• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veríte na tarot, dávate si veštiť?

4. januára 2017 
ahojte dievcence, zacinam tuto temu lebo by som sa chcela dozvediet viac nazorov na tarot a podobne horoskopove a hviezdne zalezitosti, rada by som vedela ake mate skusenosti s vestenim a ci tomu verite alebo nie. Tak ak mate niake skusenosti rada si o nich pokecam :slight_smile:
23. dec 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som raz bola u veštice, ale ja sa tomu moc nerozumiem, veštila z veľkých kariet, ale moc si ich nepamatám a skoro všetko čo povedala z minulosti bola pravda a aj z budúcnosti sa vačšina splnila, proste, niečo na tom bude. Dlho som nad tým rozmýšľala, sestre sa moc toho nesplnilo, ale mne skoro všetko a boli to také veci, že ovplyvniť sa nedali/že by som zámerne robila tak, aby sa to splnilo/.
Neviem povedať s určitosťou, že tomu verím, ale skoro áno.
23. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pytam sa preto lebo sa s manzelom snazime o mimi a prave sm si vylozila tarotove karty a na otazku ako dopadne moj tehu tes v januari 2008 mi vyslo nasledovne:

dve duše(zeby mimi), reorganizácia(uprava bytu), rýchla prispôsobivosť(konecne prestaneme fajcit), schopnosť vyjsť s málom(prideme o moj plat), čakanie(9 mes), hravé rozhodovanie(samo ze si ho nechame), i rozhodnutie. Konformita, kolísavosť, tenký ľad. Novinky, správy, nové pracovisko, noví ľudia, zábava.

tak teraz neviem ci sa mam tak trosku tesit ze to vyjde alebo ani ee
23. dec 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola asi u 4 vestic,kazda mi povedala,ze do 25. budem mat 2 deti a zach budem mat 26 a nemam ani jedno,takze ja by som sa na to nespoliehala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola len u tej jednej, neviem, ako to je, keď si to doma vykladáš sama.
Mne povedala:
-že ten rok budem tehotná - bola som/náhodou, aj keď sme to pred tým skúšali, ale nedarilo sa, potom sme na to kašľali a bolo to, ale ona nemohla vedieť, že sa snažíme :slight_smile: /
-že kúpime auto - to sme mali v páne, ale tiež to nemala odkiaľ vedieť
-že sú so mnou v práci spokojní a že nadriadená je žena - zas mala pravdu a v ten deň si ma vedúca zavolala a povedala, že je so mnou veľmi spokojná
Proste bolo toho veľa, aj z minulosti, čo sa týkalo rodiny a všetko pravda, ináč by som tomu neverila, ale okrajovo vedela všetko, napr., že svokor je chorý - to sme ešte nevedeli ani my.
Jednoducho sa to splnilo.
23. dec 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak sa asi budem tesit na mimi :grinning: Inac dominica ak by si chcela tak si klikni na tuto linku http://www.horoskopy.sk/index.php?option=com_tarot&page=question&Itemid=31 ja si vykladam tam
23. dec 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ti to pomoze, tak mynzelova svagrina, bola.Vestila jej, ze do pol roka sa vyda a ze bude tehu, a dalej jej velmi nechcela povedat,len povedala, ze ...a dalej vam radsej nepoviem...a zatvarila sa dost cudne.A tak, do pol roka sa vydala, lebo musela a ked jej syn mal 3 roky, tak jej zistili, ze ma strasne silnu cukrovku.....
23. dec 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík dara9402, mrknem tam, len teraz malí piští
23. dec 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dara som si klikla na tu stranku a vybrala som si 3 karty dna...a jedna ze Vstup do manzelstva...akurat v januari si ideme dohodnut termin sobasa :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tie dve mi tiez sadli ako r..t na serbel ako sa hovori :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to trochu nechápem, dala som si otázku a čo si mám vybrať z tej karty, ktorý význam, asi som blbá, ale nejako mi to nejde do hlavy :frowning2:
23. dec 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si blba ja som sa vyznala len z karty dna, inak by to trebala asi vylozenie niekoho, kto sa vyzna....
23. dec 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, venovala som sa tarotu od 16 rokov, prestala som, lebo mi to zacalo vychadzat a´zacala som mat z toho strach. Jedine co som nikdy nedokazala, bolo "vyvestit" sama sebe, ale inac mi to vyslo vo vela veciach
23. dec 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja som si dala vestit z tarotu na zaciatku t.roka u 1 milej pani (ziadna bu-bu carodejnica) a vela veci vyslo aj z minulosti a aj do buducnosti... sama som bola z toho prekvapena :sunglasses:
23. dec 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som bola u veštkyne pred 3 rokmi, a tá mi vyveštila vlastne to, čo sa mi aj stalo pred tým a aj teraz sa niečo z toho plní. videla ma prvý krát, povedala mi hneď z fleku, aké som mala ťažkosti, keď som bola malá, že teraz si nájdem partnera ale do roka sa rozídeme. stalo sa to hneď na druhý deň som si našla partnera, s ktorým som sa rozišla do 1 roka. povedala mi, že pôjdem na ptrat, čo som bola, že budem mať dcérku, čo mám a tá bude aj posledné moje dieťa. chvalabohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že budem mať nejaký čas prázdno v mojom srdci, čo aj mám už 2 roky, ale vraj sa vráti ten človek, s ktorým mám dieťa. ale na to neverím.
23. dec 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľa vecí sa mi splnilo, čo vravela. teraz idem znova ku druhej, lebo tá zomrela.
nechcela za veštenie nič, ale ja som jej dala 100,-.
vravela, že budem mať konečne po 30-tke šťastie, budem mať peniaze, čo teraz nemám :cry:
....
už sa neviem dočkať, keď pôjdem teraz, čo mi povie.
23. dec 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Osobne si myslím,ze je to trošku "zahrávanie sa s ohňom". Podobným veciam neverím, i ked pripustam, ze existuju ludia, ktorí maju takýto "dar".
Nečítam ani horoskopy-zo zásady a radšej si vychutnám každý jeden den bez toho aby som vedela !čo prinesie" :slight_smile:
23. dec 2007 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nečítam horoskopy
tiež žijem z minúty na minútu.
ale len zo srandy tam idem. pamätám si, že som pri nej mala taký zvláštny pocit, ani opísať sa to nedá.
ja na takého veci verím, ale len s mierou a s odstupom.
23. dec 2007 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dominica: ked si tam kliknes na vestenie otazka tak sa ti tam rovnako zoradia karty, polozis si otazku ale v takom tvare aby sa na nu nedalo odpovedat ano aleb nie a vyberies si kartu ta sa ti otoci a ked na nu kliknes tak sa ti objavy jej vyznam. Dievcata ja sm si tahala karty pred svadbou ze ako dopadne a vysli mi veci ktore sadli jak povedala luko jak ric na serbel :grinning:
24. dec 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rzmyslam kocky ci by som nesla aj ja ale pravdu povediac sa trosku bojim co mi povie. Mam z toho strach tak neviem.
24. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez necitam horoskopy :slight_smile: a u vestice som nikdy nebola, lebo tiez by som nemala odvahu, ale kolegyna mi vestila z karat, tak poloamatersky a same pozitivne veci, takze to potesi :slight_smile: moj osobny nazor je, ze pozitivne veci vyjdu len vtedy, ak sa o ne clovek snazi lebo vela ludi sniva o veciach (nemyslim teraz materialnych len) ale nepohnu ani prstom, aby ich dosiahli. takze stare zname - pomoz si clovece aj boh ti pomoze - alebo "odvaznemu stastie praje", tak na to verim :wink:
24. dec 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tarot a karty ma tak asi najviac zaujimaju
24. dec 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dara, to chápem, ale ja moc nechápem významy tých kariet, asi si neviem domýšľať, to čo by som si tam mala,idem to vyskúšať ešte raz
25. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nie je práve čaro života v tom,že nevieme, čo nas čaká? Ja osobne by som nechcela mať taký "dar" vidiet dopredu čo sa niekomu prihodí, to je podla mna " prekliatie".
25. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi je čaro ak nevieme čo nás čaká, ale na niektoré veci by som sa radšej pripravila, lebo napr. moja bývala švagriná nedopadla dobre - muž sa s ňou po roku rozviedol a to určite čaro nebolo a chudera nevedela, čo ju čaká. Možno keby bola pripravená... No, možno to bolo dosť odveci, ale inšie ma nenapadlo, každopádne, je pekné nevedieť čo sa stane, ale len vtedy, ak sa dejú príjemné veci :wink:
A ten dar by som nechcela mať ani ja, myslím, že človek má dosť svojich problémov a nie ešte aj tých cudzích.
Ale ja som bola len raz a viac nepokúšam, aj keď ešte raz by som rada išla, sú isté veci, ktoré ma ešte trošku zaujímajú, no neviem, stále váham a nemám na to ani čas.
25. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabiatko200 • Dnes o 18:57
ahojte baby. co si myslite o vesteni z kariet, kavy, ruk?da sa podla vas tomu verit alebo je to somarina a len vytahovanie penazi..???

monkula • 2d • Dnes o 18:59
taká téma tu už je, skús pohľadať...

zabiatko200 • Dnes o 19:00
ok..

danielitka26 • Dnes o 19:01
ja len že ja tomu verím a nikdy som za veštenie ešte neplatila ... :wink: :wink: :wink:

dadulka19 • 2d • Dnes o 19:02
zabiatko,kamarátka chodí ku kartárovi a vždy jej všetko vyšlo,ako povedal.Ba aj minulosť jej vedel... :grinning:

a ja som raz,čo by ma v živote nenapadlo,že urobím,volala jednej veštici,čo bývajú články v jednom časáku a povedala mi veci,čo sa aj potom stali :slight_smile: ,takže asi to funguje,len nenatrafiť na podvodníkov :wink:

zabiatko200 • Dnes o 19:18
len ako clovek zisti kto je podvodnik a kto nie?je to tazke odhadnut..

monkula • 2d • Dnes o 19:18
podvodík za veštenie bez okolkov vypýta peniaze... :wink:

vavka33 • 2d • Dnes o 19:20
Mne vestili z kavy,kedysi davno,este som bola len dievca,vsetko vyslo,co mi vtedy predpovedala.
A jedna znama mi pravidelne vykladala karty,tiez to bolo presne podla toho,co som prave prezivala a vzdy mi karty povedali co bude a aj bolo :wink:

orgovanka • 3d • Dnes o 19:20
ahoj,ja som tiez skusila vselijake vestenie,pozor na rychlo kvasene vestice,nech ti povie nieco o tvojej minulosti,tak zistis ci je dobra :sunglasses:

dadulka19 • 2d • Dnes o 19:20
to máš pravdu,jedine ak ti niekto odporučí,že má vyskúšané... :sweat_smile: ....
3. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím že vyveští minulosť, to čo je... ale že vidí do budúcnosti... tomu sa mi veriť nechce...
3. jún 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez neviem comu mam verit.. co je to pravda alebo nei.. co ti povie vestec... ale skoro vsetci beru peniaze.. akurat kamoska mi povedala ze jedna stara vestica je super a ze ta neberie ziadne peniaze.. neviem.. niekto sa mozno chce obohatit tak preto.. co ja viem..
3. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ja nemam sice tarotove karty ale mam archanielske a vilove a vestim skoro kazdy vecer...neviem celkom ci tomu verim, ale ked mi vyjde nieco pozitivne, tak som stastna a upokoji ma to...
ale zeby som sa na to nejak spoliehala, alebo bezudelne verila...mam to skor na zabijanie vererov... :wink:
3. jún 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som si práve teraz skúsila vyložiť karty na otázku, či budem môcť mať v budúcnosti bábo a vyšlo mi:

V Diskov - Starosti – trpí naša sebadôvera a sebaúcta, zisk prostredníctvom vývojových kríz, úzkosť, choroba, kontakt s minulosťou, alebo budúcnosťou, ale nie s prítomnosťou. Starosti a strach o svoje telo alebo zdravie. Túžba žiť na voľnej nohe; úžina ktorou musíme prejsť.

- samostatnosť, kombinátor; karta milencov, svadba.

- vernosť, radostný dopis; žobrák, mrzák, invalid.

O – bankrot, katastrofa, lenivosť, nedôslednosť, nestriedmosť, tvrdohlavosť, pretvárka.

tak neviem... :confused:
4. jún 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee a ake mas karty?
4. jún 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok