Veríte v lásku na prvý pohľad ?

luise
17. sep 2009

Ahojte!
Ja určite verím a chcela by som vedieť, či sa nás tu nájde viac. 😵 😵

erikasadek
17. sep 2009

mas druhu.. , mne s ato stalo drzi uz 7 rokov.. 😉

zuzana76
17. sep 2009

verim 😉

patricia1971
17. sep 2009

jasné, tiež mám takú 7 rokov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petikd
17. sep 2009

Verím 😉

zuzka1.
17. sep 2009

verim, mam ju doma 😉

ada32
17. sep 2009

aj nam sa to stalo pred 7 rokmi 😕 😵 to bol nejaky zacarovany rok alebo co?ked sa ludia zamilovavali na prvy pohlad. 🙂

pacna
17. sep 2009

verim jednu som si vzala pred 9rokmi 😀

luise
autor
17. sep 2009

Tak to je fakt super. 😵 Viac-menej sa stretávam s názorom, že nejestvuje. A pritom som svojho manžela spoznala pri nástupe do autobusu, keď som mala šestnásť a v tej chvíli som vedela, že ho chcem!!!! 😀 No a túto nedeľu to bude už osemnásť rokov a som nesmierne šťastná, že ho mám a prajem to i Vám ostatným!!!!!!!! 😵 😵

sasiki
17. sep 2009

ja verím v iskru na prvý pohľad 😀

mirka414
17. sep 2009

ja mam skor inu otazku verite na OSUD?alebo,ze vsetko do seba nejak zapada?
ja som isla robit do Svajciarska a postupom casu som sa az prepracovala k niestu,kde robil moj buduci manzel a to,tak,ze uz som mala kupeny listok na Slovensko,ale na stanici ma stretol jeden pan a ponukol mi pracu tak som ju vzala a zasa som bolao kusok blizsie k manzelovi.
tiez som sa donho buchla,hned pri prvom kukuk a nebanujem. 😵

mywiel
17. sep 2009

Verim 😉 😵 Kazdy mame nase dvojca (spriaznenu dusu len pre nas) ktora chodi po svete. 😵

inka4
17. sep 2009

jasne ze verim aj som taku mala ale este ze len na pohlad, v skutocnosti je to hrozní kreten 🙂 tak som bola don ho buchnuta par tyzdnou 😖

diddi
17. sep 2009

moj manzel taku lasku na prvy pohlad ma uz 6 rokov doma 😉

vevusiatko
17. sep 2009

Krasna tema
Ja ani neviem ci verim ci nie. Mne sa moj chlap hned zapacil a to vsetko ale hned som nebola zalubena 😝

macka01
17. sep 2009

aj ja verím, zalaskovala som sa takto pred 15 romi a takmer 12 sme svoji 😉

atrami
17. sep 2009

No my budeme mať 10. výročie.
Na druhý deň po zoznámení som povedala kamarátovi, že toho chalana si zoberiem. Deň pred 1. výročím sme mali svadbu a 10 rokov presne na deň sa nám narodilo 3. dieťa.

nnikka
17. sep 2009

nie

saska.t
17. sep 2009

ano verim stalo sa mi to pri mojej 1. laske trvalo to skoro 3 roky ale nelutujem 😉

bihan
17. sep 2009

tiež mám jednu takú doma 🙂

konja
17. sep 2009

ANO,ANO,ANO 😀 Od prvního okamžiku jsem mohla na svém muži oči nechat a tak je to dodnes. I po tolika letech co jsme spolu ho miluju čím dál tím víc ale nikdy nezapomenu na ten první okamžik kdy jsem ho uviděla 😀

zuzulask
17. sep 2009

no , verím, zaľúbila som sa do jedného chalana...po rokoch sme mali spolu niečo, ale nebolo to chodenie..... 😀 , jeje stéle mojou srdcovkou....ešte šťastie že je zo Žiliny...a ja z Lučenca......ináč neviem , neviem.... 😅

bubba
17. sep 2009

neverim

karotky
17. sep 2009

ano,....................od 24.4.07 😵

hasleerka
17. sep 2009

no ja verím, ale pre istotu sa pozriem ešte raz 😀 😀 😀 nie ale teraz vážne ... ja som to šťastie nemala, ak som sa ja do niekoho na prvý pohľad zahladela, nikam to nedospelo ... s mm sme začali len tak akože chodiť a sme spolu už 8rokov a máme sa moooc radi

luise
autor
18. sep 2009

Konja, tak u mňa to funguje rovnako........ 🙂 😉

marinka
18. sep 2009

Já jsem se taky zamilovala na první pohled a přesně si ten okamžik, kdy jsem poprvé uviděla svého budoucího manžela, pamatuju 😵 😵 A je to už sedm roků 🙂

teodorka
18. sep 2009

ano verim 🙂 ako napisala myw na kazdeho tu niekto osudovy caka 🙂

raady
18. sep 2009

ahoj, věřím 😵 😵 😵
Konja, jé to je moc hezké 🙂

ukmima
18. sep 2009

verim v lasku na prvy pohlad, mam ju doma,sme spolu uz 6 rokov..a sme stastna rodina a dufam, ze uz navzdy 😉

lennis
18. sep 2009

já ji zažila,ale vydržela jen 1,5 roku

s manželem jsme spolu chodili 2x, takže i vstoupit do stejný řeky se dá 2x 😀 😀 😀 už 9 let spolu, z toho 6 let manželství