Veríte na tarot, dávate si veštiť?

Ahojte dievcence, zacinam tuto temu lebo by som sa chcela dozvediet viac nazorov na tarot a podobne horoskopove a hviezdne zalezitosti, rada by som vedela ake mate skusenosti s vestenim a ci tomu verite alebo nie. Tak ak mate niake skusenosti rada si o nich pokecam 🙂
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
zuzana450
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zita19
13. júl 2014
@zuzana450 stvrta
petra770
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
30. júl 2014
@sandrika1986 Z tarotovým my veští Jozef Žilina 0905435408
elis1985
30. júl 2014
Raz som bola, ale také dosť všeobecné veci podľa mňa 🙂 ...už som viac nebola
zdenka565
22. sep 2014
Doporučuji všem výbornou kartářku,která se doslova s tímto darem narodila,a hlavně se nevyptává se na nic. Mě se po 14 dnech začali už plnit věci,které mě řekla.Dělá výklad i na dálku po tel,skype atd.Dělá také očistu Aury a Karmy rituálně,ochranu na Vás a jiné věci.Neváhejte,nebudete litovat !! Kontakt na ní je : upinka@seznam.cz 605821736
annaella
6. okt 2014
@zdenka565 a pani upinka má len mailovú adresu, nemá nejakú www. stránku, kde by sa dalo dozvedieť viac o ponuke jej služieb?
darina42
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata440
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
24. nov 2014
@zdenka565
@renata440 a nieco sa jej aj plati?
ewa99
12. jan 2015
@elis1985 prezrad a u koho ?
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra422
12. feb 2015
Já bych Vám chtěla doporučit velmi dobrou kartářku se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti a spousta lidí.Je to paní,velmi milá,nanic se neptá,pouze na věk a jméno a nevytahuje žádné informace,což mě velmi zaujalo.Většinou jsem měla takové zkušenosti,že odemne kartáři vytahovali informace,a pak mě řekli to co vím.Tato Paní se trefila úplně do všeho,do minulosti,přítomnosti,a budoucnost se mě začala plnit už po zhruba měsíci.Hodně mě pomohla hlavně v oblasti vztahu a zdraví. Výklad mě dělala na dálku,což bylo pro mě výborné.Přes Skype mě udělala očištující Rituál Karmy a další rituální věci.Nechápala jsem. Doporučuji všem,budete velmi spokojení.Kontakt na ní je : +420 605821736 nebo upinka@seznam.cz nebo skype upinka
27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vesela66
21. apr 2015
Ahojte...ja odporucam vesticu Sisi,este som sa v nej nesklamala,niekedy som si musela na urcite veci pockat,ale zatial to vzdy vyslo-mozno som mala stastie 😃
27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwqa
17. sep 2015
@27sunny a koľko sa platí?diky
27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karmma
4. nov 2015
zdravim chcem upozorniť na vešticu evu táborsku z rače je klamárka a nevie co pýtať za to
annaella
5. nov 2015
Veštiť som si dávala, ale už neverím. Hlavne ak sa ti tu nejaká ponúkne sama, je to od veci.
antakarana
2. apr 2016
Vynikajuca kartarka/jasnovidka v Presove, kto chce, dam kontakt v sukromnej sprave. Ide o jasnozrivu pani, pomohla odhalit moje problemy vo vztahu (nevera), ale aj ine. Splnilo sa vsetko do bodky a vdaka nej som mohla restartnut svoj zivot. V zivote som si nemyslela, ze na takychto veciach moze byt nieco pravdy. Pokial clovek nie je na uplnom dne, nevie, o com hovorim... Verim tymto veciam hlavne tomu, ze s tym mam skusenodt..
tornado55
2. máj 2016
Keď že som dostal veľa pošty tu na modrý konik na kontakt na Sofu /0900511020/ale prve chodte na jej stranku nech sa dozviete viacej/a nemôžem každemu odpisať,tak odpíšem sem všetkým .Sofa je človek zo skutočným darom od boha a naozaj pomaha.keby to tak nebolo nedoporučim ju.Ja mam osobne skusenosti s vešticami ktore ma podviedli oklamali ,,ona to napravila a verím len jej do poslednej bodky sa vsetko splnilo/vestenie-sofa.eu/
viki19911991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki19911991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1357
13. jún 2016
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
majka1357
13. jún 2016
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
majka1357
13. jún 2016
viky64
16. jún 2016
ahojte..ja som u jednej bola,myslela som si že som prekliata..ale ona mi otvorila oči a ukazala kde je problém.A jednu dobu robila aj pre Markízu a Jojku ale nechce sa moc zviditelnovať.Ak by niekto potreboval 🙂 0949778420
majka1357
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1357
9. júl 2016
ahojte ja som neverila, ale bola som u veštici ktorá mi zních veštila a všetko sa splnilo
Strana
z4
PredošláStrana
z4