predpovede

jabrunko
31. júl 2008

mojmu muzovi ciganka vyvestla v Usti na stanici, ze bude mat chlapca a dievca ... chlapca sme uz teda mali, ale ona ho nevidela 🙂 ... ja dobrym veciam verim, zlym nie 🙂

sirinka
31. júl 2008

neveriiiim...ved dnes uz ani nestretnete taku ozajskovsku ciganku, iba tie mestske cigane co len kukaju ako vam daco vytiahnut z kabely....

venonna
31. júl 2008

ani ja neverim.
Jedna znama sa vydala na zaklade rady\vetsby ciganky a manzelstvo im moc nefunguje, mam pocit, ze s MM nie je spokojna, on je skor "do voza" a ona by chcela "do koca" 😖

kaczka
31. júl 2008

Mojí mamce předpověděla před 3 lety našeho Davídka 🙂

biela
31. júl 2008

mne predpovedala cigánka že budem mať blonďavého muža a budeme mať spolu blonďavé deti. môj vtedajší priateľ bol tmavovlasý, tak som sa len zasmiala, no o rok na to mi osud priviedol do cesty môjho už manžela, ktorý je mimochodom blond a narodil sa nám malý blonďáčik /no blonďáčik naozaj len zo zažmúrenými očami, vlásky má skôr medené/ 😀
napriek tomu si myslím, že to určite nebola jej zásluha, ona to proste len vytrepla, lebo ja som blond a asi jej to tak pasovalo.
verím, že existujú aj také veštice, ktoré skutočne vedia čo sa stane... ale je ich málo 😉

verulka
31. júl 2008

mne rpi ajke vyvestila ciganka na stanici, ze to bude chalan 😀 😀 no a bola to holka 😀 na tieto veci absolutne neverim 🤐

xena22
31. júl 2008

Mojej svokre jedna ciganka nedavno vyvestila,ze ju caka este jedno vnucatko...svokra neverila a o tyzden sme jej volali,ze som tehotna...

...no len neviem ci nahodou ta ciganka nechodi tu na konika,ze by ma odhalila 😀

melory
31. júl 2008

mojmu muzovi vyvestila, ze mi "spravi" 😕 chlapca a kucerave dievca...obaja su uz na svete, som len zvedava na tie brcky u stelky...budem hlasit!

tanja61
31. júl 2008

ciganske no neviem ale raz som bola u ciganky a vestila mi a celkom jej vyslo 🙂 ale inak na vestenie verim vela veci sa mi splnilo,hlavne moj Danielik,len mam byt velmi bohata tak cakam kde vyhram 😀

julca80
31. júl 2008

verim aj neverim. Mne sa raz stalo este ked som bola na Vyske a sedela som na lavicke este vtedy najlepsou kamaratkou vonku na namesti, a zrazu sa pri nas zastavila jedna potulna ciganka (poznala som ju z videnia, lebo zvykla zobrat v meste). Z nicoho nic mi povedala, ze mne blizka osoba to nemysli tak ako sa tvari a nerobi mi "dobrotu". Tak sme sa s tou kamoskou na seba len pozrela a pousmiali.
No a za kratky cas vyslo vsetko najavo, ze tam moja tzv. "naj"kamoska, mi za chrbtom podrazala nohy a kydala na mna klamstva po cely ten cas nasho kamaratsva. 😒
Tak ked sa spomenie tato otazka, ci niekto veri na ciganske vestby, tak vzdy si spomeniem na tuto situaciu. 😅

angua27
31. júl 2008

ahojte, tak ja som sa s cigánkou, takou pravou ešte nestretla. ale kamoškina mama sa venuje takýmto veciam, odkedy si pamätám. a tá mi raz, keď už som bola dospelá a prestala drankať od nej veštenie, vyveštila, že budem mať viac detí, myslím, že 3, ale že sa vydám veľmi, veľmi neskoro. s drahým sme dokopy pomaly 10 rokov a svadba sa nečrtá, ale dieťa máme zatiaľ jedno a vyzerá, že aj posledné. tak neviem, či jej to výde, alebo nie. asi za ňou, znova niekedy zájdem a skúsim veštenie znova. 😉

masarikova25
25. dec 2011

Veřit..Cigance??
to je jako rana do černeho??...
nebo Cigani( Romové) jsou profesionalové.. v lžich a vymislech..
tak si to mslym já?...
ale jsou tací..že od sve Rasy se vymikaji..
byla jsem u jednej Romky..co byla vyhlašena svym darem ..
byla dost draha ..mela jsem 5 otazek..1 byla z minulosti..
docela me rozhodila...
2 byla má přitomnost...tež me rozhodila..
3..byla na 2 mesice,, do budoucna...a vše se stalo
4...zda se mi vyřeši problem co trval 2 roky...a vše se tak stalo??..
5...a to je tet.. podnikaní.. v Ezoterice...vše se stalo....
ale když jsem od ni odchazela chtela po me abych ji poplivala.. futra od hlavich dveri.. nevim zda se vam to stalo??..rekla mi že to je kvuli tomu abych ji nevzala to co ma ona..
nebot mam dar co ona...vedela jsem že ho mam.. ake ždana všetice sama sobe nesmy veštit .. 🙂

cloemail
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata440
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1357
13. jún 2016

Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.

zilincol
21. júl 2016

Veľmi mi pomohla veštica Alica. (alica.soukopova@zoznam.sk). Nakopla ma tým správnym smerom.

sofiatv
2. jún 2017

@sorciera24 Ahoj neviem či je to pravda ale mne v pôrodnici povedala cigánka že môj byvali a jeho rodicia súrodenci sú skupi ľudia a to len pár hodín ich videla

klara37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz