Veríte v lásku na prvý pohľad ?

luise
17. sep 2009

Ahojte!
Ja určite verím a chcela by som vedieť, či sa nás tu nájde viac. 😵 😵

alienka24
3. okt 2009

myslím že jde o sympatie na první pohled a to že přeskočí ta správná jiskra 😉 u nás to tak bylo a budeme spolu už devět let a rok jsme manželé 😉 😉 😎

zuzanockamt
3. okt 2009

laska na prvy pohlad neexistuje 😉 😉 😉 ... moze to by zamilovanost, sympatie ... ale laska nie, ta vznika postupne 😉 😉 😉

angyalok
3. okt 2009

Presne tak laska vznika postupne 🙂

monkri
3. okt 2009

verím na lásku na prvý pohľad 🙂 mám ho doma je to môj manžel 🙂

simona55
3. okt 2009

aj jasi myslim ze laska prichadza postupne 😉 ale simpatie , mozu byt.

zuzanockamt
3. okt 2009

ja mam doma lasku asi na druhy - treti pohlad 😀 😀 😀 ... ale som spokojna ... je lepsie, ked sa do toho nevhupne hned, ale tak postupne s chladnou hlavou 😀 😀 😀

luise
autor
3. okt 2009

Zuzanockamt, super moto. Najlepšie, aké som doteraz čítala. 🙂

dididi30
3. okt 2009

ja verim v iskrenie 😀 😵

zuzanockamt
3. okt 2009

luise ... vdaka 😉 ... ale mam este zopar lepsich v zalohe 😉

luise
autor
3. okt 2009

Tak sem- tam zmeň, bude sranda. 😵 😵

zuzanockamt
3. okt 2009

no poväcsine su dost dlhe,takze by sa mi tu asi nezmestili 😀 ... ale mam ich pekne spisane na pokeci 🙂 🙂 🙂

loretka1
4. okt 2009

tady je zivy dukaz tech kteri absolutne nevedi co to je laska na prvni pohled - monkri.napise ze veri a ze ho ma doma.Tohle nedava smysl.Nekdo tu lasku bere naivneji nekdo jiny realisticteji.Od toho se pak odviji i odpovedi ruznych lidi. luise nezlob se nemusis si to brat osobne primo ale pro me clovek ktery opravdu veri v lasku na1.pohled je proste naivni!

marinka
4. okt 2009

Já bych neslovíčkařila - myslím, že všechny z nás, co jsme odpověděly, že věříme v lásku na první pohled, děláme rozdíly v lásce a zamilovanosti a žádná z nás to nemyslela tak, že jsme se podívaly na svého vyvoleného a okamžitě jsme byly zaláskované 😉 Ale prostě v tom prvním okamžiku přeskočila jiskra, proběhla nějaká ta chemie a velmi brzo jsme se zamilovaly. Ta pravá láska samozřejmě přichází až trochu později..Já když jsem poprvé uviděla budoucího manžela (bylo to u voleb, oba jsme byli ve volební komisi 😀 ), hned mi přijel mráz po těle a strašně se mi líbil. Za pár minut jsme se už spolu bavili, seděli jsme vedle sebe a okamžitě jsme zjistili, že máme hrozně moc společného a když jsem ten den odcházela domů, vznášela jsem se na obláčku zamilovanosti a do deníčku jsem si zapsala, že jsem potkala toho pravého, kterého si jednou vezmu a budu s ním mít dvě krásné děti 😀 😵 😵 Zamilovanost postupně přešla v tu pravou lásku, která trvá a věřím, že bude trvat ještě hóódně dlouho 😉

loretka1
4. okt 2009

marinka tohle vysvetleni dava logiku a je to tak.ovsem potom to slovni spojeni-laska na prvni pohled je blbost melo by se to nazvat jinak.ovsem kazdy to tak jako ty nevidi a bude si tvrdit sve ze to byla hned laska pritom ta byva opravdu az pozdejc.to,jak si to vysvetlila ty s tim souhlasim.i kdyz pises at neslovickarime,ono je to nekdy opravdu velmi dulezite protoze napises slovo jinak a uz se to chape jinak

bihan
4. okt 2009

Ja predsa nepotrebujem niekomu logicky vysvetľovať ako som sa zamilovala do svojho manžela 😅 Pre mňa to bola láska na prvý pohľad, kvôli ktorej som bola schopná a ochotná opustiť všetko a všetkých, čo ktorých som mala rada a klape nám to už roky. A žiadne keci o tom, že najprv sú to hormóny a tá pravá láska prichádza až neskôr, to nezmenia.
No hold, asi som fakt tak naivná, že som sa dokázala zamilovať do toho pravého.. a hneď na prvý pohľad 😀

loretka1
4. okt 2009

bihan od toho tu to forum je aby se dikutovalo a vysvetloalo svou situaci 😉 zatim ti to vychazi tak drzim palce.ale ver ze laska to napoprve urcite nebyla.ale myslet si to muzes 🙂

bihan
4. okt 2009

Joj, tak ja vlastne ani neviem, čo cítim, resp. cítila som.. to je fakt dobré. 😀 Ešteže mi to má kto povedať.

