• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veríte na tarot, dávate si veštiť?

4. januára 2017 
julia - tarotové, prečo? má to nejakú súvislosť???

potom mám doma aj cigánske :slight_smile: ale tie moc nepoužívam...
4. jún 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vyložila by mi niektorá z vás karty ??? :sunglasses: ak yo prosím IP vopred dakujem
4. jún 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka26, :slight_smile: môžeš si ich aj sama vyložiť, aj keď ich nemáš. Choď na stránku www.horoskopy.sk, a tam je ponuka TAROT... :wink:
4. jún 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybee dakujem

pýtala som sa na manželstvo a aha

Vzťahy: Ide o zasnenosť, romantickosť, pocit túžby, sny, staviame si vzdušné zámky. Je výrazom neistoty a strachu, žiarlivosti, zraniteľnosti, alebo sa jedná o strach z opustenia. Môžu to byť zážitky z detstva. Daný vzťah môže byť iba snom. Možno zlým snom.
4. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka26 .. no pekne :grinning: ani mne nevyšlo všetko príliš dobré, ale niektoré veci ma skutočne potešili..
4. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj určite to nebude také zlé ..veď vieš ako sa hovorí nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie :confused: :zipper_mouth:
4. jún 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem vyvestit.ktoze mi poradi alebo vyvesti.
4. jún 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja trochu verím,aj som si kupila knihu+karty a učím sa,zatiaľ len na príbuzných a známych,ale zatiaľ to vychádza celkom :wink:
4. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa snazime o babetko a zatial sa nepostastilo.chcela by som vyvestit ci tento rok to vyde.poradite?
4. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: maybee,to je lahke,mas sa predovsetkym najprv postarat o seba. :wink:
4. jún 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie darka, neverím, lebo mi bolo vyveštené že hned ked sa vydám budem mať deti a za sebou to budú 3materské, a ja som už 4roky vydatá a nemám ani jedno........ a je toho ešte viac čo mi podla tarotových kariet nevyšlo
4. jún 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verím všetkému :grinning: dobrému aj zlému :sweat_smile:
veštili mi, v charakterových vlastnostiach mali pravdu, budúcnosť by som bola rada keby sa splnila, ale nie som až tak hlúpa aby som nepochopila že išlo aj o psychologickú hru. tá pani čo to robila, má už dlh= skúsenosti a pozná ľudí, tak si vedela mnohé domysleť.
4. jún 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci verim? zalezi kto ich ma v rukach a ci je skutocne dolezite vediet co cloveka caka...mne sa tarot paci aj obrazkami, zvlast rohringov tarot a aj ze su v nom zakreslene zakladne "srandicky" runy, hebrejske pismeno, symbol, znamenie, hviezda, cislica, obrazok a ich postupnost...no pekna vecicka na hrajkanie.
24. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2011 o 21:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento clovek mi velmi pomohol s odrobenim aj v laske,moj zivot bol na dne http://www.vestenie.cz som mu velmi vdacna :slight_smile: je to velmi mili clovek,bol somnou kazdy den v kontakte a riesil somnou moje problemi.
30. jan 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka
Ahoj vyskúšaj annurozinu mne pomohla,alebo skús Daniela Sebastiana ten je numerolog, alebo potom v Štiavnici je dobrá veštica ale tam musíš ísť osobne. :frowning2:
11. feb 2013 o 19:30  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@thambelinka dakujem uz som ti spravu poslala :wink:
11. feb 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tomu verim a mozem aj odporucit, mam dobre skusenosti a podla mna vyborna vestica je marianetta, vesti online, cez email, takze je to i pohodlne. staci jej napisat otazky, na ktore chces odpoved a ona ti pripravi vestbu. ja som ju vyskusala viackrat a vzdy som bola ohromena. je fakt super, narovinu a vidi aj suvislosti, ktore som ja mala akoby skryte.
www.marianetta.wbl.sk
10. nov 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskonecka koľko pani berie?
11. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto mi odpivie na jedinu otazku?
:dizzy_face:
6. jan 2014 o 02:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby ja si dávam veštiť na mail lucia.vestenie@gmail.com hladala som tak ako vy po nete nakonec som natrafila na tuto babulu je ochotna urobi sluzby naviac a este ktomu nema sadzobnik poslete jej tolko kolko chcete
29. jan 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som spokojná s vešticami z www.moneo.sk. Dala som si u nich 2x vyveštiť a povedali mi také veci, ktoré sa nemali ako dozvedieť, vedela som o nich len ja. Takže ja som si dala po 1x vyveštiť tento rok, takže verím tarotu a pod.
20. feb 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zo zaciatku neverila,ale skusala som a premyslala,chytala som sa poslednej moznosti.
Mna opustil moj priatel a nedarilo sa mi velmi v zivote a pomohol mi strasne tento pan www.vestenie.cz
Dnes som znova s priatelom a mame spolu krasnu dcerku,takze jednoznacne mozem odporucit :wink:
6. mar 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napr som sa tymto vobec nezaoberala, az kym som jedny tarotove karty nedostala do daru :slight_smile: skusala som to tak amatersky samozrejme, aj kamoskam, potom aj sebe a cuduj sa svetu, vela veci vyslo co sa tyka minulosti a aj buducnosti. nijak viac sa tomu nevenujem, len ked si na tie karty obcas spomeniem :slight_smile:
6. mar 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je tu niekto, kto vie veštiť z tarotových kariet ? Ďakujem. :slight_smile:
12. mar 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vedel by mi niekto vyvestit?dakujem
4. máj 2014 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odporúčam aj pani Zanu, ktorá má dar veštiť, čo mi vyveštila sa naozaj splnilo... :slight_smile:
21. máj 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok