Veríte na tarot, dávate si veštiť?

Ahojte dievcence, zacinam tuto temu lebo by som sa chcela dozvediet viac nazorov na tarot a podobne horoskopove a hviezdne zalezitosti, rada by som vedela ake mate skusenosti s vestenim a ci tomu verite alebo nie. Tak ak mate niake skusenosti rada si o nich pokecam 🙂
maybee
4. jún 2008
julia - tarotové, prečo? má to nejakú súvislosť???

potom mám doma aj cigánske 🙂 ale tie moc nepoužívam...
danielitka26
4. jún 2008
baby a vyložila by mi niektorá z vás karty ??? 😎 ak yo prosím IP vopred dakujem
maybee
4. jún 2008
danielitka26, 🙂 môžeš si ich aj sama vyložiť, aj keď ich nemáš. Choď na stránku www.horoskopy.sk, a tam je ponuka TAROT... 😉
danielitka26
4. jún 2008
maybee dakujem

pýtala som sa na manželstvo a aha

Vzťahy: Ide o zasnenosť, romantickosť, pocit túžby, sny, staviame si vzdušné zámky. Je výrazom neistoty a strachu, žiarlivosti, zraniteľnosti, alebo sa jedná o strach z opustenia. Môžu to byť zážitky z detstva. Daný vzťah môže byť iba snom. Možno zlým snom.
maybee
4. jún 2008
danielitka26 .. no pekne 😃 ani mne nevyšlo všetko príliš dobré, ale niektoré veci ma skutočne potešili..
danielitka26
4. jún 2008
neboj určite to nebude také zlé ..veď vieš ako sa hovorí nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie =-) :-x
mamartinka
4. jún 2008
potrebujem vyvestit.ktoze mi poradi alebo vyvesti.
ella1
4. jún 2008
ja trochu verím,aj som si kupila knihu+karty a učím sa,zatiaľ len na príbuzných a známych,ale zatiaľ to vychádza celkom 😉
mamartinka
4. jún 2008
no my sa snazime o babetko a zatial sa nepostastilo.chcela by som vyvestit ci tento rok to vyde.poradite?
bibula
4. jún 2008
😃 maybee,to je lahke,mas sa predovsetkym najprv postarat o seba. 😉
mirip
4. jún 2008
nie darka, neverím, lebo mi bolo vyveštené že hned ked sa vydám budem mať deti a za sebou to budú 3materské, a ja som už 4roky vydatá a nemám ani jedno........ a je toho ešte viac čo mi podla tarotových kariet nevyšlo
liana
4. jún 2008
ja verím všetkému 😃 dobrému aj zlému :-N
veštili mi, v charakterových vlastnostiach mali pravdu, budúcnosť by som bola rada keby sa splnila, ale nie som až tak hlúpa aby som nepochopila že išlo aj o psychologickú hru. tá pani čo to robila, má už dlh= skúsenosti a pozná ľudí, tak si vedela mnohé domysleť.
melory
24. jún 2008
ci verim? zalezi kto ich ma v rukach a ci je skutocne dolezite vediet co cloveka caka...mne sa tarot paci aj obrazkami, zvlast rohringov tarot a aj ze su v nom zakreslene zakladne "srandicky" runy, hebrejske pismeno, symbol, znamenie, hviezda, cislica, obrazok a ich postupnost...no pekna vecicka na hrajkanie.
cloemail
30. jan 2013
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna 🙂 je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
thambelinka
11. feb 2013
@mamartinka
Ahoj vyskúšaj annurozinu mne pomohla,alebo skús Daniela Sebastiana ten je numerolog, alebo potom v Štiavnici je dobrá veštica ale tam musíš ísť osobne. 😞
mamartinka
11. feb 2013
@thambelinka dakujem uz som ti spravu poslala 😉
laskonecka
10. nov 2013
ja tomu verim a mozem aj odporucit, mam dobre skusenosti a podla mna vyborna vestica je marianetta, vesti online, cez email, takze je to i pohodlne. staci jej napisat otazky, na ktore chces odpoved a ona ti pripravi vestbu. ja som ju vyskusala viackrat a vzdy som bola ohromena. je fakt super, narovinu a vidi aj suvislosti, ktore som ja mala akoby skryte.
www.marianetta.wbl.sk
maruska24
11. nov 2013
@laskonecka koľko pani berie?
kvapkanaperach
6. jan 2014
Kto mi odpivie na jedinu otazku?
x-)
jola2022
29. jan 2014
Čaute baby ja si dávam veštiť na mail lucia.vestenie@gmail.com hladala som tak ako vy po nete nakonec som natrafila na tuto babulu je ochotna urobi sluzby naviac a este ktomu nema sadzobnik poslete jej tolko kolko chcete
sandrika1986
20. feb 2014
Ja som spokojná s vešticami z www.moneo.sk. Dala som si u nich 2x vyveštiť a povedali mi také veci, ktoré sa nemali ako dozvedieť, vedela som o nich len ja. Takže ja som si dala po 1x vyveštiť tento rok, takže verím tarotu a pod.
cloemail
6. mar 2014
Ja som zo zaciatku neverila,ale skusala som a premyslala,chytala som sa poslednej moznosti.
Mna opustil moj priatel a nedarilo sa mi velmi v zivote a pomohol mi strasne tento pan www.vestenie.cz
Dnes som znova s priatelom a mame spolu krasnu dcerku,takze jednoznacne mozem odporucit 😉
slim_any
6. mar 2014
ja napr som sa tymto vobec nezaoberala, az kym som jedny tarotove karty nedostala do daru 🙂 skusala som to tak amatersky samozrejme, aj kamoskam, potom aj sebe a cuduj sa svetu, vela veci vyslo co sa tyka minulosti a aj buducnosti. nijak viac sa tomu nevenujem, len ked si na tie karty obcas spomeniem 🙂
sandrika1986
12. mar 2014
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je tu niekto, kto vie veštiť z tarotových kariet ? Ďakujem. 🙂
mirka135
4. máj 2014
Ahojte vedel by mi niekto vyvestit?dakujem
sandrika1986
21. máj 2014
Odporúčam aj pani Zanu, ktorá má dar veštiť, čo mi vyveštila sa naozaj splnilo... 🙂
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronelka56
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Začni písať odpoveď...

Odošli