loretka1
4. okt 2009

neni zac 😀 ne,nebudu te presvedcovat.pokud si myslis ze to byla laska v prvnich vterinach,brat ti to nebudu 😉

mywiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinka
4. okt 2009

No aj ja si myslím,že v prvý moment to nieje láska ale sympatie alebo niečo tomu podobné.Môjho muža ked som videla prvý krát hned sa mi zapáčil.Ale ja som ani nemyslela na to,že si ho raz vezmem.A vôbec som nebola do neho zamilovaná.Páčil sa mi ale to bolo asi všetko.Ja som to začala pociťovať až neskôr a čím sme dlhšie spolu tým viac ho milujem. 😉

vinka
4. okt 2009

Asi by som toi definovala na začiatku ako taký príjemný ošial. 😀

loretka1
4. okt 2009

no nesmejte se.je to tak.jinak fanclub udelam pokud chces mywiel a zaroven se spojime s andeli 😀

luise
autor
5. okt 2009

Bihan, ... 😀 Úplne s Tebou súhlasím!!! Milá Loretka1, keby som nevedela, čo cítim, určite nebudem zakladať podobnú tému! Svoju lásku si opatrujem už 18 rokov, prešla dlhým obdobím vojenskej služby- a to sme sa spoznali dva týždne pred nástupom na ňu; sme od rána do večera spolu, lebo spolu aj pracujeme a náš život nebol prechádzkou ružovou záhradou, no i napriek tomu by som nemenila ani deň z toho, čo nám prinesie. 😉 Ak si myslíš, že je to naivita, tak si podľa mňa nikdy naplno nemilovala! 😝

nikinka82
5. okt 2009

NO ja verím, že sa to môže stať, veď Vás je tu veľa dôkazov... priam neuveriteľne veľa 🙂 ale mne sa to nestalo, resp. keď som sa zaláskovala na prvý pohľad, tak to zvyčajne ostalo len takou platonickou neopätovanou láskou... 😎 No ale ja som taký "antiexpert" na vzťahy....... ☹ tak radšej pomlčím 🤐 mne sa proste nejako nedarí a hoci mám teraz osobu, ktorá vedľa mňa stojí... mám už normálne obavy, či to konečne bude ten osudový?? Lebo NA OSUD teda tiež verím 😉

loretka1
5. okt 2009

luise ne,ja jsem vlastne nikdy naplno nemilovala.ja nevim co to znamena vis? 😀 podle me je to naivita-laska na prvni pohled.to se deje max.v telenovelach.ale tak,si to mysli no.. 😉

berenika39
5. okt 2009

Láska na první pohled určitě funguje, otázka je, jak je to s ní při dalších pohledech 😉 😉 😉 😉

sisi.v
5. okt 2009

já věřím v přitažlivost na první pohled - i na druhý a další 😉, ale že bych se zamilovala během 2 vteřin pohledu, tak to ne. abych se mohla zamilovat, musím s dotyčným minimálně promluvit 😵.

mireno
5. okt 2009

ahojte ja tiež verím v lásku na prví phľad, minimálne v príťažlivosť určite. mám stým osobné skúsenosti, pretože som muzikant a chodím hrávat na svadby. priemere 2 krát do mesiaca. na každej svadbe sa nájde hrstka báb ktoré robia nálety okolo nás muzikantov. všetko začína príťažlivímy pohľadmi. samozrejme nie každá to myslí úprimne.

marianka79
5. okt 2009

mali by sme verit v lásku na prvý pohlad už len z dovodu že mnohý z nás by na druhý pohlad neobstáli 😔

luise
autor
6. okt 2009

Nikinka82, niekedy je dobré veriť a hlavne sa o všetkom rozprávať, lebo ako sa u nás vraví: ,,Náhoda je sv..a a nikdy nevieš, čo Ti osud prinesie." Raz sa to určite podarý, len na to treba vždy dvoch. Tak všetko naj.... 😵 😵 Berenika39, ďakujem a čo sa týka ďaľších pohľadov, tak ja sa nemôžem sťažovať. 😀 😀 😉 Loretka1, čo sa týka mojej predchádzajúcej poznámky na Teba, sama si si odpovedala!! Ale ináč veľa šťastia aj Tebe, raz sa možno z toho preberieš......... 😎