Veríte na osudovú lásku?

roselitka
13. okt 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či veríte na osudovú lásku. Na tú karmickú lásku, ktorú si nosíte z minulých životov. Ja som takú stretla pred 8 rokmi. Tú lásku, keď viete hneď, na čo ten druhý myslí, aj keď mlčí, keď máte pocit, ako keby ste sa poznali celý život, a pritom ste sa práve spoznali. Tú lásku, kedy nikoho nepotrebujete, len jeden druhého a kedy prerozprávate celé noci. Tú lásku, kedy stačí jeden jeho pohľad a vy sa celá chvejete a cítite tlkot srdca v krku. Tú lásku, kedy mu bezhranične veríte a viete, že to nie je naivné, pretože je to ON a nikdy Vás nesklame a tak mu zložíte celý svet k nohám.. Ale bola som asi na taký vzťah ešte nepripravená a on tiež prechádzal práve nie dobrou fázou svojho života, a tak som ten vzťah násilne ukončila, lebo som chcela ísť životom ďalej bez neho a nechcela som sa viac trápiť a čakať. Ukončila som to cielene tak, aby som ho nahnevala a zranila a aby sa nikdy viac neozval, lebo ja by som inak bola slabá a vrátila sa k nemu.. Prešlo päť rokov, počas ktorých nebol ani jediný deň, kedy by som na neho nemyslela. Ale túžila som po rodine, láske a domove, a tak som sa vydala a mám úžasného manžela a krásnu dcéru. Po štyroch rokoch sme sa stretli a obaja sme plakali - on je má už tiež svoju rodinu a dcéru a stále sa milujeme. Nie, ani sme sa jeden druhého nedotkli, ani jeden z nás nie je ten typ, ktorý by dokázal byť neverný, aj keď svojich partnerov neľúbime. Teda aspoň nie tak, ako by si to zaslúžili.. Stále mám ten pocit, že sa mi stráca svet pod nohami, že sa krúti so mnou a stále stačí jeden pohľad a vieme všetko aj bez slov. Po 5 rokoch sme sa videli a mali sme pocit, ako by to bolo len včera, čo sme si chránením vlastného ega a malou pomstou skazili život.. Milujem ho stále rovnako, dokonca tie roky vo mne ten cit ešte umocnili. Neviem, ako ďalej. Viem, že manželovi nemôžem ublížiť a ani on manželke, viem, že by sme mali žiť každý vlastný život, ale zároveň nechcem mať raz 60 a uvedomiť si, že mi život pretiekol pomedzi prsty, lebo som si nechala ujsť jediného muža, ktorého som kedy milovala. Vravím si, že život a osud to zariadi sám a ak máme byť raz spolu, tak to tak bude, aj keby som mala už sivé vlasy a vráskavú tvár.. Poznáte niekto takúto osudovú lásku? Dajte mi nádej, lebo inak sa zbláznim ☹

roselitka
autor
16. okt 2009

Ja len budem dúfať, že raz, po rokoch, aj keby na staré kolená, budeme znovu spolu. Bez toho, aby sme niekomu ublížili. 😉

frisbee
16. okt 2009

...zažila,a opustila...vieme,že ten pocit je navždy a vzájomný,ale on nebol vhodný partner na celý život,a boli sme veľmi mladí...a život to zariadil tak,že v neskoršej dobe bol vždy jeden zadaný,a jeden voľný...neboli sme si súdení,ale nikdy nezabudneme...držanie za ruky,búchanie srdiečka...a to bolo všetko 😉

daniela1983
16. okt 2009

verim, a je to kopec trapenia ak je to nenaplnene. ale mozu nastat aj pekne casy. neboj sa. ale myslim ze nestoji za to rozbit dve rodiny

denisocka
17. okt 2009

och mywiel . krasne

roselitka,dakujem za temu ... velmi .... až teraz to začínam chapať

linette
17. okt 2009

myw nadherny obrazok aj ja som si ho hned stiahla 😵

denisocka
17. okt 2009

http://media.photobucket.com/image/twinflame/mj... aj vam tu dam , aj vy sa potešete

bejbypd
17. okt 2009

Zazila...moj kamarat s ktorym sa pozname devat rokov pri ktorom som dospela...on je mi tak blizky ako malokto,rozumieme si aj bez slov,vzdy sa nanho mozem obratit ked mam problem,on na mna takisto.nikdy ma nesklamal dufam ze ani ja jeho...napriek tomu sme sa nikdy nedali dokopy...bud som bola zadana ja alebo on...moju malu zboznuje aj s mojim chlapom si rozumie...a ja som stastna ze stoji pri mne aj keby bol koniec sveta...kedysi som bola smutna ze preco nemozme byt spolu,aj teraz ma to napadne ze preco sme napriek vsetkemu nikdy nevytvorili par...ale osud to tak mozno chcel aja som s tym zmierena...som len rada ze som v nom okrem toho ze je moj kamarat nasla otca,brata,priatela,najlepsiu kamaratku vsetko...a za to mu dakujem a aj osudu ze som ho vobec mohla spoznat.

denisocka
17. okt 2009

bejby,to je krásne !!! niekedy to je lepšie ako partner 😉

astrane
17. okt 2009

když jsem nešťastná a mám trápení,nezeptá se mě,co mě trápí,ale-můži ti nějak pomoct?teprve potom se dozví,co mě trápí....a jeho,že mi pomoct nemůže... ☹
taky nejsme spolu jako partneři...byli jsme,ale byli jsme moc mladí a pak už nám osud nepřál...třeba to ještě přijde,kdoví?....

barchee
17. okt 2009

roselitka....ja momentálne prežívam podobné pocity avšak také, že dochádzam na to, že môj manžel nie je ten môj pravý ☹ pramení to z dlhodobých problémov, ktoré som egoisticky zahodila za hlavu túžbou po dieťati a vierou, že snáď sa potom zmení...stále čakám že sa zmení a samozrejme nič....dieťa neprichádza, nakoľko má problém so spermiami

barchee
17. okt 2009

a mne tým doťuklo, že to asi tak má byť a may dvaja spolu dieťa jednoducho mať nemáme...je to ťažké a bolestivé, niekomu problémy s počatím dieťaťa vzťah posilnia, niekomu zničia. Ale ja túžim stretnúť niekoho presne takého, ako píšeš...karmického 🙂 ...moj manžel taký nikdy nebol...nikdy som s ním také pocity neprežívala...moje biologické hodiny zabúchali na bubon a ja som sa tým nechala uniesť.... 😖

luise
17. okt 2009

Čauko Barchee, ak som správne pochopila, brala si si ho len kôli tomu, aby si mala dieťa? 😔

barchee
17. okt 2009

ano... ☹ plne si uvedomujem svoj egoizmus a veeeľkú chybu, ktorú som spravila...

luise
17. okt 2009

Si mladá a pokiaľ to tak naozaj cítiš, zmeň to! Nič nie je dôležitejšie ako zdravie, láska a opora v partnerstve a pokiaľ ju nemáš, tvoj život bude o ničom. ☹ My tiež nemáme deti, ale máme jeden druhého a ja by som ho nevymenila za nič na svete a pochybujem, že môj manžel zmýšľa inak. Prajem veľa síl a držím palce... 😉

megi93
17. okt 2009

Môže mať človek osudové lásky dve?

mracik
17. okt 2009

No myslím, že takmer každá vydatá žena má nejakého toho Pištu Hufnágela, ja ho mám tiež. 😅
roselitka, viac v IP, keď si nájdem čas 😉

denisocka
17. okt 2009

mráčik 😀 že pištu ... len ako by som reagovala,keby moj chlap prišiel zo Staru Blaškovu 😅

douglas
17. okt 2009

ahojte, dievcence..tak som mrkla na tu vasu temu. je smutne, preco sa ludia vydavaju a potom rozvadzaju pre ubohe sny, kt. sa casto ani nenaplnia. ak ma zena dieta s muzom, to znamena ze ho lubi. a ak sa pre niekoho ineho chce obetovat vlastnu rodinu, tak je egoistka, kt. dufam dopadne sama. toto je moj nazor

angyalok
17. okt 2009

Moj nazor je ze clovek by mal bojovat za lasku aj ked je uz vydata ked nie je stastna v manzelstve tak nech to ukonci lebo takto je nestastna aj ona ale aj take manzelstvo dlho nevydrzi 😖
A v osudovej laske verim 😉

astrane
17. okt 2009

douglas-to jsme ještě neslyšela-počít s někým dítě znamená,že ho skutečně miluju...i když dítě bylo počato ve vztahu,který už spěl ke konci,kdy partner dítě nechce a posílá ženu na potrat a pod.....i když se to nějak všechno třeba urovná,tak už to stejně nebude nikdy ono a určitě to automaticky neznamená,že se ti dva milují....

douglas
17. okt 2009

tak potom neviem, komu vlastne mile zienky otvarate nohy..ak nie z lasky, tak potom nenachadzam slov ☹
preco sa potom vlastne vydavat?? ved manzelstvo pre vazcsinu ludi uz nic neznamena...laska? phhh.....nikto vas nikdy nebude milovat tak ako nAZACIATKU...LEN SU CHVALABOHU ludia, ktori polievaju manzelstvo ako kvetinu. preco sa tu klamete, zienky?

douglas
17. okt 2009

astrane, preco by niekto mal mat nechraneny sex vo vztahu, kt. speje ku knocu..len hlupak ☹

denisocka
17. okt 2009

😕

bejbypd
17. okt 2009

douglas prosim ta v ktorej dobe zijes?alebo v krajine snov?je krasne ze mas taketo predstavy a podobne klobuk dole urcite sa toho aj drzis...ale akoze take ze komu otvarame nohy?to sex musi byt z lasky?teda ked som bola slobodna nevadil mi sex pre potesenie zato je niekto zly?ja sa zla necitim len som bola mlada a uzila som si co zivot ponuka to nehovorim ze som isla s kazdym no ked som mala priatela a myslela som ze ho lubim preco nie?svojho chlapa zboznujem a napriek tomu exituje niekto muzskeho pohlavia kto mi je dusevne blizsi,blizsi ako moja rodina...jednoducho to tak je...ja nezijem v rozpravke ale v realite,kde chlap opusti tehotnu zenu lebo jeho milenka s nim tiez caka dieta a podobne to sa stava jednoducho je to tak...staci si tu precitat zopar krutych tem...

mracik
17. okt 2009

ach douglas, svet nie je čierno biely 😉

bejbypd
17. okt 2009

a neviem v com sa kto klame...kazda pripustila ze existuje nejaka akoby tajna laska ale lubia svojho muza a hotovo..netvrdia ze to tak bude cely zivot,nikto nevie co mu zivot rokmi prinesie a ako sa ludia rokmi zmenia...to je realita nie dufat a nahovarat si ake mam stastne manzelstvo ked velakrat to tak nie je...ja tiez nemam idealny vztah,ale lubime sa velmi ,stale si mame co povedat,hadame sa tiez velmi no aspon sa nenudime a dufam ze nam to dlho vydrzi budem robit vsetko preto ale nebudem tvrdit ze nam to vydrzi cely zivot...nebudem aj ked v to dufam

douglas
17. okt 2009

MRACIK, nie..svet je plny deti, ktore maju nie jedneho ocka, ale dvoch, troch..svet je plni deti, kt. nepoznaju vyznam slova rodina. svet je plny egoistov 😢
Idem off predtym nez sa zacneme hadat....sto ludi sto nazorov 😉

douglas
17. okt 2009

nikto nevravi o stastnom manzelstve, bejbypd. o manzelstvo sa treba starat. a vsetko, co robime by sme sa mali usilovat robit poriadne. ale je to lahsie povedat: rozvod..omnoho lahsie ako bojovat. bru nocku, zienky

denisocka
17. okt 2009

ASI TAK,ale neodbočujme od temy a ta je osudova laska a nie komu nohy rozťahujeme