• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veríte na tarot, dávate si veštiť?

4. januára 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
5. aug 2016 o 18:59 • jakub1231
Už je najvyšší čas aby niekto napísal pravdu o upinke, isteho času som ju sama odporučala, no chcem vas však varovať je to zakerna zla žena ktora ludom skodi este nikdy nikomu nepomohla mozno kedysi davno ked este netahala z ludi tolko prachov ako teraz ide aj o tisice eur ona vas zmanipuluje aby ste robili pre nu vsetko navodi kamaratsky vztah a dokonca vam casom navrhne ze vam bude robit ritualy a vestby zdarma ak jej budete dohadzovat ludi
viac pisat nebudem bolo to tu viacerymi uz prezentovane a ten kto nahlasuje jej prispevky vie velmi dobre co robi
ona z vas vycuca vsetko co moze energiu peniaze atd a ked uz z vas nic nema dokoca vas preklaje a robi to velmi rada
a pozor na to ohana sa ze pracu jej pomaha robit aj saman vtedy vie naraz vytiahnut niekolko tisic ona vas tak zblbne ze vy si to uvedomite az ked bude neskoro
2. sep 2016 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ak niekto potrebuje skúste-forum vestenie radava..je dobrá. :wink:
9. nov 2016 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viky64 kde to mam hladat.Neaky link.
9. nov 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Facebook-forum veštenie radava
10. nov 2016 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viky64 aha a ja ju hladam tu na fore.Aj sa jej nieco plati ci ako to prebieha?
10. nov 2016 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka to sa tam treba spýtať..mne robila celý výklad a platila som,ale som spokojná
10. nov 2016 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dlho neveril, ale presvedčil ma zážitok s jedným úžasným veštcom a jasnovidcom. Volá sa Thomas a pôsobí v Nitre a Bratislave. Skutočne dokáže vidieť veci, ktoré nemá ako vedieť. Jednoznačne ho môžem odporučiť.

Veštec a kasnovidec Thomas, jeho stránka s kontaktom, ak by mal niekto záujem:
http://thomas-jasnovidec.webnode.sk/
4. jan o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok