Veríte v lásku na prvý pohľad ?

luise
17. sep 2009

Ahojte!
Ja určite verím a chcela by som vedieť, či sa nás tu nájde viac. 😵 😵

monkula
18. sep 2009

nie

lucaska
18. sep 2009

aj ano , aj nie....................ked preskoci iskra a je nam ten clovek sudeny neni co riesit,........ 😉

suki
19. sep 2009

jj 🙂

miroslava89
19. sep 2009

verim😉 uz 4roky verim😉

vroni
19. sep 2009

Teoreticky nie. Prakticky mam uz sest rokov jednu doma 😀 😝

leishmania
19. sep 2009

nie...aspon z mojej strany nie....ale zo strany mm to tak bolo...takze je to asi individualne

bellada
19. sep 2009

nie, vzhladom nato, ze na prvy pohlad vidim len vzhlad cloveka a to mi na zamilovanie nestaci 😉

luise
autor
22. sep 2009

No niekedy ten vzhľad môže byť taký dokonalý, že Ti zamrie srdce a ešte k tomu, keď medzi oboma preskočí iskra, tak nie je čo riešiť......... 😕

katuskapd
22. sep 2009

nie a ani sa mi nestalo 😅

waduskaw
22. sep 2009

áno verím,aj sa mi to stalo,ale nie s mojim manželom to bola láska až na tertí pohlad.
s tým na prvý pohlad sme si hned padli do oka a ja somk mala pocit že ho poznám už strašne dlho ,bolo to velmi zvláštne a velmi silné a tak isto verím v osud a viem ,že to čo sme spolu zažili tak malo byť,ale to som pochopila až po 6 rokoch. 🙂

dukie
22. sep 2009

Také věřím na lásku na první pohled. 🙂 Já se tak v životě zamilovala dvakrát, poprvé mi to vydrželo 5 let (a dodnes, ač už se nevídáme, má v srdíčku stále své místo - konec konců byl to ten první, ti mají vždycky své výhradní postavení 😎 😀 ), a podruhé... to trvá teďka 4 roky a doufám, že to vydrží. Ale to člověk nikdy neví, že jo... 😎

natali1985
25. sep 2009

Sama neviem ci verim v lasku na prvy pohlad 😒
Mozno aj ano...do otca mojho syna som bola zalubeha hned ako som ho zbadala,ale osud to chcel inac...on sa zalubil do inej a nas nechal tak 😖
Mna viac mrzi to,ze okolo mna sa toci strasne vela dobrych a obetavych chlapov no ale ja som stale chladna...
Nechcem byt sama no neustale niekomu ublizim ☹

natali1985
25. sep 2009

Vidim,ze je tu vela zien ktore veria v lasku na prvy pohlad 😀 strasne vela nas je:D

bejbypd
25. sep 2009

ja ano uz ju mam piaty rok doma tu moju lasku na prvy pohlad🙂))

dominka11
25. sep 2009

neverím na lásku na 1. pohlad, ale verím na sympatie na prvý pohlad 😉

nunacek
25. sep 2009

Pod pojmem láska na první pohled si každý představuje asi trochu něco jiného, takže to je těžký takhle říct, jestli věřim nebo nevěřim. Na tu mou verzi lásky na první pohled věřím 😉 😵
A na osud věřím! 😉 Vše má nějaký svůj smysl, zapadá to do sebe...

cessy
25. sep 2009

ano verim......4 roky 😉

luise
autor
27. sep 2009

Natali 1985, ☹ . Želám Ti, aby už čoskoro bolo lepšie!! 🙂 🙂

anatanka
27. sep 2009

Na lasku na prvni pohled ne, ale na silnou pritazlivost pro nic za nic, jen z toho pohledu ano.
Kazdopadne ale verim na osudoveho partnera.

linette
27. sep 2009

najprv som si myslela, ze to je len v telenovelach, ked som vsak nikoho necakala v tom dosla ona - LASKA na prvy pohlad, takze verim na nu 😵 za par sekund som sa stihla zalubit 😉 😀 😀

nunacek
27. sep 2009

anatanka: Na osudového partnera taky věřím 😉

loretka1
27. sep 2009

v lasku na prvni pohled neverim.jen na druhy 😀 urcite neverim tomu ze kdyz nekoho uvidim ze bych ho v te vterine milovala.mozna by se mi moc libil a myslela bych na nej treba tyden.rozhodne bych ale pak casem myslet prestala a vubec by mi nechybel.ja mam spis pocit(a ted se opravdu nechci tady nikoho dotknout)ze mnoho lidi ani nevi co to presne je ta laska na prvni pohled.mnoho lidi take si mysli ze se zamilovali ale je to pouhe poblazneni.tot moje verze 🙂

katrin21
28. sep 2009

ja som ju zazila, aj ked trvala " len" dva a pol roka... doslova na prva pohlad... s cudzincom, s kt. sme si najprv ani nerozumeli kvoli reci,ale napriek tomu sme sa dohovorili... a bolo to o pohlade.. o iskre... nadhrneee 🙂)

ale ono je lespsie, ked to nie je le na ten prvy pohlad, teraz mam priatela - snubenca, s ktorý to na prvy pohlad urcite nebolo, teda aspon nie u mna, u neho aj hej, ale o to som stastnejsia ze ho mam a hadam natrvalo 🙂))

rajcina
30. sep 2009

ja som zazila a uz sme spolu asi devat alebo desat rokov ( jaaa neviem na tieto datumy ja nemam hlavu )
dosiel s mojou uz nie kamoskou a bohuzial zalubili sme sa do seba
sice som prisla o kamosku ale mam dobreho chlapa a snad na cely zivot

dai
30. sep 2009

ja som to nezazila ani v to neverim 🙂
podla mna ide len o zalubenie ... to mozno mozne je, ale laska urcite nie 😅

katrin21
30. sep 2009

jasne ze prvotne je zalubenie.... laska sa z toho moze a nemusi vyvinut... ono to je podla mna tak zle nazývane, ze laska na prvy pohlad.... ide vzdy o zalubenie.... laska sa tvori az o par mesiacov.. aebo aj nie 🙂

ivulik007
30. sep 2009

ja som to takisto nezažila a tiež tomu neverím, ani ma nikto nepresvedčí, že ide o lásku... podľa mňa sú to určité sympatie... veď ak ide o lásku, tak musím dotyčného poznať, aby som ho ľúbila, nielen videla... 😎

rajcina
30. sep 2009

zalubenie laska - netreba to az tak rozpitvavat vsetky vieme ako je to myslene
hlavne ze je ruka v rukave ze mame toho ktoreho sme chceli 🙂

loretka1
30. sep 2009

ivulik,katrin presne tak 😉 nebudme naivni 🙂

luise
autor
3. okt 2009

Loretka prepáč, ale nemyslím, že my, ktorí sme to prežili sme naivní! 😒