Veríte na tarot, dávate si veštiť?

Ahojte dievcence, zacinam tuto temu lebo by som sa chcela dozvediet viac nazorov na tarot a podobne horoskopove a hviezdne zalezitosti, rada by som vedela ake mate skusenosti s vestenim a ci tomu verite alebo nie. Tak ak mate niake skusenosti rada si o nich pokecam 🙂
jakub1231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27sunny
2. sep 2016
Už je najvyšší čas aby niekto napísal pravdu o upinke, isteho času som ju sama odporučala, no chcem vas však varovať je to zakerna zla žena ktora ludom skodi este nikdy nikomu nepomohla mozno kedysi davno ked este netahala z ludi tolko prachov ako teraz ide aj o tisice eur ona vas zmanipuluje aby ste robili pre nu vsetko navodi kamaratsky vztah a dokonca vam casom navrhne ze vam bude robit ritualy a vestby zdarma ak jej budete dohadzovat ludi
viac pisat nebudem bolo to tu viacerymi uz prezentovane a ten kto nahlasuje jej prispevky vie velmi dobre co robi
ona z vas vycuca vsetko co moze energiu peniaze atd a ked uz z vas nic nema dokoca vas preklaje a robi to velmi rada
a pozor na to ohana sa ze pracu jej pomaha robit aj saman vtedy vie naraz vytiahnut niekolko tisic ona vas tak zblbne ze vy si to uvedomite az ked bude neskoro
viky64
9. nov 2016
ahojte,ak niekto potrebuje skúste-forum vestenie radava..je dobrá. 😉
mamartinka
9. nov 2016
@viky64 kde to mam hladat.Neaky link.
viky64
10. nov 2016
Facebook-forum veštenie radava
mamartinka
10. nov 2016
@viky64 aha a ja ju hladam tu na fore.Aj sa jej nieco plati ci ako to prebieha?
viky64
10. nov 2016
mamartinka to sa tam treba spýtať..mne robila celý výklad a platila som,ale som spokojná
peter_50
4. jan 2017
Ja som dlho neveril, ale presvedčil ma zážitok s jedným úžasným veštcom a jasnovidcom. Volá sa Thomas a pôsobí v Nitre a Bratislave. Skutočne dokáže vidieť veci, ktoré nemá ako vedieť. Jednoznačne ho môžem odporučiť.

Veštec a kasnovidec Thomas, jeho stránka s kontaktom, ak by mal niekto záujem:
http://thomas-jasnovidec.webnode.sk/
natalia55555
14. nov 2017
Ma niekto s skusenosti s vesticou Zuzanou Simekovou z hraničnej 11? Ďakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli